Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

cline
27. kvě 2009

ty voe jestli to píšu i do těch registrací tímhle stylem tak se ani nedivím, že mi nic neposílají 😀

koalice
27. kvě 2009

Nějak dneska nemám čas... 🙂
Kačátko, hezké golfky, ale proč tak brzo ? Tobě nevyhovoval sporťák nebo golfky pořizuješ už kvůli dovolené a skladnosti ?

koalice
27. kvě 2009

Já jsem zaregistrovaná jen u Nestlé a přišly mi dva vzorky beby a kalendář, kterej jsem hned vyhodila....

bila.pani
27. kvě 2009

Holky,já už nevím,co s tím mým clapem dělat..Dnes jsem u sebe neměla ani kartu,ani hotovost,tak jsem mm volala do práce,at po cestě domů koupí sunar,že už dochází.Normálně bývá doma kolem třetí hodiny,ale v pět nebyl doma,tak jsem se mu snažila dovolat,nebral to.Přišel až ted.Byl s kámošem na pivu,a to,že jsem se mu snažila dovolat před dvěma hodinama že malá nemá co jíst ho nezajímá..A to mi slíbil,že kvůli tomu Sunaru bude z práce spěchat!!!! 😠

sonisek
27. kvě 2009

Ilon, teda to snad není možný s tím tvým chlapem 😠 😠 😠 To fakt není normální... 😢 Hlavně, že on si jde na pivko....

koal, tak to nám přišly stejný vzorky 😀

sluninka
27. kvě 2009

tak jsme právě sbaštily 130ml První kaše od Hami...tak trochu nám to trvalo, ale chutnalo jí, ještě se doarzila čajíkem a teď spinká..tak jsem zvědavá, jak se jí bude spinkat, prej to zasytí víc, tak uvidíme...

Ilon...teda tak na to se nedá snad ani nic říct 😔 smutný, že ho nezajímá ani to, že jeho vlastní dcerka má hladík ☹

febris
27. kvě 2009

bp :(

ma12
27. kvě 2009

Ahoj,
tak mam po narocnym dnu.
Beru: ten Esprit je fajn, ale uplne mimo Spindl. My byli v www.hotelalpina.cz a ten teda muzu doporucit. Je to asi 10 min prochazkou na namesti a je jedno jestli pujdes na Medvedin nebo na plane
BP: zabit je malo, co 😉
My se teda chranime plastenkou. HA mi absolutne nevyhovovala.
Sluni: kdy se domluvime na predani Freddie

Holky s tema chobotnicema je mi to lito. ☹ , jen Petru to chce vymenit nebo jeste nektera?

sluninka
27. kvě 2009

ma...ahojky...mě to je v celku jedno 😉 můžem naplánovat nějakou prochajdu třebajs 🙂

berunka
27. kvě 2009

Marti ty jsi v Espritu byla?da se tam nejak okolo vyletovat nebo je to vsechno na auto?

petkakrutik
27. kvě 2009

hezký večer, kočky 🙂

reagovat na všechno se nedá, bo už si nepamatuju, co všechno jste probraly.

asd zapsání do pasu: po mně chtěli jenom můj pas, občanku, Patričkův rodný list a 50,- Kč. Víc nic. kdybych pro něj chtěla pas vlastní, musím mít to potvrzení o státním občanství, při zapsání ho nepožadujou. udělané to bylo do druhého dne.

