Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

berunka
23. kvě 2009

jezisi Petul jsem na tvoje fotky uplne zapomnel jsem trubka 😉 jinak Petr rikal ze ti mam vyridit ze Iranka v tom priste nenecha samotnyho 😀

petruna26
23. kvě 2009

anac, super foto..
🙂

jajinka27
23. kvě 2009

holky jdu jukat na telku, manža je poslední dobou na mě protivnej

tak paaaaaaaaaaaaaaaaaaa

anaconda
23. kvě 2009

tak kde jsteeeeeeeeee ☹ Klepete snad zas kosy??

Jiran mi opakoval to, že jste některá mluvila o tom, že nemůže být těhotná, leda tak ze vzduchu, co mi tak utkvělo, jinak on si toho pamatoval samozřejmě víc, že 😉

urbi
autor
23. kvě 2009

čus, tak si představte, že my dojeli teprv před chvílí, bo jsme skončili v Hostavicích a já se tam rozchlastala 😀 , tak to jdu odstříkat 😉 trochu mám strach, jestli jsme tomu našemu rarachovi nerozhodili tímto pozdním příjezdem režim, ale snad to ustojí.... byl hodnej i na další návštěvě..

zkouknu fotky....

a moooooooooooc ráda jsem vás poznala! a jako neházejte špínu na Fílu, on není žádný proutník, to ty vaše holky po něm jdou .... a to se ještě nepochlubila Sluninka, že Natálka na něm mohla taky oči nechat.... 😀 😀

a mě miloval Tomášek, jen jsem se přeci jen bála mu naznačit náklonnost i z mé strany...

a máme fakt krásné dětičky, jen co je pravda.... se prostě povedli, ledňáci jedni 😵

urbi
autor
23. kvě 2009

Veru, jsem tě vyhlížela a marně 😀

petruna26
23. kvě 2009

Anac, to jsem byla já... Mně musel slyšet, když jsem seděla hned vedle... A hlavně jsem dost uřvaná, takže mě jen tak nejde neslyšet 😝

Jo, Veru, jsem přemýšlela, co je slonítko 😀 , já myslela, že něco od Sluninky...

Jinak já musím jít taky spát, mm mě vyhání od PC 😠 , tak čau a někdy zase příště, sejdeme se jako obvykle.... (kdo ví, z čeho to je?)

urbi
autor
23. kvě 2009

Petru - MTK 😀

petruna26
23. kvě 2009

Jenže, Naty mohla nechat oči i na Adélce 😀 a už fakt jdu... Tead půjdu, až mě fakt vyhodí, tak možná stihnu ještě něco napsat 🙂 😵

urbi
autor
23. kvě 2009

a fotky super!!!!!!!!!! 😵 😵 😵
no Jiránek má dnes asi o čem přemýšlet 😀 hlavně ohledně naklepávání z toho musel být hin 😀

petruna26
23. kvě 2009

Míšo, správně - občas ho dávaj a já vždycky vzpomínám... 😀

petruna26
23. kvě 2009

No nic, tak pa a dobrou, už fakt mizím, a zítra jedeme k tchánovcům na chatu - hurááááááááááááááá 😠

urbi
autor
23. kvě 2009

já taky 😵
aha, tak Natálce je jedno, co to má mezi nožkama, hlavně, že je může ošahat a oslintat 😀

kacatko03
23. kvě 2009

míšo: no nekecej...ty vole si měla zavolat bych se teda šla projít 😀 abys mě dohlídla 😀 😀 😀 hle a kde teda bydlej?

anac: já sem něco prohlásila v to smyslu že otěhotnět nemužu bo není z čeho že se u nás nic nekonná 😠 😀 😀

urbi
autor
23. kvě 2009

Veru, IP 😉
no já chtěla brnknout a zjistila, že na tebe nemám číslo 😀 jsem se tam celkem prdla - další pívo a pak jednu tequilu sunrise a jednu pinacoladu... no frajerka na to, že dopoledne jsem ještě jedla imodium 😀

berunka
23. kvě 2009

teda Misu ty jsi dabel 😀 😀 ja jsem si ke grilovacce dala vino a jsem teda jak zmlacena,hned bych z fleku usnula.a to Petr tvrdi ze jsem mu slibila klepani kosy si to ani nejak nepamatuju 😀 tak pry misto klepani kosy bude zateplovani po zeleninovem salate 😲

