Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

febris
4. čer 2009

beru myslim to s tema kolama...

loni jsme byli na sumave na konci zari a bylo krasne. Spis mam zkusenosti ze leto stoji za prd, zvlast cervenec.
koal presne, ja taky nerada sezonu, to je pak vsude jak na vaclavaku :-P

anaconda
4. čer 2009

Tak jsme doma z plavání. Kubík byl v šatně samá sranda, dokonce se při svlékání prvně otočil ze zad na břicho, a to několikrát, ale jakmile uviděl vířivku, bylo pro prdeli. Řval tak, že si i nstruktorka musela zacpávat uši, jak se to tam rozléhalo. Druhé dítko to ale nevyvedlo z rovnováhy a užívalo si lekce plavání. Pak je instruktorka z vířivky vykázala a měli jsme sólo lekci jen pro nezbydu Kubíka. Jakmile mu sok vyklidil pole, zklidnil hormón a dělat to, co měl.

V úterý jdeme zas, tak jsem fakt zvědavá, co zas bude..... 😅

koalice
4. čer 2009

Anac, takhle jsem přestali chodit s Aničkou ( byla 3x) , ta měla vždycky hysterické záchvaty,prořvala celou lekci, instruktorka řekla, že normálně se to dětem líbí a chodit už nemusíme .... byla to prostě odbornice s citem pro děti 😝 , takže mě to až tak nemrzelo. A dneska je z ní vodní živel, v létě jí nemůžeme dostat z bazénu či moře, takže následky to nezanechalo...

sluninka
4. čer 2009

tak jsme doma...autí máme zpátky, technická v pohodě...hm zaplatila jsem 10tis. a je před námi ještě oprava pár věcí kterým se nevyhnem za dalších 10, hm to je pohoda,hned mám lepší náladu 😔

jinak máme éru přetáčení, Naty se točí na bříško a čumí a směje se..aspoň nějaká radost

anaconda
4. čer 2009

Jinak jsem vybrakovala dorgerii DM a mám i kaše. Jen nevím, jestli mu to dávat lžičkou, radši bych do flašky. Co Vy na to?? Mé drahé odbornice a rádkyně?? 😕

febris
4. čer 2009

holky kde vsude jste zaregistrovany, resp kde vsude vam neco poslali ;) dneska prislo hami a docela dobry 🙂

sluninka
4. čer 2009

no nic,jdeme se koupat a koukat na televizi

jajinka27
4. čer 2009

ty jo dítko už usíná, vypil cca 200UM 😕

jajinka27
4. čer 2009

teda to je mazec, jedna holčina co vloni přišla o miminko, měla rodit taky v prosinci tak včera porodila chlapečka ve 24 týdnu, ty joo snad to klučina zvládne 😔

kacatko03
4. čer 2009

sluní budete mít v týmu Trojana jo 😀 😀 😀

febris
4. čer 2009

jaji 24tt je dost malo :( kdyz bude mit to "stesti" a prezije to tak s vysokou pravdepodobnosti s nasledkama :( to je des.

sluninka
4. čer 2009

Veru...posila na poslední zápas 😀

jajinka27
4. čer 2009

snad to zvládne bez větších následků a bude mu držet palečky andílek z nebíčka, vloni přišla o mimčo ve 22tt cca a předtím ve 20tt 😢

sluninka
4. čer 2009

jáji..bože,fakt? to je hrozný, snad do třetice všeho dobrého 😨

anaconda
4. čer 2009

Jaji,
to je teda fakt hrůza 😔

Jinak Kubajs právě snědl 120 ml kaše od Nestlé + 120 ml sunaru. Jsem čučela, jak jojo. Smí se ještě po kaši dávat sunar?? Tu kaši jsem udělala dle předpisu, tedy 120 ml vody, ale né 6 polévkových lžic, ale jen 3, aby to bylo řidší. Kdo ví, jestli je to tak dobře, prosím, prosím..... 😅 😅 😅

jajinka27
4. čer 2009

sluni..hmm 😔

sluninka
4. čer 2009

anac...já dělám Hami kaši a dávám 130ml vody a má se dávat 4lžíce,já dávam 5,protože mi to jinak kape ze lžičky, ale Naty se taky doráží mlíkem, dneska dala ještě 100ml Nutroše

jajinka27
4. čer 2009

teda ty vaše děti dlabou, to Tom by to nesnědl 😀 dneska mi kámoška nechtěla věřit že vaše dítka pijou 180UM

febris
4. čer 2009

haha no co teprv jak jednou danysek vysosnul vecer 270ml 😀 nechapu jam to dava

anaconda
4. čer 2009

Sluni,
já mu to ale dala flaškou, tak jsem to chtěla řídký. 😉

cline
4. čer 2009

nazdárek, tak Maova už mám mimi, jo? taky občas vlaštovičky sleduju je tam Kackark od nás a už je tayk těhotná. NO nějka si nepamatuju ten týden, ale myslela jsem, že 26. je hraniční? Nebo 24?

jajinka27
4. čer 2009

anac, anac IP IP IP IP 😀

petkakrutik
4. čer 2009

Ahooooooj 😀

taky jsem se zaregistrovala do hami, tak jsme zvědavá, kdy co přijde. píšou tam, že vzorky příkrmu (jednoho) zašlou až po ukončeném 6. měsíci dítěte 😒

berunka
4. čer 2009

tak jsme se vratili z divadla byli jsme na Cavemanovi a supeeeer muzu vrele doporucit,je to uzasna prca jsme se smali cely predstaveni 😀
Feb: no jo no nemuzu za to ze jsme meli destivou dovolenou na kolech a zrovna jsem to sem napsala,nesmis byt tak vztahovacna 😉 😉 😉

anaconda
4. čer 2009

Koukám, že je tu dneska docela mrtvo. 😕

Já sem zas musím pustit Jirana 😠 , tak dobrou noc, prdelky 😉

febris
4. čer 2009

no beru kdyz jsem nestastna z pocasi tak to moc nepotesi, ze jsme takovy "blbci" ze jedem v cervnu na dovolenou a kdyz jedem na kola pribeh o tom jak jste byli durch a jeli driv domu 😀 😝

jojo, caveman je nejlepsi predstaveni co jsem kdy videla 😀

berunka
4. čer 2009

bez komentare,fakt uz se bojim neco rict.nemeri se tu stejnym metrem vsem ale to je jedno ☹

Peto dobrou noc a hlavne at se vyspinkas do ruzova a ten tvuj zbojnik te necha odpocinout 😉 😉 😵 😵
me mamka rikala ze jen co jsme odjeli Ela hodinu brecela a nefungovalo na ni vubec nic:( ani televize.nam to mama obdobi zacina docela brzo ☹ ☹

sluninka
4. čer 2009

Zuzíku..tohle neřeš kočko, některý věci lepší přehlížet...dobou noc a dejte se dohromady holky 😉

dobrou ledňáččci

febris
4. čer 2009

no jasneee, nejvetsi pitomec jsem tu dycky jáááá 😀

febris
4. čer 2009

jdu si lehnout, zitra vstavame na to vysetreni, chjooo, uz aby to bylo za nama.. dobrou