Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petkakrutik
23. čer 2009

jo holky, taky jsem ráda, ale zatí to enchci zakřknout.

feb, tak jedině riskovat, že je nebude nikdo kontrolovat... RL není doklad, že...

petkakrutik
23. čer 2009

věru, mně se ten seriál přestává v poslední době líbit. To střídání ředitelů už je trapné a jak tam každý s každým skončí v posteli taky...

sluninka
23. čer 2009

Peťko..asi tak..já mám nervy z toho dětskýho oddělení, pořád jenom neschopný, dementní nebo drzí a chytrý rodiče 😖

sonisek
23. čer 2009

Hrušku taky nesnáším, to je takovej blbec...

Petru, to my si vždycky všechno hned vyměňujeme..po svatbě jsme hnedka měnili občanky a řidičák...a tři měsíce na to, jsem se stěhovali a měnili trvalé bydliště, tak jsme je měnili zase, OP i řidičáky 😀

petkakrutik
23. čer 2009

jojo, už to není, co bývalo. škoda, bo jinak v úterky v bedně nic není. ve čtvrtek jsem si nahrávalapirota a ten mi už taky skončil.

petruna26
23. čer 2009

🙂 Soni, tak nějak jsme to měli s OP, v květnu stěhování - tedy výměna, srpen svatba - takže zas výměna a v únoru jsme tam nechávali zapsat Adélu - takže během 9 měsíců jsme to měnili 3x - ale ten řidičák mi jaksi nevychází.. no, kašlu na něj.. 🙂 nechce se mi nikam jezdit.. auto mám taky hlášený na starý adrese 😝

berunka
23. čer 2009

no obrecim to urcite ale snad si s novymi majiteli padne do oka,jsou to lidi co se nam ozvali na inzerat ☹

petruna26
23. čer 2009

beru, my teď dávali pryč hada.. ale toho mi líto nebylo - a půjde i želva (vodní), to už bude horší, mm ji měl 12 let, ale ona potřebuje víc prostoru, větší akvárko už u nás mít nemůžeme, chtěli bysme ji dát někomu do jezírka, bylo by jí líp.. beru, bude to tak lepší, bude i on šťastnější 🙂

jajinka27
23. čer 2009

holky a nejhorší je že podobně se Langoš chová i ve skutečnosti 😀

petruna26
23. čer 2009

já se loučím, pá a dobrou noc všem - a Naty ať kouká v noci chrnět a ne blbnout (posílám jí pusu 🤐 )
mějte se... 😉

sluninka
23. čer 2009

Péťo..já ji to vyřídím,to jsem zvědavá jak se toho chytne... 😉 a zítra na nás myslete,jdem na očko,tak ať máme pak klidnej den (a hl.noc)

anaconda
23. čer 2009

Jaji,
ty ho znáš?? 😕

anaconda
23. čer 2009

Sluni,
jakou muchomůrku u Peťky myslíš?? 😅

sluninka
23. čer 2009

😀 spíš bych se zeptala jak moc ho zná, proutníka jednoho 😀 😀 😝

sonisek
23. čer 2009

já Langoše viděla akorát jednou v metru 😎
Jaji, myslíš, že je takovej proutník, jo?

sluninka
23. čer 2009

anac...no ten bazík 😉

anaconda
23. čer 2009

tak znova....Jaji, jak moc dobře Langoše znáš?? 😀 😀 😀

sluninka
23. čer 2009

divný, jája mlčí, to neví co napsat 😕 😀

pismenko
23. čer 2009

jáji?? 😕 😕

jajinka27
23. čer 2009

ha ha ha děvčata 😀

manža pro něj něco dělal, takže jsme byli v divadle a pak na hradě kde hrál, to jsme prosim byli i v šatně u herců, páč pršelo 😀

anaconda
23. čer 2009

Sluni, ahá! Tak ten už mi také jde poštou. Sehnala jsem ho za krádných 299,-kč NOVÝ! 😉 Přijeďte, vyzkoušíme ho. Až bude hezky, samo sebou 😅

sluninka
23. čer 2009

jáji...tak šatna,jo?? a půjčil Ti svůj doktorský plášť? 😵 😀 😝

pismenko
23. čer 2009

Já se bojím jít chrápat, u nás hrozně, ale jako fakt hrozně pršíííí,jsme samy, protože táta je na noční 🙄

anaconda
23. čer 2009

Jaji,
a co jsi viděla v šatně u herců zajímavého?? 😕 Nebo jsi tam něco zajímavého zažila právě s Langošem?? 😅 😅 😅

jajinka27
23. čer 2009

sluni,,,no jasně akorát že tam hrál šaška nebo co to bylo 😀

sluninka
23. čer 2009

anac 😀 tohle počasí taky super, aspoň se vyzkouší jestli tam neprší 😝 ale ok, za měsíc jsme u vás 😀

písmen..tak to Ti nezávidim, taky nemám ráda když hrozně prší nebo je bouřka..na tohle jsem posera 😅

sluninka
23. čer 2009

jáji..to ale v Ordinaci hraje stejnou roli 😕

jajinka27
23. čer 2009

anac,,sem tam měla manžu 😀 prosím pěkně já si tam povídala leda se zlatýnm retrívrem co vlastní ten co hraje v ordinaci majitele toho baaaru U čerta 😀

pismenko
23. čer 2009

A o čm jste pokecali s tím hafanem?? 😀

jajinka27
23. čer 2009

mnooo to už nefííím, už je to nějaký ten rok zpět a moje těhotenská a nyní mateřská demence vše zasklila 😀