Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

hanka128
26. kvě 2009

feb jaké máš recepty na mňamky-sím sím pošleš mi taky 😵

já zítra budu vařit mm(hele co je to vlastně to mm 😅 )fazole, tak to pak budou dělové rááány bzum bzum bzum 😀

sluninka
26. kvě 2009

hurááá, mám to složený 😵
já jsem prostě koumák, se musim pochválit 😀

petruna26
26. kvě 2009

Sluni, já to skládala taky sama, ale bez návodu bych to endala, jsi dobrá..
Adéla už měla 37,7, dostla Nurofen a chrní, tak jí to snad spadne...

marti, držím palce a zítra to zvládni...

sluninka
26. kvě 2009

Péťo...já bych asi nepřenesla přes srdce jít za MM ať to složí 😀 prostě jsem na to musela nějak přijít i kdyby to mělo bejt blbě 😀 ale lehátko drží a i vibruje,takže dobrý 😀
a jak vůbec zvládla injekci? plakala?

jo holky ještě jsem se chtěla zeptat, jaký jste měly reakce na tu injekci? my máme to místo červenej flek a má to nějaký tvrdší 😒

jajinka27
26. kvě 2009

sluni...mě říkala sestřička že se to stát může, tak prý studený na to

sluninka
26. kvě 2009

jáji..uf, tak díky 😉

sluninka
26. kvě 2009

tak tady bouřka jak blázen, venku uplně černo, ale šílený dusno 😖

jajinka27
26. kvě 2009

tady nic ani už neprší

sluninka
26. kvě 2009

šmárjá blesky 😅 a Naty spí a MM nikde, já se bojiiiiiiiiiiim 😖 😨

sonisek
26. kvě 2009

sluni, u vás je bouřka? Tak to tu máme zachvíli, co...

Magdi, co pečete?? Já ci takýý 🙂 Já včera dělala krtkův dort na plechu a supééér mňamozní 😵

jajinka27
26. kvě 2009

sluni,,,pošli to seeeeeeeem

petruna26
26. kvě 2009

sluni k nám pošli blesky taky..´a hlavně nějakou vodu..
ptala ses co Áďa na injekci... nebrečela... řvalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jako tur... bobínek můj milovanej...

škoda, že má ve čtvrtek lejt, mohly bysme dát srazík 🙂

febris
26. kvě 2009
https://www.youtube.com/watch?v=i__auE_ulTY


tak takhle se rehta co chvili, je to desne vesely mimino 😀

urbi
autor
26. kvě 2009

čus!
tak tady to zatím na buřinu nevypadá....

událo se dnes něco nového?
já byla na té thajské masáži... a asi nebudu žrát, abych mohla chodit častěji... stojí to dost peněz, ale ten zážitek a hlavně ta úleva!!! byla jsem taky kvalitně bloklá a o to víc teď chápu, jak se Fílovi muselo ulevit a jakej je to statečnej můj miláček - sama prohlásila, že ho to muselo bolest a že je neuvěřitelné, že i přes to nebyl ubrečené miminko, že musí být hrozně silnej kluk, že to takhle zvládal.... tak mě to tak dojímá.... a dojímá mě to furt, dyž se na něj dívám, jaké dělá změny... dnes se přetočil nádherně na bok, ve vaně tak vyvádí, že ho musíme držet oba, jinak by se utopil, jaké dělá nesmysly a směje se, dokáže si vyndat dudla, mrkne na něj a dá si ho zpátky do pusy, nádherně pase, prohlíží si nohy, dnes se celý den smál, ani jednou nezabrečel... to je prostě úplně jiné dítě než před 14ti dny a mě to prostě dojímá! a dojímá mě, že je takovej statečnej....

prostě díkky bohu za východní medicínu, je vidět, proč se držela a drží po stovky a stovky let!

Feb, super!

Petru, chudinka malinká Adelinka, snad jí bude brzy dobře

berunka
26. kvě 2009

tedaq Feb ja milovnik psu chudinka pes.no udelat tohle nasemu tak je po ruce 😀

kacatko03
26. kvě 2009

tak nás fouřka asi minula....nebo co....

