Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petruna26
25. kvě 2009

Sluni a vyjste byli očkovaný, když je Naty nastydlá? 😕

petruna26
25. kvě 2009

Jáji, taky pěkný fotky... Užili jste si to, co?
Já taky, super odpoledne v Průhonicích.. 🙂

sluninka
25. kvě 2009

Péťo..ptala jsem se dr jestli to nemá vliv a ona,že už je fit na očkování..tak komu věřit když ne vlastní doktorce 😅 😕

petkakrutik
25. kvě 2009

hezký večer 🙂

jsem tu na skok. teď teprve jsem mrně uložila, usnul mi na rukách,a le sotva se dotkl postýlky, vzbudil se. pustila jsem mu telemana, chvíli mrčel, ale zatím je klid. Bobek celé dopoledne vůbec nespal, až pak v 18:00 jsme to spolu v náručí na 20 minut zalomili (vzbudil nás můj taťka, když přišel na pokec). Teď mě čeká naházet Patrikovy hadry do pračky na ráno, už nemá bobek co obléct, vzhledem k k víkendovému výletování po krásách českých jsem neprala. No a pak trochu poklidím obývák, je tu jak po výbuchu, všude hračky, deky, bryndák... 😀

S tím kočárkem je to pech...

Objednala jsem Patričkovi bazen:

http://www.easytoys.cz/intex-bazen-mochomurka-_...

bude mít na balkoně 🙂

petkakrutik
25. kvě 2009

ach jo, tak bobek tam naříká "jejejejej"

anaconda
25. kvě 2009

Ahojky.

Tak jsem zas lítala celý den venku. Dopoledne jsme zas jeli vlakem na výlet a pak jsem zahradničila. Událo se tu něco nového zásadního?? 😕

luca30
25. kvě 2009

ahoj anac: nechávala jsem ti tu odkaz, že nějaká holčina prodává ohrádku, ty jsi ji sháněla ne nebo už ji máš??

lednovky09
25. kvě 2009

Holky, jste hodné, že jste daly do alba taky nějakou fotku, kde Páťa neřve 😀

MMch jsem tam 3 doplnila. Mám tu i jednu momentku, ale nevím, jeslti ji tam hodit 😉

petkakrutik
25. kvě 2009

Nejsem já jeliman? jsem. Neodhlásila jsem se z lednovek09 zpátky na svůj nick...

petruna26
25. kvě 2009

ahoj lednovko 09 - Petí, ty se ukrejváš :o))
hoď, ať se pokocháme, jsem zvědavá :o)

petruna26
25. kvě 2009

Jen malá reklamace 😀 Pěšinku upravuju Adélce, Filípek se chová 😀

petkakrutik
25. kvě 2009

Ahááá, tak se omlouvám, že jsem zaměnila Adélku s Filípkem 😀

sluninka
25. kvě 2009

😀 😀 to je zrada,výměna miminek, hned je zmatek 😕

urbi
autor
25. kvě 2009

haha, zrovna na to čučim a je pro mě ctí, že si někdo splete tlusťocha Fílu se štíhlou Adélkou! Peti, ty hlásíš! to je něco jako sobotní hláška na Verču!

Veru, jsem se mrkna na tvé fotky na rajčeti, to je mazec!!!!!!!!!!!! já snad neznám člověka, kterému by slušely všechny účesy jako tobě.... no, můj manžel to okomentoval jednoznačně 😀

petruna26
25. kvě 2009

No, oni jsou si tak podobní 😀 😀 😀 ale my se nehněváme, já taky musím vždycky myslet, abych ty děti nepopletla, třeba rozeznat Toma a Páťu mi podle fotek dělalo dost problém, ještě, že měl Tomík ty oranžový kecky 😀

petruna26
25. kvě 2009

Míšo, jak to okomentoval?
ale Veru je tam fakt kóča..

urbi
autor
25. kvě 2009

"ty vole, to je baba" 😀 viděl ty nádherné šaty a nádhernou a sexy Veru v nich 😀

urbi
autor
25. kvě 2009

Páťu a Tomíka nedávám, jsou fakt jak přes kopírák 😀

urbi
autor
25. kvě 2009

a navíc Veru se na ty fotky umí postavit a tvářit.... fakt super! já bejt chlap... 😀

petkakrutik
25. kvě 2009

Zas tu je cítit tu marjánu, co má někde někdo na balkoně 😠 už mě to fakt se**, jak si ani nemůžu otevřít balkon.

Míšo, mně totiž nenapadlo, že si budete vekslovat děti a automaticky jsem brala, že držíšsvého Filípka 😉 Jsme prostě trdlo a jiná už asi nebudu 😀

petkakrutik
25. kvě 2009

Jestli my s tou naší rodinnou rozlezeností nebudeme s Jáji nakonec příbuzné 😀

urbi
autor
25. kvě 2009

Peti, to víš, já musela Adélu pořádně ošahat, abych věděla, jaký "materiál" mi Petrunka nabízí pro Fílu - a výsledek: super! 😀

petruna26
25. kvě 2009

Tý voe, Míšo... 😀 😀 😀
ale jo, my Fílu berem.. a kdyby si náhodou vybral jinou, máme v záloze jednoho Toníka, v úterý az týden mu bude rok... Ten má Adélu taky rád.. minule jí hryznul do ruky, jste měly vidět ten řev... Nakonec brečeli oba, protože on se toho Adelinýho ryku děsně leknul 😀 , musely jsme je pak ukojit, jinak by řvali asi doteď.. 😝

petkakrutik
25. kvě 2009

Míšo, to je jasný, nekupovat zajíce v pytli 😀

Že by prcek fakt zabral? už 10 minut je tam ticho. kdo ví, jak je zase v postýlce přetočený... Jdu se tam podívat.

petkakrutik
25. kvě 2009

teda čumím, leží tak, jak jsme ho pložila. Akorát zajíčka odhodil v dál 🙂

ty vo*e, mě už z toho odéru bolí hlava ☹

jajinka27
25. kvě 2009

petko...že by?? 😀 no jo kluci spolu drželi basu no 😀

petru...byla to parááááda, fakt jsme si to užili, slavili jsme rok jedné z holčiček 😀

petruna26
25. kvě 2009

Jo, my si taky užili, jen jsem sebou neměla pití a kamarádka taky moc ne, a taky musela "vyrábět" mlíko... Ale bylo to super, šli jsme do míst, kam normální lidi nepáchnou, super klídek, fakt oáza pro duši.. 🙂