Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

kacatko03
22. kvě 2009

to předem hlásím ať nevytírají že tio nemá cenu 😀

jajinka27
22. kvě 2009

jako v hospodě??? ty utečou až nás uviděj 😀 😀 😀 😀 😀

sluninka
22. kvě 2009

Veru...k nám klíďo přijeď, budem sedět venku na hřišti 😀

jajinka27
22. kvě 2009

ty vogo co já tu ještě dělám 😀

sluninka
22. kvě 2009

moje řeč...brou 😵

jajinka27
22. kvě 2009

dosvidanja 😀 😀 😀 😀 😀

sluninka
22. kvě 2009

Ty jsi taky jak z hororu někdy 😀

jajinka27
22. kvě 2009

pchááááááááááááááááááááááááááááá 😀 😀 😀 😝 😝

urbi
autor
23. kvě 2009

je krásněěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě

jinak bré ráno, i když u nás to ráno v 5 by si miláček mohl odpustit... ale co už 😔 😀

anaconda
23. kvě 2009

Dobré ránko, ledňáčci. 😉

Chlapi u nás ještě spí, ale ten psí zevl v 6:30 hod kňučel za dveřma ložnice, tak vylezu a málem mě zas jeblo!!! V pokojíku Kubíka 6 hromad bobků a 2 mega louže čůráního. Otevřela jsem mu dveře na zahradu, nasměrovala ho a dostal takovou kopačku do prdele, že nestačil kmitat nožičkama, aby to uběhl. Do rozprašovače namíchám savo s vodou, po sebrání bobků a utření čůrání to všechno pěkně nastříkám savem, jdu do koupelny pro mop a co myslíte? Na chodbě jsem hodila takový záda, že jsem sejmula 3 kytky na stojanu a rozsekala květináče. V oyžamu jsem se tedy šla projít po zahradě, při čemž se mi pes takticky vyhýbal.

Jdu to uklidit. To zas bude nápor na žaludek. 😝

kacatko03
23. kvě 2009

anac to ti to hezky dneska začíná 😀 😀 😀

je krásně, Fík už v buse směr ŠvP...jdu pobalit a uprvit se tak paaaa za chvili 😉

sonisek
23. kvě 2009

Dobré ránko,
je krásně, srazík si užijte 🙂

Ilon, přejem vše nej ke 4 měsícům 😵 😵 😵 My taky máme, utíká to hrozně 😒

bila.pani
23. kvě 2009

Dobré ránko!

Soni,akorát jsem zapínala Koníka,že vám taky popřeju a ty jsi mě předběhla 😀 Taky přejeme vše nej nej 😵 Utíká to opravd šíleně..Přijde mi,že jsem malou nedávno přivezla z porodky a ono ne,už to jsou čtyři měsíce 😕 Hrůza..

Holky,máte krásné počasí,paráda 🙂

cline
23. kvě 2009

nazdárek, tak si dnes užijte srazík a nezlobte moc. Jsem zvědavá jestli Filípek zase sbalí nějakou kočku 😀 😀 😀

berunka
23. kvě 2009

ahojky maminy tak u nas vecer veselo dojeli jsme na ples -. no jestli se tomu tak dalo rikat a telefon,moje mamka,tak ja vypleskla co se deje a ona nase kraska mela jeste hlad a mamka volala kolik ji ma pridelat Nutrose takze vecer vytahla 210 a usnula.to bylo v pul devaty.no ale aby toho nebylo malo o pulnoci dlabala znova 😲 a pak teda spala do sedmi do rana.taky uz balim veci a po desate valime k Martince 😉

petruna26
23. kvě 2009

čauky, jáji budeme tam teda asi v 10:45, nakonc jedem metram, vlakem by to bylo moc na knap..
A mám dneska zlatý dítě, spala od 7mi do 4 a pak do 7:20 🙂 , jen ty kozy to málem nevydýchaly...

