Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petruna26
26. kvě 2009

jojo, Caddy máme taky, ale to až tak na příští léto.. 🙂

anaconda
26. kvě 2009

ok,
tak do ní tedy taky asi půjdu. Kde že ji objednáváte?? 😕

koalice
26. kvě 2009

Já Aničku v Caddy měla na první dovče v Orlických horách, to jí bylo 8,5 měsíce

koalice
26. kvě 2009

Anac, já ji mám přes www.detiamy.cz

petruna26
26. kvě 2009

já na biomamma.cz 🙂 , tam si ji můžeš i půjčit, a když si ji pak chceš nechat, půjčovné ti z toho odečtou 🙂

kacatko03
26. kvě 2009
jajinka27
26. kvě 2009

ahoj holky,

tak včerejší rande s kámošema se asi vyplatilo, nevim co Tomíkovi navykládali ale spal bez přerušení do 23:50 kdy v polospánku dostal jídlo, hned chrupal dál do 3:50, kojení a pak do 5:30, vzat do postele a spánek do 7:30 🙂)) jako 3 hodky spánku v kuse luxuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus 😀

vedro je hnusný, nikam nejdem, Tom má jen bodýčko bez rukávu doma, páč tu máme skoro 26 fuj

kacatko03
26. kvě 2009

jaji taky nejdem ven, máme tu chládek a malej má jen plínu 😀

ma12
26. kvě 2009

Jaji: gratulka velika, ze by Anicka domluvila Tominovi 😀 😀 😀
Jsem mela jet za babi, ale ted mi volala, ze toho ma dost, a ze bude vedro a ze zitra bude narocny den, no proste nechtela, abych prijela.

Mlade zacina zlobit, velky rev v postylce, zvednu a ticho. Polozim, rev. Tak jsem zavrela dvere a at si rve 😕

jajinka27
26. kvě 2009

marti...no nevim, spis mu domluvili kluci včera na srazíku, byli přeci jen o 2 měsíce starší 😀 Mohlo by mu to zůstat 😅

veru...chládek závidíííííím, my tu máme děsněěěěěěěě

petruna26
26. kvě 2009

no, zato my razíme za cvíli na očkování, takže se tam asi upečeme... 😝

berunka
26. kvě 2009

tak my se vratili pred chvilkou z venku z venceni hafana a je tam silene takze taky zustavame doma.mame tu 25 ale da se to celkem vydrzet.Elis se ted vali na zemi jen v bodycku a blinka a blinka 😀 😀 😀 😀 😀

jajinka27
26. kvě 2009

jooo a Filíííípkovi vše neeeeeeeeeeeeej 😵 😵 😵

ma12
26. kvě 2009

Taky jsme doma, kdyz jsme byli rano v centru (v osm), tak uz bylo vedro. Anicka konecne usnula.

jajinka27
26. kvě 2009

no my asi ven na chvilku půjdem, po obídku, mě to doma nebaví 😅

kacatko03
26. kvě 2009

tak my tu máme zatim doma příjemně bo mámě dveře na zadradu na sever a sluníčko nám tu svítí a pará až tak od 4odpol. ale zato v kuchyni je na chcípnutí. malej je na trávě jen v plíně a mrská se tam jak kapr na souši. jooo a psala mi paní zítradorazí kočííík 😀 😝

berunka
26. kvě 2009

Veru kdyz se ti Toba otoci na brisko pase pak koniky?Eli to vydrzi jen chvili a pak si leha a rozciluje se.ted teda konecne usnula 😀

kacatko03
26. kvě 2009

zuzi: ted sem udělala fotky jak se přetáčí a dlouho pásl koníky, ted z toho ale taky usnul zozplácnutej v ohrádce 😀

koalice
26. kvě 2009

Venku je opravdu nechutně, naštěstí v dolním patře, které je kamenné je momentálně 19 st, tak mám malého tam. Obavám se, že hlášená buřina bude mít opravdu grády 😠

cline
26. kvě 2009

já tayk manducu objednávla na www.detiamy.cz

berunka
26. kvě 2009

to je sikula ze se otoci i zpatky to Eli jeste nezvlada kdyz ji to prestane bavit tak zacne vriskat 😀

petkakrutik
26. kvě 2009

hojky 🙂

za chvilku valíme do plavča, tak vás jdu ještě honem pozdravit, když dítě spí a nemám dio čeho jiného píchnout. 🙂 teda aspoň teď se mi nehcce nic rozdělávat. večer se budu muset vrhnout na košík, co jsme vloni slíbila tchýni uplést k letošním narozkám. Moc se mi do něj teda nechce 😒

mně teda přijde šílené nosit na prsou ještě 20 kilové dítě. by mi odešla záda. Patrik má 5,5 a mám po chvilce co dělat. lepší mi přijde babyvak, ale v tom zas prďola moc nechce být 😒

Filípkům vše nejlepší k svátku 🙂

u nás je právě teď 25 stupňů, pověsila jsem plíny, za chvilku budou suché. večer se na ně vrhnu. tentokrát jich nebylo moc, zato toho oblečení 😕

jajinka27
26. kvě 2009

teda u nás doma je na padnutí, dítko je mírně protivné, teď brečí v postýlce, kňourá no děs 😒

berunka
26. kvě 2009

u nas i pres to ze je v byte 26 stupnu tak to neni takovy hrozny parak jako kdyz je takova teplota venku.Eli chrupe v obyvaku v postylce ani jsem ji nestihla dat presnidavku tak ji bude mit az se vzbudi.taky se mi nehce nic delat,mela bych to teda dat tady nejak do pucu ale asi se na to vrhnu az vecer.manza jde do posilky tak tu budu chvili sama.

petkakrutik
26. kvě 2009

tady je to taky v pohodě, je horko,a le ne dusno. DOma mám v obýváku 24, ale to proto, že zatím se nepřehouplo sluníčko. odpoledne a večer, než zapadne, tu bude hic. 😒

petkakrutik
26. kvě 2009

ještě že po plavču jedeme k našim na zahradu 🙂

jajinka27
26. kvě 2009

no my jak jsme v paneláku tak to tady pěkně hřeje 😖 dítko uslo v postýlce, snad bude chvilku spinkat

jajinka27
26. kvě 2009

marti...tak nevim ta prochajda ve čtvrtek, zatím předpovědi hrůůůza a děs

monique_2006
26. kvě 2009

peti - tech 20 kilo se uz nenosi na brise, ale na zadech 🙂

ma12
26. kvě 2009

Tak 8.6. jdeme poprvy na vanicky. Hura. Mohli jsme jit o tyden driv, ale to jdeme na hexu.
Urbi: zapomnela jsem reagovat - kojeni jsi dala co to slo. Vydrzely jsme dlouho 😉 , jen kdyby ten Comfort nebyl tak pekelne drahej co? My mame jeste 2 pixly comfortu tak pak zkusime normal, jsem zvedava.
Jaji: uvidime, kdyztak to bude ad hoc. Hele hlasili, ze od 16 hod budou v Praze uz bourky a zatim zadny bourkovy mraky nevidim.
Anicka stale spi, dneska tomu da docela dost.