Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

berunka
5. čer 2009

holky psala jsem Ilonce - B.P. tak tady je od ni SMS:
uz pres tyden Ilce nejde net a prestal chodit presne v den kdy manzel odjel do ty Italie,navic mala ma uz dva dny horecky po ockovani, tak snad prijde brzy opravar
moc vsechny zdravi
takze se o ni nemusime strachovat,napsala jsem ji totiz ze se bojime co s ni je kdyz tak dlouho nepise 😉

sluninka
5. čer 2009

feb...nechápu co se Ti stalo, jsi byla vždycky na srazíkách v pohodě a teď? propaguješ všechno svoje, prostě jsi NEJ a my jsme až ty za Tebou..
Zuzku mám ráda stejně jako spoustu holek tady, takže se mi nelíbí, že ses do ní tak pustila

a stačí...jestli to chceš řešit, tak ne tady, plno lidí to nezajímá, hm? 😒

febris
5. čer 2009

sluni bez komentare. Mysli si svy 🙂 ocenuju jak me tady verejne posilas do pr 😎

anaconda
5. čer 2009

feb,
co je to "pr", protože ať čtu po desátý příspěvek sluninky, ro prdele Tě fakt neposlala, naopak, snažila se vše vysvětlit. 😉

Jinak jsem dne dala prvně Kubíkovi mrkvičku. Zpapal 8 lžic a foto máte zde:

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

nelinkav
5. čer 2009

Mám chvilku, tak jsem kousek dočetla a normálně se u toho řežu. Nejvíc mě dostal Petin úlisný lysý soused 😀 A mlíčko se stříkačem a vyříznutí manželů z fotek taky 😀
Jinak když už se tu jak kozeny přeme o všechno, tak můžem probírat sex, u toho nikdy boje nebyly 😉 I když u nás už tři dny nic, což je děs a hlavně nebudu moct nakonec rozebírat ani tohle 😠 😀 😀 😀

Tonic, držím palce, ať na ko dobře dopadnete. A tý bláho, 14 balíků???? Co je to je za velikost, to nemůžete stihnout spotřebovat, ne?

Koal, burákový máslo jsme koupili jednou a znechuceni jsme ho vyhodili. Myslíš, že to byl špatnej kup nebo to má prostě tak specifickou chuť?

Urbi, nás na našem vyhnálkově ani nenašli, takže nemáme volební lístky... Naštěstí stranu máme rozhodnutou, tak jen v tom zapadákově najdeme hasičku místních dobrovolníků a šup tam s hlasem 🙂

Jestli mládě ještě chvilku vydrží spinkat, tak počká i ten bordel všude okolo a snad vás dočtu do konce.
Jinak se musím přidat k Feb a omezení Kobyly. Sic ne ze stejných důvodů, ale z úplně prachsprostýho nedostatku času... A na tý zahradě mě to stejně strašně baví 😵 Pa.

sluninka
5. čer 2009

febris..fajn, tak jdi do hajzlu a přestaň otravovat 🙂

berunka
5. čer 2009

Neli ti verim ze zahradka musi byt super relax a odreagovani,normalne jak nejsem zastancem zahradniceni tak bych tam nekdy s chuti vlitla a nemyslela na nic jinyho nez na to ze musim rozeznat ruzi od plevele 😀 😀

klepani kosy, u nas minuly tyden 3x ale to me asi neco osvitilo nebo co.ted jsem nastydla takze zas nic protoze jsem vecer rada ze dolezu do postele 😒

nelinkav
5. čer 2009

Beru, sím tě, pošli mi číslo na Ilčin mobil. Já ho nemám a kdybysme jeli za našima a měly možnost se sejít, ať jí můžu dát vědět. Dík.

berunka
5. čer 2009

uz to datlim Neli 😉

berunka
5. čer 2009

Peto teda krasne jste opatlany od mrkvicky,a smakovala vid?

febris
5. čer 2009

sluni, tak tohle uz je fakt pod moji uroven 😕 jsem si myslela ze jsi fajn slusna holka...

sluninka
5. čer 2009

já na zahraě poznám možní tak ty růže,co je plevel netušim 😀

mizíme ven

zatim pááááááááá

kacatko03
5. čer 2009

teda holky co to jeee 😀 😀 😀 😀 😀 mě bavíte...

Neli: tak kosání klepy myslím taky není dobré téma....jak k tomu přijdu třeba jáá???? měsíc a půl NIC NIC 😠
se mi o tom i zdá..a nevím zda mám orgáč ze spaní nebo ve snu 😀 a mm klidně vedle mě spí 😠 😀

nelinkav
5. čer 2009

Kočky 😲 😔
Já jsem teda hádavej člověk, resp. mám debilní vlastnost, když jsem o něčem přesvědčená, tak na víru svou obracet i ostatní (taky jsem nad tím poslední dobou hodně přemýšlela, proč když já si myslím, že je to to nej, proč mám tendenci to nutit ostatním, když můžu jen říct svůj názor a i když se s ním ostatní neztotožní, tak si říct fajn, beztak mi to může být u zadku, já si stejně pojedu podle svýho), ale i když už říkám jakýkoli názor, tak se to pořád musí dít v mezích služnosti, ne??? Ach jo 😔 😔 😔

