Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

sonisek
21. črc 2009

a jedna z nejoblíbenějších hraček u nás stále vede beruška od VZP, to slyší malej cinkat a už vřeští, ani jí nemusí vidět 😀 Fakt paráda...jen jsme přešli už k jiné pojišťovně 😀

Tak včera měl dojít balík s kočárkem a autosedačkou a nočníkem, od PPL a nic, ani dneska...tak snad zítra... 😒

urbi
autor
21. črc 2009

ty jsi ale nevděčnice.... VZP se takhle snaží a ty se jí tak ovděčíš - ale já to mám stejně - a to mají z toho, že mi berušku nedali, hadi jedni - tak už jsem u MV 😀

sonisek
21. črc 2009

a dneska mi vyprávěla venku nová kamarádka, že její sousedka v dubnu porodila druhé dítko po 11 měsících od toho prvního 😲 😲 Tak jsem teda nevěřila.... 🤐

sonisek
21. črc 2009

berušku jsme čapli a honem pryč 😀 My přešli k ČNZP.

petruna26
21. črc 2009

Peti - asi je to tím - já mám 3 bráchy - všechny o hodně mladší, takže můj sen byly 2 holky - chtěla jsem je i brzy po sobě.

Soni, já bych neřekla, že je to pohoda, na tu bolest asi nikdy nezapomenu, jenže mít mimino je tak úžasný - jen bych chtěla aspoň ten epidurál, tohle byl fakt masakr, ale přežila jsem a po půl roce je mi celkem fajn, teda i když sex trochu bolí, mě asi nějak zašili natěsno 😝

urbi
autor
21. črc 2009

Petru, já jsem taky nějak natěsno - včera si doktorka vzala zdrcadlo a říká: no, tak koukám, že jsem to s tou veliostí M asi přehnala co? 😀 nevím,co ji tak pobavilo, mně to moc vtipné nepřišlo ☹ 😀 😀 😀

sonisek
21. črc 2009

Petru, taky to tam mám trochu těsný...takový zvláštní to je, ale MM si nestěžuje 😅

anaconda
21. črc 2009

A jé, už je to zas šití..... 😀 😀 😀 😀

Tak mi došlo, že se porodu nebojím proto, že mám opačný problém, jak Petruš. Sešili mě navolno 😀 😀 😀 😀

urbi
autor
21. črc 2009

Peti, tak průměrně je z niás jedna dobrá pí... 😀

pardon

anaconda
21. črc 2009

Petru,

tedy chápu Tvou touhu po holčičkách 😉

anaconda
21. črc 2009

Urbi,
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Jinak já jsem oevně rozhodnutá mít 3 děti 😉 , 2 Maxe a 1 Jirana 🙂

anaconda
21. črc 2009

...pevně.....

petruna26
21. črc 2009

Peti - 3 děti? Tý jo, tak to bych neměla kam je dát v bytě... A nevím, kdo by je živil, já teda ne, už z těch 2 mám trochu strach.

Soni, manža si taky nestěžuje, ale mě to bolí ☹

febris
21. črc 2009

petru jdem zitra 🙂
myslis tu cervenou fotku? to jsme na malyho svitili celovkama cervenym svetlem ;)

holky mne je blbe, ja mela k veceri popcorn a zajedla to gumovejma medvidkama 😝

urbi
autor
21. črc 2009

Feb, to je taky dobrá prasečina 😀
¨
dobrou, jdu ještě trochu pokldiit a spinkat - zítra dorazí kámoška, co se vrátila po letech z Anglie, tak se na ní těším.... 😵

petkakrutik
21. črc 2009

Tak jsem na chvilku zase tu. Mm sliboval, že bude střílet do 21 a teprve před 10 minutami z kompu slezl. No to si zase zaserfuju, když jdu za chvíli chrbět 😒

ad kojení - u nás v noci taky furt sosálek a i přes den, příkrmy nepříkrmy. Fakt to nechci vidět, až budu odstavovat... A taky večerní usínání. Už cca 3 týdny prďola neusne jinak než u kojení vleže v posteli. Mě klepne. Dneska chytil takový hysterák, že jsem tam letěla, aby se mu něco nestalo. Zpocený byl až na zadku ☹

Já bych chtěla 2 děti, ale kdyby byly 3, nebude mi to vadit 😉

S tím epidurálem bych si nebyla tak jistá - měla jsem ho a bolesti taky jak prase...

anaconda
21. črc 2009

Taky jdu chrnět a Jiran střílet, tak papa 🙂

petruna26
21. črc 2009

Koukám, že se všude střílí, ještě že má mm svůj comp, to bysme se pozabíjeli, jak bysme se o ně rvali 😀 😝
Mně 3 přijdou asi dost, ale fakt jen kvůli financím, v dnešní době je to podle mě dost přepych a hlavně my bysme museli měnit bydlení, nebo spát v koupelně...

petkakrutik
21. črc 2009

Peti, to my taky, ale kdyby se "zadařilo" třetí, nebo by byla dvojčata, na potrat bych asi nešla...

petruna26
21. črc 2009

jo, to já taky ne, pokud by nebyl zdravotní důvod - to jsem mm řekla, už když prohlašoval, že chce jedináčka, ale teď je s 2. už smířenej, včera mi jmenoval, kdo všechno v práci je těhu a pak se na mě kouknul a říkal: A ty pořád nic- no, asi nějaká slabá chvilka 😀

petruna26
21. črc 2009

Mizím, pááááááááá 🤐 a dobrou všem 🤐

nelinkav
21. črc 2009

Nazdárek holky, letím ještě v rychlosti popřát Filipovi k půlnarozkám 🙂 Je super, že už dobře spí a dělá mamině jen radost. Btw. už je hrooozně velkej kluk. Na té jedné fotce vypadá jak dospělák 🙂

nelinkav
21. črc 2009

Uf, tak jsem to stihla 😀

Urbi, tys dneska zas perlila - prý jedna průměrná... 😀 😀 😀 Já vám statistiky nenaruším, nesešitá jsem na své původní velikosti, ale že by mě to naplňovalo nezdolným optimismem a touhou si porod zopakovat, to nee. A nejde mi ani tak o bolest (i když byla svinská), jako o ten pocit.

Jinak mi klasicky večer vypovídá kebulka službu, tak snad zítra bude líp 😎

Dobrou noc, bambulky.

ma12
21. črc 2009

Jdu vas jen pozdravit 🙂
Verco: jj, uz jsme doma, jeste jsme se zastavili v Burger king a doma dali nasup. Tobik je fakt velkej chlap teda. Oproti ty nasi cacorce 😉

Me zasili taky navolnejc a hlavne me trosku ta jizva nekdy pali, boli. Porodu se desim uz ted. Jo a jak jste tu rozebirali ten rodicak. tak kdyz mate na 2 roky a ono se nezadari, tak do 3 let veku ditete za vas plati socialni a zdravotni stat.

Dneska jsem vecer mela depku, ze nic nestiham, jsem uplne nemozna a ja nevim co, ale uz je to dobry.
Jeste jdu zkontrolovat objednavku a jdu spat kocicky.

Juu a hezky pulrok Filipkovi, si pamatuju, ze kdyz uz porodila Urbi, pak Petulka, tak jsem si rikala, hmm tak ted budu na rade ja 😕 , no a byla jsem, sice posledni, ale nekdo musi bejt ne?

nelinkav
21. črc 2009

Marti, ty že nic nestíháš? Já bych řekla pravej opak, dyť se staráš o Aničku, domácnost a k tomu rozjíždíš vlastní podnikání. Ještěže už tě ty sebemrskačský myšlenky přešly, ještě by skočily i na mě, která se stará jen o to dítě 😀

koalice
22. črc 2009

Dobré ráno, tak koukám, že tu večer bylo veselo.

