Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

bila.pani
18. kvě 2009

prcek - ahoj 🙂

Holky,nestýská se vám trošku po tom těhulkování?Na mě padla nějaká nostalgie,když jsem se koukla na tabulku ledňáčků 2010.. 😔

prcekkk
18. kvě 2009

ahojky bila.paní....hele taky jsem nad tím přemýšlala a stýská.brala bych zase bříško,ale porod bysme mohli klíďo přeskočit 😅

anaconda
18. kvě 2009

Ilon,
zrovna včera mě to stýskání si po břichu popadlo. 😅

Jinak mi právě psala ségra a je tedy opravdu těhotná, cca 3 týdny a zatím vše v cajku. Tak jsem zvědavá, co to znamená pro mě. 😒

Jdu zrýt záhon pro rajčata, abych zklidnila hormón..... 😉

bila.pani
18. kvě 2009

Já bych asi prubla i ten porod..Ale asi už s epiduralem 😀

Peti - nevím,jestli blahopřát,nebo tě litovat,ale každopádně gratulka sestře,a je dobře že je vše v pořádku

sonisek
18. kvě 2009

Ilon, taky vzpomínám na těhu a včera jsem zrovna koukala na videa, co jsem natáčela, když byl malej v bříšku 😀

jajinka27
18. kvě 2009

jsme si dáchli 🙂))

neli...ne ne čumákovala jsem na něj akorát od 23:30 do 0:15 než jsem ho kojila, páč ho nevzbudilo nic, vrzání postele, prostě nic, to se snad ještě nestalo 😕 v noci jsem vždy hned usla 🙂)))

bila.pani
18. kvě 2009

Soni - to já taky koukala a úplně se mi chtělo plakat.. 😀 A taky jsem se přistihla,že pořád usínám s rukou na bříšku.. 😅

sonisek
18. kvě 2009

Ilon, ta malá fotečka je krásná, co máš v profilu 🙂

Mně se zase pořád zdá, že když se mi hýbe břicho, že tam je mimi 😀

bila.pani
18. kvě 2009

Soni - děkuji 🙂 Tak půjdeme do dalšího miminka,ne? 😉 Koukala jsem na nové foto Tomíka.Ten má ale šibalský pohled.. 😵

berunka
18. kvě 2009

cauky maminy tak my jsme pred chvili dorazily z rehabky,dostaly jsme pochvalu ze se pretaci na brisko.zadne nove cviky nemame a neoblibena strana uz se zacina hezky zapojovat.ted ji mam co nejcasteji otacet zpatky na zadicka aby si sama posilovala brisko 😀

jajinka27
18. kvě 2009
bila.pani
18. kvě 2009

Zuzi - tak to velká gratulka.. 😵

ma12
18. kvě 2009

Jaji: u nas jasne zizala, kdyz ji chci vytrhnout z ruky, tak musim vynalozit veskerou silu co mam

feb: no jo tchyne, to je tema. Me ceka ve ctvrtek. Pristi tyden mame jet s nima na chalupu, se asi pos...u

Anac: je to velky, ale nastrcim to do nejaky igelitky a bude to. Mam to jen 4 zastavky tramvaji, takze to bude v poho. A zastavku mam 50 m od dveri 🙂, ale abyste to meli vy kam dat.

sonisek
18. kvě 2009

jaji, super světlušák...snad už dneska taky dojde 🙂

Ilon, tak nás berete za ženicha 😉 😀 😀

jajinka27
18. kvě 2009

marti...počkej ty nebudeš příští týden tady???

žížala ho absolutně nebere, zatím, tohle jak šustí tak to furt má v puse a pak je to fuj oslintaný 😀

jajinka27
18. kvě 2009

jinak jsem zvědavá jak Tom bude snášet ty jejich slibované tropy ☹ v noci máme v ložnici i 28 stupnu když je vedro 😖

febris
18. kvě 2009

venku je pekny fujtajblovy dusno :-P

jajinka27
18. kvě 2009

jinak mi přišla sluneční clona na kočárek huráááá, nemusím použivát tu blbou plenku 😀

bila.pani
18. kvě 2009

Soni - no to víš že jo! 😀

febris
18. kvě 2009

jaji jojo, my svetlusce rikame "vosa" a taky je veleoblibena 🙂

ma12
18. kvě 2009

Jaji: dneska odjizdim zase k nasim. Budu tam do patku, v patek hlidaj nasi a pak v sobotu si pro Anicku jedu, pak jdu na sraz a pak jeste na jednu oslavu narozenin. To bude vikend 😀

bila.pani
18. kvě 2009

jaji,Jak ta clona vypadá..? 😕

ma12
18. kvě 2009

Tak musim bezet, budi se dite, musim zabalit.
pa pa

bila.pani
18. kvě 2009

Jaji,děkuju 🙂 Ještě jsem to nikde neviděla

jajinka27
18. kvě 2009

ona to má kamaráda a pochvaluje si to

febris
18. kvě 2009

holky videla jste nektera uz film andele a demoni? kamoska rikala ze desny, segra byla nadsena. No ale necetla to...

luca30
18. kvě 2009

Holky právě mi dorazily hračky a jsou absolutně boží, kdybych dala pejska i světlušku na kočárek, tak tam malý nebude ani vidět, teď spinká v kočárku, tak pak vyzkoušíme housenku.

Tady je pěkný dusno, asi bude pršet.

Právě jsem dorazila ze sociálky, na jednu stranu mě paní potěšila na druhou ne.

Takže PPM mi končí 7.6. a pak budu ihned čerpat rod. příspěvek, takže čerpání moji dovolené je nezajímá, takže opravdu mi ten měsíc půjdou asi dvoje peníze...jedny z práce za dovču a druhé od státu

Ale jelikož chci čerpat dvou letou variantu RP tak musím doložít kolik jsem brala PPM a to musí potvrdit sociálka a my spadáme jako firma pod Brno..ti mi to musí vyplnit poslat zpět a navíc jsou ty papíry dva za rok 2008 a 2009. Takže si tam musím dnes zavolat jestli tam mám dojet osobně a oni mi to ihned vyplní a nebo stačí poslat ale od nich to tu musím mít nejpozději do konce května, abych to tady stihla odevzdat a opravdu mohla čerpat dvouletou variantu..

jajinka27
18. kvě 2009

feb...ja do kina fakt nechodim 😀

bila.pani
18. kvě 2009

Luco -to jsou strašný zmatky.. 😖 Já mám už ted hrůzu z toho,jak to bude až mi skončí RD.. Mám tříletou variantu,ale do nemocnice se vrátit nechci,protože si nemůžu dovolit dělat na směny.Malou mi do školky vezmou jen na čtyři hodiny denně a co asi seženu za místo s prac.dobou od devíti do jedné..A hlídací babička žádná.. ☹