Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

sonisek
27. kvě 2009

ahojky,
tak já HA beru, i když vím, že mm je spolehlivej, ale já se stejně bojím, jsem na tohle posera 😀 😀 😀

Hani, to máš dobrého tátu 😀

Tak tady snad pršelo půlku noci a vždycky při koju jsem větrala, byl super vzdoušek 🙂

jajinka27
27. kvě 2009

ahooojda 🙂

neli já včera před usnutím zrovna přemýšlela kde jsi, že nepíšeš 😀

jinak u nás bouřka byla ale docela to šlo, hromy blesky ale Tom si toho nevšiml, vzbudil se na jídlo před půlnocí, smál se na nás, blbnul, no děs 🙂 ale po půlnoci to zalomil, ve 2 sice nahození dudla, ale pak spal do 4 do kojení a pak do 6:30 a v posteli ještě do 7:30 🙂)))

jinak nahlas už se taky směje asi měsíc, nejvíc na tatínka 😀

Tobík je kus chlapa, pane jo 😕

sluni...mlíko? ty vogo, to zírám? 😕

petruna26
27. kvě 2009

ahojky, tak dnes zase den nestíhačka..
jsem nějaká mrtvá, asi z toho počasí, Adéla má stále 37,6, což mě taky moc nebaví, je mi jí líto...

Chechtá se nahlas taky, hlavně při jakémkoliv houpání, jsem z ní taky vždycky vytlemená.. 😀

tak já se zase stavím, za chvíli dorazí babička (snad), tak budeme mít chvíli společnost

sluninka
27. kvě 2009

jáji..mě to taky hlava nebere...

Péťo..ráno ve snídani bylo že děti s ekzémama do bazénu můžou,že jim to spíš pomáhá,pokud teda nejsou v nějakým tom stádiu,že to mají hrozný a taky že záleží na dr jak to posoudí 😉

Teda venku vítr,ale sluníčko, teploměr hlásí 16ve stínu..tak jdem ven... 🙂

nelinkav
27. kvě 2009

Dobré dopoledne,
vím, že si tu nemáme co stěžovat na spící děti, ale mě z tý naší prďoly dneska klepne. Už spí 13,5h, mezitím jen jedno kojo a já začínám být mírně nervní, bo mezi 1-3h máme být na kyčlích. S takovou teda nevím, jak nám to jídlo vyjde tak, aby se tam nepoblila 😠 Nejlepší na tom je, že tyhle rekordy trhá zásadně jen když máme někam jít...

Jinak jak jste tu včera zmiňovaly tu extra blicí náladu, tak mládě netrhalo partu, a už jenom při prvním kojení v 6h se pošavlila 4x... A pak snad ještě stokrát, jsem musela i umýt země.

Hlasitýho smíchu se asi jen tak nedočkáme, jestli bude Stelliš po mě, tak skoro nikdy 😅 Mě i když něco rozesměje fakt hodně, tak se neumím řehtat nahlas, tak asi budeme mít smolíka 🙂

Hani, to máš dobrý, že můžeš na chlapa spoléhat. To já na toho svýho, v kombinaci se mnou, rozhodně ne, proto taky máme potomka 😎 Teď jsem relativně v klidu, protože plně kojím, MS určitě byla jen výjimečná a taky mi dr. řekla, že přirozenou cestou neotěhotním...Tak že by se stal dvakrát takovej "zázrak" nevěřím 😅

cline
27. kvě 2009

😀 😀 😀 neli úplně ten druhý zázrak vidím, bych se asi smíchy potrhala, kdybys byla zase v tom 😀 😀 😀 my máme teď Pharmatex a dobrý - použit jednou, potom dvakrát se nějak nestihlo a od tédoby zase nic 😀 😀 😀

hanka128
27. kvě 2009

no za 8 let-ťuk ťuk ťuk žádná nehoda-a to mám srovnání dvou pánů 😀 a maru se povedla až 5 měsíc vydatného soustředění-takž u nás je tato metoda spolehlivá 😀

no nic jdeme cvičit 🙂

a my včera partu trhali,blindění žádné za to to jídlo,pomoc to kojení v náruči jí prostě nejde..hlava lítá všude, nožičky taky a zajímá ji vše jen ne papu ☹
musela jsem si ji i 2x v noci vytáhnout ať mi ty denní nevypité přebytky vypije.... 😵

jajinka27
27. kvě 2009

hele ten pharmatex je na předpis nebo jak??? protože u mě antiko moc nemá smysl 😀

nelinkav
27. kvě 2009

Hm, Cline, já jsem fakt neplodná 😅 Pravda, když nám to vedle v postýlce mlaská, tak ta slova nezní zrovna důvěryhodně, ale věřím tomu, že jsem loni otěhotněla díky tomu, že jsem chodila na tu akupunkturu 🙂

Pharmatex krém jsme měli taky (a ještě máme plnou skříň), ale nějak na to nikdy nedojde.
Jaji, je to volně dostupný v lékárně.

hanka128
27. kvě 2009

jai normál koupíš v lékárně 🙂 jejich tam myslím 10 nebo 14 čípků-ale zavádět tu čtvrhoďku než jdete nato-aspoň o to větší čas pro pány,aby byla dobrá předehra-odbýt vás fakt nemůžou 😀

jo a co je to MM? chápu že manža,ale to druhé M???jako milovaný nebo momentální? 😀

hanka128
27. kvě 2009

neli to už je i jako krém? já znám jen čípečky 🙂
jinak stejné jako pharmatex jsou čípky patentex 😉

nelinkav
27. kvě 2009

Hani, já to beru jako Můj Manža 😀 Ale Momentální by bylo pro většinu z nás výstižnější 😀 😀 😀

anaconda
27. kvě 2009

Tak jsem s Kubíkem musela ven do toho deště! 😠 Doma byl pěkně vomrněnej, ale co bych pro něj přeci neudělala, že? 😅 Teď už pěkně chrupe a já jdu uvačit nějakou pytlíkačku 😉

anaconda
27. kvě 2009

Momentální manža mě fakt pobavil! Na některého manžu by sedlo i Mentální..... 😀 😀 😀 😀

Antokoncepci taky zatím neřešíme. I před těhu jsem byla 4 roky bez a pohoda 😉

febris
27. kvě 2009

jaji haha, to byl presne jeden z duvodu proc jsem atk nechtela... pro te frekvenci 😝 trochu zbytecny 😀

kacatko03
27. kvě 2009

tak hlásím další uspěch...malej vypil tekutou kaši od sunarky (hruška se sušenkou) a ejhle...jak je zahuštěná tak vubec neblijeeeeeee 🙂 no jo akorát že tu kaši muže jednou denně jinak by z něj byla ještě větší koule 😀 tak musíme holt dál to zatracení blicí mléko 😒 🙂

hmmm tak já znám i Mongoloidní Maželé 😉

hanka128
27. kvě 2009

feb u vás klepání taky nefrčí? jsou ti chlapi nějací divní ne??? vždyť ženské přece většinou bolí hlava ne 😅

tak první kratší cvíčo za náma a já se vrhnu na pletení ať mám tu deku hotovou do příští středy-bo ze cvíča z brna pojedeme rovnou do ovy a mamča mi tu deku ukončí-sem to nějak zapomněla jak se to dělá 😅

petruna26
27. kvě 2009

já nevím, já se stavím za milovaného manžela (i když někdy na ránu).. 🙂
Adéla má zase 38, dala jsem jí Nurofen, snad to spadne.. ☹

febris
27. kvě 2009

hani- ja jsem nak nepochytila co to klepani kosy je 😀

petruna26
27. kvě 2009

Feb - klepání kosy=soulož

jajinka27
27. kvě 2009

ty vogo vyˇplňuju papíry na rodičovský příspěvek a nějak nevím co tam napsat

jako od kdy uplatňuju nárok, to je od dalšího dne co mi skončila mateřska??

a to jako musí podepsat i manža?? tam je kolonka druhý rodič??

febris
27. kvě 2009

ahaaa 😀
hani tak v tom pripade, u nas klepani kosy taky rozhodne nefrci 😀
od porodu jsme kosu naklepavali 3x 😝 je teda fakt ze jsem mela prdlouzeny sestinedeli na 10 tydnu... ale i tak dost desny skore 😝

jajinka27
27. kvě 2009

a taky jsem mimo z kolonky prohlašuji že pro dítě platí - náleží mu příspěvek na péči a to ve výši ..... to mám jako vyplnit sama??

petruna26
27. kvě 2009

Jáji, příspěvek na péči nemáš .- ten je pro postižený dětičky.. 🙂

jajinka27
27. kvě 2009

petru..dííík a manža to musí taky podepsat?

jajinka27
27. kvě 2009

tak asi ne, snad

no uvidíme

petruna26
27. kvě 2009

já myslím, že my to podepisovali oba... ale už si to moc nepamatuju.. 😒

jajinka27
27. kvě 2009

no ona tam je kolonka druhý rodič a vyplnit, ale je mi to divný, přece žádám já jako matka 😕

febris
27. kvě 2009

to jo, ale otec tam byt musi podepsanej... jaji bud rada ze to mas tak jednoduchy, kdybys videla co jsem s tim provadela ja a to to jeste neskoncilo... 😝 jsem myslela ze vyletim z kuze minule tejden 😠

jajinka27
27. kvě 2009

no tak prej musí a dokonce kopie jeho OP, chjooo tak v pondělí nooo 😒