Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

hanka128
31. kvě 2009

a achojky exim a lehni 🙂

lehno a jsi přímo z ovy? bo já s ní pocházím a děsně mi chybí 😔 mám dneska splínový den, že tu nemám kamarády a už e moc těším zase domů do ovy,že zase s někým pokecám...

eximka
31. kvě 2009

hani ahojky 😉

ma12
31. kvě 2009

Terko: me to prave nejak stelovalo v ty hlave, ze jediny kocar, co znam a ma tuhle konstrukci, tak je mutsy, ale neco mi na nem nesedelo, tak uz vim co 😉 a co hlavne ze slouzi.

No nic, dneska je totalni vytuh, pujdu se jeste vykoupat a nakrmit Anu a jdu spinkat

sluninka
31. kvě 2009

anac...ty kaše dělá hodně firem...třebajs Nestlé,Hami a ták 😉 všude se přidá jen převařená teplejší voda a kaše se zamíchá a může ji papat celá rodina jako je to u nás 😀

jáji...ale neprdím, co to breptáš..s Tebou počítám jako že samosebou,ne? 😉

Leni...koukej chodit častěji Ty kecko 😝

exim...achoooooooooj, teda jak je? jsem Tě tu nikde neviděla ani nepamatujuuu 😵 😵 😵 😵

eximka
31. kvě 2009

marti když jsem ho viděla v obchodě a tu cenu tak jsem byla hnedky rozhodnutá, a zatím jsem spokojená 😉

eximka
31. kvě 2009

ahoj sluni, kašičku na noc taky dáváme, banánovou ale niki ji vždycky celou spapá takže na maminku nic nezbyde 😠
jinač se máme fajn, nicolka nám dělá velkou radost, takže super a co vy a malinká natálka

sluninka
31. kvě 2009

exim...já tý kaše dělám víc 😀 tu banánovou jsme taky teď koupili, zkusíme ji hned jak budem vědět jestli ji nevadí jablíčko a pak zkouška nového ovoce... u náa taky super, Naty nám dělá hroznou radost

jáji..hele jsem teď dočítala, co ten Tomáš zase blbne???? jak nebudeš sem chodit? se zbláznil,ne? mu to asi na Bohemce vysvětlim 😠 on má volej a Ty koně...tak...

eximka
31. kvě 2009

tak holky jdu spát, nikča už oddychuje od půl 8 tak jdu taky do hajan
dobrou noc vám i miminkům 😉

sluninka
31. kvě 2009

anac... http://www.hami.nutricia.cz/cs/nase-vyrobky/pro...

exim...dobrou a přijď zasejc 😉

petkakrutik
31. kvě 2009

Ahojky, děvčata 🙂

než jsme vás dočetla, tak ě to odhlásilo 😒

Taky vítám Terku a lehnu, čau, holky 🙂

U nás doma už trošku lepší, dneska jsme byli na rodinné procházce. No jo, ale kdy půjdeme zase, toť otázka... ☹ Na víkend plánuje MM jet k tetě do Opavy, to zas bude vymýšlet se strejdou a na procházku půjdu s tetou ☹ Aspoň na hřbitov za babičkou se mnou teda poctivě chodí, to nemá odvahu odmítnout.

Vy už jako všechny dáváte příkrmy? 😕 😕 😕

sluninka
31. kvě 2009

petka...jojo,přikrmujeme..to jsou ty nekojené, hladové děti 😉

ma12
31. kvě 2009

Petko: nedavame vsechny, jen ty co nekojime

jsem dneska koupila od Hami prvni lzicku mrkvicku, takze taky budu zacinat.

Jo a kde jste sehnali ty bryndaky (plastenky)?

ma12
31. kvě 2009

jo a jeste dotaz pro ty, co se chodej s prckama uz koupat - co si mame vzit vsechno s sebou?

petkakrutik
31. kvě 2009

Sluni, tak já kojím a stejně mám permanentního hladovce 🙂

Marti, no právě že ztrácím přehled v tom, kdo ještě vůbec kojí 😀

petkakrutik
31. kvě 2009

K tomu koupání, my nosíme:

mamka (já): koupací čepice, plavky, sprchový gel, plavecké brýle, ručník
mimi: plavky, župan

kacatko03
31. kvě 2009

je tu ještě někdooo? 🙂

já dožehlila, marodi chrní zítra kontrola, ve středu musím nasociálku už se mi to krááátí.

jinak ke kaším....dneska jsem zkusila dát od sunarky 6+, mm koupil jinou než tu tekutou co sem chhtěla 😀 , toba ji ze lžičky nechtěl plival jí...příchut banánu 😒 , tak sem mu jí víc zředila a dala do flašky a vymlaskl 250ml. a zatím ok. zkoušeli jsme od Hipp 4+, ale po tém měl prujem tak doufám že nás to ted zase nepotká.

ma: kdyby ti jí malá chtěla tak zkus koupit od Hippu "karotka" bo je trochu sladší než ta první lžička od Hami, to pla i pro Jaji která tu už není 😉 ...

urbi
autor
31. kvě 2009

brý večír ´!

jen nakukuju, jdu spát....

dneska jsem navečer naposledy kojila... nic tam není.... tak na mě přišla tak trochu lítost z toho, že už mu ze sebe nic nedám... ale budu ho živit láskou o to víc.... no zkrátka to, že jsem si řekla, že to je naposled, mi přišlo strašně líto - že už je to velkej kluk, jak to všechno letí.... no nostalgie jak prase.... tak jsem to zapila půl litrem vína a půl litrem coly (nebojte, zvlášť, žádné míchání do jedné sklenky...), zkoukla u toho Pažouta a jdu pomalu do hajan... jéjej, už to na mě zase jde 😀 , mi to připomíná takový ten pocit, jako když nám začínal svaťák a my naposledy šli do školy na poslední zvonění.... to, že se to už nikdy nevrátí a něco hezkého končí...na vejšce jsem tenhle pocit nezažila, tam jsem byla šťastná, že to končí....

tak kojení a dudlíkům zdar, jdu zahájit noční nahazování 😀

sluninka
31. kvě 2009

Marti...já mám bryndáky z Ikea a Kik😉 pak písni jak Áně chutnalo 😵

petka...já jak koukám,tak nekojí už skoro nikdo 😒

jinak my zatim papáme všechno od Hami, chutná nám 😉 akorát jsme teď nakoupili přesnídávky Hamánek v Penny, mají je za 9Kč, tak jsem si taky "pár" 😕 koupila 😀

sluninka
31. kvě 2009

urbi...tak to je mi s tim kójem líto 😒 ale co, dala jsi co jsi mohla 😉
já měla vzpomínkovej den včera, jsem normálně brečela,když jsem si vzpomněla jak jsme jezdívali na dovolenou jako prckové, rodiny asi kolem 6ti aut a už jsme jeli, stavování na čůrání bylo furt 😀

sluninka
31. kvě 2009

😕 teda víkend tady byl slabá návštěvnost, tak snad to bude v týdnu lepší, až ti naši chlapi budou pracovat 🙂

anaconda
31. kvě 2009

Holky,
díky za odkazy. 😉

A co mají dělat ty, které kojí i sunarají, jako my?? Taky tu kaši můžu Kubíkovi dát?? Nebo až úplně dokojím?? 😕

urbi
autor
31. kvě 2009

Peti, můžeš! jestli máš pocit, že mu večer mlíko nestačí, tak mu kaši dej 😉

sluninka
31. kvě 2009

Péťo... jak píše Míša, až kdyby malej překračoval doporučené denní hodnoty mlíka 😉

febris
31. kvě 2009

ma, my dostali omyvatelne bryndaky z ikey, nestoji tam moc 🙂 a vypadaj dobre 🙂

febris
31. kvě 2009

holky jesteze se budu mit pak koho ptat co a jak s umelou vyzivou 🙂 z vas se stavaji odbornice co je na trhu a tak 🙂 jednou vas pekne vyzpovidam a taky z golfacu 🙂))

anaconda
31. kvě 2009

Ale Kubík denně vypije tak cca půllitru mlíka, a to jak s kojením, trak UM, denní dávku tedy nepřekračuje. Co teda s tou kaší?? 😕 😕 😕

berunka
1. čer 2009

ahooooojky holky tak ze bych byla dneska prvni?jsme vzhuru od peti,Eli vcera usnula po hysteraku po pul devaty a spala teda az do tech peti.jak jste se mely kocicky pres vikend?ja ho mela ve znameni oslav takze docela narocny.

berunka
1. čer 2009

a preji vsem lednackum a lednackam krasny den deti a tem nemocnym posilam extra davku zdravicka 😉 😉 😵

koalice
1. čer 2009

Dobré ráno,

Anac. potěším Tě, rozhodně Kubíka s tchánem nedávat dohromady , dokud tchán s pásovým oparem nebude ve stadiu odlupujíích se zaschlých strupů. Jak správně psala Hanka, jedná se o virus varicella-zoster, projevující se planými neštovicemi ( primoinfekce) a posléze pásovým oparem

Právě jsem vyexpedovala Aničku do školky, nemohla se dočkat, dneska mají dětský den, chtěla obléci jako klaun s čepičkou, všechno červené a bude se soutěžit a soutěžit. Tak bude mít aspoň zážitek. odpoledne tady máme velkou akci v ZOO pro děti, ale vzhledem k počasí se jí o o tom ani nebudu zmiňovat, školková akce bude muset stačit. Taky se přidávám k Beru a přeju všem prckům hezký den...