fer: to je dobrej smíšek 😀

jsem mluvila se školkou, prej byl F dneska celej den král že má svátek, a měl prej prostřeno uprostřed jídleny atd 😀 to je něco pro něj se muže předvádět 😀 😀 😀

jinak nevím co mám doma za chlapa. snad budu myslet že má milenku nebo nevim...po měsíci žádného aktu sem se mu tu promenádovala v tángách /ktere normálně nemosim už/ a dávala podměty jako že by něco mohlo být a NIC...prej co tu blbnu 😀 😠 😠 😠 tak já nevim co s ním 😠

sonisek
26. kvě 2009

Magdi, to je sranda 😀 😀 😀 To je úplně boží, jak se tlemí 😀
Snad i ten náš prďola se začne takhle smát nahlas 😀

berunka
26. kvě 2009

Misul to je super ze vidis takovy pokroky.a to tem prckum delaji thajskou masaz podobnou jako dospelym?samo s mensim tlakem.tak to je opravdu sikulka statecnej.me kdyz to popisovala kamoska tak z toho mela zazitek na hodne dlouho.ale pokud to takhle pomaha tak je to super.docela jsem o masazi pro Eli taky premyslela.sice nename zadne nove cviky ale stve me to jeji paseni na pestickach.

febris
26. kvě 2009

beru , amorecek (pejsek) to ma rad. To vzniko nahodou, mamka poplacala amora jako dycky a danielek se zacal chechtat

berunka
26. kvě 2009

Veru tak u nas je to uplny opak,zrovna dneska jsem poslouchala jak v nasem veku jednou tydne je teda malo a jak to ma vydrzet 😀

sonisek
26. kvě 2009

Magdi, to je tvoje mamka tam??

To musim ukázat manžovi až přijde 😀

urbi
autor
26. kvě 2009

Beru, tak si to s Veru občas vyměňte a spokojenost na všech stranách 😀

kacatko03
26. kvě 2009

zuzi co já bych za to aspon jednou týdně dala 😠

berunka
26. kvě 2009

Misul ze bych to Petrovi nabidla?no myslim ze u Verunky by si nenechal dlouho rikat 😀

jajinka27
26. kvě 2009

veru...ty jo až tak?? tak to ten můj by byl blahem bez sebe, akorát u mě to vázne

urbi...normálka mám hroznou radost za tebe faaaakt, to je super 😵

jinak pokrok, dítě se přetočilo v postýlce na bok a nevzbudilo ho to, kééééž by se to lepšilo

urbi
autor
26. kvě 2009

no dělá se to těm prckům trochu jinak, z 99 procent se jim to líbí, občas se malinko lekne, u nás teda párkrát pobreknul tam, kde byly největší bloky.... ale hned mu pohladila tam, kde se mu to líbí a v tu ránu úsměv.... je to parádní prostě! v Barmě (ta naše se učila od ženy z Barmy) prý dělají tuhle masáž každému miminku pár dní po narození
ptala jsem se jí, jestli nezná někoho v Praze a tak a prý bohužel ne, učila se v Brně, tam by o někom věděla

mně ta masáž byla velmi příjemná, nemám ráda masáže, kde se jen šolíchá, tohle je fakt "práce" a nebolí to, jen je to hodně o tlaku, to samozřejmě u miminek je jiné

urbi
autor
26. kvě 2009

Jaji 😵 držím palce, ať se Tomík zlepší v tom spinkání!'
u nás noci zase trochu horší, to jeho zlepšení se projevuje i negativně a to tak, že mi boří moje pracně vytvořený dudlíkiový systém.... během chvilky si vyrve ty hračky a tak mu tu plínu nic nedrží, ale raději budu stokrát vstávat když budu vědět, že je v pořádku a budu mít radost z toho, jak mu ty ručičky krásně pracujou

jajinka27
26. kvě 2009

urbi..díky, hele neboj ono ho to přejde ten dudlík 🙂)) si na sebe můžem vzpomenout až budem v noci dávat dudla

ty joo já bych šla taky na masáž, ale nevím o žádné v Praze

petruna26
26. kvě 2009

Míšo, tak super, jsme rádi, že jste oba spokojení 🙂
Veru, tý voe, on se nechá prosit jo? To já se překonám tak jednou za měsíc, chudák mm 😝 ☹
Jáji, thajské masáže dělaj v pasáži Světozor (o těch vím..), ale určo i jinde... Tam je dělaj přímo thajky, ale je to fakt dost drahé...

Jinak já dělala loni kurz masáží, ale díky 2měs. zánětu ledvin jsem ho nakonec nedodělala, takže umím masírovat jen zadní stranu těla 😀 (to byla ale sportovní a rekondiční masáž).. Pak už jsem byla těhu, takže bohužel nemám ten certifikát, ale bylo to děsně fajn (ten kurz)

Jo, Jáji, pak mám kamarádku, dělá masáže (i lymfodrenáž) na Zahradním Městě, chodí k ní mm a děsně si libuje.. 🙂

hanka128
26. kvě 2009

veru já ti taky klidně pošlu mého waltra komárka-ten furt bzučí a bzučí a chtěl by opylovat 😀 ale už jsem se dopracovala ke klepání kosy 2x týdně-jsem dobrá co 😀 no snad se to návrátí jak do před těhu 😅