kacatko03
23. kvě 2009

míšo: jeeeeee 😀 no jo to vím kde je...tamtudy chodíme procházkou 😀 tak příště, hlavně že ses bavila 😀

kacatko03
23. kvě 2009

zuzi: tak otevří hlavně večer okno 😀

berunka
23. kvě 2009

😀 Veru bude to noc plna vasi 😀 😀

urbi
autor
23. kvě 2009

Beru 😀

Veru, tak to vůbec netuším, dkeže to bydlíte vy 😀

holky a prosím prosím, kde je nejlevnější manduca? a taky prosím o odkaz na slonítko 😀

berunka
23. kvě 2009

Misul odkaz:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22534931&tab=0

takze budes v noci odstrikavat?ja jsem to dneska taky vzdala a dala si jak vino tak syr takze v nci odstrikam a rano se uvidi co se v holkach urodi jestli vubec neco 😀 😀

anaconda
24. kvě 2009

Dobré ránko, ledňáčci 😉

Tak jak se vede při neděli?? Dětičky spinkaly?? Maminky taky?? U nás celkem ano, hlavně tatínek stále spokojeně chrupe. Včera večer si tu pročítal, jak jste ho hodnotily a byl rád, že nedostal žádný černý puntík. Příště prý vyrazí zas. Večer ze mě doloval, jak často a kdy jsme si tu psaly o klepání kosy, tak mám podezření, že se mi z něj klube pěkný úchýlek!!!!! 😅 Pak jsem šla chrnět, tak nevím, co zde našel, zjistím to až kolem poledního, kdy bude milostpán vstávat. 😖

Kubík od rána přednáší housence, takže ještě jednou děkujeme Martince 😵 😵 😵

petruna26
24. kvě 2009

Ahojky...

Míšo, manducu máme z biomamma.cz, ale podle mě stojej skoro všude stejně..

Jo a mám malinkej problém, naše chobotnice postrádá tón H a má 2 tóny C2 ☹, to jsem zjistila až dneska ráno, když jsem Adéle "hrála" stupnici...

Zatím pa, musím jít dělat mm snídani..

cline
24. kvě 2009

míšo já manducu nakoupila na www.detiamy.cz - byla tam nejlevnější co jsme našla, mám tu limitovanou edici vyrobenou v Čechách, jinde byla za 3190,- a já ji mám za 2890,-.

cline
24. kvě 2009

teda peťo, to já bych asi chybějící tón neopstřehla natož jaký to je 😀 😀 😀 a jinak je mi líto, že jsem tě nepoznala protože jsem se na tebe a Adélku těšila 😉

urbi
autor
24. kvě 2009

petru, cline, dík.... potřebuju radu - co to znamená, když je u té manduci napsáno, že je bez plátěného obalu? je to k něčemu ten obal? líbí se mi červená 😉
Cline a jaký je rozdíl mezi tou limitovanou edicí? prý se vyrábí v Pelhřimově 😀

cline
24. kvě 2009

no já si tu limit edici vybrala kvůli vzhledu, mám takovou hnědous červenými pruhy, jinak já jsem pro věci vyráběné v ČR , nechci podporovat Čínu, která likviduje naše podniky. Takže proto, jinak limitované edice jsou jiné vzhledově, základní jsou černá, červená, petrolejová a přírodní. Můžeš mrknout na oficiální stránky http://www.wickelkinder.de/ tam mají i kde jsou jaké vyráběné i tu novou letošní limit edici. Plátěný obal třebá já nevyužívám, ale je to takový baťůžek, do kterého ji můžeš dát, takže pak až nebude kočár třeba využijeme, teď ji mám v košíku pod kočárem.

urbi
autor
24. kvě 2009

musím to teda ještě omrknout, u něčeho mi to píše, že už mají vyprodáno.... líbí se mi ta červená....

cline
24. kvě 2009

mně se líbí teď ta nová kolekce ta černobílá, nebo i ta hnědá s modrými aplikacemi. Ale tu tady nemají, ale myslím, že mamaja ji má.

petruna26
24. kvě 2009

Míšo, obal je jen třeba k přenášení, já ho používám, jak ji tahám pořád v kočárku, je to malinko skladnější (nekoukaj z toho ty popruhy ap.) a neušpiní se..

Pa, vyrážíme t tchánovcům... 😠 😖 😠 ☹

Jo a Cline neboj, my se nějak sejdeme... Třeba jednou pojedu na služebku do Pelhřimova, viď, Míšo 😀 😀 😀