Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

sluninka
30. črc 2009

tak já jdu nabírat síly...dobrou 😉

anaconda
30. črc 2009

Jdu taky. Papa 🙂

jajinka27
30. črc 2009

noc bude asi výživná ☹ už jsme ho museli znova chovat, brečel, teď snad 30min spí a já vůbec netuším jak se bude budit na jídlo když jedl v 22 😒

bila.pani
31. črc 2009

Dobré ráno..
Tak strašlivá noc přesedlala i k nám.Od desítí vstávačka 4x na jídlo a 5x dudel 😖 No,a od pěti je vzhůru 😝

petruna26
31. črc 2009

Ahojky..
Ilon, tak u nás je to stejné, jen místo dudlíka je ten mazel u neustále u mě. Já vím, že je blbé si je naučit spát s dospělýma, děsím se, až ji to pak budu odnaučovat, ale takhle se aspoň vyspím. 🙂

berunka
31. črc 2009

ahojky kocky,u nas taky celkem veselo.sla jsem spat neco kolem jedenacte a co myslite?Eli vstavala v pul 12 😲 sem si vzala ten hnus cipek takze musel prebalovat Petr,jenze prebaleni nestacilo takze udelal mliko,ja jsem nakrmila a jeste jsem s ni byla pul hodiny vzhuru nez usnula.no hruza.vstavala teda nastesti az ve ctvrt na 7 takze relativni spanek byl.
Jaji co Tomik?jak je na tom?

anaconda
31. črc 2009

Dobré ránko, ledňáčci 😉

U nás noc taky nic moc. Sice večer usnul doslova jak špalek, ale od 1 hodiny ródeo. Zase plival dudlíky, ačkoli chtěl dudat, to snad 15 x do rána. Zub už má skoro venku, tak už to snad bude cajk. Taky ho mám od provního nočního probuzení u sebe v posteli, ale přeci k němu nebudu furt vstávat a nahazovat dudana, že? Navíc je tam roztomilej, jak otvírá hubičku, jak malý ptáček a lapá na prázdno po tom dudanovi. U toho vydává takový srandovní zvuky....no a pak mu ho vrazím do pusinky a dobu ho zas pozoruju, jak spokojeně dudá (když dudana neplive) a pusunkuju mu ručičky, který ke mě ve spánku natahuje.
Takže se vlastně nevyspím hloavně kvůli sobě, páč Kubajse furt vočumuju. Ouplnej jeliman! 😅

Jsem si vzpomněla, že se mě ptala Nelinkovic, kde jsem koupila ten polostan. Bylo to v penny za krásných 149,-kč. Taky se ptala Cline, jestli je rozdíl jízdy s tím odpruženým vozíkem za kolo. Nevím, ještě jsem ho nesmontovala. Udělám to dnes dopo a pak hned poreferuji. 🙂

Jsem z toho celá paf. Dřív jsem na kole nerada jezdila, protože mě pak bolela otlačená prdel, funěla jsem jak sentinel a opravdu nic nevyšlapala, a to jsem si myslela, že jsem (díky 1x denně tréninku sebeobrany a jiných hovadin u policie) docela ve fyzické kondici. Teď, jakmile na kolo sednu, dám v pohodě kolem 20. kilometrů a nejen to - druhý den mě nebolí ani prdel, ani nohy. Tak jsem z toho jelen. 😕

Koal,
má to nějaké logické lékařské vysvětlení 😀 😀 😀 😀 😀

anaconda
31. črc 2009

....oprava - trénink u policie byl 1x měsíčně........ 😅

dagina
31. črc 2009

Ahojky maminy, sice mezi vás nechodím, ale mám přibližně stejně staré mimi (7m), tak bych měla dotaz.
Vím že srovnávat děti je nerozumné, ani to nějak nemám v úmyslu..., přesto by mě zajímalo, jak jsou na tom vaše mimča s "mluvením". Malá cca do 5m žvatla pěkně, nahlas, až se někdy sama lekla co z ní vypadlo, ale poslední týdny se svým hlasem nějak šetří 😅, občas hučí, ale takové to krásné miminkovské žvatlání nikde. Malá je spíše klidnější povahy, rozhodně ne neklidné a uplakané dítě. Díky za odpovědi

bila.pani
31. črc 2009

Mno,brzké vstávání má něco do sebe..Mám už uvařeno,umyté nadobí,vyluxováno,utřený prach,vytřené země,vypráno a prádlo se suší venku 😀 Tak za chvíli půjdu s dětma ven,než bude zase pařák.

