Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

kacatko03
29. kvě 2009

Luca: jela sem s ním jednou k dr ale cesta byla ok. má plastový kolečka ale, nekomu to muže vadit. já sem s ním spokojená, lehká manipulace, malemu se v něm líbí, spinká se mu dobře.

luca30
29. kvě 2009

Veru: a ty máš nějaký obdobný tip nebo dokonce ten stejný?? 😀

kacatko03
29. kvě 2009

luca já mám stejnou značku akorát Pliko P3 ne Swith(nebo co to je) a je rozdíl jen v tom že ten na konékovi kde otáček do protisměru sedačka. já to mám na pevno 😉 jo a jemám k tomu nánožník bo já mám classico a v interátu je completo (to je i s nánožníkem na zimu) 😉 jinak rok 2008 je stejný 🙂

petruna26
29. kvě 2009

Veru, my máme sparťanský jedny dupačky, ale ty už jsou jí skoro malý a jedno body, to jí bude za chvíli :o)
Věrko a za koho hraješ?

petruna26
29. kvě 2009

a teda musím říct, že Bohemka má hezčí věci... Mně se dříc líbily věci z hokejový Sparty, ale to byla ta stará kolekce, te´d už to stojí za prd 😝

jajinka27
29. kvě 2009

tak dítko vysoslo 150UM a je spokojenej

berunka
29. kvě 2009

tak u nas klidek,Eli zdlabla skoro celou sklenicku jablicka s hruskou na zkousku a ted chrupe v loznici.takze ja muzu jit hura do dalsiho uklidu 😒 zitra mame oslavu narozenin tak at to tu nejak vypada 😀

jajinka27
29. kvě 2009

mě klepne on si saje prst, to jako má ještě hlad??

ma12
29. kvě 2009

jaji: tak sup, udelej jeste 30tku.
tak ja mam po 2 dnech vysurovano, tak snad bude mm spokojenej.

jajinka27
29. kvě 2009

ne ne neudělala jsem, vypadá spokojeně 😀 no a pak zkusim nakojit a vecer zase UM

ma12
29. kvě 2009

😀 😀 😀 😀 😀
je to hrozny co, porad pocitat kolik udelat, aby se to zbytecne nevylilo

kacatko03
29. kvě 2009

petrun: no Fila má spartanský dres z hokeje a už je mu malý tak ho bude mít Toba až ke kotníkum, děda jaksi pozapomněl že dresy se nekupuji na jednu sezonu 😀 😀 takže Fík bude mít Tomuv 😀 a Toba Fíluv 😀 (Fíla chodí s Tomem pravidelně na hokej na spartu, a tobu chtěji brát na další sezonu taky 😀 😀 😀

Toba spí 2 hodiny, napil se čaje a spí dál, asi v těch lécích je něco utlumujícího 😀 já udělala koláčo-dort pro F a snad za hodinu je doma 🙂

jajinka27
29. kvě 2009

marti...to teda, hlavne jedno baleni mi vydrzi tak 10 dní 😠

luca30
29. kvě 2009

Jaji mě jedno balení UM vydrží 2-3 dny, jsem si říkala, jestli bych nemohla od toho 6 měsíce přejít na klasický nutrilon nebo mám pořád jet v tom AR raději nevíte někdo??? ☹ ☹

hanka128
29. kvě 2009

acha rumuny už chápu-podobnost s vlajkou fakt festovní 😀
a já spartu nerada 😝 to už raději slávii 🙂 ale na baník a vítky v hokeji to samo nemá že 😀

mě štve, že ostrava je takový výprodej pro celou republiku.. hráči z baníku frnknou do sparty 😝 , z hokeje to samé..a co se týče kultury tak opět ☹

neli dobrý kup 😵 CT jsou pro mě lepší než IB,ale nevýhoda dost žmolkatí ☹ BL je fajn.
natahovací disany 74/80 máme taky a jsou parádní 😵 jsem si zamilovala vlňáčky 😵
já teď čekám na BE,HHS zavazovací,popoliny one size super a pastelku a chci vyzkoušet vkládačku tu basic-je to stejná firmy co dělá i ty prefold a tak..a když to bude dobré tak zkusím taky prefold nebo twofold 😉
ale s mateřské to fakt neplatím-mám porcelánovou kravičku a tam si házím 50,20,10 kačky a to by se člověk divil kolik se dá takhle našetřit 😵

sluninka
29. kvě 2009

petrun...kopu za DFK Klokanky 😉

Veru...no jo sparťani se snaží na všem vydělat, to víš to my nemáme za potřebí 😀

sluninka
29. kvě 2009

luca..my máme taky 1plechovku na 3dny...i když teď je to 4dny, páč malá papá kaši a zeleninu 😀
jinak taky máme AR, po normálu se mi chudák zblila jak alík...předtim jsme měli HA, ale to mi ublinkávala, a AR nám vyhovuje...pak někdy kolem toho 6-7.měs. zkusim normál, ale nevěřim že to bude OK

