Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

luca30
31. kvě 2009

no právě....já sice jezdím po silnici ale občas jedu i po štěrkovité silnici a polní cestě a ve městě kde nakupujeme mají kostky...tak pořád nevím..nevím jestli se s xa vlezu do vlaku do busu asi jo ale do vlaku nevím...

luca30
31. kvě 2009

lehni: našemu malýmu tak první kaše od nestlé taky moc nejede, čekám až ji doberem, protože se mi po ni budí stejně jak na jídlo teda jak kdy...

sluninka
31. kvě 2009

Leni...tak dudlíkovej problém je asi celosvětovej 😉 taky ho musíme pravidelně nahazovat...
ještě mě napadlo, dávala jsi to lahví nebo lžičkou? já jen že třeba u toho Hami tam píšou, že na 130ml vody 4polévk.lžíce vody...ale to je hrozně řídký, takže to přidávám podle oka, aby to drželo aspoň na té lžíci, jinak by to měla samou vodu a to vidim jak za 2hodiny je vzhůru hlady... jo a malá se budí a má třeba jen žízeň, tak zkus Štěpu taky oblafnout 😉

koalice
31. kvě 2009

Kačátko, aspoň, že 7500. Mně na tom, za kolik prodám ani nezáleží, protože ho stejně kupovali tchánovci, takže nás nestál ani kačku 🙂 Navíc jim pak ty peníze z prodeje chci dát

lehna
31. kvě 2009

Luca-ona mu právě jede, ale asi ho teda nezasytí jako mlíko. tak se asi zas a večer vrátíme k mlíku.

Sluni- lžičkou,lžičkou. i čaj mu v noci dám, ale on se stejnak za půl hodiny zas probere a hlásí se o o dudlík, když ho furt vyhazuje,tak jdem krmit. je to sice jen jednou za noc,to nevadí, ale mě spíš unavuje to vstávání kvůli dudlíku. asi budem brzy odnaučovat

sluninka
31. kvě 2009

Leni..týjo,tak jestli po mlíku spinká líp, tak na kaši pečte 😕 já taky vstávám kvůli dudlajzu, ale je to málokdy a většinou se malá neprobudí,jen pofňukává a hledá hlavičkou dudlík 😅

kacatko03
31. kvě 2009

koal tak to jo-...nám docela na tom záleželo, bo je jak nový...ale aspon nám to zaplatilo golfky a něco zbylo. jinak už mám to clonítko a je ok...ani není potřeba slunečník 😉

lehna
31. kvě 2009

jo,to asi jo. necháme ho na mlíku. to většinou jí kolem druhé třetí a pak v 6. Jo tak on se taky většinou neprobudí,jen tak mrčí hledá, je to někdy ale na palici,co?? 😅

sluninka
31. kvě 2009

Leni...hele a to v těch 6 vstáváte nebo Ti ještě usne?

koalice
31. kvě 2009

kač. a máš clonítko od teutonie ?

lehna
31. kvě 2009

nooo,já vstávat nechci, takže ho mám u sebe a on třeba v sedm usne do 8. ale někdy už třeba ne. ale jinak dobrý. rána jsou tvrdá,já jsem velký spáč,ráda si pospím a teďka vstávat v pět, v šest je pro mě krize🙂.

sluninka
31. kvě 2009

Leni..to je jak u mě...já byla zvyklá vstávat v poledne ve 12 😀 takž teď ta 5-6-7.hodina je děs 😕 😀

jedem k tchánovcům 😖 tak pa

eximka
31. kvě 2009

ahoj holky, nejdřív bych se moc chtěla omluvit jestli se budete zlobit že vám sem bez dovolení lezu, občas nakouknu to se přiznám ale jinak jsem z březnových sněhurek, kde to trochu vázne a já si nemám s kým popovídat o naší nicol, problémem, když mám nějakej dotaz atd.
tak kdyby vám to nevadilo tak bych se k vám přidala, když by to vadilo, nic se neděje pochopím to
ahoj leni a sluni 😀 😀 😀 😀 😀

luca30
31. kvě 2009

ahojky eximko, vítej v našich řadách, vždyť máš lednové miminko tak proč by ses k nám nemohla přidat.. 😉 😉 😉

eximka
31. kvě 2009

ahojky luca díky za krásné a milé přivítání, no nerada takhle někam lezu ale zkusila jsem a jsem ráda že se nezlobíte

luca30
31. kvě 2009

Tvůj nick mě je nějak známý ale nevím odkud... 😀 😀

eximka
31. kvě 2009

fááááááááááááákt? zkus hádat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

eximka
31. kvě 2009

jinak se jmenuju Tereza ale klidně eximka už jsem si na to zvykla takže v pohodě, je mi 26 let, jsem z Čáslavi, okres Kutná Hora, svobodná, 1 dítě, momentálně na mateřské dovolené to by pro začátek asi mohlo stačit 😅

luca30
31. kvě 2009

Ze snažilek roku 2008???

kacatko03
31. kvě 2009

ahoj holky, tak se zase hlásim.....jeee koukám že tu máme další nové tváře

tak moc vítám Lehnu a Eximku..../Eximú jako jako uplně svobodná?)

koal: nene mám nějaké neutrální clonítko.

luca30
31. kvě 2009

Já jsem Lucka, je mi 29 let a jeden den, jsem z okolí Blanska, vdaná jedno dítě a momentálně taky na MD... 😉 😉

eximka
31. kvě 2009

kacatko jako úplně svobodná, ale tatínek je s námi, ale svatbu nějak momentálně po 8 ĺetém vztahu neřěšíme, jednou možná asi ano 😀 😀 😀 😀

kacatko03
31. kvě 2009

luca a viděla jsi Jané salamon pro = trojkolku?

lehna
31. kvě 2009

Jééé ahoj Teríííí. tak jak s Nicolkou válčíte. teda já tu nechtěla prudit, jsme se šla jen za Sluninkou poradit🙂
V Březnovkách jsme pořád,akorát je málo času

eximka
31. kvě 2009

luca asi ano ze snažilek 2008, i když já už ani nevím jak se téma jmenovalo 😒

luca30
31. kvě 2009

jo viděla už jsem ji mohla mít v barvě air tady kousek odsud za 7500,- ale paní předemnou mi ji vyfoukla... ☹ ☹ ☹

kacatko03
31. kvě 2009

teda salom

eximka
31. kvě 2009

ahoj leni, no s nicolkou válčíme na 1, ted momentálně spinká, ale trvalo ji to 😀
ahoj kacatko 😀