Petru - sestřenka s malou taky spala v posteli kvůli kojení,aby se aspon trošku vyspala,ted jí je skoro rok a půl a na spaní v postýlce přešla sama.Už ji odstvuje od prsu,tak jí v noci strčí flašku do postýlky a je to 😉

Dagi - u nás teda se žvatláním nic,vydává je ,,myší" skřeky 😅

Holky,co nekojíte,jak ted často vyvyřujete lahvičky na mlíčko?

berunka
31. črc 2009

Ilco ja mam doma sterilizator ale uz to neni tak zhavy jako kdyz byla mala.takze ted proste jak si vzpomenu.tak jednou dvakrat tydne 😉

sluninka
31. črc 2009

ahojte...
teda erupce na měsíci
u nás noc naprosto šílená, jsme šli spát ve 23:45 a o půlnoci malá vzhůru, pak ve 2, ve 4 a od 5-6:30 vzhůru pak usnula a teď jsme vylezly... 😅

anaconda
31. črc 2009

Ilčo,
já nevyvařuju vůbec. 😉

Dagi,
Kubajs žvatlá jen různé žvatlárny a zatím bych řekla, že se jeho "slovní" zásoba rozrůstá 🙂

sluninka
31. črc 2009

dagi...tak my žvatláme baba,mama a teď piští a zpívá 😕 jde vidět,že poslouchá sama sebe, se vždycky zasekne piští a kouká jak jí to jde 😀

Ilon...já vyvařuju 1xtýdně i s dudlíkama

petruna26
31. črc 2009

Dagi - u nás se občas povede nějaký ten "srozumitelný zvuk", ale jinak taky hlavně píská a piští a poslouchá sama sebe. Asi ej to děsná psina.
Mmj., teď jsem s Adélou na zádech vyluxovala a vytřela náš megavelký byt 🙂 a ona u toho krásně vytuhla, takže zase chrní 🙂 Pravda, vstávala dnes už v 7, což je cca o půl hodiny dřív než normálně, ale i tak jsem ráda, že jsem ji tak hezky utahala. Jen já bych mohla jít do sprchy, jak jsem splavená 😝

berunka
31. črc 2009

teda Peto,Ilco nechte toho s tim uklidem,mam zase vycitky.pochopitelne jsem vcera ani nevytrela ze 😀 😀 to budu muset dohanet dneska.to snad vecer ke konikovi radsi ani nečuchnu abych něco udělala 😀 😀 😀

holky co budete dávat dneska prckům na sebe?ja už mám i náhradní věci v tašce,po ceste autem je Eli vždycky splavená že ji musím převlíkat 😒

cline
31. črc 2009

nazdárek, hele Ptru, jak si malou dáš na ty záda? Je mi jasné, že je v manduce ale jak ji tam nainstaluješ? 😎

cline
31. črc 2009

no u nás s mluvením taky nic extra, maximálně tak bůůů a jinak spíš Justík hučí.

cline
31. črc 2009

ilonko a jak je jinak?

koalice
31. črc 2009

Dobré ráno,

Anac, no logické vysvětlení moc nehledej, to jsou holt mateřské hormony, co bys pro dítko neudělala, že ? Určitě se mu ve vozíku líbí a tím pádem i Tobě před ním . A s tím očumováním Kubíka v noci nejsi samaaaaa 😀 😀 😀 Já když nemůžu spát, hádej, co dělám ? A to jsem dvojmatka 😉 A začínám Tě mírně dohánět i s těmi kočáry, nakonec jsem neodolala a pořídila i PP ( super akce, loňská kolekce, výrazná sleva, nešlo odolat) , te´d budu oba testovat a druhý poputuje ke švagrové ev. kámošce ev. ho střelím 😀
Jinak si vážně užívejte jen jednoho dítka, tento týden tu nemám A. a je to teda taková pohodička, až mám výčitky, že se flákám.

Dagi, s mluvením je Honzík nějak čilý, jede slabiky mamama, bababa,vavava od včera i tatata ( taťka samozřejmě odvařen), píská, žvatlá. Asi to bude tou jeho velkou kebulí, má na to dost materiálu 😀 😀 😀 😀

petruna26
31. črc 2009

cline, počkej, najdu ti video, tam je to vidět, ikdyž já to dělám malinko jinak a jen nad postelí, kvůli případnému pádu, venku sama bych se zatím bála..

petruna26
31. črc 2009

jo, je to sice, ajk dát dítě do Erga, nicméně jak já pořád tvrdím, tak jsou ty nosítka skoro stejný, že? 😀

petruna26
31. črc 2009

jo a já teda v noci Adélu nepozoruju, pže jsem total hotová a jsem ráda, že můžu spát 🙂 😀 😀 😀

petruna26
31. črc 2009

tak a dost monologování 🙂

cline
31. črc 2009

mno tak nevím, asi zatím bude J. na břiše 😀 😀 😀 😀

bila.pani
31. črc 2009

Karol - doma?MM pendluje mezi rodičma a domovem.Mluvíme spolu jen to nejnutnější.Našel si druhou práci,aby bylo z čeho platit ta jeho slavná pokuta. Je mi dobře,když jsem tu sama.Začínám se z toho pomalu ,,dostávat" 🙂

petruna26
31. črc 2009

cline, jj, to je snažší, ale při luxování a vytírání bych ani neviděla pořádně na zem... 😀 dávám ji tam fakt jen na ten úklid, bych jinak přišla o uši, jelikož ty její hyster párty, co tu pořádá, jsou fakt výživný. Ale já se pomstím, za chvíli dostane mrkev 😀 😀

petruna26
31. črc 2009

B.P. - to je fajn, jsi šikovná holka, nepotřebuješ se doprošovat "nějakýho" chlapa 🙂

cline
31. črc 2009

ilon tak to je fajn, že už je líp
peti, tak já radši neuklízím když je řev, maximálně jí prdnu do židličky a vysaju, jinak uklízím já nebo manža, když tu jsme oba