• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

Teda, tady to žije... Adéla už spí, byla hroooozně unavená :slight_smile: a hroooozně protivná... Já si jdu zapnout zprávy a mám tam metrovou hromadu na žehlení - hurá :slight_smile: mm je ještě pryč, tak jsme tu samy a je tu právě teď nechutný ticho, jdu zapnou tu TV...

Jo a díky za sraz, vždycky vás ráda vidím :slight_smile:
23. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, já tu na chvilku jsem... Moc hezké fotky, zejména ta šátková :slight_smile: Na rozdíl od Tvé Adélky mi tu ale Honzík vřeští a ta metrová halda prádla stále čeká....
Takže jdu uspávat....
23. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto staci maly rozmer ja si je kdyztak zvetsim :wink:
23. kvě 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas je uz po dlabanci a Eli lezi v postylce a cuci na kolotoc.manza jel pro hadici k bombe na gril a budem delat vecu :grinning:
23. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, já ti pak něco pošlu, teď žehlím - a vůbec to neubývá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
manža pořád nikde, ach jo, to by mě zajímalo, kdo mi uvaří večeři.. :grinning:

Koal, tak ať brzo chrní :slight_smile: a žehlení ti ani málo nezávidím, já se u toho asi usmažím a mám toho tu fakt tak na 3 hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky se pridavam k teroru zehleni :unamused: by me zajimalo kdo mi sem furt to pradlo nosi :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotečky máte super, jste si to krásně užili :slight_smile: A Filípek zase šilhal po každý ženský, co měl kolem, co? Proutník jeden :grinning: :grinning:

Tak já mám vyžehleno, mordovala jsem se tu s tím od půl šestý a i manža šel v sedm sám koupat, no jsem ráda, že to mám za sebou, teď večeřím a Tomík už spí.
23. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý voe, mně z toho ale tak děsně bolej záda :angry: :frowning2: a mám hlad :grinning: ..
nic, tak zase jdu, musela jsem si na minutu sednout :grinning: a pokecat, když ten mm je čert ví kde.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak dlouho jste debatily?? A to jste byly jen v té Stromovce? Se podělte :grinning:
23. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky ,my už taky doma...malej prostivnej, nechtěl ani jíst...za celej den spal jen tu chvilku v kočárku. tak sand bude spát celou noc. mléko vubec nechce :confused: jdem koukat na Bonda.

Holky moc ráda sem vás viděla, Jiránek statečnej...fotky jsou hozené zde:

http://rejli.rajce.net/lednacci_-_sraz_Stromovka_22.5.2009

zatím papa možná večer najuknu uvi.
23. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooooooooooooooooj,

jako srazík supeeeeeeer :grinning: Já jsem strašně ráda poznala Péťu a Míšu :wink: :dizzy_face: ostatní už jsem znala :slight_smile:)

holky jste obě moc fajn a Míša má super manžela :slight_smile:)

my už jsme doma, Tom už usíná, byl docela hotovej chudík
23. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru prosim te posli mi tu detail fotku Elis a ty kde je s ostatnima prckama a jeste tu z minuleho srazu jak jsi fotila me s Eli.dikyy :wink:
23. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chelou,
tak jsme taky šťastně dorazili z5 k sestřence. Jdu vás trocu dočíst, i když teda na těch 11 stran nemám čas. jenom proletím.

Moooooooooc děkuju za dnešní srazík, bylo strašně suprtrupr a vůbec nelituju, že jsem tu dálku jela!!!! Jste fakt prííííííííma :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi ok jdu na to
23. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru jsi zlato diky moc :wink:
23. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi máš to tam :wink:
23. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky fotky super..

veru akorát si oprav to datum..23.5.2009 tak nakonec jsem napočítala 9 dětí je to správně nebo se mýlím..všechno jsou to fešáci a fešandy... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
luca: jeee nojoooo no to nevadí :wink:
23. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to nakonec nebylo 11 stran,a le jenom 5 :slight_smile:

Já jdu zkouknout fotky a pak si vzít PAtrika, bo mi ho tu rozblbujou a takhle nebude spát ai o půlnoci. Dobrou, kočky. Zítra se už ozvu z domova :wink:
23. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek.

Tak už jsme taky doma. Pes tu vydržel, jen pro změnu chodbu zeblil. Asi si podám inzerát. :angry:

Že by se šiknul Martince, co by maskot nového obchodu?? :grinning: :grinning: :grinning:

Kubík vše ustál ve zdraví a podržte se - i Jiránek!!! Nejdřív byl z té naší sestavy celý pryč, ale jakmile dostal papů a začalo téma "klepání kosy", viděla jsem, jak pookřál. Pak poodešel čoudit a hned mi opakoval úryvky z toho, co právě vyslechl. No, co Vám budu povídat, nejel se mnou naposledy! :wink:

Fotky jdu taky vložit.
23. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru kujuuu :wink: :wink: u nas probiha akce u uspavani s nazvem "mami pretoc me zpatky na zada,to lezeni na brichu me stve" :grinning:
23. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
anac...no super, má můj obdiv jak to v pohodě zvládl :wink:
23. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se musím smát jak Petkakru vyjekla jak sem řekla že Fík není Toma "A VÍ O TOM???" :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luco, správně :slight_smile:
Veru, já bych chtěla tu fotku, jak jsme s A. na stromě, pls, jo? a pak ještě jednu, ale zas nevím jakou :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:, joo, to bylo hezký :grinning:
jo, pak bych chtěla, rposím, prosím, ještě tu, kde jsme s Míšou a Anac. (a dětmama) a pak tu samotnou Adelaidu...
Děkujeme předem :slight_smile: , a já jdu zas žehlit :angry:

jooo, a ty svatební šaty ti slušely fakt všechny (omlouvám se za šmírování :grinning: ), jseš prostě kost :wink:
23. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, mně to tak napadlo. To víš, stávají se různé věci :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda mě to tak anapdalo, ne mně :confounded:
23. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti (anac) a co ti Jiránek vyprávěl za úryvky, co konkrétně ho zaujalo? :grinning:
23. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo a já se taky podívala, ty jo Veru ty bys mohla svatební šaty předvádět, jako faaaakt super :wink:
23. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek