• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

18. kvě 2009 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Soni: náš malý si s Freddiem tak dlouh hrál až vytuhnul..chtěla jsem mu jít udělat jídlo a on mi usnul...jestli rozjedu foťák tak to nafotím.. :grinning:
18. kvě 2009 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
hele a oni dělají taky hračky pro větší děti???
18. kvě 2009 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
luca: já mám ty větší hračky objednala sem je rovnou od 6+ :wink: mám ty kroužky a vkládací kostku :slight_smile:
18. kvě 2009 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jaji: no já si myslím že je na netu mají rozdělené dle věkové kategorie..
18. kvě 2009 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
jaji. jj jsou to takové ty učící, hrací kroužky jak se nasazují na sebe, vkládací kostka, máš tvary a musíš najít správný tvar abys je dostala do kostky atd.. :wink:
18. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak foťák jsem rozjela..jsem to ale opravář, jsem s tím objektivem pohnula něco v tom křachlo a foťák jede dál..jupíííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
18. kvě 2009 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
veru...ahaaa, tak to jo, tak to až příště :grinning:
No ty myslím jak píše Verča...jinak jsme dnes dávali mrkev ale malýmu moc nejede něco málo snědl a pak to začal prskat..
ty chceš novej kočárek?

já už mám v merku golfky, inglesinu nebo peg perego :grinning:
18. kvě 2009 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, super fotky, Kubík je zabaven :grinning:
18. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Veru, nová sedajda :dizzy_face: Jakou máte velikost, od do kg?
18. kvě 2009 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jaji: sháním sporťák..tohle byla kombinace..ale ptala jsem se jestli ho někdo nezná...

Soni: jo je zabavený jsem ráda..zase na chvilku než ho to omrzí..

Veru: jaké značky máte ten náučný hrníček na to pití..dneska jsem se na to dívala...ale nic moc neměli...
18. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
soni: to je sedačka ještě po Fidelovi, je od 9-18kg (od 9m do 3,5let) ale do itálie už ho v ní chceme vézt, objednala sem potah letní a výplň na hlavičku.

Luca: na mrkev si zvykne :grinning: jinak ten hrneček jsem koupila v DM od babylove. ale vím že i Nuk dělá ty první hrníčky se silikonovým nebo kaučukovým pítkem.

jaji: peg perego bych chtěla golfky jáááááá...ale u nás neprojdou :grinning:
18. kvě 2009 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Já právě golfky mám od ségry..ona je používala i jako sporťák...musím je vydrhnout a ojuknout...ale chtěla bych raději ještě sporťák...

Holky ta tyrkysová od xlanderu je opravdu tyrkysová?? viděla jsem ji naživo tak 2x a už si to nevybavuji..u nás ho mají jen v zelené...
18. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já jdu prodávat náš kočárek...zamilovala jsem se do golfek od péég peregooo a prej když ho prodám tak si je mužu koupit juchuuuu
18. kvě 2009 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
tak se v okolí zeptejte zda ho někdo nechce :wink:
18. kvě 2009 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Veru, rozjeď aukce :grinning: :grinning:

Já má vyhlídnutý jednou tyhle golfky:
http://www.detskezbozi.com/inshop/kocarky/golfove-hole/babypoint-traper.html
18. kvě 2009 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Veru: a jaký golfky máš namysli??Hoď odkaz...a ty máš ten ABC design?? nebo jak se to jmenuje??
18. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
luca já mám tento http://www.slune-cz.cz/kocarek-peg-perego-pliko-p3-classico-2009-darek/

jj máme abc design 3 tec....večer vložím inzoš ted jdu krmit
18. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
holky ted byla reportaz v Cernych ovcich o sport. koc. a golfkach :slight_smile: Nejlíp vysly kocarky od Chicca....testoval je casopis Test.
18. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Veru: ty jsou pěkný a to by měla jako i místo sporťáku jo??
18. kvě 2009 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky neviděla jste některá naživo třeba tento kočárek??

http://www.kocarky-zlin.cz/detail.php?idzbozi=1848
18. kvě 2009 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky! tady se kočárkuje... to já se těšim na sporťák od Jane jak malá, pro mě je to naprostá 1

a golfky jsou hudba budoucnosti...

jinak teda jste mě překvapily tím sněním o těhotenství, mě zrovna včera chytla panická hrůza po vyklepávání z toho, že bych mohla být znovu těhu... se mi udělalo špatně od žaludku a šla jsem se slzama za MM, že nejsem normální... jako ten porod mě fatk dostal.. :frowning2:

Luci, viděla.... napíšu to tak, že kvalita odpovídá ceně :wink:
18. kvě 2009 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Já ho právě viděla v obchodě ale loňskou kolekci tu letošní ne a opět jen s korbičkou a právě že nic moc..

Vybírám tedy 4kolku což je xlander..našla jsem ho na slune.cz ale už nemají tašku..takže musím pohledat kde k tomu mají i xbag 2008...potom se mi líbí Jané slalom pro, ale z třikolky nevím nevím..maxi cosi mura 4 ale to už je drahota..
18. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky, malej dneska krásně pase! dává ty ručičky tak, jak mají být, občas mu ty ruce ujedou dozadu a on si je sám vrátí.. a rozevírá dlaně! já jsem fakt nadšená :dizzy_face:
18. kvě 2009 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci, já jsem z Janéčka nadšená, neměnila bych.... maxi cosi se mi moc nelíbilo, nejezdilo se mi s tím dobře.... ten x-lander bych řekla že je celkem kvalitka za rozumnou cenu
18. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ženský, vy jste fakt popředu :confused: Napřed tu plánujete druhý mimčo, pak řešíte přechod z PPM na RD, což mě zatím ani nenapadlo, natož abych cokoliv činila, a do toho golfky. Ty jsou až to děcko chodí, tak na popojíždění, ne? Nebo plánujete skočit rovnou z hluboké do golfek? Já se stejně jak Urbi těším na sporťák, co máme v rámci trojkombinace, kvůli němu jsem si ten kočár kupovala :slight_smile:

Kači, tobě se líbí ta šedá barva? Já v ní chtěla tu naši GT3, ale pak jsme naznali, že bude-li dítě po nás, tak ty bílý okraje sedáku by nebyly dobrej nápad :grinning: A zatím se naše představy potvrzují, máme furt všecno oslintaný, poblitý, tak až začně ještě jíst něco pořádnýho, tak bude jak šmudla :grinning:

Luci, koukni na ten bebe comfort na diskuzi:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=54066&vGroupOffset=360
pokud se nepletu, tak je to přímo o tom typu.

Urbi, tak s představou dalšího porodu jsme na tom stejně, též se mi zvedá kufr. A to jsem nezažila takový sado jako ty :unamused:
18. kvě 2009 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj!!! :grinning:

Vás zase dočíst je záhul. Všechno jsem zapomněla.

MS taky ještě nemám, nechybí mi a děsím se toho, kdy a v jaké intenzitě přijde :confounded:

Dneska dostal Patrik konečně 1. hexu + 1. synflorix. Zatím to snáši perfektně, jakoby ani očkovaný nebyl. Ani víc nespí. Což jsem se teda těšila, že bude odpoledne crět venku. Pche, hodinu a čtvrt a dost! No lépe tak, než by měl mít nějaké problémy. U očkování ani moc neplakal, jen když mu doky vakcínu vstřikoval. Hexu do levého, synflorix do pravého stehýnka. Jo a platila jsem 1700,.- A doky má pro nás nachystané všechny dávky, takže nemusím řešit, že se má synf. v srpnu dostat na úroveň prevenaru.

Jdeme koupat, zatím páááá :slight_smile:
18. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek