Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

ma12
2. čer 2009

a my padime na ockovani.

eximka
2. čer 2009

aha leni tak to jo 😉

eximka
2. čer 2009

marti na hexu?

kacatko03
2. čer 2009

ahoj holky, Petrun: cooo? v lětnanech jsou 2 možnosti kam plavat s dětma? hod mi odkaz bych možná se vyprdla 😀 😉 😉 😉 na Martinku a šla bych za polovic s tebou 😀

febris
2. čer 2009

holky, vy co uz jste od porodu dostaly ms, byla ta 1. silnejsi nez obvykle?

kacatko03
2. čer 2009

feb: ta první byla děsná....sem měla pocit že sem pár dní po porodu 😠

febris
2. čer 2009

no je to hnus teda... posledni ms 30.3.2008... si clovek odvykne... i kdyz je fakt ze po porodu jsem krvacela k...a dlouho 😖 😠

kacatko03
2. čer 2009

feb: mě se to srovnalo cca až tu 3ms.

album segry a malé 😀 https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

febris
2. čer 2009

jste si se segrou podobny 🙂)

febris
2. čer 2009

kaci a po kolika dnesch to mas? ja doufam ze to nebudu mit kazdou chvili... 😝

kacatko03
2. čer 2009

feb: fakt? to mi nevidíme segra je celej táta a já máma 😀 no já to mám přesně na den po 28dne a trvá to cca 6-7 dní

koalice
2. čer 2009

tak dožehleno, u toho jsem rozkoukala Léto s kovbojem 🙂 a teď vyklidila pole uklízecí paní.
Malej stále ještě spí..nemůžu tomu věřit.
Kačátko, já bych řekla, že podoba tam je, jen je sestra plnějších tvarů . MS vám opravdu nezávidím, já si odvykla a prolaktin zatím hezky tuhle nepříjemnost blokuje

febris
2. čer 2009

koal u me je to jasna dan za to ze spime celou noc... nocni intervaly 9-11h jsou jasnou pricinou... a zazrak je ze to prolaktin drzel tak dlouho, neb celou noc spi od 2m..

koalice
2. čer 2009

no to je naprosto jasné. Můj nejdelší nekojící interal je max 3 hodiny a i tak se spustí mlíko ev. dřív, při kojení samozřejmě i z druhého, takže jsem fakt jak profesionální kojná. Ale furt si říkám, že je to naposledy v životě, malej se u toho na mě culí a drží za ruku, opravdu mu to sobě ani jemu odpírat nechci, i když vím, že na umělku by v noci spal líp

koalice
2. čer 2009

tak dospinkáno, zase mizím...

eximka
2. čer 2009

feb tak já už to dostala 2 x a poprvé někdy po 6 ti nedělí a ta druhá až teď takže jsem měla pěkný bobky abych nebyla zase těhotná, to by byl asi mazec, ale asi bych nebyla první ani poslední
pač jsme byli s malou na kyčlích a tam byla paní s dvojčátkama, dva kluci asi 4 měsíce a ona se sestry ptala zda těhotné mají přednost prej že je měsíc těhotná, no nevím ale nějak si to nedokážu představit 😀

eximka
2. čer 2009

kaci jste si se segrou opravdu hrozně podobný 😀 skoro k nerozeznání

lehna
2. čer 2009

Teri- tuhle máme moc nadšený z ní není,tak ji budem dávat pryč
http://www.aukro.cz/item593950677_fisher_price_...

febris
2. čer 2009

exim no tak to je masakr, mit dvojcata a rok pote dalsi mimi 😅 to se maminka nabeha

eximka
2. čer 2009

leni je pěkná, my jsme koupily nakonec tuhle, dneska odpoledne pro ni jedeme🙂
http://deti.bazos.cz/inzerat/3554215/Houpacka.php
feb, to bych asi taky jen tak nedala 😀

eximka
2. čer 2009

říkám si že ji můžeme mít na balkoně, a když budeme přes léto na chatě tak ji dát na zahradu, že má docela hodně široké využití 😉
tak tatínek se nám vrátil z práce 😀

lehna
2. čer 2009

Teri- jo tak ta vypadá super. však uvidíš,jak se tam malé bude líbit:-ú. třeba nebude tak vymýšlavá jak Štěpánek😀

lehna
2. čer 2009

z práce, užž????? to se máte.

já jdu jíst a něco dělat, byli jsme venku, je tam docela dobře,a le už se zatahuje a bude pršet☹

petruna26
2. čer 2009

Veru, my an to plavčo nebudeme chodit do letňan, ale do Průhonic, já nevím, kde jste všichni vzali u nás ty Letňany 😀 😀

anaconda
2. čer 2009

Ahojky.

Houpačku máte taky od fisher price, ale tu s tou hrazdičkou a blikátky. Kubajs je z ní celý vedle a dá se tam nastavit to, že když on sám zatahá za hračky, začne mu to hrát. Kolikrát v ní i usne. 😉

U nás už se taky vyčasilo a svítí sluníčko. Dnes mi dorazila ohrádka, tak jí jdu smontovat. Jen ta teutonia se furt někde fláká 😠

petruna26
2. čer 2009

anac ☹
potřebujeme info, že je dokonalá 🙂
pak jdu napsat do Němec, zda mi ji pošlou, přeci jen tam stojí jen 3.tisíce 😝 na rozdíl od 5 tady 😝
už to mám schválené i od MM

petruna26
2. čer 2009

jinak tenhle mi přijde hodně podobný té tetonii 😕
http://www.kasa.cz/baby/koupit/895784/sportovni...

febris
2. čer 2009

mne je z ty ms uplne mdlo, tlak cca 100/60, no aby ne :-P

kacatko03
2. čer 2009

exim: jééé a nevím jestli nemají ještě jedno? ale ne růžové? 🙂

petkakrutik
2. čer 2009

Chelou 🙂

Koukejte sem taky něco sluníčka poslat, jo? Tady se furt mračí ☹

Kurnik, jak to tak sleduju, můžu MS čekat každou chvíli, když ji už skoro všechny máte.
feb, já mám 100/60 normálně (když se daří, spíš mívám 90/60), to by mě už nerozhodilo 😀

Houpačku máme od Graco a naprostá spokojenost. Chce 4 baterie - ty větší,a le vydržely 4 měsíce. Až včera jsme dávali nové.

mrně uslo ve 12 při fláše, jdu hoenm umýt nádobí a pak na plavčo.

Zatím pa 🙂