Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

ma12
1. čer 2009

Koal: v jednom hotelu, ktery jsme meli vybrany (cena za pokoj 1400 kc za noc) v Lomnici nad luznici po me chteli 250 Kc/noc. tak to jsem teda nesouhlasila. Jinak je to uz normos, ze je to zdarma nebo za symbolicky poplatek

ma12
1. čer 2009

Petko: ajajaj. to je blby. Me se jednou stalo, ze jsem ztratila celou dokumentaci k jedny velky akci. Nechala jsem to na lavicce v metru. Za 10 min uz to tam nebylo.
Ju to se pata bude mit

anaconda
1. čer 2009

Marti,
jaký koupání ve vaničkách?? A kde jsi Ty?? Taky v té vaničce?? 😕 😕 😕

ma12
1. čer 2009

petu, venku, ale je to vysoky, vubec me nebolely zada. Ana je z toho hotova, uz chrupe

jajinka27
1. čer 2009

anac....haaaaaa a mě taky přišlo Hamiiiiiiiiii, jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí

anaconda
1. čer 2009

Marti,
no prosim Tě, koukej to nafotit a hodit do albíčka! 😉 Já už se na to koupání ve čtvrtek taky těším. Bude to ale normálně v bazáně a bude v něj i má maličkost 😅

Jaji,
to tak to je sureeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 🙂 🙂 🙂

ma12
1. čer 2009

Petu: ja to v tom opojeni uplne zapomnela nafotit. Priste. My budem az od zari do velkyho baziku. Ale teda reknu vam, bylo tam asi 10 deti v herne (po koupani tam jeste musi zustat, aby nenastydli) a to byl rev

ma12
1. čer 2009

dneska ve vikendu ma byt neco o roxette a ma tam bejt moje spolupracovnice, teda spis "sefova", ale nastesti uz ne moje. Tu jsem zaucovala a bylo to moc na moje slaby tehotensky nervy. Tak na to se chci divat, protoze vetsiho zjeva jsem nevidela. A vsadim se ze bude v modrym.

ma12
1. čer 2009

si tady trpim samomluvou. No jo mm v hospode, ja sama (jeste bez vina) 😀 😀 ale presouvam se k tyvce a hlavne k zehleni ☹

kacatko03
1. čer 2009

ty jo já jen dočítám nemám nějak sílu.....ale ještě že to tu dnes tak vázne a nemusím dočítat 4 stránky 🙂

marti: a co má společněho s roxette?

anaconda
1. čer 2009

Marti,
to naše koupání je v nějakém pidi bazénu, či co 😕

Ty jsi žrala Roxette?? Já děsně! 😅 😅 😅

anaconda
1. čer 2009

Kubajs chrní, tak jdu chvíli plít zahrádku. Ten zasranej plevel tím deštěm přerostl mé výpěstky...... 😢 😢 😢

kacatko03
1. čer 2009

ty jo já bych taky šla na plavčo. ale ve vaně ho koupu taky 😀 a na větší bazeny je to od 6m a to nám je ted. a že bych chtěla přes léto trácit v bazenu se mi nechce tak sním radši budu chodit sama 😀 a od vás tahat rady a moudra jak na to 😀 😀 😀 😀

segra taky poslouchala roxette tak sem coby mladší musela taky 😀

jajinka27
1. čer 2009

šmarja, naše dítko se naučilo pištět, to je děs 😅

ma12
1. čer 2009

jo aha ja zapomnela osvetlit co ma spolecnyho s roxette, je snad vedouci jejich fan clubu ci co. Ona je i ve fan clubu Kaji gota.

Verco: pak ukazu uchopy az se uvidime. Ja chci s Ani taky chodit v cervenci, srpnu do naseh baziku.

Ja roxette docela jo, ale spis Michaela jacksona, toho jsem zrala strasne.

jajinka27
1. čer 2009

mno nic, jdu se vykoupat, dneska se mnou nikdo nemluví 😀 😝

berunka
1. čer 2009

Marti takze jdes pristi tyden na zapis na to plavani v Letnanech?ja porad o nem premyslim hlavne z toho duvodu ze jak vlezu do bazenu mam hned problemy a muzu mazat na gyndu ☹

kacatko03
1. čer 2009

Marti pošli mi odkaz na ty letnany....ty mám taky kousek tak bych do toho možná šla 😉

kacatko03
1. čer 2009

zuzi...já vždy po bazenu aplikuju na noc femigel 😉

ma12
1. čer 2009

www.studio-motylek.cz, 15 lekci stoji 5,500 Kc, je to drazsi nez step, ale fakt se mi tam moc libi. I to, ze je tam pak cviceni s detma a tak. Zaparkovat se tam da v pohode.
Beru: ☹, to je hodne blby
Jaji: ale no tak ty urazlivko 🙂

kacatko03
1. čer 2009

marti: coooooooooooooooooo 😕 tak to nic,....to by mě Tom zabil 😠

kacatko03
1. čer 2009

marti nebo to cvičení je taky v té ceně 5500?

tonica
1. čer 2009

Ahoj holky, jdu si k vam pro radu.
O vikendu si necham v sobotu hlidat malou. Problem je, ze posledni dobou zacala sabotovat flasku (Avent). Mam v ni odstrikane mleko. Uz 2x nebo 3x ji takhle vypila, ale poslednich 14 dni to nefunguje. Jako ocucat, to ano, ale nepije. Dala jsem ji i po 4h intervalu. V sobotu mame svatbu, malou budou nasi hlidat, ale tohle me trapi... ☹

anaconda
1. čer 2009

marti,
to je teda kousek, ta "dívka v modrém" 😀 😀 😀 😀 😀

ma12
1. čer 2009

verco: je to drazsi no. Cvico v cene neni. V tom stepu to stoji kolik? Myslim 3000 10 lekci?

kacatko03
1. čer 2009

marti: to nevim jak je na tom ten step, já po tom tolik nepátrala. no hele já zkusím nahodit ty letňany že bych chodila s tebou ale nevim nevím. kdy tak jdem na zápis?

ma12
1. čer 2009

Petu: ja se chlamala celou dobu. Ani se asi nedivis, ze kdyz jsem ji predavala klienty, tak mi pak volali, co to jako ma bejt? Ma prezdivku "modrenka" a ma vsechno modry. Ale kdyz rikam vsechno, tak vsechno. Od hrnicku na kavu pres blok a tuzky, celenku, stiny, rasenku az kabelku 😀

Danco: a jaky cislo mas savicku?

ma12
1. čer 2009

Verco: to by bylo super. Hele argumentuj tim, ze ve stepu se plave v normalnim baziku, kam chodej i dospeli a tady je special bazik pro deti. A ze tam jsou i krouzky. Kdyz jsem si zjistovala ceny, tak se pohybovali mezi 300 - 350 na hodku, tohle je 370.
16.6. jsou novy deti.

sluninka
1. čer 2009

Marti..kočárek do obou aut dám v poho, i s korbou a autosedačku a Naty věci a moje věci když jedem na dovču 😀
hele to plavčo stojí najednou 5,5tis? nejde to na splátkovej kalendář? 😀 a to je to taková pálka i za to,že tam budem chodit jako až budem větší? nebo taková šílenost stojí jen ty vaničky? 😅

toni...mě malá taky jeden čas nechtěla Avent, což jsem teda nepochopila, se mi zdá super...tak jsem jí všechno vždycky dala do MAM lahvičky a v pohodě, nevim teda čím to bylo, přitom mi z Aventu předtim pila normálně ale z ničeho nic to nechtěla,tak jsme změnily lahvičku a bylo vše zase dobrý

kacatko03
1. čer 2009

marti: no jo tak to neobhájim bo na to mi řekně že bych nemohla chodit na veřejné koupaliště. je to darda no ale zkusím to. já bych stejně ale mohla až od 4.7.