Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petkakrutik
24. črc 2009

No toto zase u Ilonkových 😖

Ilčo, nehcápu, prostě nejlepší bude se na to vykašlat. Mně Honza nepřijít domů, tak mu sbalím jeho pět švestek a val si, kam chceš. Takového chlapa nepotřebuju. Po světě běhá sposuta jiných a lepších. A s tvojí povahou a vuzáží nebude problém si brzy nějakého najít. jenom musíš chtít. Projdi se po městě a uvidíš, že na tebe chlapi koukají, usmívej se na ně, někam si sedni a ono to přijde samo... A tohot kokta, co máš v občance, nehc plavat, nestojí za trápení!!!

petruna26
24. črc 2009

Karol - no, on je děsně vtipnej... jen si to myslí v jiných chvílích než já, já bych ho občas vzala něčím po kebuli..
Tý jo, anac - tak takovou SMS jsem zatím nedostala.. 😀

Holký, nechcete někdo půjčit Adélku - je milá, hodná a vůůůůbec nebrečí 😝

anaconda
24. črc 2009

Petru,
chceš ji tedy přeposlat?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ma12
24. črc 2009

Ilco, muj nazor na to znas, tato osoba ti nesaha ani po kotniky, nohy na ramena a odejdi. Jsi mlada, krasna, chytra. Dokazes si predstavit, ze s nim budes cely zivot a tohle resit? Deti to vyciti, ze neni neco v poradku a bude to daleko horsi, nez kdyz na to budes sama. Ale ne dlouho 😉

petruna26
24. črc 2009

Anac, díky, asi ne 🙂 Nebo jedině z jiného tel. čísla, kdyby tam na mě kouklo, že je od tebe a tenhle text, asi bych se příšět bála tě potkat 😀 😀 😀 😀 😀

jinak Adéla usnula - hurááááá.. nicméně práce pořád nic, to mi kazí dnešní den.. 😝 😝 (blicí, blicí)

koalice
24. črc 2009

Dobré ráno,

tak u nás tedy také tišší domácnost kvůli sporům ohledně četnosti návštěv, ale na kalibr b.p. to rozhodně není.
Ilon, zkus se s ním domluvit, jako s dospělým rozumným člověkem, že pokud mu rodinný život nevyhovuje, tak ať si sbalí svých pět švestek a putuje za štěstím jinam. první věcí jsou ty vlastní finance, to už jsme Ti nekolikráte všechny říkaly a pokud se neurazíš i já bych Ti na konto přispěla, pokud by bylo třeba. Teď se Ti to zdá jako hrozná tragédie, ale možná si jednou ještě zpětně uvědomíš, že to bylo jediné rozumné řešení. Jsi hrozně mladá holka, nevidím důvod, proč bys nemohla žít s někým jiným, kdo by si Tě vážil...
Moje vlastní mamka se snažila kvůli nám dětem držet pohromadě rodinu s mírně řečeno despotickým otcem a řeknu Ti, že jestli se jí dá něco vytknout, tak že se nerozvedli tak zhruba o 10 let dřív. Jsme tři sestry ! a mamka se znovu vdala a je již 10 let spokojená...

A z veselejšího soudku. teda Anac, takovýhle kompliment zahřeje u srdíčka, co ??? Rozhodně bych to ukázala Jiranovi, aby věděl, co má doma za materiál 😀

koalice
24. črc 2009

Jo a k těm židličkám. Mě teda rozhodně v tom nejlepším překvapila značka Peg perego, ta jejich tatamia je opravdu povedená jak funkčně, tak vzhledově. Úplně úžasná je ta houpačka, malej se zajíká blahem, takže spíš houpeme než krmíme 🙂

petruna26
24. črc 2009

holkyyyyyyy, jede to, tak já jdu makat, Adéla spí a vše funguje (není jisté, jak dlouho), ale třeba snad...

Ilon, já když měnila manžely (no, některé vědí), taky jsem se bála, co a jak - pravda, neměla jsem děti a rozhodně to bylo z jiných důvodů, než by byly u tebe, ale nelituju toho - mělo to tak být a je to tak lepší. Kdybych měla problémy jako ty, udělala bych to mnohem dřív. Jinak dneska je podle mě rozvod něco úplně normálního a než aby byli spolu 2 lidi nešťastní celý život (který je celkem dost krátký, tak by neměl být jen utrpením!!!), je lepší hledat lásku jinde - kde o ni bude někdo stát. Jinak pomoc od nás je pro tebe taky nachystaná, to je jasný 🤐

petruna26
24. črc 2009

Koal, Adéla taky ráda houpání - chodím s ní na hřiště (zástěrka pro to, abych se mohla hjoupat taky 😀 😀 😀 ) a ona se chechtá jak divá...

No, nic, jdu makat, pááááááá a Ilon, držím palce, ale myslím, že takhle to vážně dál nejde, trápíš se hlavně ty ☹

anaconda
24. črc 2009

Koal,
tu sms Jiranovi ukázat fakt tedy nemůžu. Vzhledem k jeho nátuře a mé né zrovna purytánské minulosti, by to byla vražedná kombinace. 😅

petruna26
24. črc 2009

jo, Marti, mohla bych ti dovézt tu chobotnici? Že bys ji nějak vyměnila nebo něco - leží v tašce ve skříni, tak že bysme ji začly třeba používat. Omlouvám se, že jako jediná to řeším, když mě je to líto, že by jí jedno chapdlo "nefungovalo"..

koalice
24. črc 2009

Aha Anac, tak to je pech. Mně občas přišla nějaká romantického ražení a to mě spíš odradí, ale tohle je fakt vtipný 😀 😀 😀

petruna26
24. črc 2009

jojo, je to krátké, jasné a výstižné - aspoň je vidět, že to psal chlap... 🙂

ma12
24. črc 2009

Petru: no jasne privez chobotnici, ja ji supem poslu zpet a dostanes novou 🙂, je spravny ze to resis, vzdyt jsme domluveny ne 🙂

Holky jinak platby dosly - jen jste mi tam napsali svoje nicky, az prijde kontrola z financaku nebudou chapat 😀 😀 😀 😀 , ale DIIIIIIIIIIIIK

petkakrutik
24. črc 2009

Martinko, jsi zlatíčko, že to dneska pošleš 🙂 🙂

Pro finančák to má být pro příště teda jak, aby to bylo korektní 🙂

Co dostala anac za smsku?

petkakrutik
24. črc 2009

no jo, uz to vidim...

Peti, u nás podobně, mrně kadí ráno pravidelně, a to v 90 % až poté, co mu sundám plíny a luftím mu dupku. Já ho tak vždy nechám na posteli a jdu udělat pár věcí (postavit na čaj apod.). Onehdá toho byla pěkná kupa, přijdu a hovínka rozválená, mrně oprděné celé nohy až na zádech, kolem louže a vedle mm sí, ani si nevšimne, že má mokrá záda 😀 Jsem se tehdá řehtala jak maňas. Páťa se mnou, aniž by chápal, vocogou 😀 😀 😀

petruna26
24. črc 2009

Ma, já tam nick nepsala, jen ten v.s, cos chtěla 🙂 , jinak mi vyhovuje, že máte mBanku, platba je tam u vás hned.. 🙂

cline
24. črc 2009

já taky nick nepsala, akorít jsem si tam dala lamaze, abych to já poznala

bila.pani
24. črc 2009

Volala jsem k Honzovým rodičům,a tam nepřespal.U jeho kamarádka,se kterým na pivu byl taky ne.Takže už zbývá jedině ta ženská

ma12
24. črc 2009

Petru, jj ja vim, tys byla jednicka :-
Peti: svoje pravy jmeno 😉 , ale je to fuk 🙂

BP: jsem zvedava jak ti tohle vysvetli teda 😒

cline
24. črc 2009

ilon, no a ten kamarád ti řekl co? Jako, že s ním byl a pak odešel nebo jak?

bila.pani
24. črc 2009

Prý šel ve dvanáct domů a Honza zam ještě zůstal

bila.pani
24. črc 2009

Jelikož ve dvanáct ve všední den zavírají

petruna26
24. črc 2009

Ilon, co ti na to řekli jeho rodiče? Na to jsem se chtěla zeptat, jak jsi ve vztahu s nima? Je pravda, že většinou brání svoje děti, ale jsou i případy, kdy maj třeba už rozumný názory a uměj si připustit, že to dítě není svatý (a hlavně je to i jiný, když už máte děti-vnoučata)...

cline
24. črc 2009

hmmm no tohle už je o ničem, pokud ti není ani schopný vzít telefon a to nemluvím o tom, že spí kdesi s kýmsi a ani nedá vědět aby se s nebála, když už nic jiného. Prostě budeš muset sebratz všekeré síly i když je to těžké a vrhnout se do rozvodu.

petruna26
24. črc 2009

cline, ty nato jdeš zhurta 😕 , nicméně ač chápu, Ilon, že tě k němu pojí hezké dřívější chvilky a nechceš být sama, já si taky myslím, že v tomto případě jiné řešení, než psala Karča, není. On viditelně své sliby neplní a měnit nic nechce... Nechci mu nadávat, to ti asi není příjemný, ale napadají mě samé pěkné "názvy"...

monique_2006
24. črc 2009

ilon - je mi lito, ze tvuj manzel je takovyhle pako ☹ to je desny, ja si to vubec nedokazu predstavit. a to se zmenil az po svatbe? dyt uz jste predtim meli lukaska, ne? to je fakt divny....

ale chapu, ze bez penez a rodiny je to desne tezky resit. ale bude to potreba. nebo si s nim fakt na rovinu promluvit jak pise koal a pak se podle toho zaridit...

nelinkav
24. črc 2009

Ahoj po ránu...
Ilon, to je DEMENT 😠 Já chápu, že je těžký se odpoutat od prakticky jedinýho člověka, kterýho máš, ale na druhou stranu je ti k něčemu? Když se na něj nemůžeš spolehnout vůbec v ničem? Stejně žiješ sama za sebe, akorát máš ještě navíc starost o jeho oblečení i žaludek 😝 Prozatím se, prosím, vyser aspoň na tohle, to na chlapy opravdu zabírá, páč jim najednou dojde, kolik jim toho manželka přichystá... Jinak stále platí moje nabídla na tvoje prázdninování u nás. Už se známe, tak by neměl být problém, ne? 😉 Akorát Lucasek přijde o iluze, že jsem hodná teta, páč když se třeba po ránu vytočím, že se mi kočka vykadila do květináče, přičemž vedle má stelivo, tak dokážu i zařvat 😎
Jinak holky, Ilonka má bohužel jednu obrovskou smůlu - ta její dobrota z ní sálá na kilometry daleko. Je to neuvěřitelný, ale je to tak. I když usměrňovala Lucaska, tak to bylo jak když se s prckem mazlí 😅

No, aspoň že jinde je po ránu veselo, viď Anac 😀 Sms dobrá, to po ránu naladí, ne?

Koal, ještěže je židlička super, za ty prachy kdyby nebyla, tak by to nedopadlo dobře 🙂 Já jsem docela překvapená, že ty židličky ke stolu jsou dražší než autosedačky, přitom teda ta autosedačka je určitě náročnější na konstrukci a rozhodně důležitější 😝

Petikrutik, taky hezká hovnostory 😀 Když víš, že budu v tu chvíli kadit, nechceš ho dát nad číňák? Co já bych za to dala, kdyby mládě kadilo zhruba ve stejnou dobu... Včera kadila do látkovek zrovna když už péči převzal mm a kupodivu se i hrnul to z toho čistit!!! Zatím jsem to dělala já, páč on byl proti látkovkám celkově, tak ať ho neprudím s "nečistou" prací, stačí, že se musel naučit jakou plenu nainstalovat jako noční 🙂

cline
24. črc 2009

peti, je to hrozný, ale já to přesně teď vidím u našich doma a ten průběh je naprosto stejný a vím, že mamka mu plno věcí už odpustila a on to udělal znova a vyflákl se na ně zase. Lidi se nmění a život je moc krátký na to být v něm nešťastný. A všechno zlé je nakonec pro něco dobré. Takže kdo ví, na Ilonku určitě někde ten pravý, ketrý si jí bude vážit, čeká.

petkakrutik
24. črc 2009

Neli, já mu dám pod zadek plenku, jenže on cestuje...