Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

koalice
1. črc 2009

Petru, jo pojede. Ale na jednu stranu nevím, jestli je to dobře, že jezdí každý rok. Moje dítě je asi blázen po mě, miluje letadla, pereme se o místa u okna 😉
Beru, zrovna ovoce bych jí spíš nechala zapít čajem. Do mě bys taky mlíko s ovocem dohromady nedostala, takže se nedivím, že to malé nešmakuje

febris
1. črc 2009

taky jsou vase deti z toho pocasi naky utahany??? danysek je nakej spavej...
koal diky, ja bych klidne odlozila prikrmy jeste dal, ale zas si rikam, aby mu to mliko stacilo... a zas nechci jit do extremu..

berunka
1. črc 2009

Koal naopak ona si dala presnidavku a za hodku rvala hlady,vytahla 180 mlika a usnula.mlicko mela rano v pul 7 a pak v pul 11 a mezi tim si dala to ovoce.ona prave tolik toho caje nevypije a vic po nem blinka.tak nevim jak to davkovani naplanovat ☹

berunka
1. črc 2009

no Eli je asi uplny opak,nespi to slunicko ji asi nabuzuje nebo co 😀 za to ja jsem jak zmlacena lopatou 😲

berunka
1. črc 2009

ha tak jsem to zakrikla holky, malou jsem dala do loznice protoze tam mame "pouhych 25 stupnu oproti obyvaku kde je 27 a rikam si ze je tam nejaky ticho a ona princezna chrupeeee 😀

koalice
1. črc 2009

Beru, tak to jsem špatně pochopila. Já mylsela, že to tím zapíjí. Pokud má mléko až za hoďku, tak by to už vadit nemělo. Hlavně, že je spokojená

petruna26
1. črc 2009

Feb, u nás se taky dneska pořád chrní - teda jen Adéla, já bohužel ne, ale asi k ní zalehnu 🙂 , jen si myslím, že to má spíš z toho očkování, mám 37,5, tak je taková spavější 😒
Koal, já myslím, že je to fajn, že jezdí každý rok, my doufám taky budeme 🙂 Já letadlem letěla jen jednou, letos poletím podruhé - ale mm mě pustil k okýnku - gentleman 😀

jajinka27
1. črc 2009

beru...mě se vzbudil po 70min, to byl zááázrak, ale mne si oči asi by ještě spal, nevim

berunka
1. črc 2009

no ja jsem zvedava do kdy bude chrupak,bodlo by mi to tak do tri abych ji pak mohla dat mlicko 😀

jajinka27
1. črc 2009

ještě jsem přidala dvě fotky ze svatby

kalian
1. črc 2009

Pěkné poledne všem! To je ale počásko, co? Jsem chtěla na pracák konečně vyřídit mateřskou, ale odloženo na pondělí.
Anac, taky se přidávám ke gratulantům, hodné dítě už máš, co víc ti přát 🙂

Beru, tak to moje princezna nechrupe. Navíc usíná už druhý týden až okolo desáté, v pondělí okolo dvanácté a to byl mega hysterák, asi byla přetažená nebo co, já si skákla do sprchy, mm hlídal a ten jekot byl slyšet i přes puštěnou vodu. No už jsem myslela, že bude plakat až do rána, vůbec ji nešlo uklidnit, byla úplně zaseknutá 😝

Na sraz bych šla, ale s podmínkou, že teplota klesne alespoň o pět stupňů 😉 Asi jsem divná, ale já fakt tyhle horka nenávidím. Ven jdem brzo ráno (v šest už bylo 20 st). Naopak se moooc těším na podzim, samozřejmě ne na ty plískanice. Jinak Stromovka pro mě ok.

berunka
1. črc 2009

Kal ja taky tyhle velky vedra nemusim,navic se jeste trmacet autem no nic pro me:( my dneska jeste venku nebyly a pujdeme az po pate az dorazi MM z prace,tak si pujdem sednout na pivko 😀

berunka
1. črc 2009

tak u nas po spanku, se na to fakt vykaslu sem stihla akorat dat pradlo do pracky.navic je protivna asi jak je vedro to zas bude den 😒

petruna26
1. črc 2009

beru, no jo, vy už jste doma, jo: 🙂 jsem nějaká zabržděná.. 😝

koalice
1. črc 2009

Petru, Anička popáté 😉 a o tom to je. Ona to bere jako naprostou samozřejmost a to se mi moc nelíbí, aby nebyla rozmazlená

ma12
1. črc 2009

Kalian: v pondeli asi neee, je statni svatek, ja se tam chystam ve stredu, obrnim se trpelivost...
Tohle vedro je zabijejici
Jaji. moc ti to slusi, ja jdu dneska, za hodku vyrazim z domova 😀

petruna26
1. črc 2009

Koal, no, tak to je mazec 🙂 Já ale myslím, že se tím snad nerozmazlí, nevím, my na nic neměli, tak jsme nikam nejezdili, a asi rpoto chci, aby to u nás bylo jiné... A příští rok chci vzít naše aspoň do itálie, táta nikdy nebyl u moře 😢

berunka
1. črc 2009

Peto ja ti naprosto rozumim,ja jsem byla u more 3x v zivote a taky bych byla rada kdyby jsme mohli jezdit jako rodina casteji.samo jak na to budou penizky.ale stejne tak jako Koal bych nechtela aby byla Ela rozmazlena a nechtela pak treba na dovcu v Cechach.
z jineho soudku ted jsem prisla z kratke prochajdy sly jsme vyvencit hafana,Eli byla v klokance tak cumakovala a jakmile jsem ji po prichodu dala do loznice vytuhla 😀

luca30
1. črc 2009

Ahojky,

chtěla jsem se zeptat zvláště těch z Vás které už dětem vaříte vlastní příkrmy jako mrkvičku, brokolici a brambory..stačí to když se to rozmixuje tyčovým mixérem je to dostatečné a taky jaké množství zamrazujete..třeba tři dávky nebo po jedné dávce, chtěla bych se do toho pustit ale nevím jak, takže uvítám každou radu.

Kubíček byl včera po očkování a asi i tím vedrem hodně protivný...navíc se mu na prstě udělalo něco jako milie, je to bíle a nejde to vymáčknout, dr. to včera zkoušela, ale neúspěšne, tak snad mu to časem praskne samo... ☹ ☹

berunka
1. črc 2009

Luci ja ti moc neporadim protoze ja kupuju zatim sklenicky,ale kdyz jsem ji zkousela delat mrkvicku tak jsem to hodne uvarila a pak rozmackala vidlickou a bylo to na kasicku.a na mrazaku mam tak odhadem dve porce.ale myslim ze kdyz to zamrazis hned po tom co to uvaris tak je asi jedno jestli je tam jedna nebo tri porce.tot muj nazor 😉

luca30
1. črc 2009

Já právě taky zatím jedu ve skleničkách...ale padá jich za týden nějak moc...tak stále se to dá, teď jsem přidala i přesnídávky..stejně si myslím že to možná vyjde +- stejně draho to vaření nebo kupování nemyslíte?? tak vlastní výroba je asi levnější..

jajinka27
1. črc 2009

jsme doma, venku dusno, fuj, dítko bylo sice unavené ale neusnul, mnoo to bude večer protiva 😅

berunka
1. črc 2009

Luci ja si myslim kdyz vezmes cenu elektriny nebo plynu,vody,cas,mixovani ze to vyjde nastejno.navic kdyz chces varit pro ditko jo zdrave tak bio zelenina je pekne draha.takze si myslim ze si nevyberes.navic nevim jestli nekdo dokaze doma prckovi udelat rizoto,bolonske spagety apod.ja jsem rada ze je ve sklenickach takovy vyber a muzu ji davat dost novych chuti 😉

luca30
1. črc 2009

Tak to jsem ráda, že někdo je stejný zastánce a názor jako já...asi budeme dát skleničkovat, taky si myslím, že to nidky tak kvalitně neuvařím...ale spousta lidí se na mě kouká jak na vo..la, že je v tom spousta chemie atd...

jajinka27
1. črc 2009

já taky skleničkuju a budu dokud nebude dlabat s náma 😀 a ať jsem divná jak chci 😀

anaconda
1. črc 2009

Hlasím, že je tu za chvíli moje drahá paní tchýně. Já jsem kupodivu střízlivá, lež pravdomluvná, což bude zřejmě vražedná kombinace 😅

Jinak Vás mám všechny mooooc ráda! 😉 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 pusinkovací, samozřejmě!!!

berunka
1. črc 2009

holky tak uz jsme tri divny takze to asi nebude chyba na nasem prijimaci 😀 😀 no chemie zrovna v tech detskych si myslim ze neni.je jasny ze zalezi na znacce,kterou kupujeme.ja treba nekupuju hamanka protoze tam je cukr.takze u nas vede Hipp a Hami 😉
me taky tchyne rekla jak dedtem varila protoze sklenicky jim vubec nechutnaly.tak jsem si smlsla a rtekla ze Ela neni zmlsana 😀 😀 😀

jajinka27
1. črc 2009

nevím na jakejch drogách to naše dítě jede, ale za dnešek spal pouhých 100minut a víc ani ťuk 🙄

berunka
1. črc 2009

Peto my te tady mame taky moc radyyy 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐
Jaji u nas spanek taky dneska nic moc,clovece co jste meli dneska za zeleninu treba neco pridavaji do tech sklenicek 😀 😀 😀 😀 😀

kalian
1. črc 2009

Jaji, tak to naše dítka jedou na stejných vzorcích, Dora je vzhůru od šesti, pak to zapíchla od půl jedenácté do půl dvanácté a od té doby nic. Má rudé oči i obočí, jak je unavená, ale vytrvale buší do hraček v postýlce a neusne a neusne.
Ma: dík za upozornění, bych asi čučela, kdybych se vyštrachala s kočárem do toho prvního patra a tam cedule, že ve státní svátek nejsou úřední hodiny 🙂 Ty tam jdeš ve středu? A na kolikátou? Je to U Meteoru, že jo?