Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

sonisek
18. kvě 2009
luca30
18. kvě 2009

Soni: náš malý si s Freddiem tak dlouh hrál až vytuhnul..chtěla jsem mu jít udělat jídlo a on mi usnul...jestli rozjedu foťák tak to nafotím.. 😀

jajinka27
18. kvě 2009

hele a oni dělají taky hračky pro větší děti???

kacatko03
18. kvě 2009

luca: já mám ty větší hračky objednala sem je rovnou od 6+ 😉 mám ty kroužky a vkládací kostku 🙂

luca30
18. kvě 2009

Jaji: no já si myslím že je na netu mají rozdělené dle věkové kategorie..

kacatko03
18. kvě 2009

jaji. jj jsou to takové ty učící, hrací kroužky jak se nasazují na sebe, vkládací kostka, máš tvary a musíš najít správný tvar abys je dostala do kostky atd.. 😉

luca30
18. kvě 2009

Tak foťák jsem rozjela..jsem to ale opravář, jsem s tím objektivem pohnula něco v tom křachlo a foťák jede dál..jupíííííííííííííí 😀 😀 😀

luca30
18. kvě 2009

Neznáte někdo tenhle kočárek??

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23366252&tab=0

jajinka27
18. kvě 2009

veru...ahaaa, tak to jo, tak to až příště 😀

luca30
18. kvě 2009

No ty myslím jak píše Verča...jinak jsme dnes dávali mrkev ale malýmu moc nejede něco málo snědl a pak to začal prskat..

jajinka27
18. kvě 2009

ty chceš novej kočárek?

já už mám v merku golfky, inglesinu nebo peg perego 😀

sonisek
18. kvě 2009

Luci, super fotky, Kubík je zabaven 😀

sonisek
18. kvě 2009

Veru, nová sedajda 😵 Jakou máte velikost, od do kg?

luca30
18. kvě 2009

Jaji: sháním sporťák..tohle byla kombinace..ale ptala jsem se jestli ho někdo nezná...

Soni: jo je zabavený jsem ráda..zase na chvilku než ho to omrzí..

Veru: jaké značky máte ten náučný hrníček na to pití..dneska jsem se na to dívala...ale nic moc neměli...

kacatko03
18. kvě 2009

soni: to je sedačka ještě po Fidelovi, je od 9-18kg (od 9m do 3,5let) ale do itálie už ho v ní chceme vézt, objednala sem potah letní a výplň na hlavičku.

Luca: na mrkev si zvykne 😀 jinak ten hrneček jsem koupila v DM od babylove. ale vím že i Nuk dělá ty první hrníčky se silikonovým nebo kaučukovým pítkem.

jaji: peg perego bych chtěla golfky jáááááá...ale u nás neprojdou 😀

luca30
18. kvě 2009

Já právě golfky mám od ségry..ona je používala i jako sporťák...musím je vydrhnout a ojuknout...ale chtěla bych raději ještě sporťák...

Holky ta tyrkysová od xlanderu je opravdu tyrkysová?? viděla jsem ji naživo tak 2x a už si to nevybavuji..u nás ho mají jen v zelené...

kacatko03
18. kvě 2009

tak já jdu prodávat náš kočárek...zamilovala jsem se do golfek od péég peregooo a prej když ho prodám tak si je mužu koupit juchuuuu

kacatko03
18. kvě 2009

tak se v okolí zeptejte zda ho někdo nechce 😉

sonisek
18. kvě 2009

Veru, rozjeď aukce 😀 😀

Já má vyhlídnutý jednou tyhle golfky:
http://www.detskezbozi.com/inshop/kocarky/golfo...

luca30
18. kvě 2009

Veru: a jaký golfky máš namysli??Hoď odkaz...a ty máš ten ABC design?? nebo jak se to jmenuje??

kacatko03
18. kvě 2009

luca já mám tento http://www.slune-cz.cz/kocarek-peg-perego-pliko...

jj máme abc design 3 tec....večer vložím inzoš ted jdu krmit

sonisek
18. kvě 2009

holky ted byla reportaz v Cernych ovcich o sport. koc. a golfkach 🙂 Nejlíp vysly kocarky od Chicca....testoval je casopis Test.

luca30
18. kvě 2009

Veru: ty jsou pěkný a to by měla jako i místo sporťáku jo??

luca30
18. kvě 2009

Holky neviděla jste některá naživo třeba tento kočárek??

http://www.kocarky-zlin.cz/detail.php?idzbozi=1848

urbi
autor
18. kvě 2009

ahoj holky! tady se kočárkuje... to já se těšim na sporťák od Jane jak malá, pro mě je to naprostá 1

a golfky jsou hudba budoucnosti...

jinak teda jste mě překvapily tím sněním o těhotenství, mě zrovna včera chytla panická hrůza po vyklepávání z toho, že bych mohla být znovu těhu... se mi udělalo špatně od žaludku a šla jsem se slzama za MM, že nejsem normální... jako ten porod mě fatk dostal.. ☹

Luci, viděla.... napíšu to tak, že kvalita odpovídá ceně 😉

luca30
18. kvě 2009

Já ho právě viděla v obchodě ale loňskou kolekci tu letošní ne a opět jen s korbičkou a právě že nic moc..

Vybírám tedy 4kolku což je xlander..našla jsem ho na slune.cz ale už nemají tašku..takže musím pohledat kde k tomu mají i xbag 2008...potom se mi líbí Jané slalom pro, ale z třikolky nevím nevím..maxi cosi mura 4 ale to už je drahota..

urbi
autor
18. kvě 2009

holky, malej dneska krásně pase! dává ty ručičky tak, jak mají být, občas mu ty ruce ujedou dozadu a on si je sám vrátí.. a rozevírá dlaně! já jsem fakt nadšená 😵

urbi
autor
18. kvě 2009

Luci, já jsem z Janéčka nadšená, neměnila bych.... maxi cosi se mi moc nelíbilo, nejezdilo se mi s tím dobře.... ten x-lander bych řekla že je celkem kvalitka za rozumnou cenu

nelinkav
18. kvě 2009

Ženský, vy jste fakt popředu 😕 Napřed tu plánujete druhý mimčo, pak řešíte přechod z PPM na RD, což mě zatím ani nenapadlo, natož abych cokoliv činila, a do toho golfky. Ty jsou až to děcko chodí, tak na popojíždění, ne? Nebo plánujete skočit rovnou z hluboké do golfek? Já se stejně jak Urbi těším na sporťák, co máme v rámci trojkombinace, kvůli němu jsem si ten kočár kupovala 🙂

Kači, tobě se líbí ta šedá barva? Já v ní chtěla tu naši GT3, ale pak jsme naznali, že bude-li dítě po nás, tak ty bílý okraje sedáku by nebyly dobrej nápad 😀 A zatím se naše představy potvrzují, máme furt všecno oslintaný, poblitý, tak až začně ještě jíst něco pořádnýho, tak bude jak šmudla 😀

Luci, koukni na ten bebe comfort na diskuzi:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
pokud se nepletu, tak je to přímo o tom typu.

Urbi, tak s představou dalšího porodu jsme na tom stejně, též se mi zvedá kufr. A to jsem nezažila takový sado jako ty 😒

petkakrutik
18. kvě 2009

Ahoj!!! 😀

Vás zase dočíst je záhul. Všechno jsem zapomněla.

MS taky ještě nemám, nechybí mi a děsím se toho, kdy a v jaké intenzitě přijde 😖

Dneska dostal Patrik konečně 1. hexu + 1. synflorix. Zatím to snáši perfektně, jakoby ani očkovaný nebyl. Ani víc nespí. Což jsem se teda těšila, že bude odpoledne crět venku. Pche, hodinu a čtvrt a dost! No lépe tak, než by měl mít nějaké problémy. U očkování ani moc neplakal, jen když mu doky vakcínu vstřikoval. Hexu do levého, synflorix do pravého stehýnka. Jo a platila jsem 1700,.- A doky má pro nás nachystané všechny dávky, takže nemusím řešit, že se má synf. v srpnu dostat na úroveň prevenaru.

Jdeme koupat, zatím páááá 🙂