Ilon, teda to je fakt hnus, co ten člověk dělá. protože to už se ani nedá nazvat chlapem 😖

Ad HA, já zatím nic neberu, ale až přestanu kojit, zase asi na ni najedu. Ž eby se u nás nějak extra často klepalo, to zrovna ne, ale přijde mi to jistější.
hani, a co jsi na pitevně viděla? Co je na HA tak špatného?

jajinka27
27. kvě 2009

ilon...teda to je hnus, manžu fakt už nakopat 😠

cline...to jsem ráda že nejsem sama komu nic nechodí 😀

marti...jak si to zvládla??

ma12
27. kvě 2009

Beru, nebyla, ale sla jsem okolo. Je to do spindlu tak 30-45 min na namesti, zdalo se mi to straaasne dlouhy. Hotel vypada suprove. Prochajdy se daj. Ale musis se nejak dostat na hreben (lanovkou nebo po svych)
Ja dovolenou taky povazuju to, ze jsem u nasich

Jo a k ty zadosti o rodicak, da se to stahnout z netu?

petkakrutik
27. kvě 2009

Holky, jak jste psaly tu žádost na rodičák pro zaměstnavatele? Půjčte mi, prosím, vzor, ať vím, jak to má vypadat. Moc kujůůůůůůůůůůůů 🙂

ma12
27. kvě 2009

jaji: zvladla, bylo to dustojny a muzu rict, ze se to snad dedovi z nebe i libilo. Zitra jedu za babi.

petruna26
27. kvě 2009

Marti, dá se to ztáhnout, já to tenkrát vytiskla z webu, bohužel mám nw PC, takže nemám odkaz ☹ , ale na stránkách MPSV to snad bude..

jajinka27
27. kvě 2009

marti...aha takže zítřek taky padá 😕

ma12
27. kvě 2009

Jaji: mela bych to stihnout vse. Uvidime jaky bude pocasi, ju?
Petru: diky, jdu vyplnovat

jajinka27
27. kvě 2009

marti...tak joo, no dáš mi vědět dopolko? mě by kdyžtak dorazila odpoledne kámoška

ma12
27. kvě 2009

jaji, jasan, ze dam. Ona mi babi stejne rekne at nejezdim. S ni je to tezky 😒

ma12
27. kvě 2009

nemate nekdo tip na hezky ubytko v jiznich cechach, kde by se dali delat vylety s kocarem?
na modrave maji plno ☹

jajinka27
27. kvě 2009

my jezdíme do Trhových svinů 🙂)

sluninka
27. kvě 2009

😕 teda a já nic,jo?

jajinka27
27. kvě 2009

sluni...co niiic?? 😕

kacatko03
27. kvě 2009

ahoj holky, tak sem se dostala až ted k pc...malej má kašel....takovej ten mokrej, rozkašle se a vyvalí oči co se děje tak se bojím aby mu to nepadlo na průdušky jinak je bez teploty.ale sípe to v něm jako by spolknul píšťalku. jooo a kromě nového kočárku si dneska liboval odpoledne ve velké autosedačce a je vní mooc spokojenem, dá se sklopit takže je tam jako v té malé akorát vidí dopředu tak už malá je uklizená. v kočárku pak usnul a chrupal hodil nohy přes madlo a veget
😀

Koal: no už za měsíc jedeme na dovolenou a byl to dobrej kup tak proto, navíc se mi začal propínat ve sporťáku tak nevím zda tím jak byl třeba puldne v polosedu. každopádně v golfkách je v pololehu nebo lehu, ještě ne v sedě i když se umí přítáhnout za madlo 😕 😅

SLuni: no co ti budu povídat, bez bryndáku ani ránu,jen do vany ho sundaváme 😀 😉

Soni: teda ta poslední fotka je zase celej manža 😀 😀 ale v židličce nám Toba taky ještě zapadá 😀

no a jinak já u pc sama doma, Tom v hospodě na fotbale. ☹ 😠 😝

sluninka
27. kvě 2009

Veru...mě dr na to sípání a průdušky říkala ať namočim hadr v trochu teplým oleji a dám jí do na hrudník a zabalim třeba do pleny...

jáji..kam jedete?

jajinka27
27. kvě 2009

sluni...jo to já vůbec nevím 😀

kacatko03
27. kvě 2009

sluni ale my to nemáme na průduškách 😕 to nevadí??? máme 3x denně mucosolvan

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

sluninka
27. kvě 2009

Veru 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tý voe, se picnu 😀 😀 😀 😀