• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

Hani, jaké látkovky jsi kupovala?
28. kvě 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam nastesti dost cviku odpadlo tim jak se toci na brisko,si to procvicuje sama.akorat porad mame cvik na boku kdy jednou rukou mackame bod pod lopatkou a tlacime raminko ke spodni nozicce a vrchni noha se musi natahovat a musi otevirat pesticky.ostatni cviky uz vesmes dela sama jak uz to ma rozhybany.
28. kvě 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. kvě 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás už se koupe :slight_smile: u nás koupe mm neb si myslíme oba, že taťulda by měl mít nějakou svojí pravidelnou činnost s mimi :slight_smile: je to jejich chvilka a je to moc pěkné :dizzy_face: maruška je pak chudák celá vykulená v ostravě, kdože jí tam koupe :grinning:
28. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vogo, snědl 180UM asi měl fakt hlad a už chrní :confused:
28. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus tak u nás se taky už spí...apetit neztratil vyžahl 250ml tekuté kaše, dostal léky a chrní. tak za chvilku jdu za ním a koukat na O
28. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večír,

Veru: to jsem ráda, že jste doma..

Jinak postřehy z kaší...měli jsme Nutrilo byla ok...měli jsme Hipp ta byla taky ok a teď máme Nestlé, ale ta se zdá hutnější pěkně voní, ale včera jsem málo ohřála vodu, tak v ním byly hrudky a ty se ucpávaly v dudlíky tak malej u toho řval, takže dnes dáváme druhé kolo musím to pořádně ohřít a protřepat, ale nejvíc mi vyhovuje ta od Hippu je cenově dostupná a malýmu šmakovala...tak já jdu krmit pak se ukážu...
28. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
luca: já sem začala dávat tekutou kaši sunarka od 6m...dobré ráno a dobrou noc a chutná i mě :slight_smile:
28. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru: tak budu muset počíhnout co jiného ještě mají kupovala jsem ji v DM..a Rossmanovi
28. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tady píšou, že ty golfky Inglesina jsou až téměř do lehu.. docela se mi taky líběj... :slight_smile:
http://www.spuntik.cz/inglesina-zippy-allover-2009-golfove-hole/
28. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu do vany, pak se ukážu, snad tu někdo bude

sluni...Bohemka bude jen jedna cooo?? :grinning:
28. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás napapáno,vykoupáno,já taky, maso se peče v troubě a já jdu čumět na to drama na Nově :grinning:

jáji...Bohemka byla, je a bude vždycky jenom jedna!! a to ta naše 1905 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
28. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak u nás bude veselá noc - dali jsme mu kaši do flašky, koupila jsem ten dudel přímo na kaši od Mamu a asi budu vraždit, protože nefunguje na ty lahve!!! a to mám i lahve od Mamu, tak jsem dala manžovi, ať udělá větší díru do toho normál a on udělal díru jak kráva, tak se tim malej dusil a tak jsme ho naštvali, že pak dal jen asi 70 UM a usnul... .takže to bude noc... :frowning2:
28. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: no já jsem z nich taky nadšená ale chci je vidět naživo aspoň tu letošní kolekci a pak bych je kdyžtak v létě koupila, hlavně aby se nám tam mimčo vlezlo v zimě i s fusakem,ale kolegyně s tím prý problém neměla, taky měli chlapečka...jdu na ordinaci...
28. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
urbi...nefunguje jo? já ho mám taky, ale nepoužívám ho..teda jdu to zkusit jestli mě pasuje :confused:
28. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě jsem mládě uložila, zatím si sám hraje, tak uvidím, jak dlouho to vydrží.

já teda sporťák ještě vůbec neplánuju a podle toho, jak bude páťa velký, ho chci nasadit až tak v září. Máme polohovací dno v hluboké korbě, které jde dát až do sedu, takže zatím jen vytáhnu z půdy u našich řemínky a hotovka.
28. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni...no jasný :grinning:

jo golfky pěkný ale teda ta cena, no fuj, zkusím sehnat od někoho, nebo ty peg perego jsou taky fajn
28. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame vykoupano, Anicka uspana (samozrejme ze jen polozena do postele a uspava se sama)
Petu: no jo, vypada to na modelku - blondaty vlasy a zatim modry oci, mm si porizuje vzduchovku :grinning:
Ja ji merila metrem, ale fakt je dlouha, 62 ji jsou maly
28. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jáji, jj, cena je fuj... ale já přemýšlím stejně jako koal, jak s tím sporťákem do letadla.. :confused: , tenhle náš kočár je těžkej jako kráva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petko: taky to tak budu resit.
petru: a to xlander patri k tem lehcim, co si pamatuju
28. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, jsem si teď vzpomněla na x-lander, když o něm píšeš, jak jsme po něm koukaly a byly z něj úplně hin :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a už se jdu koupat
28. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misul nemas ICQ?? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
28. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: a už jsem prej zase nevšímavá, ať jde někam
28. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni: koukali, ted jsme na nej znova koukali na ulici a mm poznamenal, ze ma dost malou korbicku. Vzdyt jsme to kvuli tomu nevzali. Kdyz jsme meli mit obryni (puvodne nam dali odhad min. 3,5 kg :grinning: )
jaji: kliiid, ja to mela vcera, dneska odpoledne znova... ted na me ceka hora pradla. fuuuuj
28. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, jsem ráda, že jsem do něj nakonec nešla a že mám ten, co mám :sunglasses:
28. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja taky, tu korbu ma luxusni a hlavne ma i to sedatko polohovatelny i v korbicce, ale nejak se nam tam prestava vejit :wink:
28. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
náš malej se zatím do té vyndavací tašky vejde a doufám, že tam ještě nějaký čas vydrží :grinning:
28. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si na x-landera nestěžuju, ale dneska už ybch si asi vybrala jinak...
korba je fakt z těch menších, naštěstí není Adéla obr, takže se snad do toho půl roku vejde, apk bude sporťák - na zimu si spotťák určitě nechám - ale na tu dovču a na příští rok už bych chtěla golfky.. :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti...mě to už ale sere, sorry za sprostý slovo :angry:
28. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek