Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

nelinkav
13. srp 2009

haha, jsem vás předběhla a už jsem verču i pozvala 😀 😀 😀 😀

prcekkk
13. srp 2009

ahojky holky
potřebovala bych poradit,co malému na průjem.Dávám mu Smectu do mléka.....a zjistila jsem,že by neměl mléčné výrobky,ale jak to udělat když ještě baští Sunar?

bila.pani
13. srp 2009

prcekk - zkus rýžový odvar,nebo odvar z vloček

jajinka27
13. srp 2009

ilon...pojd za nami na FB,je to fakt jednoduchy 😉

bila.pani
13. srp 2009

Jajinko,nezlob se,ale já na to fakt nemám..Jsem prostě blondýna 😅

petkakrutik
13. srp 2009

Holky, to už tady vůbec nebudete psát?

bila.pani
13. srp 2009

Petko - já jooo 😀

berunka
13. srp 2009

ja jsem si zprvu myslela ze je to jen na zkousku a bude se chodit i sem.ale pak mi doslo ze kdyz se bude povidat tam tak uz sem nikdo nevkroci ☹

hanka128
13. srp 2009

ilon,když jsem to nakonec pochopila já-a to jsem počítačový blbec zprominutím,tak se neboj, že to nezvládneš 😉 vždyť to je normální, že nevíš hned co a jak,takže šup na FB a zkoušej a zkoušej a uvidíš,že ti to za chvíli půjde 🤐 (pusinka)

ma12
13. srp 2009

Ilonko: nezlob, to das, vzdyt uz tam u nas ses
Petko: napis mi nick pod cim tam jses

petkakrutik
13. srp 2009

Já tu budu, Zuzi, Ilčo 🙂

Marti, nemám vytvořený profil ještě...

kacatko03
13. srp 2009

mě ten FB teda nevyhovuje...takže já budu na skypu či icq...kdyby někdo chtěl vědět jak se máme či se konal nějaký srazík. na fb občas nakouknu ale to je vše.

jajinka27
13. srp 2009

ale holky neblbněte, vždyť je to stejný jako tady

monique_2006
13. srp 2009

mne teda taky uplne extra nesedi, ale co se da delat. ja jsem zvykla na totok 🙂

sluninka
13. srp 2009

až budu chtít napsat něco soukromého, tak vám to písnu na FB, ale jinak budu taky tadyyyy...nebo na icq..nevidim žádnej rozdíl 😀

sluninka
13. srp 2009

jo nebo tam dám fotky, který sem dát nechci 😉

sluninka
13. srp 2009

...do třetice všeho dobrýho

Veru..kam jste nakonec jeli nakupovat?? 😀

berunka
13. srp 2009

halo halo tak ja jsem tady takyy 😉

anaconda
13. srp 2009

Tě péro sombréro.

Tak jak je při večeru, prdelky?? My byli se psem na veterině a za vyšetřní ze seškrabu kůže jsem vyplázla 1280,-kč a to byla prý jen záloha!!!! 😠 Max má zas záněty mezi prsty u nohou i rukou ( 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 )

berunka
13. srp 2009

jezisi Peto to je sila,ty zvirata nas nekdy vyjdou draz nez deti vid?taky jsme byli uz x krat s Fidem na veterine,nase prase totiz venku vsechno spase a pak se posere 😒 takze ted chodi porad s kosikem.

sluninka
13. srp 2009

😲 1280, ? bože a to je jako teprve za vyšetření? no tak to jsem zvědavá kolik po vás budou chtít za ošetření

petkakrutik
13. srp 2009

Ahojek na chvilku, mrně ještě nespí, samo brble v naší posteli, takže čekám, až začne brčet, čímž se unaví a já ho pak půjdu dokolíbat kojením 😒 Na pytel tohleto uspávání.

anaconda
13. srp 2009

Kubajs dnes usnul úplně nádherně a sám 😉

A leze mu další zub 😅

Sluni,
léčba bude prý ranec. Bude muset brát nejméně 3 měsíce antibiotika a jiné preparáty. Ale bude mít pokojm prdánek jeden. Tlapy má jak bakule. ☹

sluninka
13. srp 2009

nám taky už prosvítá druhej zoubek, ale konečně jsme se zbavily toho hroznýho průjmu 😀 chudák malá
takže předpokládám, že ten druhej jen tak nevyleze bude jak ježibaba s jedním zubem 😀

peťko..buď ráda, že se dá aspoň nějak uspat, a Patriček se pořád tulí😉 ono to má svoje výhody

anac 😨 a chodí se mu dobře? nebo nemůže na to ťapkat? no hlavně aby atb zabraly co nejdřív 😉

anaconda
13. srp 2009

Sluni,
právě že nic moc, tu jednu nohu furt zvedá a líže si jí. Ale jistě bude líp 😉

petkakrutik
13. srp 2009

Tak už to máme pro dnešek za sebou, právě jsme se došourala z ložnic. Protože MM chrupe v obýváku, nechala jsem Páťu v posteli a nestěhovala ho do postýlky.

Chudák MAxík ☹

A my furt bežžubí 😀

sluninka
13. srp 2009

Peti...helé kolik máte doma ložnic??? 😀 😵

anac...a z čeho takový záněty jsou? teda to mě nenapadá u psů zánět tlapek..jedině boty pořídit 😉

berunka
13. srp 2009

Peto teda chudak malej,ale kdyz uz je clovek s tim hafane zžitej tak co by pro něj neudělal vid?ja se desim toho dne az najdeme nekoho komu Fida budeme muset darovat.jeho nalada je cim dal tim horsi a bohuzel jak Ela zacina lezt a placat se po obyvaku nemuzeme nic riskovat:(

Verus uz se taky zaradite mezi vicezubate,jen tak dal.za chvili jich bude min 6 🙂

petkakrutik
13. srp 2009

Věruš, z ložnice, nějak polykám psímenka 😀 Máme jen jednu, haha 😀

petkakrutik
13. srp 2009

Jdu spát, dobrou 🙂