Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

luca30
28. kvě 2009

Veru: tak to je Tobík pašák, už jezdí ve velkých golfkách, však oni jsou od 6 měsíce ne??

koal: myslíš tyhle http://www.caryfuk.cz/category/Kocarky-detske-G...

koalice
28. kvě 2009

luco, jo jo

luca30
28. kvě 2009

Právě bádám jaký je v těch 3 rozdíl 😕 😕 😕 v 2008 a 2009 jsem to našla ale utoho 4seasons nevím..už jen ten název říká, že je to do všech období..jaro, léto, podzim zima..

koalice
28. kvě 2009

Luco, no to mi příjde jako kompromis, docela zajímavé je to video u odkazu

luca30
28. kvě 2009

koal: jo,ale to video je stejné u všech 3 tipů...

ma12
28. kvě 2009

Tak vas po chvilce zase zdravim, byla jsem u babi...
Verco: snad si vas tam nenechaj a bude lip

Golfky mam jety, ale nejdou do lehu, takze budou opravdu az na nekdy...

Jsem si u Laurinky pobrecela, ta byla tak malinka.

jajinka27
28. kvě 2009

marti...cos varila??

ma12
28. kvě 2009

Jaji: jeste nic, jdu na brambory a veprovy platek.

berunka
28. kvě 2009

holky kdyz si vezmu ze ten chlapecek z tech dvojcatek kamosky byl asi taky takovy drobecek.ted ma 900g a zatim jeste porad cekaji jak to vsechno bude dal.kazdopadne pry na ne normalne kouka,hybe rucickama a nozickama.ja bych jim to tak moc prala aby aspon ten jeden chlapecek byl v poradku.kamoska je ted doma na materske to musi byt hrozny ☹ 😢 😢 je hodne uzavrena, s nikym moc krome manzela a blizke rodiny nemluvi. ☹

hanta
28. kvě 2009

Ahoj holky, tak jsem mrkala na Vaše svatbení albíčka a moc Vám to slušelo. 😵 Akorát fotku sluninky jsem nějak nevychytala teda. ☹

Já mám albíčko tady...
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...

A co se věku týče... Ilča mě teda totálně šokovala. Já si pořád myslela, jak jsem ve svých 23 hrozně mladá maminka, v dnešní době. Tys měla prvního prcka opravdu v sedmnácti???

ma12
28. kvě 2009

Zuzi, nejak jsem to prehlidla, co bylo s dvojcatkama?

berunka
28. kvě 2009

teda Hani bych te ani nepoznala.seklo ti to 😉

ma12
28. kvě 2009

Hanto tobe to sluselo moc moc a jeste jednou moc

jo a me je 29 a mm 31

hanka128
28. kvě 2009

šmarjá vy jste toho nakecaly 😲 😲 😲

urbi vojtovka děti nebolí 😉 takže o nějakém snášení bolesti řeč fakt nemůže být 😉 děti brečí jen kvůli tomu, že je nutíš do pozic ve kterých se jim to nelíbí-obvzlášť když už se ten vzorec pro určitý pohyb naučily blbě(třeba otočení na bříško) a u některých cviků je dobré když u toho trošku zahulákají-třeba u našeho cviku na boku, když maru nezačne trošku hulákat tak ty šikmé brišní svaly a zádové moc nezapojí...naopak při cviku na zádech je spokojená a vykládá a vykládá a pěkně mi dělá sklapovačky nožičkami a má z toho prču 😉

nevěsty jste byly kráááásné 😵

ilon ty máš 22 😲 ty jo 😲

já mám 28 a pišta také 28 a já su o 12 dní starší heč 😀

ale ve středu jsem si opět na nádru vyslechla od nějakých pánů-že prý děti mají děti 😀 😀 😀 no občanku po mě ještě chtějí 😀

hanta
28. kvě 2009

Děkuju moc holky, asi je to tím, že sem dostala rozum a namalovala jsem se sama. To, co předvedla kosmetička na zkoušce byla hrůza a takhle jsem to byla prostě já a cítila jsem se dobře.

Jinak já mám 23 a manža 32. 😵

berunka
28. kvě 2009

Marti kamaradka porodila predcasne dvojcatka v 6.mesici.bohuzel jedno zemrelo 😢 a druhy chlapecek je u Apolinare a cekaji jak na tom bude.mel krvaceni do mozku takze se uvidi jak bude zvladat dal.ted pribral na 900g nevim teda jaka byla porodni vaha.

