Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petkakrutik
29. kvě 2009

Jaji, a máš to 😀

♥♥♥ Naučila jsem se dávat srdíčka 🙂

hanka128
29. kvě 2009

a jak pak 😲 🙂
ty jo to děsně leze do hlavy jak už není člověk zvyklý 😅

nelinkav
29. kvě 2009

Ahojte!
Heč, já tu mám rozpitý čepovaný 😀 Přemístily jsme se totiž s mládětem domů a vedle slaví kolega narozky, tak je naražená bečka 🙂 MM se za náma odpoledne stavil a tak hezky prosil (zakončil to větou "pojeď, vyklepem kosu"), že jsme jely 😎 Ale cesta šílená, když odstranili jednu nehodu, tak se v té koloně udělala další, takže paráda, plazili jsme se de facto celou cestu od Brna až do Prostějova 😠

Jinak jste probraly takovej mišmaš, že se mi zas všechno vykouřilo z hlavy...
Jenom Jaji, já měla menstruační bolesti snad celej týden než to přišlo, takže to může být ono.
Hani, použivala jsem něco přes rok mooncup a spokojenost nevýslovná, je to naprosto úžasnej vynález. Zmizely mi do té doby častý mykózy a taky to bylo super pohodlný, že stačilo vylít ráno a večer 🙂 Teď jsem si pořídila PinkCup (=růžovej LadyCup). Je měkčí a bez nápisů a rysek na vnitřní straně, takže se líp bude čistit (kvůli tomu jsem ho chtěla. no a taky že je růžovej a v tom nákupu plínek se to už nějak ztratí 😀 ).
Jo, a 10, 20, 50 koruny taky sbíráme, páč mm nenosí peněženku a já bych ji měla furt těžkou a jednou za čas to vyměníme a bývaj tam i 2tisíce 😎 Vždycky mě to hrozně potěší 😀

Krevní skupinu mláděte jsme v propouštěcí zprávě ani ve zprávě o novorozenci neměli 😨

ma12
29. kvě 2009

Neli: ty pouzivas mooncup jo? Muzes my popsat, jak to funguje?

No a ja jdu probudit to nase zviratko, nakrmit a jdu do hajan

hanka128
29. kvě 2009

no neli popiš to 😅 hlavně jestli to zavádění je v poho 😉

i když u nás exotů co už mají menstruaci od 10 let a od 10 let používájí tampóny by to problém asi neměl být 😀 a to teda byly kdysi šílené tampóny-aui aui-se pak můžu divit, že pak při "první"akci ani kapka krve že 😅 to se to pak blbě vysvětluje, že jsem fakt panna 😀

nelinkav
29. kvě 2009

Jste mě dostaly, nevím, co mám na tom popisovat 😀 😀 😀 Před MS vyvařím, umyju ruce, před zavedením pro lepší vklouznutí opláchnu vodou.Přeložím napůl a zavedu, do menší hloubky než tampon. Prstem obkroužím, jestli se rozvinul, umyju ruce a jdu. Během ms umývám teplou vodou a příp. pěnou lactacyd, vyvařuju zas po skončení cyklu. Před porodem mi stačilo vylívat ráno a večer, co bude teď, nevím... Zezačátku to chtělo trošku cviku, ale člověk se do toho rychle dostane. Hlavní bylo a pořád je, být při zavádění v klidu. Když jsem nervní, že už spěchám nebo tak, tak se to samozřejmě nedaří. Mooncup je takovej tužší, když jsem to porovnávala na omak, tak působil oproti Ladycupu důvěryhodněji, ale ten Ladycup jak je měkčí, tak se prý zavádí daleko líp (říkaj holky, co maj už zkušenost s oběma). Jo a taky je LC českej výrobek, oproti jiným. Jinak existuje ještě Divacup, Lunette, Keeper... porovnání velikostí viz.stránky mestruacnikalisek.cz 😉

Hani,mě mm občas taky pošťouchne, že kecám a panna jsem nebyla, páč se jatka nekonaly 😀 Ale s tamponama to nemělo nic společnýho.

Jinak já jsem včera mládě taky vzbudila na kojení před půlnocí. Trošku se mrčila, tak že jí dám baštu a o to dýl bude spát ráno... Houbeles, další kojo bylo o to dřív, a celková vstávačka taky 😠 Ale potěšilo mě, že jak jsem ji vzbudila a ještě nebyla počůraná, tak jsem ji šupla nad nočník a zachytily jsme jednu dávku 🙂

hanka128
29. kvě 2009

neli tak už děláte i BKM jo 😲 to já přemýšlím a přemýšlím esli to zkusit 😲

a ono to chybění krve při akci u mě mělo buď souvislost s prvními tampóny-byly fakt jak kráva velké a strašně tvrdé 😔 -no český komunistický výrobek 😅 a nebo se to mohlo stát při sportu-to je běžné, že se blanka natrhne a není pak co odstraňovat 😀

jo a jeden typ panenské blány má přezdívku sněhurka a sedm trpaslíků 😀 😀 😀 je v ní místo jedné dírky pro odcházení menstruační krve, dírek několik 😀

sem se nějak rozjela ty pivo nakopává a mm tady není sakryš 😢

nelinkav
29. kvě 2009

Hani, na BKM se moc necítím, ale pořídila jsem číňák na ty případy, kdy vyloženě vím, že to bude nebo když začne usilovně tlačit hovňouse 🙂 Přišlo mi ujetý mít v náruči děcko, o kterým vím, že právě teď produkuje bobka a počkat si, až ho budu moct přebalit. Ale speciálně to sledovat zatím nehodlám, možná v létě...

No nic, jsem unavená a naštvaná, protože mm, kterej si vyžebral, abych přijela, ještě neráčil přijít z oslavy domů 😒 Cítím se jak kráva 😔

Dobrou noc, holky.

febris
29. kvě 2009

koal ja jsem taky 0-, prdola je 0+

byl jsem na tridnim srazu a byla to bomba, seslo se nas hodne, asi 20 a asi 10 ucitelu!!!! 😀

koalice
30. kvě 2009

Dobre rano, vecer uz jsem nemela sil reagovat.Krev. Skupina se vysetruje jen u RH - matek. u nas ma Anicka A- a Honzik A +...

ma12
30. kvě 2009

Neli: kdyz ja nikdy nevim, kdy bude tlacit, kdyz uz tlaci, tak to slysim, vidim, ale poznat to kdy, to fakt ne.

Jinak ta nase breberka se probudila v pet a rekla si ze uz je rano, a ze spat se nebude. Nahazovala jsem ji dudu po 5 min a v pul sedmy jsem to uz nevydrzela.

To byly kecy od mm, ze jeden den o vikendu budu vstavat ja a druhej on. Zatim vstavam jen ja a kdyz se o teto dohode zminim, ze zlou potazu 😒

urbi
autor
30. kvě 2009

ahoj holky, teda to je víkendík co?
my se jedeme podívat na obklady do nového bytu a pak nakupovat, odpo přijede kámoška...

jinak noci čim dál horší opět, počet vstávání za noc hodně převyšuje číslo 10.... a pak si tu na jiné diskusi přečtu, jak si někdo stěžuje, že noc šílená, bo dítko vstávalo po 4 hodinách 😀 😀 😀 pálí je dobré bydlo 😀 😀 já to chápu, jen tu s manželem sedíme u silného kafe, kruhy pod očima, jen tak potichu sedíme, bo na slova není síla a čtu tohle 😀 😀 😀 a vstávačka v 5:15 a ještě teď tu nadšeně dělá jééééjejej a equeeee apod. a nechápe, že jeho nadšení nesdílíme.. bože, kde to dítě bere energii

anaconda
30. kvě 2009

Dobré ránko, ledňáčci 😉

Ahojky Míšo.
To je teda děs! Čím to, sakra, může furt být, to Filípkovo nespání?? Já dnes ke Kubíkovi od půlnoci vstávala taky 6x, vstávačka v 05:55 hod. Teď už zase chrupe v kočáře, páč jsem ho uvozila po chodbě. 😉

Dnes má teta zahradní párty na oslavu jejích 50. narozenin. To se nám ale povedlo počasíčko, že? 😝 Budou tam i tchánovci a já jsem na drahou opaní tchýni dnes řádně připravená. Budu jí odsekávat a umravňovat ji přede všemi, jak nikdy. To má ona velice ráda, ale já ze sebe přeci pořád nenechám dělat neschopného lempla, že? 😉

To bude veeeeselo, pak Vám poreferuju. 🙂

anaconda
30. kvě 2009

přidala jsem foto ze včerejška, aby jste viděli, jak parádně a kvalitně šmelím 😀

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

anaconda
30. kvě 2009

a ještě jsem přidala fota Tomáška od l78. Je to pořádnej macík, nemyslite si! 😀

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

petruna26
30. kvě 2009

ahoj, dobré ráno a krásný víkend všem..
U nás taky vstávačka asi 100x za noc, ve 3 se Adéla rozhodla, že je yvspalaá, takže jsem ji prvně za celou dobu musela uprostřed noci uspávat (asi na 3x 😝 ).. Nakonec se rozhodla po 7 vstát

anaconda
30. kvě 2009

Téda, máme to ale prevítky, co? 😒

Bychom mohly uspořádat akci "výměna dětiček", aby matky těch spavích viděly, co to je za divočinu v noci! 😉

Petru,
a kam se poděla ona, kdysi vychvalovaná, Šípková Růženka ??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sluninka
30. kvě 2009

bré ráno..tak u nás noc fajn,vstávala ve 4 jen kvůli pití, ALE v 5h už konec spaní,že je ráno,takže já jsem zase na myšli a Naty teď dospává 😀

jinak já mám 0+ a Natýnka B+...takže jáji MM má Tvůj telefon,když budu umírat volá Tobě, tak se budeš muset přemoct a neomdlívat kdyby něco 😅

ma12
30. kvě 2009

Hele co to bylo za noc kdy i spavci byli nespavci?

U nas je uz hodku hysterak, vubec nevim, co ji je. Nejdriv to byli prdy, takze jsem rourkovala a ted rve v postylce.

sluninka
30. kvě 2009

Marti..nemá Áňa jen nějakou špatnou náladu? my máme chovací, nechce být vůbec sama, teď tu u mě spí a drží mě za prst 😀

koalice
30. kvě 2009

Tak koukám, že se všude vstávalo podobně. Honzík na pneumokokové očkování nereagoval teplotou, ale nespavostí, takže jsme v noci vstávali 5x ( i tak sorry Urbi) a konec spaní v 5:15. Do toho ta návštěva, bude to náročné....
Shrnuto podtrženo... vyplatilo se nám neočkovat hexavakcínu společně s Prevenarem, zatím po žádném očkování neměl zvýšenou teplotu ani o píď. Takže za 14 dní pron změnu opět očkování a to třetí hexa...

ma12
30. kvě 2009

Verko asi jo. Rvala, protoze nemohla zabrat mela hlad, ale flasku odmitala. Tak jsem ji uchovala na ruce !!!!!! (poprvy) a uz spi. Nejsou nejaky erupce?
Koal: my jdeme na hexu se synflorixem dohromady, tak snad to bude OK.

sonisek
30. kvě 2009

Ahojky, jdu jen narychlo pozdravit od nasich.
Prvni noc zase v jinem prostredi byla v pohode, ale vice popisovat nebudu 😀 😀
Jinak ve stredu se tu narodily 4 stenatka nem.ovcaka, boze ty jsou tak kraaaasny, bych tam byla nakyblovana porad, jen s nima bude vetsi sranda az tu budem na konci cervna na tyden, to uz je budem honit po dvorku 😀
Jinak pocasi je tu taky silene...Mam tady i zanovni kocar po milion detech, co tu nasi maji, ale na vesnici mi staci (nas se nevesel do nasich auta ☹ ). A nasi dneska odjeli na vylet, tak jsme tu sami v tom obr baraku, trochu nezvyk, kdyz jsme furt v tom pidi byte....

anaconda
30. kvě 2009

holky,
a co říkáte tomuto nosítku??

http://www.ditevbavlnce.cz/a-plinky/eshop/12-1/...

jajinka27
30. kvě 2009

Cuuuus,

Sluni jasný a naopak 🙂) pomůžem si v nouzi nejvyšší 🙂)

holky já noc krááááááááása, sice usnul až před 1hod, nějak se mu nechtělo ale spal do 6 v kuse, to jsem nezazila ani nepamatuju, pak teda spal do 8 u mě v posteli ale já spala napůl, páč jsem si připadala vyspaná 😅

Míšo...je to kvůli tomu dudlíku? jak si odhazuje ty plyšáky?

sluninka
30. kvě 2009

anac..teda já osobně se v tomhle vůbec nevyznám, ale začínáte to na mě přenášet, že bych taky něco takovýho pořídila 😀

jáji...týjo, tak super a dávali jsi na noc UM? že by byl tááák nabaštěnej? 😉

sluninka
30. kvě 2009

jdem baštit přesnídávku-jablíčko 🙂

cline
30. kvě 2009

hokly dnesk ajysem byla v penny a mají v akci přesnídávky od Hami - za 8,90 takové ty ovocné - ale jsou moc dobré 😉

cline
30. kvě 2009

anac to nosítko je asi fajn, akorát mě vyhovuje spíš, že ta manduca je na přesky, nechtělo by se mi to pořád uzlovat, já mám problém i u bot, pořád se mi rozvazujou 😉

sluninka
30. kvě 2009

cline..fááákt? tý jo a nevíš kdy ta akce končí??