Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

monique_2006
2. črc 2009

beru - ono se to postupne zhoupne a bude jist cim dal vic, pit pak cim dal min UM az nebude pit zadny...asi to chce cas

berunka
2. črc 2009

ja jsem prave docela koukala kdyz kse, cetla ze ted by mela vypit litr UM,to ja do ni proste nedostanu 😒

febris
2. črc 2009

jezis holky me to uplne desi co me ceka, prijde mi to fakt desne slozity to prikrmovani 😅 aspon ze mi tu ma kdo poradit ;)

jajinka27
2. črc 2009

anac...zítra asi pojedem do Vlašimi do parku, nechceš se přidat??

monique_2006
2. črc 2009

beru - ale to by mela vypit, kdyby nemela prikrmy, ne?

febris
2. črc 2009

zitra jedem na navstevu ke kamaradum co cekaj 2. mimi, jeeee 😅 budu snad zavidet ;)

nelinkav
2. črc 2009

Feb, pokud to u nás půjde, tak chcem zůstat ještě ten min. měsíc na mateřským 😉

Urbi, haha, jednak netuším, v čem by Justík mohla být lepší než naše mládě, když Stellinka je naprosto dokonalá 😀 a tím pádem nechápu, proš by se ta naše hvězdička měla snažit klofnout nějakýho malýho nezdvořáčka až kdesi zdaleka. Žádný takový, budu ráda, když si najde ženicha (kultivovanýho, vám se ten galerista nějak vymkl z rukou 😀) poblíž, ať se můžem vídat častěji, než já s mojí mamkou 😉 😎

Umyvadlo máme přidělaný na tý desce, jak je na obrázku (máme tu stejnou sestavu, jen zrcadlo jsme dali nejen nad umyvadlo, ale nad celý ten kousek nábytku), deska je přichycená konzolema (ne originálníma, za ty chtěli další tisíce! 😠 ) ve zdi, ta je z porothermu. Ta příčka podle mě musí být zděná, bo nábytek sám o sobě je těžkej a to umyvadlo kór. Ale je super, ještě pořád v něm koupeme Stellinku 🙂 Jestli vy tam chcete dvě, tak to už je jiná, to bude fajne. Barvy zařízení jsme taky vybírali neutrální, ze stejnýho důvodu, jak říkáš. Rozšoupli jsme se jen při malování, páč mm ví, že to stejně budu chtít za 2 roky měnit.

febris
2. črc 2009

neli ty jeste taky jenom kojis? ja uz trochu ztracim prehled kdo to jak ma... 😅 ja taky jeste ty dva tydny pockam..

nelinkav
2. črc 2009

Feb, jo. Pod neustálým nátlakem pediatra, ať to nebohý hladovějící dítě přikrmuju (nejmenší měsíční váhový přírůstek přes půl kila, děcko tlusté, vysmáté) a hnána vlastní touhou jít konečně pořádně zapařit jsem jí dávala po 6 večerů kaši. Výsledkem byla zácpa jak hrom a noční buzení v kratších intervalech, tak jsem naznala, že to ještě není nic pro nás... Ale jednou po roce jsem si pořádně užila sobotní večer, tak mám na chvilku v duši klid 😉 😀

anaconda
2. črc 2009

čau pinďouři.

Byla jsem v místní putyce slavit a Jiránek hlídal. Jsem měla jsem 2 pivka a hoooodně hovořila. Právě jsme doklepali a chystám se chrnět, abych byla čilá na zítřejší sraz s jaji ve Vlašimi. 😉

Dočtu ráno. Papa 😀

nelinkav
2. črc 2009

😀 Anac, teda ty máš náturu, po klepačce ještě zdravit spolek jelimanů 😀

febris
2. črc 2009

tss ja si o klepani muzu tak nechat zdat 😀 😝 manzel nekde slavi neci narozky a stejne mam ms, vikend na chate s nasima, v tydnu chata bez manzela, pak zas vikend i s nasima... proste v nejblizsi dobe BEZ SANCE 😝 🙄 😀

febris
2. črc 2009

neli tak to jooo, nam taky pediatr rikal ze uz mam zacit-si asi mysli ze naseho 8500gramovyho sampiona neutahnu jenom na mliku, pche ;)

anaconda
2. črc 2009

se taky divím - klepeme skoro denně 😕 😕 😕 😕 😕

nelinkav
2. črc 2009

A jak nás ta Anac v opojení z předchozích dojmů hezky pozdravila, co? 😀 😀 😀 😀

Feb, jj, nechápu, proč někteří tak strašně spěchaj stylem "teď, dnes je ten den, kdy se všechno láme". Náš pediatr to má se mnou už úplně marný, jeho snahy mě přesvědčit o něčem v jídle, budou zbytečný, páč mě od Stellinčina 2.měsíce přesvědčoval na příkrmy, kaši mi pomalu otloukl o hlavu a jak to dopadlo - dítě ucpaný, s bolavým břichem. Rostla krásně i bez kaše (6,9kg v 5měs). Zeleninový příkrmy atd. chci až tak v půlce toho 7.měsíce, bo jedem na přelomu července a srpna na dovolenou a zrovna tam nehodlám zavádět nějaký novoty. Leda kdyby došlo mlíko, což zatím nevypadá, naopak je to lepší než před časem.

berunka
3. črc 2009

ahojky maminky jakpak se dneska vstavalo?holky co jeste kojite fakt smekam,jednak pred tim jak si stojite za svym a i pres "chytre" rady doktoru si jdete ve svych kolejich a jednak ze jste az do ted udrzely tak hezky mliko.fakt super 😉 😉

berunka
3. črc 2009

a kdyz jsem docitala vcerejsek zjistila jsem ze se neodeslal muj prispevek ve kterem jsme praly s Eli Pate vse nej k svatku 😠
takze se moc omlouvam a dodatecne a s o to vetsi chuti prejeme Patricce vse nej k prvnimu svatku,hlavne hodne stesticka a zdravi a spokojene rodice 😉 🤐 🤐 🤐 (pusinkovaci)

petruna26
3. črc 2009

Ahoj holky...
včera jsem dočítala jen přes mobil, takže umyvadla ap jsem shlédla až teď.. Míšo, umyvadlo je moc pěkný, ale´do našeho předpotopního vybavení by se nehodilo 😝 , ale v novém bytě si ho umím živě představit 🙂

Adéla je právě děěěsně protivná, doufám, že brzo usne, nebo ji asi bacim po kebuli 😒

ma12
3. črc 2009

Dobre ranko, tchyne odesla pred 20 min, bylo to docela narocny 😖 , ale mam vyzehleno, spoustu rad jsem vyslechla.... Vcera js byli na oslave kamaradcin 30tin, tak jsem videla lidi, ktery jsem nevidela i 12 let 😕 , bylo prijemny slyset ze na maminu s 5mesicnim ditetem nevypadam.
Umyvadla jsou krasny, my kdyz vybirali pred 7 lety, tak tohle jeste nebylo.
Vcera mela Anicka brokolici, no bylo to vsude,ale odpor zlomen stejne jako u Koalovic Honzika.

Ad obleceni: pres den je v tom bodycku s prodlouzenejma nohavickama a v noci ji dame do overalku ale uz neprikryvame.

bila.pani
3. črc 2009

Ahoj,
tak jsem byla s dětma dr. Malej má nález na pruduskach a nasazený ATB.Janinka na to má náběh,má jen Mucosolvan a kdyby se kašel zhoršoval s dušností ihned jet do nemocnice ☹

berunka
3. črc 2009

Ilonko ty mas teda pech na ty nemoci vid ☹ ☹
Lucaskovi se to rozjelo nejak rychle co? ☹ drzime palce at se Janinka drzi 😉

bila.pani
3. črc 2009

Zuzi,děkuju.Lucasek pokašlával minulý týden,brali jsme Stoptusin,a kašlat přestal.Dnes si ho dr.poslechla jen namátkou,aby zjistila jsetli ohnisko nákazy není od něj,a zjistila toto.. 😢 Říkala,že on se z toho do tří dnů dostane,ale pokud to vypukne u Janičky,bude to horší už z toho důvodu,že v pondělí měla hexu a má oslabenou imunitu a je ještě malinká..
Se z toho už fakt zblázním.U mě fakt nemůže něco být ,,normálně"

bila.pani
3. črc 2009

Jo a to mě vyděsila ještě možností otoku hlasivek a následným dušením ☹

berunka
3. črc 2009

to me mrzi ☹ ☹ budem na Janinku moc myslet aby to zvladla princezna nase 😉

jajinka27
3. črc 2009

bré ránko,.

teda Ilon, doufám že se z toho děti brzo dostanou 😉

jeeee Petru má novou fotku, pěknéééééééééééé

jinak Tomovi se klube druhej zub 😀

berunka
3. črc 2009

ahojky Jaji,teda zacinate se zubatit co? 😀 prosim te jak mas pres den "nacasovane" davani mlicka a prikrmu?me prijde ze v tom porad nemuzu udelat nejaky system.samo davam tak jak Eli potrebuje ale rikam si jestli treba to jeji knourani neni kvuli necemu jinemu nez hladu a nedavam ji moc brzo po sobe.

jajinka27
3. črc 2009

no to objevil manža, vypadá to že se mu začíná prořezávat 😀

jinak náš papá

6 - 6:30 UM

9 - 9:30 UM

kolem 12 - 13 příkrm

15:30 UM nebo přesnídávka

18:30 - 19 UM

půlnoc UM

tak nějak to vychází zhruba

berunka
3. črc 2009

ja jsem z toho davani prikrmu uz docela jelen,nekde rikaji ovoce dopoledne jinde zas odpoledne.pak ze ma vypit litr mlika na dalsi strance zase ctu ze mliko davaji jen pomalu rano a vecer a ze kolem 5 davaji kasi a pak na spani jeste mliko.fakt uz aby jsem ji dala do ruky rohlik a bylo to 😀 😀

tonica
3. črc 2009

Ahoj holky.

Beru a vsichni ostatni - jeste jednou vam dekujeme za prani k svatku. A ze jich bylo. To az jednou budu vypravet Patule... 😵 Fakt to moc potesilo.

Jaji - teda, vy mate presny harmonogram. To u nas to je hodne +/- . Jen koupani se snazim dodrzovat a to tak cca mezi 18:30-19:30. Jinak jidlo, jak si mala rekne.

Ilon - chudero, ty taky nebudes mit klid. Preji obema prckum brzke uzdraveni.

Petru - nadherna fotka v pase.

Vypada to, ze jsme obe ockovani zmakly bez uhony a teplot. Tak snad... nechci to zakriknout.

bila.pani
3. črc 2009

Teda Jaji,Tomík ti vydrží od jedné až do půl čtvrté po příkrmu??? 😕 To je fajn.Ta naše potvůrka se po obídku za hodinu domáhá mlíčka.. 😒