• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

Praha 9 zatím hlásí slunečno :slight_smile:

koal tak už je to tam jo?
26. kvě 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Praha 10 slunce, vedro hnus - těším se na buřinu... Koal, pošli ji k nám :slight_smile:
26. kvě 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Praha 4 hlásí kousek sluníčka a kousek polozataženo :slight_smile:))
26. kvě 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
pha 13 (5) hlasi dusno pred bourkou :slight_smile:
26. kvě 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨Neratovice hlasi postupne zatahovani,dusno jako blazen uz aby prselo :slight_smile:
26. kvě 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bolina hlásí, že se mračna stahují. :confounded: Kubajs je v kočáře jen v triku, i plínu jsem mu musela sundat. Byl pěkně otravnej i v kočáře a to je co říct! Asi divný tlaky, či co :sweat_smile:

Jdu zajistit lětající předměty na zahradu. Loni mi při bouřce vítr roztočil bidlo na větnání peřin a to prorazilo čerstvě udělanou fasádu na baráku. Jiránek měl radost, to je přeci jasný.... :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak ja tu dnes mela spoluzacky.Po 12 hod jsme sly ven, na zahradce v pizzerce jsme se nabastily a pak jeste couraly venku a sly do cukrarny, tak parada az na ten hic. Tomik celou dobu spinkal.
Tady e pomalu taky zatahuje.
Jinak my mame vsechna okna na zapad, takze slunicko jde az navecer a navic tu mame obr strom, tak nam cloni obyvak...je tu 23st.
26. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi dorazili z brna :stuck_out_tongue_closed_eyes: uvaření, prsa jako silikony :astonished: -maru totiž nějak odmítala baštit :angry: ale už mi vyžahla aspoň jedno :sweat_smile:

a závěr na rehabce, je hypotonická, máme "zatím" jen 4 cviky-dva lehké a 2 težší,další kontrola příští středu a vyfasujeme další :astonished:
26. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky...mám problém, máte tady někdo to vibrační lehátko Fisher price?
mi dneska přišlo a není u toho návod a mě nejde do hlavy jak to tam namontovat :confounded:
26. kvě 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni...myslím že ho tady má většina :grinning:
26. kvě 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni, my taky, já bych to bývala bez návoduu nedala... ale už ho nemám :o(
26. kvě 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
my nemáme :grinning: máme tady jen nějaké obyč..ale vůbec ho nepoužívám, až jak začnou příkrmy tak ať máme v čem krmit :slight_smile:
26. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
návod ale už nemáme :sweat_smile:
26. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale když jste ho skládaly,tak určitě víte jak mají být ty šrouby,mě by to stačilo i na fotce :grinning:
26. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni...mě ho skládal manža, já neeee
26. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je po bource, posilam ji na Prahu...
26. kvě 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdyz se to s..e, tak se to s..e, tatu odvezli do nemocnice. Bolelo ho bricho. Za hodku se snad dozvime vic
26. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni a na netu nejde najít ten návod? jinak já neporadím :unamused:

tak zítra máme poradnu a poslední hexu, malého sem zkusila zvážit na naší váze a má jako 8,5kg :confused: tak sem zvědavá kolik bude mít u dr :grinning:

tak Pha 9 začíná být od Pha 4 zataženo :grinning:

marti: tak hlavně aby to nebylo nic vážného.
26. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru..ti to tam posilam to zatazeno aby ti to nebylo lito :slight_smile:))

marti..drzim palecky at to nic neni
26. kvě 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru...na netu to právě nikde není,jde mi jenom o jedinou věc,ale už půlka Prahy hledá návod:grinning:

Pha-východ hlásí dusno,mraky a já hlásim, že nám bagrujou plochu na parkování...v pr...je že bagr je za oknem ložnice kam má jít spát za chvilku Naty :unamused:
26. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti to je fakt pech :frowning2:

my stále nazataženo :grinning:
a zítra razím k dr. taky ať jukne na to očko TBC, po včerejším pokusu něco vymáčknout je to furt stejné a uvnitř pořád něco je :angry: protože bych už druhý týden v červnu nebo v 5 měsících ráda měla aspoň první hexu...když pořád někde trandíme vlakem a tak....a ještě když bude konečně hexa tak pak nemůžem cvičit vojtovku tak to potřebuju všechno pak zase domluvit kdy dojet na cvíčo..
26. kvě 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
my to tady mame jako na dlani. Od zapadu se to hezky blizi :wink:

Ja taky doufam, ze to neni nic vaznyho, cekam na to, az dojede bratr domu k mati, sedam do auta a jedu na karlak, kde se s maminou potkame a uvidime. Pak jedu do domu nasich. Anicka spi doma s mm a zejtra vyzvedavaj babi a jedou do Motola, kde je ten pohreb
26. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni u nas taky montoval manza, takze bohuzel neporadim :slight_smile:
26. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Feb, delala jsem ten kolac a mel uspech, diky za tip
26. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a klasika, málo nám u té vojtovky řve :sweat_smile: máme se snažit,aby byla jako fakt naštvaná...takže budeme cvičit před papáním-snad ji to zdravě naštve :sweat_smile:
jako já nevím pokom to dítě je tak hodné :sweat_smile: bych měla pomalu bobky esli není autistická-ale vzhledem k tomu jak je vysmátá jak sluníčko a ukecaná,tak je v pohodě :dizzy_face:
26. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani a jake cviky mate?
Martinko drzim pesticky a doufam ze to bude ok.znam co to je tatka byl v lete na operaci srdecni chlopne a kdyz jsem za nim byla v nemocnici na jipu jeste kdyz jsem byla tehotna mela jsem co delat :frowning2:
jinak na Neratovice se zatazeno taky prihnalo a navic teda jsem zacala chystat koupani a Eli hadejte co ano usnula :angry:
26. kvě 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na zádech tlačit ramena, lopatky dolů + stimulace bodu v mezižebří a tlak směrem do ramene a pak do kyčelního kloubu, pak na boku-fakt makačka ji srovnat do správné polohy :sweat_smile: a mám zatím jen tlačit pánev k podložce a fixovat rameno a srovnat druhou horní končetinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: no tenhle cvik se bude dál ještě rozvíjet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pak cvik jen pro láďu-mám malou ruku :sweat_smile: prsty obemkne hrudník v úrovní poslední žeber a maru zase posiluje břišní svaly. a pak při pasení koníků-fixovat dupku a jednu ruku v lokti

akorát je to problém,aby se fakt vztekala :sweat_smile: jen ten cvik na boku ji trochu sejří a zbytek neeeee :sweat_smile:
26. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam Eli rvala taky jen u jednoho cviku a slysim teda poprve ze se to ma cvicit tak aby vysledek byl ze bude dite nastvane :astonished: nam fyzioterapeutka rekla ze proste nektere deti nebreci ze to lip snasi.
26. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no když dítě řve, tak více zapojuje svaly :wink: než když leží spokojeně na boku :sweat_smile:
26. kvě 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ma to jsem rada :slight_smile: mam ted recept od mamky na takovej jednoduchej jablecnej, vybornej, pak taky poslu :slight_smile:
26. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek