Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

pismenko
18. kvě 2009

Holky, můžu se zeptat? Vy, které ještě plně kojíte....jak dlouho Vám ti prckové vydrží bez jídla??My teda ještě nezkusili ani čajík ano žádný příkrm, tak mě to zajímá, jak jste na tom ostaní.

Dikec

Jáji gratuluju k ,,úspěšné" noci...snad to bude den ode dne lepší 😉 😉

jajinka27
18. kvě 2009

pismen...přes den 2,5 až 3 hodiny a v noci max 4 zatím a díky 😉

cline
18. kvě 2009

ilon - vcelku vycházíme, akorát je na můj vkus moc lemroidní, nemá žádnou jiskru, takový bez života, jen tak se někde povalovat a koukat na TV nebo hrát na PC, to mě trochu deptá, když já okolo uklízím 😅

cline
18. kvě 2009

písmne, tak držíme jak jáji ty dvě tři hoďky a v noci někdy i 5 až 6 hodin, ale teď už dlouho ne.

febris
18. kvě 2009

beru byli jsme na kolech, nejdriv jsem myslela ze prcek spi kdyz je porad ticho ve vozejku, ale kdepak, on taky dost vykukoval a pozoroval krajinu 😀 pak se nemam cemu divit ze v kocarku ho to nebavi, koukat z korbicky nuda... kdezto v satku nebo ve vozejku na kolo jak muze vykukovat a dobre vidi, nadava jen v pripade hladu jinak ni necekne 😀

pismenko, mne danecek pije pres den kazde 3 hodiny 5x denne (cca 8, 11, 14, 17, 20h), ale sosa tak 20-30 min, posledni kojeni pred usnutim spis 45min.

pismenko
18. kvě 2009

Ale vy i přikrmujete, ne??

anaconda
18. kvě 2009

Á, Cline,
ta Tvoje drahá paní tchýně má opět podobný výraz, jako ta moje, tedy čučí, jak prdel z roští 😀 😀 😀 😀

Ta moje leží s penicilínem. Asi kdosi vyslyšel mé přání a já jen doufám, že bude ležet ještě nekolik týdnů, mesíců či let. Ale to bych zas chtěla moc, že? 😉

Dnes jde ségra na potvrzení toho jejího těhu, tak jsem zvědavá 😕 Si zas říkám, že bych jí to přála, protože představa, že by to bylo mimoděložní, jistě by zas nevštívila pavilon v Bohnicích. 😒

Ilon,
na fesťák koukej střihat a pozdravuj pocestný. 🙂

Hani,
jojo, klepat kosu začali Nelinkovi, i když si myslím, že text Nelinky, že "musí jít, protože na ni manža čeká a klepe kosu" asi nemyslela tak, že by si snad sám....... 😅 😅 😅 😅 byla mu asi jen zima, ale klepání kosy se ujalo 😀 😀 😀

jajinka27
18. kvě 2009

pismen,,,já akorát večer v 19, jinak neeee a ani to bych asi nemusela ale Tom málo přibíral

cline
18. kvě 2009

písmen, nee akorát možná začnu, posldní noci jsou opruz

cline
18. kvě 2009

feb tak to je daneček trpělivé mimi, asi po mamince, co? U nás se kojí tak 15 minut max, pak přichází vztek, že už to neteče jak by si slečna představovala a poslední dobou je řev i před ze stejného důvodu. ale má to mít po kom, já jsemtaky hrozně netrpělivá 😅

pismenko
18. kvě 2009

Jáji, chtěla bych tě něják povzbudit..chápu, že to musí bát vopruz 🙄 🙄 ....já Dorotku taky na noc zavinuju, děláme to tak prakticky od narození, ale je pravda, že mi vydrží spát třeba těch 6 hodin a když jí vypadne dudan, tak většinou nebrečí....

Cline díky, máme to kojení podobně a to co popisuješ si taky občas zažíváme...třeba 3 noci jsou v pohodě a pak další dvě hrůza, kojení co dvě hodiny..my to tak měly třeba minulý týden a zasa to přešlo....ale taky už jsem nad tím uvažovala, že se budí třeba hlady....ale myslím, že to nebude až tak pravda

bila.pani
18. kvě 2009

Peti,tak pak dej info,jak to se ségrou dopadlo..

jajinka27
18. kvě 2009

pismen,,, no jo ale on už zavinut být nechce, tak snad bude spinkat tak hezky jako dneska v noci nezavinut 😵

febris
18. kvě 2009

pismen ja nic jineho nedavam, jen mliko, pokud porad potece dobre, az po ukoncenem 6m zacnem s prikrmama

pismenko
18. kvě 2009

Feb aha, já nevěděla...já Vás sice čtu,ale tak se úplně neorientuju, kdo ještě kojí a kdo přikrmuje....já bych taky ještě chtěla ty dva měsíce vydržet 😉

sonisek
18. kvě 2009

pismen, já taky jen kojím a malej přes den jí co dvě hodiny, odpoledne, když je v kočárku, tak vydrží i tři, tři a půl nejíst...a v noci usne v osm a první kojení je až tak v jednu, ve dvě a další tak po třech hodinách, jen dneska to bylo co dvě hodiny...

nelinkav
18. kvě 2009

Dobré ránko!
Jsem moc potěšená, že se u Jajinků spalo líp 😵 Jen tak dál, Tomíku 🙂 Jaji, doufám, že nejsi jak já a od překvapení jsi na něj v noci nečumákovala, ale radši naspávala.

Cline, tvoje tchýně já náhodou sympatická. Taková příjemná, nájemná vražedkyně 😀

Ilčo, přidávám se k holkám - určo běž!!!!

Anac, ať už ségra dopadne jakkoli, přeju pevné nervy 😅

Soni, Hanto, nene, klepání kosy je nápad naší milé Anac 😀 Já si jen posteskla, že musím jít, bo mm čeká v boxerkách, že se konečně odlepím od noťasu a ta úchylačka to hned celý překroutila 😀 😀 😀

Písmenko, u nás se vydrží přes den běžně 4h, někdy i 5, v noci často 8, občas 9. (Hm, těm pauzám asi vděčím za krámy, že?) Nepřikrmujeme, ale když teď bude teplo, tak jí budu dávat aspoň po 3h, ať není dehydrovaná.

ma12
18. kvě 2009

Dobre rano,
Anicka se teprve pred chvili vzbudila, koukala jsem co se deje (normalne vstava v sest). Nejak se mi ale nelibi, mam podezreni na rymu. Dneska jsme s mm doma, vzal si dovolenou. Musim to tady pofackovat, zabalit a hura k nasim (bydli u Dobrichovic).

Anac: snad to nejak s Berunkou poberu. Jinak bych vas vazne musela hnat k nam.

Jaji: gratulka k noci, jen tak dal holka.

Kdo tady krome Soniska, Pismenka, Feb, Cline a Petruny plne koji?

hanta
18. kvě 2009

Holky já vyrážím nakupovat. Zatm tu svítí sluníčko a Ájoš má dneska den, že by mě trefil šlak. Jenom řve, tak snad v kočáru usne.

pismenko
18. kvě 2009

Neli....štastná to žena 😀 😀 😀

cline
18. kvě 2009

ma - myslím, že ještě kojí Palenda

nelinkav
18. kvě 2009

Marti, ještě kojím já. Ale na jak dlouho, to teda netuším, bo mládě se mi u toho už snad tři týdny furt strašně vzteká 😠 Pije jen max.5min v klidu a pak si může hlavu ukroutit, jen aby viděla něco zajímavějšího než moji kozu 😝

pismenko
18. kvě 2009

Neli, zkus to střídavé kojení, já už to tady myslím psala..Dorotka se u toho taky občas hrozně vztekala a laktační poradkyně mi řekla, že je to taková mimi puberta a že když to neteče jak kohoutku, tak se začnou vztekat, než aby zabrali a tahali více. Tak když se mi po chvilce začla vztekat, tak jsem nabídla druhé prso a byl klid. Dělala mi to většinou odpoledne nebo po koupání. Za tři dny sjem se vrátily do normálu, ale to jsou právě ty chvíle, kdy by s tím člověk sekl, protože neví, co se děje a zad má ten prcek dost 😝

pismenko
18. kvě 2009

Koukám, že Stelinka je o den starší než dorotka 🙂 Ale mrkla jsem Vám do albíček a všichni ledňáčci jsou k sežrání 😵 😵 😵

pismenko
18. kvě 2009

valím na zahradu, sice kape, ale práce je tam víc než dost 🙄 🙄 🙄

febris
18. kvě 2009

pomoc! ve st ma hlidat VECER tchyne, chcem jit do kina, ale uz to zacina... nejdriv pala ze prijede ve 2- kino zacina v 19,30 🙄 pak teda nastesti ze hlida vnucku no a bude u nas spat, ve ct ma doktora v pze 10-10,30, tak doufam ze rano bude danecek dlouho spat a ze si asi necha u nas auto, takze ve ct odpo bude u nas az do koupani to je jasny. 🙄
no, nastesti na st mam domluvenou kamosku a ve ct jsem planovala jet za nasima- jeste jsme tam nebyli 😅 zatim byli jen u nas, tak aby se mamka taky pochlubila v ulici ;) a jindy nez ve ct to nejde, neb to je jediny den kdy mamka pracuje jen vecer... ufff

nelinkav
18. kvě 2009

Písmenko, já to střídám od té doby, jak začala řvát. Mě je totiž úplně jasný, že je jen a jen lenošná vyvíjet nějakou aktivitu k tomu, aby si naplnila břuch, protože i ve chvíli, kdy ona už ječí, tak já zmáčknu prso a mlíko stříkám, takže nedostatek tam (ZATÍM) nebude. Ale nemůžu se na ni zlobit, jsem stejná, než bych vařila jen pro sebe, radši nejím, příp. si udělám nudle s mákem apod. 😅 Kdyby byla po tatovi ve vztahu k jídlu, tak mi i sama rozepíná podprsenku, jen aby byl dlabanec 😀

Mmch. u nás máme rozbroje na téma přiměřené oblíkání. Mě je furt zima, tak ji oblíkám asi víc, než bych musela, Luba je otužilec, tak ji zas vysvlíká... Jak máme sakra vědět, po kom to děcko v tomhle je???
Ale Cline, ve 23st už i naše S. bývá v krátkým rukávu, tak tchýni radši přibrzdi 😉

anaconda
18. kvě 2009

Marti,
Ty jelimane, pokud jsou ty hračky tak objemné (fakt si je nedovedu vybavit), tak mi to nomálně pošli poštou, yes kámo?? 😉

Neli,
když Ty jsi to o té kose napsala tak hezky, že mě to hned napadlo. 😀

S MS mě fakt neserte, kozy jedny! Já to nedostala po porodu 3. měsíce, Kubíkovi už jsou 4. ěmsíce a mám to po TŘETÍ!!! A jen tak lehce, pěkně durch a 5 dní 😝 😝 😝 😝 😝

cline
18. kvě 2009

neli, ono prej foukalo (do kočáru toho vážně nafouká, že? 😀 ) příště jde atruc v tílku a deku zabavuju 😀 😀

prcekkk
18. kvě 2009

dobré dopoledne přeju 😉 .