Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

tonica
1. čer 2009

No tak Marti - Bedrichov mam z baraku 8 km, tak se treba stejne uvidime... 😀 😉 Jak se jmenuje ten hotel?¨

Beru - me se ty kubansky rytmy strasne libi

berunka
1. čer 2009
berunka
1. čer 2009

tonic je to super,hlavne tam nejsou zadny special pravidla jako treba u latiny a kdyz jsme byli na soustredeni na Machaci nemelo to chybu 😉

tonica
1. čer 2009

Beru - no ty kraso, ja chci takyyyyyyyyy. A jak vam to tam s manzou slusi. 😕

sluninka
1. čer 2009

Marti...tak ve čtvrt..jedu nakoupit a pro ty brydáky

ma12
1. čer 2009

Verko: tak jo, tak tam. A co mam hledat za auto?
Danco: horsky hotel Jelinek. Neznas ho?

anaconda
1. čer 2009

Ty bryndáky jsou super!!! Že bych pro ně vyslala ségru?? 😕

Jinak ségra se zatím drží a dokonce se mě ptala, na kolik nás vyšla celá výbavička. Jenže to netuším, protože díky mým akcím "kulový blesk" sama nevím, za kolik v tom jsem 😅

Marti,
hoď sem pak odkaz na ten Bedřichov, prosím, ať se alespoň pokoukám.

Já furt nevím, jestli někam jet alespoň na víkend. Jenže my musíme s tím naším psem a představa narvaného kufru kočárkem, dětskými věcmi a do toho max, je opravdu děsivá! ☹

Beru,
salsa je úžasný tanec. Takpvý divoký a t se mi líbí. Já bych to ovšem neukroutila, jsem dřevěná a to jsem chtěla byýt kdysi letuška! Táta mi na to řekl, že tak jedině v nákladním letadle s mými proporcemi! 😠

Jaji,
máme opět stejný problém. Prsa se mi také nalejí až za hooodně hodin, takže to sunar jistí, i když se mu je snažím pořád vecpat. Taky mi přijde, že fakt dost málo jí, ale hoooodně kadí. I 2x denně a jaký hromady 😕

berunka
1. čer 2009

😵 se teda uplne cervenam 😉 je to bezva tanec,chodime v Praze do Tropisonu tam jsou salsa vecery 😉

sluninka
1. čer 2009

Matri...tentokrát zelenou Corsu...Ibizu mám furt v servise 😠

anaconda
1. čer 2009

Marti a berou psy? Já něž to tam najdu..... 😅

ma12
1. čer 2009

Sluni: fajn a ja mam zelenou oktavku. Napis mi pls jeste mobil do IP
Anac: to tam nepisou, ale napis tam mail

tonica
1. čer 2009

Marti - no nahodou znam. Je hned u hlavni ulice. Samozrejme vevnitr jsem ale nebyla. Takovy mensi, ale hezky. Odtamtud se da delat dost vyletu... hele... tak tentokrat sraz v Zoo Liberec, kdyz budes v Jelinku. 😀

jajinka27
1. čer 2009

anac...ty vogo my máme vše společné 😀

anaconda
1. čer 2009

Marti,
ok. 😉

A co ta jihlavská ZOO tento víkend, Urbi, Cline a další?? 😕

anaconda
1. čer 2009

Jaji
a myslíš, že už teda mám tu mrkev taky zkusit?? Jsem z toho, jestli už ano nebo ne, ouplnej jelen..... 😅

jajinka27
1. čer 2009

anac...hele pokud už dokrmuješ jako že jo, já třeba už měsíc, tak to zkus 😉

anaconda
1. čer 2009

Jaji,
dobrá, bude jí mít k obědu 😉 hele, kde jsi koupila ty knížky pro Tomíka?? By se mi taky líbily 🙂

jajinka27
1. čer 2009

já je dostala , ale pískací mají v DM drogérkách nebo tak 🙂))

febris
1. čer 2009

beru, jee, to soustredeni muselo byt fakt super! Ja na to musim nak manzu ukecat... me by to tak bavilo 😅 nemohla bys mi doporucit neco v pze?

febris
1. čer 2009
https://www.youtube.com/watch?v=Mg8k5IWbQ2U

holky znate tohle video? to je boziiii 😀

berunka
1. čer 2009

Peto ja jsem si taky ze zacatku myslela ze si zlamu v tech figurach ruce ale ono je to ve svy podstate hrozne jednoduchy 😀 😀

berunka
1. čer 2009

Feb tak to video nema chybu se tu chlamu jak blba 😀 😀
no v Praze je bezkonkurencne nejlepsi Mandy Valdez 😉

febris
1. čer 2009

beru kdyz to je prave problem ze vypada jak teplous 😀 to zas bude kecu 😀 mrknu na to poradne, diky moc 🙂

anaconda
1. čer 2009

Feb,
tak to video je fakt super! 😀 😀 😀 😀

febris
1. čer 2009

ty jo, holky to je des, videly jste naky zpravy? Ztratilo se letadlo air france, nekde na ceste mezi brazilii a francii, zmizelo z radarů, predtim zadna nouzova info od pilotu, to je des...

kacatko03
1. čer 2009

ahoj holky,

teda jaji... 😀 😀 😀 tomík v klobouku je k sežrání 😀

zuzi: video tmavé, ale ten smích je srandovní 🙂

jinak všechny moc zdravím. dneska jsme byli na ko, tak Tobík se výrazně zlepšil, a F už aspon ustoupili horečky, ve středu kontrola. jinak mám v albu dortík kterej se chystám udělat T k 1/2roku 😀

berunka
1. čer 2009

Veru jo jo video kvalita nic moc,bylo to nataceny na fotak a vecer po koupani takze je tam prdlajs videt.ale ten smich byl super.sem nejdriv myslela ze zas hystericky breci pred jidlem a ona se tlemila na Petra 😀
Je fajn ze uz je klukum lip,je to sila jak se to na vas lepi ☹ my jdeme dneska s mamkou po kramech tak Eli dostane nejakou hracku ke dni deti 😉