• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

beru bych taky brala 25 :sweat_smile: :dizzy_face: ta 30 se nějak blížííí :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale občanku po mně chtějí pořád :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani, no neuro je kapitola .... odejli jsme kvůli tomu z Prahy už v sobotu a v neděli od rána čekali, kdy tam pojedeme a bohužel měla doktorka celý den samé příjmy a ještě v půl páté odpo neměla udělanou ranní vizitu... takže jdeme až ve čtvrtek s tíém, že nás vezmou přednostně... ale bude to jen formalita, neuvěřitelně se zlepšil, to je rozdíl tisíce procent.... at si kdo chce co říká, ta thaj masáž mu tak pomohla! mám z něj radost :dizzy_face:
25. kvě 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to paráda :dizzy_face:

no já už taky chci ať je zítřek a 13.00...jsem zvědavá co se dozvím a co ex řekne :fearful:

a ještě mají být zítra zase bouřky :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak tfuj tfuj tfuj ať nás to nechytne cestou zpět ve vlaku :pensive:
25. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky - Věrko, Luci a Ilčo - krásné fotky :slight_smile:

Míšo, já věděla, že nám tu separační krizi vysvětlíš, doufám, že bude Fíla taky tak vzdělanej jako rodičové, aby měla Áďa chytrý děti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

My byli odpoledne v Průhonicích, mám tam kamarádku, co tam pracuje (i bydlí), takže jsme se super prošly.. :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mrně mám uloženo, dneska nějak protestoval....

A dneska opakujou ten film Bez předsudků, tak zase čučím :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vole to je adroš to aukro...zrovna sem na mimibazaru vyaukrovala jeansy :grinning: a klepou se mi ruce
:grinning:
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3317459
25. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...

děkujeme za pochvalu fotek...

Malý se právě krmí s tatínkem..dneska tu byl opravdu pařák, tak jsem zvědavá jak bude spinkat, asi moc hlad mít nebude..

Rána po očkování je pořád víc a víc vyfouklá jsem zvědavá kdy to praskne..poraďte čím to potom potírat??? zkoušela jsem to nafotit, ale moc tam toho není vidět..
25. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, já momentálně "jedu" po aukru a zachvíli mi končí nějaký aukce :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni to je teda mazec :grinning:
25. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a včera končily aukce mm a ten úplně tady vynervovanej a že to chce vyhrát atd :grinning: Sranda ....

A už mám na poště židličku, co jsem si koupila na mmb, použitou...jen škoda, že pošta dneska přijela, když jsem byla venku :unamused:
25. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni: pošta klasika. celej den sedíš doma a nic a jen vystrčíš nos z baráku tak máš ve schránce lístek. já budu do ct. sedět doma, dorazí ten kočárek :grinning: si do toho zatáhla i mm jo? to ten muj se mě jen ptal co mi je že sem nervozní :grinning: sem se mu bála přiznat :grinning: :grinning: :grinning:

jdu žehlit
25. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Verus jsem si to zpetne docetla a ty nam chces ukrast Tobika?teda to nevim nevim Eli se zamilovala uz v porodnici :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpet z uradu a zitra znova. Ja se z toho asi zblaznim :angry:
Verco: napisu na socialku a uvidim, protoze ta nase ucetni je na baterky (jak mi tvrdila, ze mam MD jen 22tydnu)
Zuzi: vse nej
25. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ma: tak pevné nervy, taky mám divnýho učetního a vše si musim hlídat a vydupávat :angry:
25. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, do všech těch aukcí mi dotáhl manža :grinning: To ona začal první :grinning:
MM se vždycky u toho úplně rozbuší srdce :grinning:
25. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni ale teda vubec nevím jestli mi ty jeansy budou :grinning: :grinning: :grinning: ale adrenalín to byl hustej....pomalu se uklidňuju :grinning:
25. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci já maru dneska taky potrápila :pensive: má už to ramínko 2x propíchnuté a stejně tam má zase bouličku :pensive: tak sem dneska vzala dva čtverečky z gázy a mačkala a mačkala-tak trošku tekutiny+ krev jsem vymáčkla-ale stejně to vidím,že ještě tento týden to budem muset zase jít propíchnout,chjo :frowning2: my se té první hexy snad nedočkáme :unamused:

a namazat tu můžeš bactropanem, framykoinem já to teď maru taky namazala bactropanem a přelepila...
25. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni to mě taky :grinning: a to jsem nováček :grinning:
Verco: super dziny. Jo jo aukce to je ono :sweat_smile:
ma: tak mám další věc až se bude objednávat Lamaze :grinning: http://www.kocarky-lvicek.cz/Detske-hracky/hracky-do-vany/Koupaci-sada
jeansy se mi taky líbí ale nevím jakou mám velikost :grinning:
25. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
takhle aukcujete jo :grinning:
ještě že nemám přebytečné penízky jinak nevím nevím :grinning:

te´d pojím pár lískových oříšků a půjdu jezdit na rotoped :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanka: to já taky nemám...ale nedalo mi to :grinning:

chjo musim jit žehlit, Tom chce hrát piškvorky :grinning:
25. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
o žehlení ani nemluvím-malé tatry mi tady rostou :sweat_smile:
25. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco: myslim, ze k tomu brzy dojde :slight_smile:
A ja jdu mrknout na simpsons, mame nahranych 5 dilu
Zitra stavam brzo, jsem na 7:45 objednana na Dopravni inspektorat v Jungmance
25. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak to je pech, jsem měla na aukru načnutý nový jané slalom pro a paní aukci, zrušila tak ji píšu proč a ona že jim vykradli garáž, kde měli i ten kočárek...no já mám ale smůlu a ta holčina ještě větší :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to je pech a škoda teda :frowning2:

koukám, že zítra má svátek Filip :dizzy_face:
25. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, dala jsem taky pár fotek, ale je tam dost vážek a kytek, ale kdybyste někdo chtěl juknout :o)
http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?user=78567 a já jdu ještě máknout a pak spát, přeci jen jsem vstávala ve 2, že?, tak abych nepadla zítra na tlamu...

jinak - zítra nám přijdou udělat dveře - po 2 měsících, hurrá...

Jo, Adéla dneska nemohla usnout, furt měla hlad, ale já už bez mlíka (jsem neměla odpoledne pití, tak asi proto..), o, nakonec jsem ji uspala u sebe v pelechu a přešoupla ji do postýlky, tak snad bude spát, i když to vedro je na padnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak moment než dočtu

jako Sluniiiiiiiiiii???? jak jako nabízet naší nevěstu, ti asi dám do tlamy :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,Zuzi,Jáji...ehm já to jen zkoušela vyčenžovat, kdybyste se náhodou chytli :grinning: ale nic, už mlčím :confused: :grinning:

tak máme po tom očkování horečku...nasadila jsem Nurofen, oblíkla jí overálek s krátkýma rukávkama i nohavičkama, dala napít čajíku a teď se modlím aby se jí dobře spinkalo..chudák, jen ležela a vzdychala :frowning2:
25. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek