Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

kacatko03
2. čer 2009

petrun já to pochopila z tohoto že jdete do letňan 😀
petruna26 • 1d • Dnes v 08:23
sluni, tady taky nic moc...
jinak my psaly z těch Letňan - tam ej to za 2500,- to plavčo/10 lekcí.. Tak nevím
samotný se mi mic nechce

kacatko03
2. čer 2009

petka: od graco??? jakou??? my máme od nic sedačku na F 🙂

petruna26
2. čer 2009

aha, tak to jo :o), to maj být Průhonice, jsem blbka 😝

petkakrutik
2. čer 2009

Verčo, já ti ji najdu a hodím odkaz, ju?

petruna26
2. čer 2009

Veru, to bylo ještě moc ráno, tak mi to asi nějak nemyslelo 😝

jinak jsem zase naprdlá, mm jde dřív z prácem jenže já musím těsně než přijede vézt jeho babi (i s tchýní) k doktorovi... 😝 .. tý voe, od minulé středy ji uvidím po 4, asi mi hrábne 😖

petkakrutik
2. čer 2009

http://www.eshopbaby.cz/katalog/baby-delight-ho...

My ji teda máme za 1500,- Kč 🙂

petkakrutik
2. čer 2009

Peti, hodně síly 🙂 🙂

febris
2. čer 2009

peto ja taky normalne mivala 100/60, 90/60, ale v tehu jsem mela vyssi tak ted zas na tyhle nizky hodnotynejsem adaptovana.. a jeste se svoji vejskou... kdyz se zvednu tak nez se mi krev nazene az do nebezkych vysin tak pomalu kolabuju 😀

petkakrutik
2. čer 2009

feb, tak při mé nížce 158 cm je to jiné. Ne fakt, i já s tím mám problémy. Hlava mě bolí při změně tlaku (počasí) a motám se při otáčení a prudkému vstanutí ze dřepu. v těhu jsme měla taky tak nízký. a z toho asi i ty šílené problémy, že jsem od 6. měsíce dopo vůbec nemohla nikam chodit, denně se mi dělalo slabo, i v prásci, věčně jsme ležela na zemi s nohama nahoře... Kafe nepomáhalo. jednou jsem se skácela před hypermarketem. trapas. Odvezla mě Rz, bo nevěděli, co se mnu je. ☹

petkakrutik
2. čer 2009

Jo a porodem jak když utne, už bylo zase dobře 🙂

petkakrutik
2. čer 2009

Tož my sypeme, ještě musím k rossmannovi vyzvednout fótě 😉

ma12
2. čer 2009

tak jsme zpet, do jedny nohy dostala Hexu, do druhy Synflorix, pak usnula na pul hodky a ted dovadi, ale tlemi se, tak uvidime co vecer.
Feb: tak to taky znam, ale ja si narozdil od tebe muzu doprat stoficek neceho ostrejsiho. Taky se mi mota hlava.
Verco: www.delfinek.cz, 14 lekci za 4200, ale zapisy uz probihaj (od 25.kvetna) a plave se tam v normalnim bazenu (je tam fotka, tak z toh usuzuji)
Petru: uplne te chapu, ja ji minuly tyden videla taky 4x a uz nemuzu.

No a jinak se mm rozhodl vzit jeden projekt, takze tuhle nedeli odjizdi na sluzebku a bude tam asi 14 dni neli dyl, vrati se jen na vikend.

Dobra zprava je, ze tatu zitra pusti z nemocnice. Tak aspon ze tak.

febris
2. čer 2009

peto to prece neni zadnej trapas se skacet v tehu 🙂
ja mela desny problemy na operacnim sale za studii, drzet haky, bejt nabalena v tech hadrec, zvlast kdyz tam bylo vedro, zkrucena v naky desny pozici aby se tam operateri vesli a stat u toho... kolikrat jsem se musela omluvit, at se mnou nepocitaj, ze vydrzim max 15 min a pak koncim 😀 totez na vizitach na pokojich, v nemocnci pretopeno na 30st, v plasti, smrad v 7 rano... to jsem mela taky mzitky permanentne.
Jednou me mudr vyhazovala domu, ze jsem uplne zelena, a 100x se me ptala jestli nejsem tehotna, neb na tom oddeleni byla nebezpecna infekce.. tehdy to nastesti bylo vylouceny...

koalice
2. čer 2009

bambulka opět usnul 🙂
Kačátko, právě jsem štrachala na půdě v rámci akce golfky a našla jsem pouze krabici od nich, samotné golfky ne, opravdu nevím, kam je muž zakramařil. Ale aspoň vím z krabice typ- Chicco ct 0,5

hanka128
2. čer 2009

feb to znám s tím motání hlavy....mně se to taky párkrát taky stalo- na chirdě na septickém-přetopeno,pacienti moc nevonící a rány už vůbec ne 😔 a jednou u první operace kde jsem měla asistovat-přenos kožního laloku a mně nešel otevřít peán levou rukou-trapas 😔 😔 😔 jsem z toho měla depky celé prázdniny 😔 že jsem tak neschopná,ale pak už naštěstí vždycky v poho 🙂

a mám velkou radost 17.8. přijedou do prahy faith no more 😵 se dali zase dohromady jupííí 😵

a maruška už sebou metá na břicho všude,rezignuju a už ji nechávám bo to pasení nemůžu furt opravovat 😔 tu nic neudělám 😅 a nevím esli nás zítra na rehabce pochválí-má z toho akorát prču a vůbec nechce cvičit 😕

hanka128
2. čer 2009

a podařilo se mi včera přihlásit marušku do plavča na září 😵 😵 to bude na svalíky super 😵 a tady stojí jedna lekce 185kč-ale jako chápu že v praze,brně to stojí takové pálky 😔 mají větší poptávku tak nasazují ceny 😔
plavčo bude v rodinné baráčku,mají tam v přízemí bazén,jenom 4 mamči na lekci-je to takové rodinné 😵
pak se ještě plave na mětském bázéně-je tady slaná voda 😵 ale berou až na leden 2010 😲

kacatko03
2. čer 2009

Koal: a jeje...to byl asi pořádný úklid 😉

ty jo tak už našli to letadlo :(

kacatko03
2. čer 2009

marti mě něco uniklo...proč je taita v nem? 😕

ma12
2. čer 2009

Verčo, už jsem si to taky přečetla, že ho našli ☹

Táta šel pak ještě na vyšetření (bolelo ho břicho), tak měl zánět tlustýho střeva, to mu rozehnali a příští týden jde na kompletní vyšetření, tak snad to bude OK.

eximka
2. čer 2009

ahoj holky jsme zpátky, byli jsme pro tu houpajdu, a je super, niki se napapala a ted spinká v postýlce, mimichodem jsem dneska zkusila dát zeleninovou omáčku s rýží a kuřecím masem od hipp a musím říct že kdyby mi to nebylo blbý že bych to snad snědla za malou, hezky to vonělo a když jsem ochutnala tak to byla jedna z nejlepších co jsem ochutnala, niki ji snědla celou takže ji musela hodně chutnat, je sice od 5. ukončeného ale to nám za chvilku bude tak si myslím že by to snad vadit nemělo neeeeeeeeeeeeeeeee?
jinak kacatko paní měla jen tuhle růžovou, mě se na ni líbí že je jak na doma tak i na zahradu nebo na balkon, jejich holčičku prej zajímají spíš ty šroubky atd. než samotné houpání takže ji skoro nepoužívali, takže je jako nová, ale na netu je jich více, i bazarových, je to houačka tako tak se zkus mrknout, my jsme za ni dali 600,- a to si myslím že je docela dobrá cena
jojojo to letadlo je hrůza, já jsem pracovala v cestovce než jsem nastoupila na mateřskou, takže jsem ročně tak 4-5 lítala a vždycky jsem si myslela že se nemůže těmhle velkej společnostem něco takovýho stát takže jsem si vždycky říkala že v pohodě, lítali jsme většinou s ČSA a ty snad nikdy žádnou nehodu neměli, ale ted vidím že to není ani tak chyba pilota nebo letadla ale blbej blesk,nebo čert ví co bylo příčinou, ale slyšela jsem o tom blesku, takže to byla blbá náhoda a to je ještě horší ☹
chtěli jsme s malou letět na dovolenou ale teď si to budu asi hodně dlouho rozmýšlte, ale plánujeme to až na zimu aby ji byla aspon rok tak do tý doby mě to snad přejde, ale je to hrozná tragedie

berunka
2. čer 2009

Veru taky jsem to o letadlu cetla ☹
a z veselejsiho soudku - podarilo se mi tu na bazarku koupit hraci deku s medou PU jako ma Tobik 😉 tak se na ni straaaasne tesim.ale jinak je mi nejak pod obraz,zase pusa plna aftu a citim boleni i v krku tak snad to nebude angina 😠

kacatko03
2. čer 2009

marti: já sem asi uplnej debil protože sem tam četla TAITA ne TATA 😀 jinak tátovi držím palce.

zuzi: jo??? hmmm tak sand se bude Eli libit, Tobu vubec nezajímá 🙂

eximka
2. čer 2009

tak to u nás je deka č.1 malá na ni většinu času když jsme doma a hrozně si vyhraje, na hrazdičce je spousta
hraček, ale favoritem mezi hračkama je světluša freddie od lamaze, když ji to chytne začne se s ní rvát a to je konec, pak na ni začne řvát a vztekat se a my jsme většinou mrtvý smíchy

eximka
2. čer 2009

tady je vidět jak každé miminko je originál, někoho to nezajímá a někdo by se z toho mohl zbláznit 😉

febris
2. čer 2009

uz ho nasli jo?
si musim pustit zpravy vcera jsem o sledovala furt :(

normalne, vcer s tou salsou... manzel pochopitelne opet chodit na kurz nechce, duvod stejny jako minule- ze ho nebavi tancovat dle pravidel a jeste navicposlouchat nakyho teplouse... 😝 a prej at se klidne domluvim nekym jinym... 😲 chapete to ze by me nechal chodit tancovat s nakym chlapem?

eximka
2. čer 2009

feb tak to já bych asi dopadla stějně, přítel je na tohle absolutní tele a tanec a on to vůbec nejde dohromady, ale třeba takovej můj brácha toho bych si dokázala představit, ti na něj dám číslo a můžete se domluvit 😀 😀 😀 😀 😀 😀

eximka
2. čer 2009

tím jsem samozřejmě nechtěla říct že tvůj manžel je na tanec tele chápeš vid? 😀

kacatko03
2. čer 2009

exim: no u nás ma malej ohrádku kde je deka součástí...a hračky má kolem sebe...takže ta deka s hrazdičkou ho nebere bo kouká po hračkách beze si je do ruky. ted nahrávám na youtube video jak masíruje kolotoč nad sebou 😀

eximka
2. čer 2009

tak to kacko posli odkaz at se můžem mrknout, jasný no my už ted máme taky všechny hračky z hrazičky sundaný pač za to tak tahala že jsem to nevydržela a dala jí je dolů 😉

kacatko03
2. čer 2009

jj jak se to stáhne dám odkaz