No nic, už se loučím, jen jednu radu, Berunko, klepání kosy je největší vyháněč nachlazení i všech podobných nemocí. Fakt, mm mi tím rozehnal nejednu chorobu 😉 😎

kacatko03
5. čer 2009

oprava: Klepání kosy to mělo být 😅

kacatko03
5. čer 2009

Neli já bych řekla že to bylo IRONICNé od sluni, ze srandy, jak Feb psala že ji veřejně posílá do pr (a nikde to psané nebylo) 😉

nelinkav
5. čer 2009

Se omlouvám, za gramatické nedostatky mýho extrovního souvětí 😝 Holt jsem si s tím nedala práci jako Anac se sousedem 😀

Kači, ty jsi jednak silná osobnost, takže tě nějaký kecy neodrovnaj a druhak mám pro tebe návrh - zkus ho prostě znásilnit! 😀 Ono k použití síly ani nedojde, když ho začneš pořádně svádět... Mě se taky kolikrát nechce, ale když se dá mm do díla, tak bych ho zabila, kdyby přestal 😎

S mým zahradničením pomalu, dámy. Já poznám plevel jen proto, že na rozdíl od buků, u kterých ho protrhávám, nemá klasické dřevěné kmeny 😎

A už fakt jdu, musím tu naši boubelku vzbudit, zas jsou to 4h od jídla...

berunka
5. čer 2009

Veru: naprosto souhlas 😉
Neli tak to bude mit MM radost,kdyz mu reknu ze mam doporucenou novou lecebnou metodu 😀 😀
Feb: Verka slusnej clovek je to si pis,ale vse ma sve hranice a i ty jednou muzou pretect.

anaconda
5. čer 2009

tak to je hláška dne: KOSÁNÍ KLEPY!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Kačí, ty vole, se tu chechtám, až mi kozeny lítaj zprava do leva a opačně. Budu mít z mlíka tvaroh 😀 😀 😀 😀 😀

berunka
5. čer 2009

Neli: ty jsi cislo,jsi mi perfektne zvedla naladu.

a pro ostatni holky doporuceni,uz to tu urcite psala Jaji.takze i ja po jejim vzoru jsem napsala do Hippu o vzorecky a prijdou v nejblizsi dobe.takze kdo chcete ochutnat jejich dobroty tak jim taky pisnete¨.na jejich strankach pod zalozkou o nas je kontakt,tam vyplnite formular a oni vam je poslou 😉

berunka
5. čer 2009

Peto 😀 😀 😀 😀 se asi pocuram 😀

kacatko03
5. čer 2009

Neli: já zkusila snad už všechnoooooooooooo....jako učinek to má ale nakonec bez poslední fáze ☹ prej je unavenej a ohání se svým vysokým tlakem 😕 tak paaaapaaaaa, závidím tu zahradnickou nadšenost, mě se to tak libí ale sem ráda že udržím při životě i jednu jednou kytku která stačí zalít 1 za 14 dní 😀 jooo a bacha mám edem rododendron venku v květináči a ještě žije 😀

Holky já za chvili balim kluky, valíme na inhlaci a pak k máti, tam uložit kluky a večer meche meche mecheche 😅 😅

kacatko03
5. čer 2009

Anac já doufala že si toho nikdo nevšimne 😝 tak tvaroh by se mi ted hodil 😀

anaconda
5. čer 2009

Nelinko,
zahrada, to je věčné téma, viď? Já zasela několik let stará semena a samozřejmě z nich nic nebylo, vylezl jen plevel. Jiran se mě, v těch vedrech, ptal, jestli to má zalít, tak mu říkám, že ne. Tak jen procedil mezi zuby něco o tom, že bodejď by to nerostlo, když to nezalévám...... 😝 Jeliman to je, protože sám viděl, že plevel rostl, ale nic ostatního ne 😒

anaconda
5. čer 2009

Veru,
tak to pozor! Já ten formulář hippu taky vyplnila a před 5. minutami mi nějaká paní od nich odepsala, že se musím nejprve zaregistrovat a pak mi vzorky pošlou, syčáci! 😠

No ale zaregistrovala jsem se, co Vám budu povídat, že? 😉

kacatko03
5. čer 2009

ježiš jakej formulááář od hippu???? 😕

anac hlavně to vyplň jednou....aby tam neměli zmatky že ti musí poslat celou paletu vzorků 😉 😀

anaconda
5. čer 2009

ha ha ha 😝 😝 😝 😝 😝

berunka
5. čer 2009

Peto cim vic registraci tim lip aspon mame co zkouset 😀 😀

berunka
5. čer 2009

Veru to je formular primo na jejich strankach.napises tam zadost o vzorky a oni ti je poslou 😉
Petul neboj ja to vyplnila 3x protoze mi to vzdycky hlasilo chybu.tak tam budu jako nenazranec 😀

kacatko03
5. čer 2009

zuzi já ho nemužu najít, ale nevadí, já používám od Hippu čajíky a zeleninové příkrmy a jsem s nima moooc spokojená, po Hipp kaši měl prujem tak tu mám od Sunarky 😉