Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petruna26
24. črc 2009

Cline, jojo, to jsem tu psala, že je život krátký a je třeba ho prožít sa někým, kdo za to stojí. To rozhodnutí je vždycky těžké, zvlášť, když jsou v tom děti... Ale Lucasek už není tak malý, aby nevnímal aspoň trochu, co se děje. Naši se rozváděli, když mi byly 3 a já si to pamatuju, ne všechno, ale tu náladu a tahanice ap. ☹ Pak si mamka vzala novýho taťku, jsou s ním dodneška, a jsou šťastní - samozřejmě, všude jsou problémy, ale tohle už je moc. Víc než dokáže jedna unést. A zvlášť, pokud je tak hodná jako Ilon - to já jsem aspoň megera, ale Ilčo, ty si to fakt nezasloužíš.. 😔

cline
24. črc 2009

Je to fakt hrozný ale on podle mě cítí, že má navrch a Ilonka nemá na něj páku. Takže zkusit opravdu jít bydlet k té babičce by asi bylo řešení.

monique_2006
24. črc 2009

cline, presne tak. asi je to tim, ze je ilon moc hodna a on si na ni dovoli. bych ho srovnala, frajera!!! 😎

je to blby, ale zase treba to je jenom spatny obdobi, nemuze se srovnat s tim, ze je to ted jeste vetsi zahul nez s jednim ditetem a takhle to resi. a pak se to treba zklidni. ale je potreba si to vyjasnit....

petruna26
24. črc 2009

Moni, když já nějak z Ilčina vyprávění nepozoruju, že by to pro něj byl záhul.. On se o Janičku nijak extra nestará (myslím tím krmení, přebalování, koupání ap.) a to, že vzal Lucaska na chvíli pryč by mělo být samozřejmost, ne něco navíc... Nevím, já si myslím, že mu připadá, že je moc mladej na rodinej život a chce ukázat svým (předpokládám svobodným) kamarádům, že si může, stejně jako oni, dělat co chce.

petruna26
24. črc 2009

jo, holky, a můžem do Stromovky... 🙂 Takže hurrá... 😀 (omlouvám se všem nezůčastněným, ale já mám radost jak malej Jarda, fakt jsem tomu nevěřila, že aspoň něco udělám - to bych nemohla) 🙂

kacatko03
24. črc 2009

Ilčo: já bych ti tak strašně ráda dala kus mojí povahy abys měla sílu ho poslat k šípku...hele to je fakt už moc, já bych už podala žádost o rozvod a od právníka sepsané alimenty atd....neboj finančně on musí zabezpečit děti když ty jsi na MD + s naší pomocí bys to zvládla, jsem holka silná, musíš být bo máš dvě krásné dětičky. účt ještě nemáš zřízený? jak toooo už mohl od posledního incidentu být krásně v provozu 😉
já bych už sním nic neřešila, stejně jsou to bláboly pořád dokola, akorát těma jeho kecama ucpat pusu a nazdar. Vím že je to těžké ale já bych sním už jednala chladně, nic neřešila a prostě udělala ráznej krok, tvé zdraví takhle dlouho nevydrží 😖

petkakrutik
24. črc 2009

Ilonko, tož jak u vás? Furt na tebe myslím ☹

koalice
24. črc 2009

tak fádní téma naprosto mimo mísu- vrátili jsem se z rehábky, no, že bych byla nějak nadšená, to moc ne. Jestli jsme tam byli 20 min, to ani ne. P. rehabilitační řekla, že na reflexní cvičení rozhodně není, tam mu mám jen při přetáčení na břicho držet pánev, aby to nedotočil ?!?, aby posiloval břišní svaly a při pasení koníků mám talčit pánev k podložce ev. dělat oporu nožičky, toť vše. Dle mého naprosto zbytečná procedura, za měsíc se jdeme ukázat znovu. No ale zas na druhou stranu mají výkon na vyúčtování pojiš´tovně, že ?

nelinkav
24. črc 2009

Koal, já mám takovou zkušenost, že jak se jednou dostanu do spárů nějkýho mudra, tak jen tak nejsem propuštěna🙂 Kvůli blbosti jsem tak byla poslána na hematol. a od tý doby se to se mnou vezlo. Btw.mám takovej pocit, že v srpnu jsem měla jít zas, ale kartičku jsem ztratila, tak co už. Jinak teda moc nechápu, jak máte držet tu pánev 😕 ? No, u nás se z břicha ještě neotáčí, tak si to holt neumím asi představit.

Na Ilču taky myslím, ale nechci ji psát, kdyby náhodou zrovna konečně odpočívala... Snad si to ten...nepřečetl a něco jí neudělal 😒

jajinka27
24. črc 2009

ahoj,

teda co to zase čtu 😠 Ilčo tohle už fakt není možný, ten tvůj chlap je kus idiota, takovou krásnou a hodnou ženskou si nezaslouží!!!!!!!! je plno chlapů co by se o tebe porvali!! Já bych udělala radikální řez, já jsem blbec kterej spoustu věcí omluví ale tohle?? to už je dost i na mě

zřiď si účet, my ti rádi pošleme nějaké penízky pro začátek 😉 zkus využít nabídku Neli a nebo bydli u babičky, pokud by to šlo

vím že nám se to mluví, ale chcem ti nějak pomoct, protože nás trápí v jaké jsi situaci 😢

sonisek
24. črc 2009

Tak snad je u Ilonky vše v pořádku....

My byli dopolko venku s novým kočárem a teda jsem si musela hodně zvykat, že to nemá nafukovací kola a že to je prostě jiné řízení než s Firkonem 😀 Ale malý byl spokojený a to je hlavní 🙂

bila.pani
24. črc 2009

Tak jsem se vrátila od babičky. MM se ještě neuráčil přijít domů.Mobil má vypnutý. Já tomu nerozmím.Proč?? Vždyť včera na to pivo odcházel úplně normálně,žádná hádka nebyla..

nelinkav
24. črc 2009

Protože je debil 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

Sorry, jen nakukuju, nemám čas na podrobnější výlev. Ilčo, jsem ráda, že jsi ok, už jsem se začínala bát.... Večer dočtu, ahoj.

jajinka27
24. črc 2009

ilčo...neli to vystihla dobře, bych se sebrala i s dětma a odjela a nenechala ani řádku 😠

bila.pani
24. črc 2009

Dnes to u babičky bylo mučení.Pořád se jen vyptávala na ,,Honzíka",a pořád dokola jak je to hodnej chlap a jak se mu malá čím dál víc podobá.Snášela jsem to s hraným úsměvem a bolestí v srdíčku.Neměla jsem na to,říct jí jak to ted mězi námi je..Snad až se uzdraví.Kdyby se jí přitížilo,nikdy bych si to neodpustila

anaconda
24. črc 2009

Ilonko, víš proč?

Protože Ty jsi přeci ta nejhorší ženská, kterou mohl potkat! Vůbec ho nedokožeš pochopit v tom, že ON má přeci i své zájmy. Má kamarády a šerm, které ho naplňují, kde se cítí zase sám, sebou. Co s Tebou doma? Nuda, nuda a zase jen nuda. Ty ho neustále otravuješ už jen svou přítomností, dusíš ho a on zkrátka MUSEL vypadnout, protože takhle se žít nedá!!!
Třeba našel jinou "duši", která ho dovede úplně pochopit a zapomněl, že Ty jsi ta, která mu dala vše. Nejenom dvě krásně děti, svou láískum svou péči, své všechno, včetně svobody a víry v něco, co on zkrátka zapomněl.

Tak takhle to vidím já.

Napiš mi do IP na toho zebla mobil, docela ráda bych si s ním pohovořila. Ovšem až se milostpán uráží zapnout mobil!

Ty vole, ten mi ale hýbnul žlučí a já jen doufám, že sebereš zbytky svých sil a ukážeš mu, kdo je Ilonka, tedy naše bílá paní! 🙂

petruna26
24. črc 2009

Anac, moc pěkně jsi to napsala..

