Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

jajinka27
28. kvě 2009

marti...ty jo koukám že máš taky doma akční dítko 😀

ma12
28. kvě 2009

No jo Jaji, bojim bojim. Ale jeste se nepretaci ze zad na bricho. Jsem teda rada, po tvych zkusenostech. Ale Anicka je teda torpedo.

cline
28. kvě 2009

anac já já bych jela do zoo!!! Tak pak dej vědět a myslím, že Urbi by si taky dala říct

jajinka27
28. kvě 2009

marti...neboooj to přijde a pak budeš převracet i v postýlce 😅

ma12
28. kvě 2009

jaji, ja vim, prave proto pisu, ze jsem rada, ale dneska jsme teda koukali, jak ten zadik zveda.

urbi
autor
28. kvě 2009

tak já jdu do hajan
jinak jak tak pozoruju, tak jsem asi na to své dítko přísná, protože se taky přetáčí z břicha na záda, ale já to beru tak, že to je špatně - to má dělat až později - až když se naučí ze zad na břicho..... tohle beru tak, že omylem spadne.... že ho ta ruka neudrží...

no ale i dle doktorky máme taky torpéďáka, jim tam totálně zneškodnil tu podložku, co pod něj dali 😀

dobrou

ma12
28. kvě 2009

Miso, kdyz ona neprepadla, fakt se chtela otocit. Ale jen na mekkym jako treba na matraci na posteli, na tvrdym ji to nejde.
A ja jdu taky do hajan

febris
28. kvě 2009

ma nechci ti kazit radost, ale spis to byla nahoda a nez ze by se otocila aktivne, tak pasivne prepadla. Z bricha na zada se to deti nauci cca mesic pote, co to zvladnou ze zad na bricho. Ale teda nikde neni psano ze nemas vyjimku a bude to naopak 😵

anaconda
29. kvě 2009

Dobré ránko, ledňáčci 😉

Koukám, že jste se večer pustily ještě do "uklízení" 😀 To já denně vysávám kvůli tomu našemu psovi a 1 x týdně vytírám. Prach ovšem neutírám, to dělá Jiran. 😅

Marti,
Kubík dělá to samé, co Anička. Zvedá prdýlku a odráží se, čímž leze kupředu. Při chování mám co dělat, abych ho udržela, protože po mě šplhá tím samým stylem. A mám výmluvu, proč ho nepůjčit tchýni na chování, HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ 🙂 🙂 🙂 🙂

petruna26
29. kvě 2009

ahojky..
Anac., na tu Teutonku jsem taky koukala... a řekla bych, že vede - ještě ji musím omáknout někde na živo... 🙂
jinak Adéla je od rána protivná, to bude den...
včera se taky otočila ze zad na břicho, ale u ní to byl rozhodně pád, pak tam ležela, hlavu zakloněnou a nevěděla, jak ji narovnat - pako moje 🙂 , ze zad na břicho to taky zatím neumí a nemám ani pocit, že by se o to nějak snažila 😝

anaconda
29. kvě 2009

Petru,
fakt to nebyl pád, to přetočení ze zad na břicho, joooooooo??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

koalice
29. kvě 2009

Dobré ráno,

Honzík už cca se už cca 3 týdny až měsíc točí z břicha na záda, ale jsem přesvědčená, že to není úplně aktivní, že jen přepadne. Na boky se točí taky dlouho, ale nepřetočí to ještě na břicho, vždycky ho zablokuje ruka pod sebou. A krabí posunování jako u Anac má taky.
Holky golfačky- Kačátko, Anac--- pěkně nám ty jednotlivé typy ozkoušejte a poreferujte, co máme ev. pořizovat.
Dneska jdeme na penumokoka, tak snad to zmákne bez teplot....

koalice
29. kvě 2009

jo a předtím musíme ještě na meganákup.I přes mužovu nepřítomnost až do soboty tu ode dneška budou vegetit tchánovci ☹

petruna26
29. kvě 2009

Koal ☹ , to ti teda fakt nezávidím 😝
já tchýni už tenhle týden viděla jednou a zítra ji uvidím zas - v součtu max. 4 hodiny a i tak jsem z toho na nervy.. Já si vždycky říkám, že proti ní nemám být zaujatá, jenže vždycky hned jak ji vidím, tak bych se nejradši otočila a šla pryč... 😠

cline
29. kvě 2009

Petru nápodobně, akorát já už ji neviděla 14 dní, tak si juchám.

petruna26
29. kvě 2009

Karol - závidím 😠 .. No, já už začala mm vysvětovat, že by návštěvy mohly stačit jednou za 14 dní.. Takhle máme všechny víkendy zabitý a to mě vážně štve.. To už tchýně asi nerozdýchá.. I když zatím nemám vyhráno, mm se moc netváří .. Ne že by ji potřeboval vidět, ale bojí se, aby nebyla nešťastná.. Holky, já nikdy nepotkala člověka, kterej by se naprosto neuměl sám zabavit, nemá žádný zájmy, pořád musí mít okolo sebe lidi, jinak je úplně ztracená... Už abysme se odstěhovali.. 😠

koalice
29. kvě 2009

Petru, 4 hodiny ? Mě čeká maratón pátek-sobota-neděle, vaření, obskakování.... ☹
Fuj, venku je opravdu hnusně, leje a leje. Opravdu se mi nechce ven

petruna26
29. kvě 2009

Jo, pls. Anac., jde ta Teutonka až do lehu? 🙂

febris
29. kvě 2009

holky ja bych nejradsi na zadnou dovolenou nejela kdyz vidim tu predpoved :((((((( akorat muzem byt zalezly a koukat na filmy :(((((( ale to muzem i doma ze jo ☹

cline
29. kvě 2009

Jo a včera se konečně vyřešilo, proč se můj taťka poslední dobou chová k mamce jako debil - má ženskou, takže taky radost. Ségře je 14, mamka s ním byla 20 let, celou tu dobu ho podporoval, starala se o něj, všechny jeho průšvihy (a že jich nebylo málo a nebyly malé) mu odpustila a on s ejí teď odvděčí tím, že si najde nějakou jinou i s dětma!!! Nejsou ti chlapi pitomí???? 😠 😠 😠 😠 😠 😠

sonisek
29. kvě 2009

Dobré ránko,
tak tady je taky hnusně, brrr...a dneska přijedou naši a my k nim jedem na týden s malým....

Já tchýni neviděla od Velikonoc a uvidím jí příští víkend a fakt se těším na to, jak se začne sápat po malým 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 A těším se na kecy typu jestli pořád kojím, jestli už mu dávám čajíček, proč mu nedávám kaši na noc, že by líp spal, a podobné kecy.....

Jinak se mi dneska zdálo o cline 😀 😀 Volala mi, že byla někde na trhách, prodávala staročeská trdla a prej jí chytla vařečka v ruce a měla z půlky popálené tělo tak ležela v nemocnici a já vám to sem měla vyřídit, ale nevyřídila a pak na mě byla naštvaná....tak sorry Karol 😀 😀
Takový mentální sny, probůh....nechápu, k čemu si u trdla potřebovala vařečku 😀 😀

Tomík se ze zad na břicho neotočí, na bok maximálně, ale když je na břiše a začne sebou mlít, tak se na záda otočí...kolikrát mi to přijde, že to tak fakt dělá...

hanka128
29. kvě 2009

cline bože to je teda chlap ......asi zase nějaká"druhá míza" 😠 ...

a my ke tchýni razíme v neděli 😝 si musím ospravedlnit středeční cestu do ostravy 😀 -jediná výhoda nemusím vařit a tchýni pro změnu udělá dobře že může navařit svému synáčkovi dobroty, které ví že já nevařím.... 😀

petruna26
29. kvě 2009

Koal, jo - a to ji nemusím obskakovat 😝 .. mně to prostě už štve jen z proncipu... Nesnáším to, jak pořád na Adélu šišlá, že jenom díky ní zapomíná na všechny starosti ap...