pa, musíme už letět, za chvíli razíme..
těšíme se.. 😉

sonisek
23. kvě 2009

tak tady dneska všichni srazíkujou, což? 🙂 Už teď se těším na fotečky 🙂

Dneska vaří oběd mm, tak se mám, dělá fazolkový lusky na smetaně s bramborem, tak snad mi malej nezabije 😀

hanta
23. kvě 2009

Tak už přeju asi pozdě, ale přesto hezký sraz. 😵

A máte pravdu holky, letí to. Anďa už má pět a půl měsíce. Jsem ale ráda, vrátit bych to nechtěla. Nechtěla bych zase být ta vyplašená holka, co přijela z porodnice a bojí se co bude, až se prcek vzbudí. Já jsem moc ráda, že už je taková, jaká je. Fakt je ale ten, že jestli se ten čas trochu nezabrzdí, načnem ještě pár nových témat a naši "ledňáčci" půjdou do školy. 😀

bila.pani
23. kvě 2009

hanti - ..a do puberty 😀

sonisek
23. kvě 2009

holky, to je hrozný, ten čas...a víte, co je sranda 😀 Manža už kolikrát řikal, že nechce, aby Tomíček někdy měl děti, že nechce být dědeček - no nepraštila bych ho? 😀 😀

Jinak prsa mám ok, to včera byl asi fakt jenom nějakej jejich zkrat 😅

sonisek
23. kvě 2009

Hanti, já bych čas vrátila jen do té doby, kdy byl ještě malinký a jen jedl a čtyři hodiny spal, jedl, spal 😀 😀 😀
A pak bych občas se chtěla vrátit do doby, kdy jsem byla i nebyla těhu a měla klídek 😀

hanta
23. kvě 2009

Tak do těhotenství bych se Soni vrátila hned. Do doby po porodu už ale opravdu ne.

hanta
23. kvě 2009

Teď jsem si zase po dlouhé době vzpomněla na Smilers a dívala se jí do albíčka. Holky já nechápu, jak ty trojčata zvládá. Rozumíte tomu? Dovedete si to předstait? Mít ty naše děti doma 3x? Už dvojčata musí být dobrej záhul.

bila.pani
23. kvě 2009

Tak na Smilers myslím často..Opravdu klobouk dolů,já šílím z jednoho mimča a mít je tři..Zbláznila bych se 😖
Já bych vrátila těhu,ale čas po porodu ne,protože malá mi nespala skoro vůbec,byla jen u prsa..Ted mi spí v noci aspon ty čtyři hodiny.

Soni - je dobře,že jsou prsa už v pořádku..Šikovnej manža 😀

sluninka
23. kvě 2009

holky srazík čupeeer, fotky dám zítra...škoda že jsme musely tak brzy zmizet 😒

ráda jsem poznala další ledňoušéééé 😵 😵 😵 😵 😵 😵 příště teda naše hřiště 😀

koalice
23. kvě 2009

Dobré odpoledne, doufám, že sraz se vydařil. U nás je taťka opět v luftě, Anička u babičky, tak jsem skoro bezdětná jen s malým 🙂 . Byli jsme ve městě na historických slavnostech na zámku , vzpomněla jsem si na b.p., bylo tam hafo různých šermířů, kejklířů, tanečnic, řemeslníků, ale taky bohužel lidí 😠 (zaparkovat v centru bylo téměř nemožné).
Honzík právě okusuje Fredieho v kočárku na terase a já se přemlouvám na horu žehlení , vůbec se mi nechce.
Tak se mějte a užívejte sluníčka...

petruna26
23. kvě 2009

ahoj holky, tak jdu hodit pár fotek... jinak jsem ráda poznala další 3 ledňáčky a hlásím (neli a cline 😵 ), že Filípek je náš a budeme se ho držet zuby nehty 😀 , krásnej kluk (a krásný rodiče)

jo a pak chci říct, že nám Jája s Peťkou zatajili, že maj dvojčata 😝

a taky, že mi bylo líto Jiránka, asi se moc nebavil ☹

berunka
23. kvě 2009

cauky srazik i kdyz mini byl supeeeerrrrrr 😉 😉 😵 Misul,Peto a Peto jste moc bezva holky a bylo to s vama fajn.a ostatni co jste nebyly ani nevite o co prichazite.holky co jste fotily muze te mi prosim poslat fotecky na blahova.zuzka@centrum.cz.kujuuu 😉 😉

petruna26
23. kvě 2009

zu a stačej ti zmenšený? nebo chceš orig.? 🙂

lednovky09
23. kvě 2009