Jáji, zírám - nosítko? Tom vypadá spokojeně 🙂 Jinak srazík faj, Káťa i Dorotka jsou super 🙂 Ostatní taky,a le yt to vědí. Jen jsme asi utahaly chudáka Fílu, ale byl zlatej 🙂 Tak dost superlativ..

Jak se jinak máte všichni, já zrovna sedím u PC, bolí mě nohy a je mi celkem fajn. Jdu kouknout, jestli máme nějaký použitelný fotky ze srazu 🙂

pismenko
24. črc 2009

Nedá mi to nenakukovat, jak se to vyvíjí 😒 😒 😒 Ilonko, už tady asi bylo řečeno vše podstatné a Anac má v tomto nejspíš svatou pravdu.I když bychom si asi přály něco jiného, ale bohužel 😔 Postav se tomu čelem, na nic nečekej a uteč dokud je čas.Všichni tady za tebou stojí, holky jsou perfektní že tě takto drží.Jinak má nabídka na výpomoc taky platí(škoda, že si to konto už nazřídila 😒 )

petru,šupni sem nějáké ty fotky 😵

jajinka27
24. črc 2009

petru..jo dneska jsem to zkusila od známé a vypadá že v pohodě, tak ho asi objednám 😅

jinak dítku se klube třetí zub 😀

pismenko
24. črc 2009

Jáji 3 😕 😕 😕 😕 😕 my nemáme žádnej 😅

kacatko03
24. črc 2009

ahoj tak mi jsme taky doma a už nakoupeno....

Ilčío: to přetvařování je hrozně těžký že....anac: pak teda vylič jak to proběhlo pokud budeš mít číslo....

petru: ty vogo F usnul v metru 😀 😀 😀 😀 ale už tu zase řádí.

jaji: fotky mazec...Tóm je teda zvířátko 🙂

jajinka27
24. črc 2009

pismen...hmm vlevo nahoře 😅

palenda
24. črc 2009

Ahoj holky,

Ilčo, nedalo mi to a dočetla jsem co se u Vás děje, no já neumím říct, co bych dělala! Ale musím říct, že jsi fakt silná ženská! Jestli je to opravdu pořád takhle, tak by to asi chtělo nějak radikálně řešit.

Anac - Tvoje ranní historka mě opět dostala 😀 😀 Živě jsem si to představila

Moje včerejší ráno bylo teda na infarkt - stalo se to, co jsem říkala, že se mi určitě nikdy nestane - Víteček mi spadl z postele 😖 Vzbudil se asi v 5 a byl vedle mě na posteli a já si jen na chvilku zavřela oči - no a vzbudila mě až rána a šílený řev. Naštěstí je postel nízká a Víteček dokonalý kaskadér, takže má jen modřinu na koleni, hlava a vše ostatní OK ... ale celý den mi z toho bylo zle od žaludku, v hlavně výčitky ... 😢

Jinak dnes byl V.na 6M kontrole - má 69cm a 8.55 kg. Nevím, jestli děláte nějakou tabulku ??

kacatko03
24. črc 2009

jaký jsou ty přihlašovací věci na fotky??? 😕 😅

petruna26
24. črc 2009

http://vidli.rajce.idnes.cz/MK/
veru, je to nově, obojí leden2009, to si snad každý zapamatuje, budu tam strkat vše z našich výletů, nebaví mě to zmenšovat

kacatko03
24. črc 2009

http://rejli.rajce.net/lednacci_-_stromovka_24....

tady fotky od nás připletly se mi první dvě z minulého 🙂

kacatko03
24. črc 2009

Petru a jaký je mail? abych tam mohla nahrát fotky od nás? nebo je tam přidávat nemám?

petruna26
24. črc 2009

mail? to neznám... jako můj mail? tak mi je kdyžtak pošli, nebo já nevím... 😀

petruna26
24. črc 2009

no, bylo by lepší.. hele a neuděláme tedy rajčecí album pro ledňáčky a heslo si dáme, mě ty alba tu na koni neba...