Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petkakrutik
28. kvě 2009

Hani, jaké látkovky jsi kupovala?

berunka
28. kvě 2009

nam nastesti dost cviku odpadlo tim jak se toci na brisko,si to procvicuje sama.akorat porad mame cvik na boku kdy jednou rukou mackame bod pod lopatkou a tlacime raminko ke spodni nozicce a vrchni noha se musi natahovat a musi otevirat pesticky.ostatni cviky uz vesmes dela sama jak uz to ma rozhybany.

hanka128
28. kvě 2009

tož tohle 😀 http://www.branakdetem.cz/det_obr.htm?pod=detai...
http://www.branakdetem.cz/det_obr.htm?pod=detai...
http://www.branakdetem.cz/det_obr.htm?pod=detai...

a tyhle vlňáčky už používáme a josu naprosto skvělé 😵 http://www.branakdetem.cz/det_obr.htm?pod=detai... máme je oranžové 😵
jako látkování mě fakt baví a prdelka nebyla ani jednou opruděná 😵

hanka128
28. kvě 2009

tak u nás už se koupe 🙂 u nás koupe mm neb si myslíme oba, že taťulda by měl mít nějakou svojí pravidelnou činnost s mimi 🙂 je to jejich chvilka a je to moc pěkné 😵 maruška je pak chudák celá vykulená v ostravě, kdože jí tam koupe 😀

jajinka27
28. kvě 2009

ty vogo, snědl 180UM asi měl fakt hlad a už chrní 😕

kacatko03
28. kvě 2009

čus tak u nás se taky už spí...apetit neztratil vyžahl 250ml tekuté kaše, dostal léky a chrní. tak za chvilku jdu za ním a koukat na O

luca30
28. kvě 2009

Dobrý večír,

Veru: to jsem ráda, že jste doma..

Jinak postřehy z kaší...měli jsme Nutrilo byla ok...měli jsme Hipp ta byla taky ok a teď máme Nestlé, ale ta se zdá hutnější pěkně voní, ale včera jsem málo ohřála vodu, tak v ním byly hrudky a ty se ucpávaly v dudlíky tak malej u toho řval, takže dnes dáváme druhé kolo musím to pořádně ohřít a protřepat, ale nejvíc mi vyhovuje ta od Hippu je cenově dostupná a malýmu šmakovala...tak já jdu krmit pak se ukážu...

kacatko03
28. kvě 2009

luca: já sem začala dávat tekutou kaši sunarka od 6m...dobré ráno a dobrou noc a chutná i mě 🙂

luca30
28. kvě 2009

veru: tak budu muset počíhnout co jiného ještě mají kupovala jsem ji v DM..a Rossmanovi

petruna26
28. kvě 2009

ahojky, tady píšou, že ty golfky Inglesina jsou až téměř do lehu.. docela se mi taky líběj... 🙂
http://www.spuntik.cz/inglesina-zippy-allover-2...

jajinka27
28. kvě 2009

jdu do vany, pak se ukážu, snad tu někdo bude

sluni...Bohemka bude jen jedna cooo?? 😀

sluninka
28. kvě 2009

u nás napapáno,vykoupáno,já taky, maso se peče v troubě a já jdu čumět na to drama na Nově 😀

jáji...Bohemka byla, je a bude vždycky jenom jedna!! a to ta naše 1905 😵 😵 😵 😵 😵 😀

urbi
autor
28. kvě 2009

no tak u nás bude veselá noc - dali jsme mu kaši do flašky, koupila jsem ten dudel přímo na kaši od Mamu a asi budu vraždit, protože nefunguje na ty lahve!!! a to mám i lahve od Mamu, tak jsem dala manžovi, ať udělá větší díru do toho normál a on udělal díru jak kráva, tak se tim malej dusil a tak jsme ho naštvali, že pak dal jen asi 70 UM a usnul... .takže to bude noc... ☹

luca30
28. kvě 2009

petru: no já jsem z nich taky nadšená ale chci je vidět naživo aspoň tu letošní kolekci a pak bych je kdyžtak v létě koupila, hlavně aby se nám tam mimčo vlezlo v zimě i s fusakem,ale kolegyně s tím prý problém neměla, taky měli chlapečka...jdu na ordinaci...

sluninka
28. kvě 2009

urbi...nefunguje jo? já ho mám taky, ale nepoužívám ho..teda jdu to zkusit jestli mě pasuje 😕

petkakrutik
28. kvě 2009

Právě jsem mládě uložila, zatím si sám hraje, tak uvidím, jak dlouho to vydrží.

já teda sporťák ještě vůbec neplánuju a podle toho, jak bude páťa velký, ho chci nasadit až tak v září. Máme polohovací dno v hluboké korbě, které jde dát až do sedu, takže zatím jen vytáhnu z půdy u našich řemínky a hotovka.

jajinka27
28. kvě 2009

sluni...no jasný 😀

jo golfky pěkný ale teda ta cena, no fuj, zkusím sehnat od někoho, nebo ty peg perego jsou taky fajn

ma12
28. kvě 2009

my mame vykoupano, Anicka uspana (samozrejme ze jen polozena do postele a uspava se sama)
Petu: no jo, vypada to na modelku - blondaty vlasy a zatim modry oci, mm si porizuje vzduchovku 😀
Ja ji merila metrem, ale fakt je dlouha, 62 ji jsou maly

petruna26
28. kvě 2009

jáji, jj, cena je fuj... ale já přemýšlím stejně jako koal, jak s tím sporťákem do letadla.. 😕 , tenhle náš kočár je těžkej jako kráva 😝

ma12
28. kvě 2009

Petko: taky to tak budu resit.
petru: a to xlander patri k tem lehcim, co si pamatuju

sonisek
28. kvě 2009

Marti, jsem si teď vzpomněla na x-lander, když o něm píšeš, jak jsme po něm koukaly a byly z něj úplně hin 😀 😀

jajinka27
28. kvě 2009

tak a už se jdu koupat

berunka
28. kvě 2009

Misul nemas ICQ?? 😉 😉 😉 😉 😉

jajinka27
28. kvě 2009

😠 a už jsem prej zase nevšímavá, ať jde někam

ma12
28. kvě 2009

Soni: koukali, ted jsme na nej znova koukali na ulici a mm poznamenal, ze ma dost malou korbicku. Vzdyt jsme to kvuli tomu nevzali. Kdyz jsme meli mit obryni (puvodne nam dali odhad min. 3,5 kg 😀 )
jaji: kliiid, ja to mela vcera, dneska odpoledne znova... ted na me ceka hora pradla. fuuuuj

sonisek
28. kvě 2009

Marti, jsem ráda, že jsem do něj nakonec nešla a že mám ten, co mám 😎

ma12
28. kvě 2009

No ja taky, tu korbu ma luxusni a hlavne ma i to sedatko polohovatelny i v korbicce, ale nejak se nam tam prestava vejit 😉

sonisek
28. kvě 2009

náš malej se zatím do té vyndavací tašky vejde a doufám, že tam ještě nějaký čas vydrží 😀

petruna26
28. kvě 2009

já si na x-landera nestěžuju, ale dneska už ybch si asi vybrala jinak...
korba je fakt z těch menších, naštěstí není Adéla obr, takže se snad do toho půl roku vejde, apk bude sporťák - na zimu si spotťák určitě nechám - ale na tu dovču a na příští rok už bych chtěla golfky.. 🙂

jajinka27
28. kvě 2009

marti...mě to už ale sere, sorry za sprostý slovo 😠