Cline, jsou pitomí, teda většina 🙂
- tchánovci se budou asi taky rozvádět - to mě děsí, protože pak bude ona už úplně nepoužitelná.. 😠, ale já jí za to nemůžu, že se chce rozvádět.. 😝, každpádně představa, že je tu ona sama bez tchána a my vedle ní v baráku, tak je mi špatně, takže honem pryč.. Ona mm pořád brečí do telefonu, že jí utíkáme, že se těšila až Adéla vyroste, že k ní bude chodit na návštěvu a že jí bude vypravovat do školy... No, o to já právě nestojím.. Pořád mi tu básní o tom, jak to bylo bezva, když babička (její máma) vypravovala Toma do školy.. Jo, jenže to je ten rozdíl - to byla její máma - tohle je tchýně... Kdyby tú byla moje máma, jsem šťastná a uvidím ji ráda skoro kdykoliv, ale ji ne, prostě ji nemám ráda a nechci, aby nám pořád zasahovala do života.. 😠 Já se o svojí rodinu dokážu postarat sama..

jajinka27
29. kvě 2009

zdar a sílu,

feb...to není pravda, znám holku co se jejíá holčička nejdřiv naučila obracet z břicha na záda a pak teprve naopak 😉

jinak noc ušla, sice tu s námi strašil od 23 do 23:30 ale to neva 🙂)

už by se mohl učit přetáčet z břicha na záda, když už se tak 3 týdny převrací na břicho 😀 bych ho nemusela obracet 😀

berunka
29. kvě 2009

Peto uplne te chapu.k nam ma prijit tchyne v nedeli na oslavu narozek a uz ted je mi spatne.taky si rikam ze se musim snazit ale jen prekroci prah nejradsi bych ji zase poslala zpatky.navic dela naschvaly 😠 x krat jsem ji rikala at uz Eli nekujupe ruzovy veci ze nechci aby byla jak cukrova vata a co myslis?z Egypta ji privezla ruzovy trisko s Nemem se slovy ze v jeji velikosti jinou barvu nemeli.a trisko je velikostne asi tak ze Ele bude tak za ctvrt roku 😠 😠 😠 😠

hanka128
29. kvě 2009

jinak maru se naučila že mě budí kecáním 😀 to je aktivity ve 3.30 ráno 😀 ale po koju to pěkně zalomí a chrní dál a při ranní budíčku nikdy nevím jak dlouho už je vzhůru-bo ona nejdříve kouká,pak si začne brebentit a nakonec jezdí rukou po šprušlích od postýlky-úúúúžasný zvuk 😀 ten mě nejčastěji probudí 😀 a jako pořád po očku kouká co já jako nato....a jakmile otevřu oči tak už začne řádit-no je sladká 😵

a většinou se mimi nejdříve obrací ze zad na břicho a až pak naopak-ale vyjímky se vždycky najdou🙂))) 😀

hanka128
29. kvě 2009

jo a chování tchýní k marušce-obě stranám-tzn. mojí mámě a láďové mámě jsme hned na začátku řekli-žádné šišlání, a že musí respektovat to co chceme my....
a že až bude maru starší a budou jí hlídat tak dostanou manuál s pokyny jak "zacházet" s maruškou 😀 a jako první věta bude, že nesmějí říkat-já bych ti to dala,ale maminka s tatínkem řekli že ne.......
a jako musím říct, že tyhle mantinely hned na začátku perfektně fungují 😀 obě se nejdříve zeptají esli můžou dělat tohle a tohle...žádné přetahování a vyrvávaní marušky z náruče není 😀

hanka128
29. kvě 2009

a já růžovou už nemůžu ani vidět 😠 😠 to bylo děsné po porodu máme tolik růžových věcí,že je to až ke zblití 😔

já jsem tak ráda, že jsme nechtěli vědět co máme v bříšku(pro většinu okolí jsme byli exoti)bo jinak by jsme se z té růžové nevyhrabali 😠
a já maru kupuju modré tepláky, modré šátky...mi se "jednobarevné"děti dost příčí ☹

berunka
29. kvě 2009

tak Hani ono je to taky asi o te konkretni osobe 😒 protoze to muzes rikat horem dolem ale kdyz je tchyne na hlavu tak si nepomuzes. 😠

cline
29. kvě 2009

Já sice taky růžovou moc nemusím na sobě, ale myslím, že u dětí to nevadí. Nějak mi přijdou důležitější věci než barva oblečení. Mě by třeba potěšilo, kdyby tchýně Justýnce dala aspoň něco i kdyby to mělo být růžové. Teď jedou na Slovensko a myslím, že zase nic nedostane.