Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

koalice
2. čer 2009

taky se přidávám k bojkotujícím miminkům jako je Tobík, náš Honzík má taky hrací deku s medvídkem Pů, ale v červeném a vůbec ho netankuje. To si spíš hraje s hrazdičkou od Chicca, kam jsem mu ještě přidělalala Freddieho a kousátka. No a v tom lehátku od Fischer pr. ho už ho to taky moc nebaví 😒 Mám fakt děs s té fáze co nás čeká od třičvrtěroku tak do dvou let- všude poleze, vechno shodí, tu sebou plácne na zem... mám to až příliš zafixováno v paměti, navíc máme doma hodně bariérový interiér- samé schody... užívejme poslední chvilky ještě relativní pohody 🙂

eximka
2. čer 2009

to je v pytli jak niki není v kočárku tak přes den nechce v postýlce moc spinkat, většinou jsme teda venku ale dneska se mi nikam nechce tak jsme doma a je to děsný furt kníká a musím chodit podávat dudlíka, no ted si povídá to je po spaní, asi půjdeme houpat 😅

febris
2. čer 2009

exim prave ze tele neni, kdyby byl, tak ho tam netaham 🙂
problem je ale ze musim teda sehnat nekho kolem 190cm vysokeho, trauma z tanecnich odmitam opakovat ;) 😀
ale jeste jista nadeje je, kdyz jsem zminila ze by si behem kurzu mohl dat cuba libre, tak zacal zvazovat moznosti 😀

byt to naopak, tak bych ho v zadnym pripade s nakou zenskou tancovat nepustila 😅

eximka
2. čer 2009

jojo tak to já taky ne, chichi 😅 bud já nebo nikdo, tak to brácha není 190 cm vysokej ani kdyby si stoupnul na špičky, takže z toho nic nebude, ale ta cuba libre je dobrá odměna takže si myslím že nakonec manžel kývne pro a bude to 😀

eximka
2. čer 2009

hurá zítra dorazí židlička na papaní jsem na ní zvědavá 😉

kacatko03
2. čer 2009
eximka
2. čer 2009

kacko mazec jak buší těma rukama od toho pultíku moc hezký 😀

berunka
2. čer 2009

Feb jsem vcera rikala manzovi o tvem zajmu o salsu a rikal ze by jsme vas mohli klidne lektorovat.treba by to manza lip snasel.MM rozhodne neni teplous 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kacatko03
2. čer 2009

a druhý

https://www.youtube.com/watch?v=HRxZ3CetZi0

exim: no a tak buší i do nás 🙂

eximka
2. čer 2009

kaci tak si myslím že bude malej pěkný šídlo vid? a pápá bylo taky krásný 😀
do nás niki taky buší, drápe, tahá za vlasy takže taky pěkný číslo

kacatko03
2. čer 2009

exim: jj taky přišel na to tahání, škrábání, rejpání atd 😀

eximka
2. čer 2009

tak se zatím loučím s niki na klíně a jdeme se houpat tak třeba večer pááááááááááááááááááá

eximka
2. čer 2009

pořád bojujeme s váhou ale když ona je tak hrozně moc živá že se ani nedivím že moc nepřibírá 😀

febris
2. čer 2009

Tak ten me pobavil
😀
# # Přijde chlap do baru, kde obsluhuje barman - robot.
#
# # Ten mu natočí perfektní pivo a zeptá se ho, jaké má IQ.
#
# # Chlápek odpoví, že někde kolem 150.
#
# # Barman se s ním plynně začne bavit o kvantové fyzice, globálním
#
# oteplování,
#
# # makroekonomice, nanotechnologiích...
#
# # Chlap je z toho celý vedle, tak si říká, že ho vyzkouší.
#
# # Jde domů, převlékne se a vrátí se do baru.
#
# # Barman mu opět natočí perfektní pivo a ptá se na IQ.
#
# # Chlápek řekne, že má kolem stovky. Robot s ním začne kecat o
#
# ženských, o
#
# # fotbale, o autech...
#
# # Chlapovi se to hrozně líbí, tak jde ještě domů, převlékne se
#
# a vrátí se do
#
# # baru. Obdrží opět perfektní pivo a obvyklý dotaz.na IQ.
#
# # Tentokrát řekne robotovi, že má IQ 50. Na to se barman nakloní
#
# až k němu a
#
# # pomalu, ale skutečně pomalu, říká:
#
# # "Tak co? Zase budeme letos volit Paroubka?"

febris
2. čer 2009

kaci prcek je vtipnej 😀 taky peknej rošťák 😵

koalice
2. čer 2009

Kačátko, Tobík má moc pěkný koutek...

Febris, vtip naprosto úžasnej a realitě odpovídající 😀

febris
2. čer 2009

beru no to by bylo sice fajn ale organizacne nejspis nemozny :( ze na salsu chodej uplne normlni lidi vid? manzel ma furt pocit ze ho chci tahat mezi naky teplouse 😀 Jooo, to by musel vymyslet nekdo v praci ze hromadne pujdou na hodinu salsy, to by urcite sel hned 😠

berunka
2. čer 2009
https://www.youtube.com/watch?v=fs0sEwn-Tkw


tak tady je taky nase troska do mlyna,takhle si Ela cvici hlasivky 😀

cline
2. čer 2009

nazdárek, chvíli jsem tu nebyla jelikož nám přeinstalovávali nové Visty místo XP.
zdravím nově příchozí 🙂
Dneska jsme byli na očkování. Tam v poho jakž takž ale teď tu tak pobrekávala než usnula, bylo mi jí líto. Sledovla jsem vás přes mobil a musím se jště vrátit k očkování, vím, že pro většinu už je to otravné téma, ale prostě mi nedá reagovat. Je jasné, že každý na to může mít svůj názor, ale jen k argumentům, které tady byly
a/ ve Švýcarsku rozhodně neočkujou všehcna očkování až ve dvou letech pouze TBC - i u nás už pediatři bojují za stejný princip očkování TBC, akorát plicní jim to nechce dovolit
b/ očkovací látka z kuřecího embrya nebo psí ledviny je opravud kravina - maximálně se na těchto tkáních kultivuje (pokud ovšem dotyčná ví co to je, když se něčím takovým ohání, že? 😕 )
c/ nikdo tady nevyčíslil pravděpodobnost následků očkování a pravděpodobnost chycení dané nemoci (opravdu si seš Neli jistá, že neskončíš v čekárně u doktora vedle vysoce infekční osoby? Vždyť jsi tu sama psala, že brácha chytil černý kašel v nemocnici. Argument že nenecháš své dítě stýkat se neočkovanými dětmi je trochu úsměvný, protože tím uznáváš, že neočkované dítě je riziko pro společnost, )
d/ nemyslím si, že většina maminek nechává očkovat kvůli reklamě (především hexa je povinné očkování tudíž ani provize ani reklamy se nekonají)
takže to shrnu - jsem rozhodně proti tomu, aby povinná očkování mohly matky nechávat očkovat podle sebe - protože by na tom byly bité ty poctivé (kdo mi zaručí, že matka která nechá očkovat až ve dvou letech budemít dítě doma do dvou let v karanténě??? a to nemluvím o tom, že nelze vše píchnout najednou takže ze dvou let se stanou tři roky a více)
nemluvím o tbc - ale nejsem ráda, když někdo vezme tento příklad a hodí s ním do pytle všechny ostatní mimochodem mnohem šetrnější vakcíny než jsme absolvovaly my
Přiznávám, že já dokonce dala Justýnku do studie na meningokoka B - chci pomoci tomu, aby se co nejdřív na něj mohlo očkovat celoplošně a tím předejít úmrtím miminek na tuhle hroznou nemoc
Neli neber to jako můj útok na teb, jsi mi hrozně sympatická, ale v tomhle se prostě neshodneme.
nejsem rozhodně žádný člen stáda, ketrý nechá naočkovat na vše co potká na letáku, konkrétně na meningokoka jsem dokonce ohledně vhodnosti a účinnosti komunikoval s šéfovou oddělení meningokových nákaz na státním zdravotním ústavu. není mi jedno co svému dítěti nechám píchnout, ale popravdě čtete příbalové letáky u všech léků, co používáte? Nesměli byste nic kdyby jste mysleli na vedlejší účinky.

sluninka
2. čer 2009

ahojte holky,jsme doma ze Stromovky 😉

berunka
2. čer 2009

Veru teda Tobik tak krasne saha po hrackach to je super.Eli ted objevila ze kdyz je na brisku muze se po hrackach natahovat tak je sranda ji pozorovat 😀

berunka
2. čer 2009

Feb chodi my jsme snad normalni ne 😀 😀 no spis by jsme vas treba ucili doma 😉
Verus priste razime do Stromovky s vama 😉

hancazivocich
2. čer 2009

Jéééééééééé, ahoj - můžu se přidat? Kristýnka se narodila 12.1. ve 2.52 :3800/50... Ve 4měsících -70cm! a 7,71kg... Prosím, prosím - je tu někdo aspoň tak trošku podobně velkej? 😅

kacatko03
2. čer 2009

holky ještě musím ukázat tohle video...

https://www.youtube.com/watch?v=J49R8i8pztY

zuzi: 🙂

sluni: jeee já taky přístě stromovku..ale s Fílou 😀

petkakrutik
2. čer 2009

Ahoj, HAnčo 🙂

V poslední době se zase rozrůstáme po tom, co nám některé ledňule pláchly co? 🙂

já budu muset jít vzbudit mrně. Dneska to o plavču zalomil až o 16:30 a jestli chci, aby šel kolem 20. spát, mám co dělat...

feb, vtip perfektní. jenomže jej pochopí jen ti inteligentnějš= zdravě zvažující. ohužel ne ti, jimž je určen, že. 😒

hancazivocich
2. čer 2009

hm, mno - mně taky prcek spí - máme bouřlivé 3,4 dny. Ale spát ji nechám. Málem jsme jeli v sobotu v noci do nem., tak ať si eště pospí.... Jen já......... někdy si prostě jen tak sedím a .......bulím a bulím..................

sluninka
2. čer 2009

hanca..ahojky no jasááááááááááán...akorát asi jste největší 😀 odkud jste??

Zuzi, Veru..počítáme s vámi 😵 😵 😵 😵 a moooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc se těšíme

hancazivocich
2. čer 2009

Fakt? Fakt tu není aspoň někdo delší? Dr. mi tvrdí, že tak velký 4měsíční mimi něměla...bééééééééééééé. Musíme mít něco extra 🙄 😅 Jinak z Jihlavy prosím pěkně.. Jo a jsme vlasatý mimi... hodně vlasatý 😀 😀

petkakrutik
2. čer 2009

Jejda, a co se stalo?

Mně teda moc sezení nehrozí, mimi moc nenaspí, to teďka je spíše výjimka. Přes den dá dohromady tak 2 hodiny, když se daří. Dneska ted o půl hodiny vybočuje 🙂

Čím to je, že pláčeš? Snad nejsou nějaké potíže ☹

sluninka
2. čer 2009

hanca..teda nevím o tom, možná Tobík, ale ten je starší
my taky máme vlásky, ale ne uplně mega moc...máš nějaký fotky?