Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

jajinka27
14. srp 2009

dole je ikonka panáčků, na tu klikneš a objeví se ti dikuze naše 🙂) a pak tam vlezeš a dás zobrazit diskuzní forum a je to 🙂

kocka5
14. srp 2009

Hojte,
taky vítám nový přírustek

Nikam nejdu..... není čas na blbosti a tady se mi líbí.
Moc nemám čas na přispívání a už předtím jsem řešila, zda to mám zabalit, že nezvládám pracovní a mateřské nasazení...

Byla jsem ráda, že si vás alespoň přečtu....... A teď se zdejchnete na FB. 😀

ma12
14. srp 2009

Kocko: na blbosti - to je relevantni...je to stejny pocet kliku...

kocka5
14. srp 2009

😀 já už jsem na fb ....... ale bože já tak nesnáším některé změny 😠 😀 😝

sluninka
14. srp 2009

Peťko... tady je to právě téměř ukončený, jestli tu bude 5příspěvků denně, tak to je asi o ničem...ale koukala jsem že na FB to jede skoro víc než dřív tady...tak proč tam nebejt...

kocka5
14. srp 2009

Ma12: Byla jsem se podívat na obchůdek....vypadá to dobře😀

berunka
14. srp 2009

no tak sbohem koniku ☹ ☹

katuu
14. srp 2009

hmm, škoda už od těhu jsem sem tam nakoukla a sleduji jestli nejsme s Františkem pozadu ale nemám moc čas přispívat a Vy to zde balíte ☹

sluninka
14. srp 2009

katu...nikdo není pozaduuuu 😉 jen každý dítko vyniká pokaždý v něčem jiným 😉

katuu
14. srp 2009

to je sluni pravda 🙂

sluninka
14. srp 2009

proč si sem předtim vůbec nepsala?? 😕

sluninka
14. srp 2009

jééé malej je vánoční mimčo jo?? teda tak to byl super dáreček 😵 šel dřív, kdy jsi měla původně termín?

katuu
14. srp 2009

Když jsem byla těhotná tak jsem pořád říkala ještě počkám abych to nezakřikla a pak šup František se narodil o 16 dní dřív (termín jsem měla 10.01), potom nebyl čas a už zde byla taková parta a komunita tak se mi nechtělo zasahovat a potom se to zde začalo hádat tak to se mi nechtělo už vůbec a hlavně je to strašný žrout času to hlavně potom bych u koníka seděla už pořád

sluninka
14. srp 2009

😀 já sem taky nechodila v těhu,neměla jsem moc přístup na net...taky to teď tak vypadá 😨
ale teda napsala jsi to výstižně, je to žrout času, úplně normální závislost..taky pak všichni plaší, když ten kůň třeba 4hodiny nefunguje😀

koukala jsem na ty profi fotky, jsou super😵
...my máme fotečky z těhotenství, teď jsme se tam s malou ještě nedostali, ale určitě do toho půjdem znovu, je to krásná památka..k Vánocům jsme rodičům dali kalendář a byli uplně štěstím bez sebe..je to fakt pěkný

petkakrutik
14. srp 2009

Sluni, protože ne všichni chtějí být jenom na FB. To přece není nic proti ničemu nechat to tady běžet. Aspoň zatím bychom to mohly tak nechat, ne...

Kocko, koukám, že jsi okres Ostrava, odkud přesně, prosím tě? Jsme možná dost blízko 😉

sluninka
14. srp 2009

Peti..no já to chápu, jen tady padalo jako že FB kvůli souromí a ne že se všichni stáhnou a zmizí..ale to je jedno..já tady taky strašit budu... 😉

berunka
14. srp 2009

holky ja bych to taky nechala bezet uvidime treba se sem pridaji prave ty maminky,ktere nechtely zasahovat do rozjete diskuse.kdyz se ted vetsina lednacku prestehovala na FB (porad tedy ten pravy duvod nechapu,protoze se tam stejne resi to same co tady,zadne tajnosti) tak se tu treba udela nova parta.takze holky co jen nakukujete sup sem s prispevkama.nebojte bude nam to zrat cas vsem 😀 😀 😀

sluninka
14. srp 2009

beru...jsem Naty dala na noc opět Extra ale 200ml, tak uvidíme, teda zatim spinká přesně tak jak jsem ji položila 😀 ani se nehnula, tam chodim koukat jestli je ok..ani dudla ještě nevyplivla 😵

berunka
14. srp 2009

tak to u nas dudlik venku ale taky zatim chrupe jak zarezana.no jsem zvedava kdy se nam vrati tatinek z oslavy.ja na nej totiz musim cekat protoze nema klice 😠

sluninka
14. srp 2009

teda, by mě kleplo..on nevěděl, že tam bude dýl?
bych poradila, ať mu napíšeš, ale já osobně bych to neudělala, nejsem taková stíhačka, ale asi bych byla uražená,kdyby přišel bůh ví v kolik 😀 😀
nebo bych hrála aspoň chvilku uraženou, to se stejně nedá dlouho vydržet 😝

berunka
14. srp 2009

no ja jsem si to zavinila sama protoze jsem rekla ze pujdu domu s malou sama a on at tam zustane.chtel jit se mnou.ale pry ze v deset pujde s nasima domu.takze asi nesli zatim ani nasi.no ja mu uz psala ze jestli bumba vic tak at si zustane u rodicu 😀 a ze me taky nastvala ta reakce na darek

petkakrutik
15. srp 2009

Teda koukám, dneska nikdo. Ale ono s enai není co divit při tak krásné sobotě, že 🙂

My jsme si dneska udělali výlet ke švagrovi na zahradu (má ji bombovní teda, no jo, jak jsou prachy, to se to buduje 😀 ) a pak jsme jeli do Kroměříže. DOjeli sjem tam oproti plánům dost pozdě, až kolem 15:30, ještě jsme heldali nějaké ubytování, ale co jsme měli vyhlédnuté, bylo obsazeno a do drahého hotelu se nám nechtělo, tak jsme si asi 2,5 hodinky prošli město, zahradu a jeli jsme domů. Přece jenom to máme přes 2 hodiny cesty a s Patričkem žádná sranda, když nechce spinkat v autě 😅

katuu
18. srp 2009

Tak koukám, že je tady už fakt konec a všechno jede na FB, to je škoda 😒

sluninka
18. srp 2009

katuu... je to škoda...
mrkni sem... věkově stejný prckové a diskuze tam jede 😉
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

petkakrutik
18. srp 2009

To teda je škoda, bůůůůůůůů. ☹

smajlik
9. zář 2009

holky vy jste mi normálně vzaly roha :(

petkakrutik
17. zář 2009

Pavlínko, ahooooj, tož jak se daří, tak dlouho se neozveš 😉 Jak roste Simonka? Přidej se k nám na facebook, tam jsme všechny (skoro). 😀 Když tak mi písni do IP, ju?

prcekkk
2. lis 2009

ahojky maminy,chtěla jsem se jen zeptat,jakou vel.kombinézy kupujete ratolestem na letošní zimu?
Díky

petkakrutik
5. lis 2009

čauky, my máme 80 🙂 Sice měří asi 72 cm, ale když přidám svetry atd, má tu 80 dobrou.

prcekkk
6. lis 2009

petrakrutik : díky za odpověď
😉