Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

cline
2. črc 2009

jaji s peřnkou 😅

jajinka27
2. črc 2009

tak to já ho dám taky do krátkýho a do pytle 😀

jajinka27
2. črc 2009

jo jo to máme taky doma, teda ne růžové 😀

hancazivocich
2. črc 2009

ehm, tak my asi taky lehce grilujeme 😅 😔 Napravíme
To jsme jako poslední, kdo se nepřetáčí? Chjo, taky jen když se něčeho ,,drží", ale to bylo tak 2x. Když jí ukazuju jak na to, tak žuchnu z postele 😀 😀 😝
Jinak když jí cvičím s nožkama, tak se šprajcne a má z toho děsnou čurinu, tak se chvíli přetlačujeme a pak sebou děsně spokojená někam plácne - se šíleným ,,bezzubákem" smíchem...........Jenže ona i při tom točení musí žmoulat tu příšernou žábu

jajinka27
2. črc 2009

hanca...to jsem ráda že negriluju sama 😀

palenda
2. črc 2009

Ahoj holky, mám dotaz... budu brzy začínat dávat navíc tekutiny, dáváte čajík nebo třeba i čistou vodu (kojeneckou)? A mám lahvičky Avent (125 ml a 250 ml) a u těch 125 ml je dudlík označený číslem 1 (má jednu dírku) u té větší je 2. Jaký dudlík na lahvičku používáte Vy?

jajinka27
2. črc 2009

palen..já na pití používám zatím dudlík 1, ono to docela teče 😉 a já dávám čajík, vodu moc nechtěl

berunka
2. črc 2009

Palen ja davam caj od Hippu malina- sipek to je zatim jediny ktery Eli vypije.zkousela jsem vodu,jablkovo bananovy caj,jablecny drink a nic ji nejelo az tenhle cajik.a u lahvicky mame savicku ktera byla psana na caj 🙂

hancazivocich
2. črc 2009

jaji...
naše mimi ve vlastní šťávě - a že jí je 😠 Dnes mi moje roztomilá matinka sladce sdělila, že takový ,,podstavce" jako má Kikouš jsme my s bráchou neměli ani ve třech letech 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
No, tak má nožičky made in tatínek - nooo - u nich v rodině jsou ,,sloupy" 😖 Když jsem mu řekla, že mu žaba jednou pěkně poděkuje, až nesežene kozačky, tak tchyňu málem vezli 😖 😅 No, tak jsem nevěděla, že mi stojí za zády - noo 😔 😅

petkakrutik
2. črc 2009

Pal, Patrik jakoukoliv jinou těkutinu než moje mlíko odmítá. Ale jinak jsem zkoušela čaj z aventky 125 ml, do dudlíku 1 jsem udělala druhou dírku 🙂

Prcek spí v overálku s dlouhým rukávem a nohavicema 😉 V pytli není, to by mu bylo horko, je otužilý, teď jsme ho ani nepřikryla, stejně jsem se šla dívat, že místo spaní si hraje. Nicméně je potichu, tak buď přitom zabere, nebo ho půjdu uspat. Zase má blbé období že nemůže sám usnout 😒

hancazivocich
2. črc 2009

beru - ani švestkovou by nepila? Já švestkovou, nebo jiný příchutě, ale ředím kojeneckou

jajinka27
2. črc 2009

mě pije jen jablečno-meduňkový čaj od Hippu, zatím 😀

hancazivocich
2. črc 2009

malá spí v overálku - dlouhý rukáv i nohavičky... Dělala děsně ospalou a v postýlce tenisáky, tak jsem šla ,,ondat" 😀

sonisek
2. črc 2009

Palen, já dneska prvně udělala malému čaj - mám od Hippu fenyklový a zkoušela jsem mu ho zatím dávat lžičkou, jestli měl jednu celou, je to hodně...ale ať si začíná zvykat na jinou chuť 🙂 Jinak tu mám lahvičku nějakou učící, má měkkou savičku a je v ní jedna dírka, jsem koukala, tak jestli mu to zkusit, nebo koupit jinou, uvidím..

berunka
2. črc 2009

Hanco ted jsem te asi nepochopila,svestkovou myslis stavickui a naredit vodou?

hancazivocich
2. črc 2009

normálně - šťávička nebo čaj od HIPPu - tuším... Cvrknu do lahvičky a cvrknu k tomu i koju - převařenou...A jak jí to jede... Občas gran. fenykl. čaj - od čajánku je mnohem levnější a efekt (uprděné mimi) zaručen 😉
Tak jo milé maminy, já asi půjdu pá, páč naše mimi teď vstává ve dvě ráno a chce si hrát.. Pod námi řve sousedů Netopejrek a vedle nás asi mají plodný dny, protože na tom opět od 6 leží (ty její orgasmy by jí mohla závidět i Dolly Buster) 😠
mimochodem - sousedi krmí ptáčky a já budu přepírat opět dvě pračky, páč mi na ně ty potvory kadí

hancazivocich
2. črc 2009

ptáci kadí, ne sousedi 😅

febris
2. črc 2009

no tak u nas se "party" pekne rozjizdi... samozrejme, kdyz tatinek neni doma, tak broucek proste nemuze normalne usnout... to je jasny 🙄

davam mu na noc dupacky a pytel. Spime u otevreneho okna a on nevydrzi byt prikrytej dekou ani nahodou.

bila.pani
2. črc 2009

Ahojky při večeru

Tak jsem dnes byla za babičkou,operaci má posunutou na zítřek.Chudák byla celá vyplašená..Hlavně ať to dobře dopadne..

Zítra jdu s Jaňouškem k dr.ten její kašel se mi nelíbí 😖

Jinak se přidávám ke grilovacím matkám - malá spinká v tričku s dlouhým,punčoškách a je přikrytá lehkou dekou.. 😒

Míšo,gratulka k usnutí bez dudlíka.. 😵

ad čajíky - střídám kojeneckou vodu a fenyklový čaj od Hippu

urbi
autor
2. črc 2009

holky! já chci peníze! jsem nechutnej materialista.. chci to nej umyvadlo a nej baterii - fuj a třikrát fuj... stydím se za tuto svou nechutnou povahu

já dávám od Hippu meduňkovo jablečnej čaj, ale hoooodně slabej.. .vodu mi nepije a občas na přilepšenou koupím šťávičku od Hippu, kterou mu taky hodně ředím - tu malou lahvičku má tak na 5 až 6 flašek 😉

nelinkav
2. črc 2009

Ahojky, tady taky jedna grilující 😀 Když my jsme holt zimomřiví, tak máme mládě v overálku s dl.ruk., pod tím body a přikrytí dekou... Zpocená není... 😅

Ty squateři mě taky namíchli, nechápu spravedlnost v tomhle státě. Poctivě makáš? Fajn, cvakej šílený daně a nic nečekej. Neděláš? Fajn, my ti všechno zdarma dáme 😠 Teda já někde bydlet načerno a přijít na mě majitelé, tak se snažím tiše zdekovat a ne že budu dělat ofuky a vynucovat si něco. Ten slavnej ministr pro lidský práva je dost trapná figurka 😝 (blicí).

Urbi, nejsi nechutná, jsi normální 😉 My když jsme zařizovali, tak zcela neomylně-instinktivně, aniž bych se koukla na cenovku, jsem vybírala ty nejdražší kousky. No, nakonec jsme do něčeho investovali (třeba ten koupelnový nábytek, páč měnit koupelnu v nejbližších letech nebudem) a do něčeho ne (nepořizovali jsme zatím novou sedačku, když je stará ještě slušná atd.). Jinak umyvadlo krásný, ani není tak drahý (máme za dvojnásobnou cenu 😔 - ale taky hezký - http://lebon.cz/koupelnovy-nabytek/polis/polis1... ), jen vidělas ho live, není malý?

My byli dneska na motorkách, zítra přijde mm babička vyžehlit, hned je na světě krásněji 😎

Dobrou noc všem.

monique_2006
2. črc 2009

ahoj,

holky, kolik davate toho caje cca za den? jonas je teda zatim jen na bebe. ty caje davate k prikrmum nebo jak?

monique_2006
2. črc 2009

neli - krasny umyvadlo. my mame dvojumyvadlo, to byl horor vybrat nejaky uchazejici...

jojo, taky se mi vzdycky libi to nejdrazsi...des bes!

miso - to tvoje vybrane vypada super, jen aby se casem neokoukalo...a taky mi pripada maly

urbi
autor
2. črc 2009

Neli, tvůj čas co? 😀
jj hledám malý uvyvadlo.. bo tam budou dvě vedle sebe 😉 bohužel už to takhle je, nepředělám to, bo už mě investor posílá do jistých míst.... doslova řekl, že mít mě doma, tak by se ze mě posral 😀 a umyvadlo máme fakt jen na čištění zubů, takže hledám dvě malý 😉 a neboj, tohle je to, co by bylo reálný, mám v merku pooodstatně dražší, ale nekoukám na ně..
hele, jak to tam máte (to umyvadlo) vsazené? to máte vyzděnou příčku? z čeho? itong?

Moni, jak kdy... někdy si nevezme nic, jindy za den tak těch 160.. dle počasí - když je horko, tak víc, když ne, tak nic... nabízím mu ho, vezme si dle potřeby 😉

Neli, hele, jako nahoď něco, co by nás táhlo ke Stellince kromě její krásy a vtipu její matky, bo ta její zimomvřivost mě taky děsí... jak to budou s Fílou řešit? to Justýnka v tomhle směru, a i dalších, nezlob se na mě, ale vede 😀

urbi
autor
2. črc 2009

Moni, to umyvadlo by bylo jen v bílé... ta zelená je super, ale jak píšeš.... stjeně jsem vybírala i obklady.... lepší to rozrazit doplňkama než nalepit něco, co tě za rok bude štvát..

jaké máš dvojumyvadlo?

monique_2006
2. črc 2009

miso - to je prave blby s tim cajem, on ho vubec nechce, chce jenom mliko...tak asi budu muset zkusit nejakou jinou chut..

jinak jonas spi v dlouhym overalku a je prikrytej tenkou dekou, ale jen tak symbolicky. a normalne ty zuby rostou desne rychle, uz je ma mnohem vic videt 🙂

a venku ma body s kratkym, ponozky a kratasy

jajinka27
2. črc 2009

Moni,,,mě vypije tak 100 čaje, někdy míň

monique_2006
2. črc 2009

presne, my taky mame obklady do koupelny decentni, takovy elegantni, nechtela jsem zadny divy barvy

dvojumyvadlo mame toto: http://www.topkoupelny.cz/kolo-caprice-2162-dvo..., je k nemu i krasnej nabytek: http://www.koupelny-tizzio.cz/vyrobci/kolo/caprice

berunka
2. črc 2009

teda holky nejak me to vedro zmaha normalne jsem to v devet zalomila u televize 😀 no u nas se za den vypije cajiku tak kolem 100 max kdyz je teplo jinak min.se taky bojim aby ji to stacilo.ale davam i ovoce a zeleninu tak tam je taky voda.akorat porad nevim jaka ma byt velikost prikrmu.vsude pisou ze ma nahradit kojeni nebo UM v poledne ale Ela i pres to ze sni celou sklenicku vyzahne 180 UM ale dalsi zeleninu uz by mi nesnedla 😒