Petru, neboj, to se poddá, já měla problémy s jizvou po prvním porodu cca rok a pak úplně dobré. S císařem se to nedá naprosto srovnat, to je oproti klasickému porodu brnkačka. Kdo to nazývá porodem, neví o čem mluví, je to nebe a dudy a dle mého by si kažká ženská měla klasický porod aspoň jednou za život vyzkoušet, aby věděla, co je to za masox.
U nás momentálně tišší domácnost. Mám tu už 7. den návštěvu, do pátku ještě bude ( ale milou), v pátek odpoledne chystáme oslavu Aničky svátku, přijde destrukční komando- rodinka s dvěma dětma 2 a 4 roky a nato mi muž oznámil, že v sobotu dorazí jeho kamarád se ženou i dvěma dětma ( dle muže nezvládnutýma) a budou spát do neděle!!!! To mám ještě v sobotu dopoledne odvážet Aničku 120 km k babičce a pak cesta zpátky, pochopitelně s malým, jak jinak !!! začínám toho všeho mít dost. No a do večerní mírně konfliktní situace volá švagrová, že by k nám přijeli po dobu naší nepřítomnosti na dovolené a vegetili si tu ( s dětma 13 měsíců a 3 roky).... grrrrr Ma dělá v hoteliérství, že ? nechtěla bys mě připsat na seznam pro eventuelní zájemce ???? Všechno gratis s full servisem 😝 😝 😝 Tak jsem si tu hned po ránu vylila srdce a jdu opět dělat dvojmatku

hanka128
22. črc 2009

tak prcina je furt stejná 😢 teda snad ten imazol zabere...a má to i trochu odřené,ale jak jí mám sakryš vysvětlit, ať není pořád a břiše že....a na břiše péruje tak jezdí furt sem a tam 😒 zatracený papír si to teď vyčítám...
už vařím maru oběd 😀 mrkev a bramborem-akorát mixér je ko,tak to budu patlat vidličkou 🙂

bila.pani
22. črc 2009

Dobré ránko.
Po dlouhé době se zase hlásím..

Dodatečně přeji Filípkovi všechno nej nej k půl ročku 😵

Feb - všechno nej nej k dnešnímu svátku 😉

Neli - děkuji za pochvalu,až jsem se u čtení začervenala 😅 Snad si srazík zase někdy zopakujeme.Lucasek se už druhý den ptal,kdy půjdeme zase na procházku s tou ,,hodnou tetou" 😀 😀

Včerejší půlroční prohlídka - Janoušek má 67cm a 6650g 🙂 Jen se mudr.zase nezdálo srdíčko,tak se musíme objednat na EKG ☹

petruna26
22. črc 2009

Ahojky po ránu..
Koal, no to je hustý, to bych se asi odstěhovala - zlatí naši příbuzní.. 😠

Hani, ono s těma papírovkama to taky není tak hrozný, Adéla je má od narození a opruzená nebyla ani jednou. Takže já si na papírovky nemůžu stěžovat 🙂

hanka128
22. črc 2009

koal teda to budeš mít mazec 😲

já bych pro změnu chtěla zpátky to svého bezbraného tvorečka 😢
a sosálkům se taky připojujem...a v posteli taky se mnou spinká..i když na 90cm posteli je to občas mazec-maru rozvalená na 2/3 a já se krčím na zbytku a bojím se ať sebou nepraštím na zem 😀 a kojím už jenom vleže,fotbalovka už mě neba,vleže je to moooooc pohodlné 😵
a porod-nemám teda za sebou tu druhou dobu porodní....ale nevím co je horší mít děsné křížové bolesti, na které zabere u mě epidurál jen na slabou hodinu nebo pak mít mega bolesti rozpáraného břicha-díky komplikacím při operaci.....
mně přijde, že raději mít bolesti spodní části těla-přece jenom příroda to tak zařídila 🙂
no jsem zvědavá jak to u nás příště bude...každopádně při dalším těhu-budu chtít kultivaci na Strep.agalactiae 2x a ještě preventivně dát antibiotika 14dní před porodem, protože tohle už podruhé zažít nechci 😝 😝 😝 (milionkrát blicí 😝 )