TY KRÁÁÁSO,TADY JE BOUŘKA JAK PRASEEEEEEEEEEEEEE 😖 😖 😖 😖 😖 😅 😅 😕 😕 😕 😕 😕

koalice
29. kvě 2009

tak jsme zpátky, malého to očkování zmohlo, ještě teď chrní v autosedačce a to bychom už dávno měli kojit
( alespoň moje prsa si to myslí a tak kojí zbytečně 🙂 🙂 🙂 )
Jsem asi z jiné planety, neustále tu probíráte ztrátu mlíka a množství UM a já nestačím dokupovat prsní vložky a prát noční košile.
Jinak aktuálně má Honzík 7200 g, nemá cenu ještě nasazovat příkrmy...
Feb, jedeme na tu Modravu až 21.6., takže se mineme

anaconda
29. kvě 2009

Jééééééééé, ty dresy jsou boží!!!! Bratr je zapřísáhlý sparťan, má dokonce toaleťák s potiskem "Slavie" na každém útržku, takže ho vyšlu na Spartu, aby Kubíkovi vybral neco s svátku. To je nápad, děkuji! 😉

U nás je hnusně, že to svět neviděl! 😠

Petru,
abych pravdu řekla, ta teutonie mi ještě nepřišla, ale snad v pondělí, tak jí detailně nofotím a vyzkouším leh. 😉

hanka128
29. kvě 2009

koal já taky peru košile a prsní vložky bez těch ani ránu 😅 až budu mít čas v brně tak si skočím koupit na bránu ty pratelné bo už mě to štve ☹
dokonce uvažuju že při dalším těhu si tak koupím i látkové vložky bo já měla celé těhu výtok-šílenéééé furt slipovky-takovou spotřebu jsem nikdy neměla 😠

luca30
29. kvě 2009

No já si právě taky říkala, že jak skončíme ten 6 měsíc, že bych zkusila koupit malé balení nutrilonu nebo něčeho jiného jestli mu to bude vyhovovat nebo ne...my teda zeleninu v poledne taky dáváme, teda snažíme, vždy sní tak 3 lžičky a pak to prská, takže na to jdeme pomale, takže dáváme 4x mlíčko a 1x kaši na noc...dneska pro ni musím jet...bo mi dochází

anac: nekoukla bys na ten odkaz co jsem sem dávala ohledně toho kočárku co si o tom myslíš ty jako znalkyně?? 😀 😀 😀

berunka
29. kvě 2009

Jaji my mame ted Nutrilon tak na pet dni a myslim ze bude jeste hur 😒 protoze me mliko jde fakt do haje.aspon ze v poledne uz dlabe zeleninu a vecer dam kasi.

Luci my mame zase HA tak se chci taky zeptat v poradne do kdy ho musime mit protoze to se taky delaji jen maly baleni 😠

Veru tak jsi me predbehla ja budu pect az vecer neb nemam jeste karamelky 😀

luca30
29. kvě 2009

Holky já jsem na ty golfky nahlodaná čím dál víc, škoda že paní je až z Prahy ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ a nedá se to okouknout ale z fotek vypadají suprově... 😀

Ach jo to zas bude rozhodování...ale za tu cenu....poraďte někdo....

petruna26
29. kvě 2009

Anac, s tím toaleťákem jsi mě pobavila 🙂 , to by se Tomovi taky líbilo 🙂
za teutonku předem díky - mmj., v Němcích ji maj v přepočtu za 3.000 a pár kaček (114 euro) 😝

Jo, Veru, tak můžem jít někdy společně na hokej 🙂

sluninka
29. kvě 2009

😖 nám vypadl proud, teda to byla nuda, dítě spí a mě nešel PC ani TV, škoda ani luxovat jsem nemohla 😀

berunka
29. kvě 2009

holky prihodila jsem par novych fotek 😉
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Verus jsem si rikala kam jsi mi zmizela 😀 😀 u nas padaly tak strasne kroupy az to Eli vzbudilo 😠

luca30
29. kvě 2009

Holky tady zatím nic jen je pod mrakem, občas prší,ale kroupy zatím ne...doufám, že od pondělí bude hezky jedeme do toho Mikulova...

Elinka je krásná a jak krásně pase...

berunka
29. kvě 2009

Luci dekuju 😉 ted co se otaci sama na brisko se paseni hodne zlepsilo.i sem tam uz otevre pesticky 🙂

petruna26
29. kvě 2009

hele, Věrko, vy jste měli svatbu v Měcholupech?

luca30
29. kvě 2009

Tak to já si asi budu muset ještě počkat...zatím jsem dávala kolem něho hračky tak se na bok otočí,ale nepřetočí se...a to zítra slavíme on 5.měsíců a já 29. tak si musíme udělat malou oslavu...

Jinak cucá tu kost od štěkajícího pejska Lamaze, tak doufám, že to není něčím napuštěné... ☹ ☹