Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

cline
3. čer 2009

nazdárek Peťo, no jo, my máme nárok jsme po očkování
sluni už se taky těším, až budu malou ládovat nějakýma dobrůtkama - ségře jsem je vždycky ujídala když jsem ji krmila, ale zase kojení je prostě super, nemusíš na nic myslet a pořád můžeš 😎

cline
3. čer 2009

u nás na nebi trochu mráčky ale jinak jasno a asi bude teplo

eximka
3. čer 2009

počasí super, prej od 10.6 by měly bejt tropy, tak konečně budeme moct niki nafouknout na balkoně bazének a vyčachtat ji 😀 ježiš to bude po bytovce řev 😅

sluninka
3. čer 2009

cline...jojo,to máš pravdu, ale pro Ty kteří kojit už nemůžou je to radost 😉 je to sranda koukat jak ti šmoulové ochutnávaj 😀

exim...tak jen aby ten spánek vydržel, není nic horšího než nespavé dítě, znám to od synovce, ten prostě v noci nechtěl spát až do těď - je mu 20měs. Teď už konečně jakž takž spinká...

eximka
3. čer 2009

no sluni já jsem samozřejmě ráda někdy když fakt spinká už dlouho tak si říkám jestli je to vůbec normální, takže uvidíme jak dlouho ji to vydrží, ale když je vzhůru tak je strašně živá, furt sebou mele hází přetáčí, řve atd. Tatínek byl prej do 10 měsíce hodnej pak to ale skončilo protože začal chodit, tchýně prej už v 9. ti měsících takže si myslím že mi to brzo skončí jestli bude malá po nich tak tu bude brzo lítat 😀 😀 😀 😀 😀

febris
3. čer 2009

ahoj holky, dnes musim vstavat driv, vrrr neb jdem k doktorovi.
venku je krasne ale pekne tam fouka a je tam zzzima. Dnes jsem nak blbe spala, zdaly se mi furt naky sny a budila jsem se casto

sluninka
3. čer 2009

exim...my máme taky poněkud akčnější dítko,pořád něco kutí a vymejšlí 😉 manža chodil taky v 9.měs a já v 10.měsíci...no tak jsem zvědavá jak se rozťapká to naše mímo

feb...co u dr?

febris
3. čer 2009

sluni no jdem aby si prcka poslechnul a eventuelne mu pichnul odlozenou hexu z minulyho tydne, kdyz to bude ok. Ja myslim ze na plicich uz nic nema, no ale precejenom zas tak naposlouchany to nemam 😀

ma12
3. čer 2009

Dobre rano,
Anicka mela vcera 38,6 pred odectem. Tak dostala Panadol, ted uz jen lehce nad 37 po odectu.
MM se rano probudila a se slovy je mi dost naho..o sel do prace. My dnes radsi mizime k nasim.
Jaji ja nevim co s tou prochajdou kdyz ma Ana teplutku
Jo a co Neratovice v utery? Uz se nemuzu dockat, az vas zase vsechny uvidim.
Jirko: teutonka je skvela, ja mela vyhlidnutou Fun system, kdybych mela letni dite. Jedina nevyhoda byla korba, ktera byla jen z takovy sustakoviny anebo vlozna taska, jenze to by byla zase nizko.

sluninka
3. čer 2009

Marti...ahoj...jojo Nerátky klíďo v úterý
a holky na kolikátou to tak vidíte? zase dopolko?

ma12
3. čer 2009

jj dopolko je fajn. Jaji: jsem zvedava, jak to tam nacpem, ale nacpem, my jsme totiz holky sikovny 😀

sluninka
3. čer 2009

tak to jsem taky zvědavá jak se nacpete 😀 Marti hlevně si neber žádný zavazadla, nebo se tam nevejdete 😀

koalice
3. čer 2009

Dobré ráno,
tak večer jste toho teda pěkně nakecaly. Probíraly jste tu shlédnuté pořady, tak tomu asi dám korunu. Já měla na dvojce třetí den procesu s Miladou Horákovou ( ale jinak jsem normální...) Na Jiranovu růžovku teda rozhodně nemám 😀 K tomu jsem začala louskat polský bestseller Gottland a je to celkem zajímavé. Česká nátura z pohledu Poláka... no moc dobře si nestojíme,ale je to tak
Ma, radši dneska klidový režim, žádné courání venku, ať to malá vstřebá.
Já balím malého a jedeme na týdenní nákup, aby rodina nezemřela hlady, to si záda zase pošmáknou
😒

berunka
3. čer 2009

ahoojky holky tak ja jsem dneska k.o. Eli se vzbudila v pul 12,hystericky rev ale hlady to nebylo tak jsem se s ni musela odstehovat do obyvaku,protoze manza vsaval v pul 3 a jel sluzebne na Slovensko.tam jsem ji uspala ale celou noc se hazela,nahazovala jsem dudlik.do toho me boli v krku,bylo mi zle od zaludku a vylezla mi teplota.no hruza.jsem se desila jestli se nerozjele angina,u me je to rychly a predstava ze jsem tu s malou sama a bliju a mam 39 no fuj.nastesti teplota nevylitla mam jen zvysenou tak to vypada na nachlazeni.doufam jen ze to nechytne ELi.tak dneska mam predsevzeti co nejvic odsavat aby mela aspon trochu obr.latek ☹
jinak Neratky v utery supeeeerrrrr.pisu si do kalendare.zvladnete holky i obidek?

febris
3. čer 2009

koal teda ty ses intoš 😵 ja jsem teda historickej barbar, me historie nikdy nebavila, max. pravek a starovek 😀 zvlast 20. stoleti me dycky upplne maximalne odpuzovalo 😝

taita
3. čer 2009

Dobre rano, srazik zavidim. Uz my to chybi.
Marti teutonky jsou super. Ja sla puvodne pro jiny tip, ale tohle byla laska na prvni pohled. Takovej muj malej terenak

koalice
3. čer 2009

Feb, no já vybírám většinou dokumenty a tohle je opravdu nechutnej hnus, měl by se na to podívat každej primitiv, co jde volit naší demokratickou levici ( a mám na mysli dvě strany). Seriály mě neba, někdy maximálně zkouknu Ozzáka, pokud svišťata chrní. To, o čem jste se bavily vy- nějaké oblíkaní a malování, neznám...

Beru, tak to nějak zvládni

febris
3. čer 2009

koal no jinak ja dokumenty na dvojce moc rada 😵 akorat ze na manzela je to vetsinou moc "alternativni" :-P jesteze mame 2 televize. Ale vesmes na telku skoro nekoukam. To jedine si nekdy udelame maraton a zkouknem trenba i 6 dilu za sebou Prison break, Heroes nebo Lost. To je super! Nejlepsi asi PB ale jedine v puvodnim zneni 😵

febris
3. čer 2009

koal a co je ozzak?

febris
3. čer 2009

jo a jeste k VKV- vzdycky vidim tak 1-2 dily mesicne, ono jak se tam skoro nic nedeje, tak jsem furt v obraze 😀

sluninka
3. čer 2009

Ozzák je z Comebacku...

Lexa je lepčejší 😀

anaconda
3. čer 2009

Dobré ránko, ledňáčci. 😉

U nás noc děs! Kubajs byl vzhůru snad 100x, syčák jeden!

Dnes vrazíme na kyčle, protože jsem Jáno pako a zapomněla jsem, kdy máme přijít..... 😅 Pojedeme vlakem a slítnu i na sociálku zažádat o rodičovskou. Taky do práce ohlásit konečně narození Kubíka tím prastarým formulářem 😀 😀 😀

A Vy kozy,
o tom blicím smajlíkovi se mi dokonce i zdáloooooo 😀 😀 😀

koalice
3. čer 2009

Jo, sluni, díky za pomoc. Comeback se to jmenuje. Je to oddechovka a hlavně nic prdle zamilovanýho.
Lexa je hrán přesvědčivě 😀 , jeho drahá matinka taky není špatná

sluninka
3. čer 2009

anac..jsem dočítala a teda taky jsi mě rozesmála 😀 jsem nedávno četla téma Proč tu není blicí smaljík, škoda,že jsi jim tam neodpověděla 😀 😉

koal...mě teda akorát štve,že začínají ve 20:10 a končí tak ve 20:33 😠 konečně seriál, kde je fakt sranda a oni to takhle zkrátí 😖

hancazivocich
3. čer 2009

Brý ránko,
nás čekají kyčle ještě v 6 měsících - prý nebyly vidět jadýrka - či co, hm, uklidňuju se tím, že je to tou hmoutou, kterou jsou kyčle obaleny... 😅
Mno, jinak z aportování dudle přes mříže u postýlky mám odřenou ruku 😠 A zajímalo by mě, proč lidi nevymyslej nějakej dudlík se světluškou - pro noční vidění... 😀 No, prý je teď na trhu nějaký podobnýho ,,ražení" 😀 Ale většinou ho najdu zapíchnutej v oušku, nebo šátrám podle tělíčka. Jen mě teď začla přečůrávat - už ho i hází 😖 Potvůrka ,,mrňavá" 😀

sluninka
3. čer 2009

hanca..ahojky, prodávají normálně dudlík na noc, on ve tmě svítí 😉 třeba Avent je dělá

koalice
3. čer 2009

Sluni, já nejsem ale klasickej fanda, ten sitcom registruju asi druhým měsícem, takže mám mezery, ale je to celkem fajn....
ale opravdu už pádím, odpol. se zase na vás mrknu

hancazivocich
3. čer 2009

Jinak už jsem se definitivně rozhodla, že příkrmy odložím...Proč dělat furt rozdíly mezi nekojeným a kojeným? Himbajs - přijde mi to nespravedlivý. ☹ Tak jsem tak dlouho přemýšlela, jestli je dobrej nápad vyrábět meruňkovou přesnídávku od 4. měsíce, že už mám po problému 😀 Už jen vymýt skleničku 😀 😀 Ale mají to dobrý 😉

eximka
3. čer 2009

tak jsem zase tu, niki po hodince hraní vyčerpáním usnula, a to bez jídla, jedli jsme v 6 ráno tak jsem zvědavá kdy ji hladík vzbudí, za chvilku čekám ppl se židličkou tak jsem zvědavá jaká bude a když ji sama sestavím tak obídek už budeme dneska praktikovat v ní 😀