Misul neboj my vojtily s Eli od druheho mesice a ze zacatku plakala a i ja to obrecela ale pak jak se ten pohyb zacne zlepsovat je to lepsi a lepsi.ale rozhodne bych ji nenutila aby u toho plakala.to s ni radsi budu cvicit o dve opakovani casteji.a myslim ze zadna maminka ti nerekne ze dobrovolne tlaci dite do toho aby u toho plakalo,tot muj nazor...

hanka128
28. kvě 2009

beru já maru netlačím a nic ji nedělám 🙂
prostě při cviku na boku ji mám opřenou o své břicho a jednou rukou ji držím pánev přitisklou k podložce a druhou mám pod její hlavičkou.....toť celé...a maru se vzteká na levém boku-(pravou stranu má lepší)protože se naučila zaklánět hlavičku a najdenou má prostě smůlu protože je tam moje ruka,která jí nedovolí se zaklonit....
takže ne že by se mě to dotklo,ale dotklo.....
nic jí cíleně nedělám...a když se začne vztekat-nebrečí!!!! tak ty svalíky zapojuje krásně...a nevzteká se vždycky...

hanka128
28. kvě 2009

a když mi sám tomáš řekne, že by bylo dobrý,aby se u tohoto cviku trošku začla vztekat, aby ty svalíky makaly tak rozhodně budu věřit jemu-dělá vojtovku už pár let a sám ji vyučuje 😉

sonisek
28. kvě 2009

my cvičili na začátku taky vojtovku a ta sestra rehab. nám řikala, že děti u toho brečí, protože musí být třeba nazí a nelíbí se jim to a je jim zima, ale že by je to bolet nemělo...

Pokud vim, tak smajlik je taky mladá, ta je asi 85 ročník, myslím...

tak jsem si byla nabarvit vlasy, tak jsem zvědavá, co mi tam vznikne... 😅

hanka128
28. kvě 2009

to říkám furt!!! vojtovka děti nebolí!!!!!! a ani nemůže-to jen když to rodiče přeženou a mačkají ty stimulační body festovně-což se vůbec nemá.....

berunka
28. kvě 2009

Hani ja ti to neberu jen jsem rekla co si myslim ja a co me rekla moje fyzioterapeutka.a i Misa rikala ze ji tohle doktorka neradila.takze je to asi vec nazoru jakio ostatne skoro vsechno.ja moc dobre vim ze to deti neboli ze jim vadi jen to ze se nuti cvicit treba na neoblibenou stranu.vzdyt cvicime uz skoro 4 mesice!!tak uz preci jen nejakou praxi mam.a taky vidim ze tim jak se pohyblibost horsi strany zlepsuje tim min je kriku u cviceni.

koalice
28. kvě 2009

Ma, malej začíná být odvařenej z Fredieho, teď si s ním už hodinu !! hraje, pověsila jsem mu jí na hrazdičku. Neuvěřitelné....

sonisek
28. kvě 2009

a už jsme zase tam, kde jsme byly, že.... 😖

koal, taky dávám Freddieho na hrazdičku a malej do ní tříská 😀

Teď pojedem na týden pryč a hlavně ho nesmíme zapomenout 😀

hanka128
28. kvě 2009

koal fredii je u nás nej hračka 😵

jajinka27
28. kvě 2009

koal...tom je taky odvařenej z Freddieho ale totálně 😀

hanka128
28. kvě 2009

no já bych téma vojtovka uzavřela bo nevím esli se s beru chápeme 😀 -myslím to v dobrým jo 😉

sonisek
28. kvě 2009

Hani 😀 😀 😀

berunka
28. kvě 2009

Hani ja te chapu takze ok 😉

sonisek
28. kvě 2009

tak jsem si byla smýt tu barvu....nooo, nic moc, aspoň mi to zakrylo šediny 😀 A to jsem si koupila nějakou pěknou, co fakt na obrázku vypadala taková pěkná tmavě červená...holt příště si budu muset fakt úplně červenou a možná nějaká barva na vlasech vidět bude 😀

tonica
28. kvě 2009

Cau, tak jsem vas zase u koja prolitla.

Urbi - cert vem vsechny ty testy, hlavne, kdyz to Fildovi pomuze, bobkovi jednomu. Jinak nase slecna ma u nosu taky fialovou cevku, takze to bude snad normalni. Horsi je ta fialova modrinka na tvari s boulickou. Za tyden s ni mazu k doktoru.A tu Vojtovku bych cvicila. Nic tim nezkazis.

Verco - doufam, ze Tobik bude OK.

Ilon - teda, padam na zadek, jaky jsi mlade.

Tak jste mi tu privodily depku. No jo, jsem staresina...
Ja za mesic 30, manzel za mesic 36.