Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

ma12
1. čer 2009

Verko: nevim o splatkovym kalendari, ty vanicky jsou jeste drazsi.
tak to te teda s tim autem obdivuju. Ja mam kufr narvanej az ke stropu. Jak ja to delam 😅

kacatko03
1. čer 2009

sluni tak to máte super, nafukovací kurt potřebujeme my, když jeden na víkend tak vypadáme jak na 14 dní...bo má Tobík mraky náhradního oblečení 😠 😀

sluninka
1. čer 2009

Zuzi..tak to jsme na tom stejně, já se nemůžu koupat ani v normál rybníku, to by byl pro mě konec koupání na pár měsíců 😨

ma12
1. čer 2009

Verco: je to az od zari. Hele ale to by mohlo projit. Neni to moc chlorovany, ta voda je jen pro deti. Je to darda, to je fakt.

ma12
1. čer 2009

Verko: rybnik je taky pro me tabu.

sluninka
1. čer 2009

teda tak tohle plavčo jde mimo nás...5,5tis fakt nemám ☹ tak snad až budem větší tak normál bazén no

Marti...když jsme jeli poprvé k našim, tak jsem vůbec nevěděla jak tohle všechno do auta dám a teď už mám vychytaný každý místečko v atě,takže to jde dobře 😀

Veru...tak to mi je jasný, že vy na to oblečení potřebujete tranzit 😀

ma12
1. čer 2009

Verko: skoda, ale az budou prcci vetsi, tak za rok, tak uz budem moc do normalniho bazenu.
No to jak mam velkej kufr, tak si rikam, ze jeste tohle a tohle a tohle

tonica
1. čer 2009

Marti - to ja nevim, normalne bylo baleni lahvicky se savickou... 😒

Sluni - fakt jo? No to je presny. Taky mi z Aventu nejdriv pila a ted velky prd. Jen zuzla a nesaje. Tak ze bych vyzkousela taky tu MAMku?

ma12
1. čer 2009

Danco, je to tam napsany na tom dudliku v tom rozsirenym. jde o to,ze ted by meli uz mit 3, jestli je tam 1 nebo 2, tak si to nevytahne a tim padem se vzteka ze to netece.

petkakrutik
1. čer 2009

Marti, jj, vzpomínám si, jak jsi nám psala, že jsi to ztratila. Co z toho pak u vás bylo?
JAké nové děti jsou 16.6.???

ÓÓÓ, Patrik dneska usnul zase po dloooouhé době jakžtakž normálně. Páč nám zastavili blbci vodu, když se měl jít koupat, tak byl v pyžamu trošku dříve, vytáhl 210 z flašky, trošku sosnul, ale jen málo, ani pak už nechtěl (to se ještě nestalo, aby odmítl prso 😕 ). Ještě před 20. hodinou jsem ho dala lehnout, klid, brblal si tam cosi pod vousem, pusitli vodu, frčela jsem s eopláchnout, kdyby se rozbřískal, ale nic, ticho, jen brblal. No a kolem 20:30 už spinkal. Konečně. Poslední 2 týdny to bez řevu a dřív jak 21:30 nešlo. 😉

petkakrutik
1. čer 2009

Dančo, čau!

berunka
1. čer 2009

no nadhodila jsem cenu a taky teda nic moc nadseni ☹ hlavne nevim jestli by jsme to ted dali dohromady.byli vydaje s dovcou,grilem atd.tak uvidim.a hlavne se bojim ze bych pak nakonec nemohla chodit protoze mam ty zanety fakt casto.do bazenu nechodim vubec a doma se skoro nenakladam do vany protoze to je hned taky zpatky 😠

ma12
1. čer 2009

Petko nastesti nic, zavolala jsem organizatorce, jestli by mi to vsechno nenaposilala znova. pak jsem ji koupila studentskou pecet. Uz nevim, co jsem si vymyslela. Byli tam ceny, no proste vsechno. Dostat se to do rukou konkurence...
16.6. je zapis novych deti na to plavco 😀
Gratuluju ke klidnemu usinani

sluninka
1. čer 2009

Marti...jojo,pak uděláme hromadný nájezd ledňáčků do bazénu 😀
taky přibaluju věci, taky je pak dpolňuju do všech škvír v autě 😀 a nedej bože když si u našich něco koupim, něco dostanem, tak to je pak teprve oříšek to do toho auta nacpat 😀

toni...za pokus nic nedáš...Natýnce ten dudlík od Aventu proklouzával mezi jazykem,pořád si s tim akorát hrála a nepila

ma12
1. čer 2009

Zuzi: ja mam vyhodu, ze mam vlastni penize, takze je to na me. A vysvetlila jsem to mm, ze je to teda drazsi, ale mam to kousek, takze nez projet tech 70 Kc co to stoji navic na benzinu nebo chodit tam 😉 , nic nenamital.

petkakrutik
1. čer 2009

Marti, tak to jsi měla štěstí. Mně by nejspíš vyrazili.

jo ták, na plavčo. máte to teda ale dost drahé, je to taky kenny?

ma12
1. čer 2009

Verko to si dokazu predstavit, jak jsem to rvala do feldy. Muj tata, kdyz rovnal vsechny ty moje kramy do kufru kdyz jsem od nich odjizdela, tak pronesl pamatnou vetu: Marťa by větší kufr mít ani nemohla, kolik těch krámů má"

tonica
1. čer 2009

Petka - no krasavec je ten nas vyvoleny. 😉

Marti - tak jsem to prekontrolovala. Na jedne savicce je 2 na druhe Aventacke (dovoz z UK) nic. Ale ona se u toho nevzteka, jen cumla a nesaje, pohoda dzez... ale kdyz jsem pak dala napit z prsu, sala normal. 😖

ma12
1. čer 2009

Peti: já to vedoucím neřekla, to by bylo zle. Kolegové mě kryli.
není to Kenny, to je ještě dražší

ma12
1. čer 2009

Danco: aha, tak to bude tak jak říká Věrka. Mě se totiž u toho občas vzteká, když se to ucpe.
Tak u ty druhý zkus kolik má dírek, z kolika stříká voda

sluninka
1. čer 2009

Marti..tak u nás držím kasu já, manžovi je to jedno,jen abysme prostě normálně vyšli..a to vim, že když nahodim teď 5,5tis, tak budem mít honičku...hlavně teď čekám až mi dají dokupy auto, pak hned technická 😅

tonica
1. čer 2009

Marti, Sluni - jeste, ze uz jste tak zbehle a poucite me. Marti, bude to asi taky 1 nebo dva, strika jednim otvurkem. A presne jak rika Verka, jen s tim blbne a cuca, ale nekonzumuju... 😠

Marti - az budes v Jelinku, dej vedet, dame prochajdu!!! 😉

Petka - tak fajn, ze jsi to v praci zmakla!!!

ma12
1. čer 2009

Věrko: neomlouvej se, já to chápu. Kdybych já u nás držela kasu, tak jsme ke konci měsíce na housce a vodě 😉

ma12
1. čer 2009

Danco: tak jedině zainvestovat do mam. Ale mě to někdy dělá taky, žužlá, sleduje vše okolo co se děje, jen ne tu flašku. Tak jí to seberu a dám jí to za půl hoďky a jak je to najednou rychle vyžahlý. Se bojí abych jí to náhdou nesebrala.
Dančo: když vy budete v Jižních Č 😉 echách

jajinka27
1. čer 2009

ty jo tolik za plavčo, ufff to bych taky nedala 😅

jinak já jsem po koupeli 🙂)

sluni...tak snad to zejtra klapne bobe 😀

sluninka
1. čer 2009

Marti 😀 my to tak pomalu máme, ale hlavně že má Naty vše co potřebuje, že já si nic nekupuju, to mi je fuk,dělám si radost tím,že Naty je spokojený mimí...i když MM teda občas nadává, že kupuju vše pro malou a já si nic nekoupim..tak to obhajuju tim, že čekám,až budu mít zase zpátky svojí velikost a pak si něco koupim... 😀 😕

toni...každej víme něco jinýho 😉 je ale super,že si tu můžeme předávat zkušenosti,vždycky se najde někdo kdo tím už prošel 😵

ma12
1. čer 2009

hele ale to se vam zda, ze je to tak mastny, normalni ceny jsou tk 3 - 3.500 za 10 lekci. A tohle je 15 lekci 😉
Ale netvrdim, ze je to láce.
my jdem zítra na to očkování, takže se nepřidám ☹

jajinka27
1. čer 2009

aha tak to vyjde cenově stejně, to jsem nevěděla že je to 15 lekcí 😉

ma12
1. čer 2009

jaji: vyjde to o trochu draz, ale radim holkam, jak presvedcit manzely 😀
Kdy vyrazime do neratovic? Vidim to na pristi tyden.

sluninka
1. čer 2009

já to vim,že to je 15lekcí, ale nedám dohromady tolik naráz...to mě mrzí no, tak se budem scházet ve Stromovce 😀 tam je stejně nejlíp...trasa
Mekáč-Výstaviště-papání-kakání-koně-most-zoo-pivo,jídlo-zahrádka-papání-kakání-záchody-zmrzka-most-koně-domů 😀