Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

ma12
21. čer 2009

jaji: nemame, necetla.
Petko: kdyby se to v noci zhorsilo, jedte radsi na pohotovost. A jinak rano k mudre.

sluninka
21. čer 2009

petko...neboj, zítra budeš chytřejší, určitě to nebude nic tak hroznýho a za pár dní bude Patriček fit 😵

jajinka27
21. čer 2009

marti..tak to jo kdybys to četla nebylo by to ono , ale jinak je to docela fajn

ty vogo jsme vypili celou lahev vinka 😀

tonica
21. čer 2009

Holky, neustale odbiham, tak sorry ze ty reakce z me strany tak vaznou...

Jaji - diky, usinani se lepsi. Jak uz jsem psala. Zacala jsem diteti pet "Jezisku panacku" a zrejme se to neda vubec poslouchat, protoze do pul hodky je dite tuhy. 😀 😀 😀 Za to se mi ted budu 3x za noc a na to nejsem zvykla, kdyz tahla v kuse od 21-5h. Uvidime, co to ma zase za moresy. Doufam, ze u vas akce "svazovani" je uz taky v poho.

Krij - moc rada te tu vidim. Zaroven lapu po dechu... ty vogo, uz mit v planu druhy.... fakt hluboce smekam.

Urbiku - holka jedna, ja te zapomnela privitat zpet z dovci. Jsem moc rada, ze to bylo fajn.
Jo a jinak, holky jihocesky.... v cervenci jedu i s chotem na dovcu k Tynu nad Vltavou, tak bych vas treba rada osobne poznala... 😉

Petka - prezij noc a zitra dej vedet, jak jste dopadli.

jajinka27
21. čer 2009

tonic...ty joo myslíš že radši takhle usne joo 😀 u nás super, už si zvykl, takže spánek od 19 do půlnoci pak papů a pak do 6 do rána v kuse, snad to tak zůstane 😵

ma12
21. čer 2009

jaji: ja uz mam sama zmaklou temer flasku vina.

Holky jsme online s majitelem eshopu, vypada to nadejne

ma12
21. čer 2009

Tonico a my jedem prvni tyden v zari (jak se to lomi se srpnem) do Horskyho dvora 😀 😀 😀

sluninka
21. čer 2009

samej notor tady, sotva to přestane kojit, tak to nasává 😀

Marti..hele abyste dohodli správný sortiment 😀 😉

tonica
21. čer 2009

Jaji - tak to je fajn, ze se to zlepsilo. Vzdyt si to taky zaslouzis. Jsem zvedava, kdy me s tim "jeziskem" posle do onech mist... 😀

Ma - no neke, tak nakonec ne Drevona, ale Horsky Dvur? Tak to se musime konecne sejit a poznat... 😉

Sluni - ja se normalne stydim, ale ja se trochu zpumprlikovala i jako kojici. Nevim, jestli jako omluvu muzu povazovat oslavu mych kulatin. 😔

sluninka
21. čer 2009

jdem do hajan
ráno hurá na pracák..tak jsem zvědavá kam nás zase pošlou 😅

dobrou noc všem 😔

petkakrutik
21. čer 2009

Tak jsem si teď o té 6. nemoci přečetla jestli je to ono, tak bude mít horečku3-5 dní. Bobek. Ještě furt nespinká, jen tiše leží v postýlce. jdu silehnout k němu. Pa zítra. Dám vědět, jak jsme dopadli, jdeme k mudrovi hned na 8.

Dobrou ☹

sluninka
21. čer 2009

toni... 😉 já myslim, že i ty děti to jednou pochopí jen co vyrostou a budou moc taky slavit kulatiny 😀

petko..myslíme na vás a Páťovi pusu ať mu je aspoň trošku líp 😨

jajinka27
21. čer 2009

tonic...kliiid ja taky pila jako kojící a teď kojím jen ráno, hihi 😀

petko...držím palečky co to jde 😉

sluni...brou nocku

ma12
21. čer 2009

ja jdu taky na pracak zitra.
Tonico: no jo, me ta Drevona nejak nebyla sympaticka 😔
Sluni: neboj, vyberem

febris
21. čer 2009

ha! ted jsem zjistila ze jdem zitra k mudrovi na ko...to jsem zas zvedava na sampiona cisel 🙂)) dnes co jsme byli u znamejch, maj 7m holciciku, danysek ma oproti ni hlavu jak pytel od bananu 😅 😀
ma prset, tak uvazuju ze bych tam vyrazila s manducou a destnikem 🙂

tonica
21. čer 2009

Jaji - no, mela jsem vycitky. Bylo to trosku vic nez male mnozstvi... 😔

Marti - jasne, dej na svuj pocit. Hlavne, ze se ti podarilo dovcu ve Dvore bloknout. Bude to super, uvidis. Jizerky jsou nadherny. 😉 Mimochodem, jsem zvedava na tvuj webik. 😵

Feb - tsss, Danik neni zadny mejdlo, ale kus poradnyho chlapa,tak at zensky vali bulvy. 😀 Nas ceka zitra "opet" KO na plicnim s tim TBC.

jajinka27
21. čer 2009

toni...kolik si vybumbala?? zase na kontrolu na plicní??

tonica
21. čer 2009

Jaji - to se tady ani neodvazuju napsat. 😔 Hlavne mixaz... 😔 Na kontrolu jdeme uz po ctvrty. Pokud to ted nebude mit OK, poslou nas s tim nekam do Usti. Ale me prijde, ze uz je to v poradku. Zrovna ted tu krmim toho naseho hada... 🙂 Ty jsi koukam taky slusny nocni ptace... 🙂

tonica
21. čer 2009

Padam do hajan, dobrou...

ma12
21. čer 2009

Tak ted jsme dokrafali s majitelem. Tak jsme ve hre jen dva. Verim tomu, ze nam to vyjde 😅
Dobrou s kobrou

petruna26
21. čer 2009

dobrou vsem, zvlast Petce a Patulkovi, at je mu lip..

bila.pani
22. čer 2009

Dobré ráno¨

Peti,at vám to u dr dobře dopadne 😵

urbi
autor
22. čer 2009

ahoj holky! jen letlmo jsem zhlédla, že Páťovi není dobře, tak moc držím palce, ať to není nic vážného...

a taky jsem zhlédla cosi o kulatinách naší Liberecké vinoparťačky, tak se holky přiznej, kdy přesně, ať ti můžem slavnostně zapět Happy birthday či Ježíšku panáčku 😀

u nás noc tragédie, budil se s brekem co hodinu, evidentně ne kvůli dudlu, ale něco mu bylo, chtěl furt pít, tak nevím, jestli zub či co, ale šílenost, no a mě vzbudil budík, bo jdu k zubaři, bych vraždila, teď i on dospává tu noc a já místo spánku si tu připravuju kapesníky a prášky proti bolesti pak.... grrrrrrr

urbi
autor
22. čer 2009

Ilonko, ahooooj, tebe jsem tu před dovčou dlouho neviděla... jak je?

hanta
22. čer 2009

Ahoj holky, potřebuju poradit... ☹

Řeknu, jak to bylo zezačátku... Anďa, když se narodila, tak po jídle nikdy nezvracela. Pak začla... Asi v měsíci, v měsíci a půl, už nevím přesně. Tehdy začala papat místo obyč Nutrilonu ten AR avšechno se zpravilo. Už po jídle neublinkla NIKDY. Pak začala trochu znova, asi v necelých čtyřech měsících, ale jen zřídka a hlavně opravdu malinko. Pak začala s příkrmama a ublinkávat přestala. Čím více jídla (kaše, zeleniny, ovoce) a míň mlíka, tím míň zvracení. Teď asi před čtrnácti dnama začala znova, ale to tak, že dost. Říkala jsem si, že je to tím pohybem. Ona není z těch dětí, který by v klidu leželi. Nevydrží v klidu ani deset vteřin. Furt se přetáčí, předklání, mlátí rukama, nohama, má celý dny nohy v puse... Přikládala jsem to tomu. Jenže si zase říkám, že aktivní byla od narození. A hlavně se mi taky stalo, že hned po jídle šla spát, spala dvě hodiny a já ji pak vzala a z ní vyletěla taková šavle, že mě málem trefil šlak. Jde o to, že neublinkává jen po jídle, ale celou dobu do dalšího krmení. Přitom jí hrozně málo na svůj věk. Jí co 3 a půl až 4 a půl hodiny. Mlíka vypije 110 až 120ml (měla by pít 240 ve svým věku) a jídla jí taky málo. Třeba tu malinkou přesnídávku nesní celou ani náhodou. Mám už fakt nervy. Musím s ní k dr, jenže děláme střechu, tak tu někdo musí být s řemeslníkama. Tak půjdu asi ve čtvrtek, to už snad bude hotovo. Jenže se strašně bojím, že jí něco bude... Ach jo... Mám strach.
Jo a po každým jídle normálka brká a brkala vždycky, od narození...

urbi
autor
22. čer 2009

Hani a nezačala jsi jí v té době, co zase začala blinkat, dávát nějakou novou potravinu? že by na to byla třeba alergická

hanta
22. čer 2009

Tak to Urbi nevím, to musím popřemýšlet.

cline
22. čer 2009

Dobré ránko všem ledňáčkům a maminkám.
Neli sjela jsem ti albíčko na FB a Stella je úžasná. Už plánujeme cestu na návštěvu. Jen nafoť ještě zahradu, na které tak dřeš abychom věděli do čeho jdem 😉
Urbí co ty , kdy dorazíš? Já dneska a zítra nebudu ale pak je to jedno. JO a myslela jsem, že bychom udělaly zátěžový test mého auta (dvě děti a dva kočáry) a třeba bychom mohly zajet navštívit někdy až bude hezky Anac, že bych tě vyzvedla v PE.

bila.pani
22. čer 2009

Ahoj Míšo 🙂 Máme se dobře,díky 🙂 A co vy?Jak bylo na dovolené?

Hanta - pokud dobře prospívá,myslím,že by jsi neměla mít strach..No a o tom blinkání se porad s dr. Já bych třeba zkusila ji dávat brknout i během krmení,ne až na konci.. Ale malá bude určitě v pořádku,nebuj

anaconda
22. čer 2009

Dobré ránko, ledňáčci. 😉

Večer mě zas Jiran vyštípal do PC, tak jsem se ani nerozloučila ☹

Marodům přeji brzké uzdravení, zlobivcům méně zlobeního a poklady chválím. Kubík je něco mezi 🙂

Jdu ho uspat ven.

Jinak jakékoli návštěvě se nebráním!!!!! 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