Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

sarka_k
11. čer 2009

A taky už se otáčí na bříško, co?

sluninka
11. čer 2009

jojo,teď s tim bojujeme, ale nebrečí když se otočí, jen nadává když nedosáhne na hračky (si vybírá ty nejvdálenější) naštěstí v noci se zatím neotáčí, jak některé zdejší děti 😅 já ji mám přikurtovanou pod dekou,tak možná proto..zatim nenašla způsob jak se z ní dostat 😀

sluninka
11. čer 2009

jdu si lehnout,dítko mi usnulo v ložnici 😉
za 20min jsem zpět 😀 😀 😅

jajinka27
11. čer 2009

sluni...to je dobrý za 20min 😀

jajinka27
11. čer 2009

no tak my jdem taky nooo

nelinkav
11. čer 2009

Hezké dopoledne, tak jsme si vyměnily počasí, ne? U nás hnusně včera, vybralo se to až k večeru a dneska to krásně peče. Tak asi sklidím to žehlící prkno, co jsem včera vytáhla a díky Stellince nestačila pořádně využít 😉

Pěkný den všem, jdem krmit.

ma12
11. čer 2009

ja vas jdu jen pozdravit, za chvili jdu balit Anu na vikend.
Jedu do prace, k Jajince, k tchyni a za nasima, kde neni net, neb si ho muj drahy bratr zase pujcil.
Prdelky, mejte se tu krasne a nezlobte 😀

sluninka
11. čer 2009

hm,jsem tu..kdybyste potřeboaly některá srovnat hodinky, volejte Natálku (snad mi to nesmažou jako reklamu) 😀

Marti..užijte si víkend 😉

neli...jé vy s emáte 😵 mě je teď zima jak sjem vylezla z vyhřátý postýlky 😨

sonisek
11. čer 2009

čau holky,
koukám, že jste si pěkně užily včera srazík, hezké fotečky 🙂

Jsem teď byla pořád v jednom kole, pořád ještě dávám tak nějak do pořádku byt, jak jsem byla pryč...navíc včera jsme byli na samosběru jahod, takže mám jahody všude, kam se podívám...

Ve dvě jdeme na kontrolu a druhou hexu, tak jsem zvědavá, kolik ten pinďa bude mít.

hanka128
11. čer 2009

tak my včera hnusně,dnes opět....esli bude pršet i odpoledne to se to bude tchýni blbě vysvětlovat, že zase nepřijdem,ale v dešti prostě 4km k ní nejdu 😠

a my měly vstávačku ve 4-nohy hore, peřinka nevím kde 😀 ale napapala se, šoupla jsem jí k sobě a pak mě někdo v 6.30 začal mlátit ručičkou do hlavy 😀 no pak jsem jí ještě ukecela,že si se mnou schrupla půl hoďky 😵 kdybych já blbec šla dříve spát tak jsem ok,ale takhle jsem jak po flámu 😢

no ale už zase chrní brouček 😵

hanka128
11. čer 2009

soni a kolik jste nasbírali?

mě čekají jahody u tchýně... ale pár už jsem jich spapala a žádná reakce,tak si jich pěkně namačkám misku s cukrem-mňamy mňamy 😵

sonisek
11. čer 2009

nasbírali jsme 5kg...jen jsme jeli pozdě a už to bylo spíš paběrkování...byly menší, ale zato pěkné, nepomačkané...malýho jsme tam měli v kočárku na cestě, tak i manža trhal 🙂 Tak jsem hned včera upekla buchtu, něco jsme snědli, teď jsem udělala mísu rozdělaných se smetanou, asi 25 velkých jsem dala zamrazit na knedlíky a dvě misky jsem dala zamrazit, abychom si se smetanou udělali někdy příště 🙂 Tomík taky reakce žádný nemá, tak se jima cpu jak nezjednaná 😀

nelinkav
11. čer 2009

Asi budu muset vzít svá slova zpět - zatahuje se, s takovou než došmrdlám oběd, tak bude pršet 😠 😝

Soni, dala bych si cokoli s jahodama, mňam. My jsme předevčírem dostali misku od tchýně, chtěli jsme si to udělat s cukrem a mlíkem, akorát že jsme zrovna ten den navečer byli v kavárně a já jako řidič si dala 3 mléčný koktejly...Takže doma už jsme mlíko nechtěla ani vidět 😀

jajinka27
11. čer 2009

sluni..nechci provokovat ale já vstala teď 😀 ale předtím zas řval jak tur a to spal u mě v posteli

petruna26
11. čer 2009

joo, jahody, ty bych si taky dala... tak za rok, mno 🙂

sonisek
11. čer 2009

Petru, jsme byli hnedka za Lysou na jahodach, tak doraz pristi rok 😀

anaconda
11. čer 2009

holkýýýýýýýýýý,
ten nahoře mě má fakt rád! Tchánovec už má ten pásový opar zaléčený a chodí už do práce, ale Markétka, lemroidní ségra Jiránka, chytla neštoviceeeeee. Urááááááááááá 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Dalších x dní tam zas nepůjdeme na návštěvu.

A já valím do poradny. Tak zatím papa 🙂

sluninka
11. čer 2009

😕 nevim jestli je větší uragán anac nebo to co se děje teď venku 😕 😅 😀 😀 😀

sonisek
11. čer 2009

Sluni, co se u vás děje? Sem se blíží nějaký šílený mraky a na druhou máme jít k doktorce, se picnu 😖

anaconda
11. čer 2009

tak do porodny nevalím, páč ten uragán přivalil i k nám. To je tedy děs!!! 😨

anaconda
11. čer 2009

.....poradny..... 😅

sonisek
11. čer 2009

urbi tu má neteř, že? Řádila nám ve Volný diskuzi 😀 😀

berunka
11. čer 2009

tak hlasim ze u nas taky padaji trakare.Ela spinka v loznici tak snad bude aspon chvili klidek.takze si pujdu dat cokoladicku z Dolce Gusto a chvili dam oraz.jsem taky nejaka hotova.procpak asi vid SLuniiii 🤐 🤐 (pusinkovy)

sluninka
11. čer 2009

beru ani mi nemluv😕 😀

je po dešti. nánanánanána po dešti 😀

jajinka27
11. čer 2009

u nás taky neprší jupííí, dítku se chce spát a jéééé

jinak mi normálka jde po obličeji, otevře papulu a dělá nálet, jako kdyby měl hlad ale jíst nechce 😀

berunka
11. čer 2009

Jaji tak u nas je taky objekt zajmu oblicej a zejmena vousy tatinka 😀 😀
Sluni dneska to musime zapichnout driv 😀 😀

berunka
11. čer 2009

aaaa teda koukam tady je zivo 😒 tak ani to pocasi uz vas sem nenalaka? Sluni mazu za tebou na ICQ 😉

koalice
11. čer 2009

zdravím,
tak abychom doplnily předpověď, na severu od rána lije a je hnusně. Taťka se nám od včerejška fláká v Luhačovicích a bude až do neděle 🙄 a tam prý dopoledne slunečno. Ráno byl v tom děšti komplikovaný převoz á školka a potom jsem nutně musela na poštu, takže se mi opět vyplatila pláštěnka na autosedačku, mamka zmokla jak slepice. Potom na velký nákup, kde Honzík opět vřeštěl, jako poslední dobou vždycky. Lidi se za náma otáčeli, ale bylo mi to fuk. jak to jako mám zařídit , neví, chytráci ?

A k jahodám. Uzobávám opatrně jen malé lesní, co mi tu rostou, normální nepěstuju, protože slimákům fakt podstrojovat nehodlám. A malej dobrej, naprosto bez reakce.

Anac, po kojení nesmutni. Víš jak já bych si ráda dala do nosu ? Zatím jen tak lehce večer líznu s mužem vína občas ( tak do deci, víc ne. Vždycky těsně po kojení když vím, že další kojo bude po 4-5 hoidnách ) a občas si od něj cucnu piva....Takže až si budeš doplňovat hladinku, vzpomeň si občas na nás a připij na zdraví 🙂 Taky to bezkofeinové kafe už mi leze krkem 😒
Nevím, co to s Honzíkem bylo dnes v noci, ale vždycky po kojení natahoval a chvilku trvalo než usnul, tak se nám asi blíží čas příkrmů. Večer zkusíme pár lžiček kaše, doufám, že v noci nebude bolebřuch...

No a pro změnu se zase pakuju do školky......

sluninka
11. čer 2009

😕 Myslíte, že na Šumavě sněží?? 😕

nelinkav
11. čer 2009

V přestávkách, kdy jsem dělala oběd jsem přece jenom přemohla tu kupu prádla na žehlení a mm, když přišel obědvat, mě ocenil slovy "seš dneska nějaká hyperaktivní, ne?" Řekl to potěšeně, až obdivně, z toho plyne, že když se normálně nehodlám přetrhnout, tak každá další aktivita je mým bodem k dobru a ne denně očekávaným standardem 😉 😀

Jinak u nás sprchlo, stihla jsem posbírat prádlo a vzít dovnitř malou a za 10min zas nádherně jasná obloha. Až doteď, teď jak to klofu, tak se zas zešeďuje. Mě klepne 😝

Koal, když se dítko v noci dřív budí, tak je to znamení na počátek příkrmů? Nám S.poslední dobou míň spává (prosím nenaštvi te se: místo 9-10h v tahu je to spíš 8), tak že by? Ale když jsem jí dala 2x na noc kaši, tak spala ještě míň... Jsem z toho jelen, asi se budu řídit tím, že je furt tlustší 😅