• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

Ahoj dámy :slight_smile:
Tak jsem se chtěla dneska připojit k maminkám ledňáčků, ale nějak se neorientuju :slight_smile:
Mno, třeba mě někdo navede...

Děkuju :slight_smile: a brou!
13. srp 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno...tak se pomalu a jistě přidáváme do klubu nespavců, já jsem dneska jak praštěná kladivem :grinning:

smeewt..ahojky, odkud jsi? kolik máte zoubků? plazíte se, nebo lezete? jsi vdaná? jakou máš tchýni? :wink: :grinning:
14. srp 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno :slight_smile:

Ahojky, sweetp. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Sluni, ono to tu fakz zdechlo :frowning2:
14. srp 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vzdyt je to tam uplne stejny, my vas prece nechcem ztratit.
Jinak vas zvu do naseho nove otevrenyho eshopu www.uberusky.cz, jste srdecne zvany, nakupujte a preposilejte dal :slight_smile:
14. srp 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti,drtím paměť tím, že jsem se chtěla dneska na něco na netu juknout a ne a ne si vzpomenout, na co. Na eshop! Jdu tam :slight_smile: :slight_smile:
14. srp 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, krááásný design FAKT!
14. srp 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti...bohužel jo...napadlo mě tohle téma teda zamknout, ale když se k nám budou chtít přidat nějaký nový maminy s ledňáčkama, tak na FB těžko :wink:
takže jedem dál :dizzy_face:

Marti...chvááááááááliiiiiiiiiiiiim, hned rozesílám adresu všem známým i neznámým a hlavně ať to vyjde a jede to ve velkým :zipper_mouth: (pusaaaa)
14. srp 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty blaho, valim oci, vcera jsem tu nebyla.... to jste to tady jako fakt zabalily a prchlky na FB?

To je takovy smutny. Ja jsem nejaka sentimentalni. Vzdyt s touhle diskuzi jsem prozila tehu, porodila a vy chovavam prcka... :cry: :cry: :cry:

Marti - tak design webu parada. Hezky prehledny... :wink:

Sweet - ahoj, jsi vitana. Kdy se mala narodila?
14. srp 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeee dekuji moc.Nam se to taky libi, jen ted vychytavame mouchu.
14. srp 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..

sweet - vítej

Toni,nebud smutná.. :pensive:
14. srp 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky Ilon - jak je?

No jo - dnes mam nejakou smutnou naladu, tak mi to prijde lito. Nerikam, ze na FB nezavitam, ale i tak...
14. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
toni..smutnou náladu?? to zase přejde... jdi opusinkovat Patričku, uvidíš, že to hned bude lepší..nebo při nejhorším se vybrečíš a bude líp :zipper_mouth:

Marti...co Madonny Mia??? :slight_smile: koukám na zprávy a teda, asi mazec to čekání,co? ale teda show nádhera :dizzy_face:
14. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madonna byla super super a super. Jen ta organizace vazla - otevreli az v sest a jaksi my trceli jeste venku, kdyz predskokan uz daaavno hral.
14. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo,slyšela jsem,že protáhli dopol.zkoušku...to je na hlavu..no hlavně že jste se tam dostali v pohodě a přežili to:wink:
14. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré poledne, ledňáčci.

To je zase pařák, co? Jiranovi přijela sestřenka, co byla 2 roky v USA, tak jsem jí tu dopoledne měla. Zítra nás čeká zase grilovačka :wink:
Psovi se nohy nelepší, je z toho celý smutný a já taky :frowning2:
14. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
anac..tady je to teda takový zatažený, dusný :-/

teda dneska vážně jen samá smutnost :frowning2:

neboj, to se určitě zlepší, vždyť s těma lékama to brzy zabrat musí
14. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zensky - kdybych vas nemela tak rada a nechybely jste mi, tak se ukecat nedam.. :angry: :grinning: No jo, vecer se posadim k FB a trochu neco nastuduju.
Sluni, proč zamykat? Vždyť některé sem chceme chodit dál :fearful:
Tonic: a me budes mit jako poradkyni :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, čau :grinning:
Mně se odtud strašně nechce... Večer pořeším ten FB, ale pravda je, že tady na to jsem zvyklá... Jdu uspat mrně :pensive:
14. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petka - presne stejny pocity mam ja...Ale Marta me ukecala, jen se do toho dostavam.
14. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti..přesně proto zamykat :pensive:
14. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
petko...nenech nás tam samotnééé, zkus to :wink:
14. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petko: presne tak, neni na tom nic, i se jmenujem konikovky. A my te tam chcemeeee
14. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni, nejak mi to furt nedochazi, co myslis tim presne proto.
14. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je magořina ten FB fakt. Koník je teda 1000000000000x jednodušší! Škoda, že to tu nejde zaheslovat.
14. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně se chce čůrat a mám spícího prcka na rukách, který se dneska nechce nechat položit. :sweat_smile:
14. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
petko...já taky z FB jako takovýho nejsem nadšená, ale ta diskuze vždyť je to podobný? taky se přihlásíš jako sem, najdeš si diskuzi a píšeš? ale nebudu nikoho samo nutit ať tam je :wink: akorát by mě mrzelo kdyby sis s námi už nepsala :frowning2:
14. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti: jejda to je prekerka.

Tak Petko, jak to vypada, uz jsi prijmula pozvani do skupci? At te dam adminem, abys nemusela vyplnovat kody...
14. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už s ním chodím i na záchod, spí dobře, ani spláchnutí s ním nehne. Ovšem jakmile ho položím na postel, vzbudí se hned. Je toto normální?

Do kelu, jak se dostanu ze svého profilu na diskuzi?
14. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek