Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

jajinka27
17. čer 2009

clinel...ahoooj, jak je?

sluninka
17. čer 2009

cline 😀 jsi to rozsekla 😀

jinak mám novinku 😀 konečně vim co mám dělat s těma papírama na sociálku, co a kam mám donést 😵 jedna hodná paní mi to vysvětlila a taky potvrdila, že v mé práci jsou asi celkem neschopní zaměstnanci 😀 😀

a jde mě stříhat švagrová,tak mi držte palce, ať zítra nemusim rušit sraz 😀 né ona je šikovná, to jen já mám divnej ksicht 😅

jo a kdyžtak se teda rozhoupejt kdo teda zítra fakt jde a co se bude dít, jinak sbalim dítko a jedem samotinký 😠 😝 😝 😉

hancazivocich
17. čer 2009

hanko - máti byla dycky generál a je zvyklá, že se jí neodporuje... Bráchu seřve např. hned ve dveřích, že není oholený - ten se otočí a jede zpět do Prahy...Jinak splňuje všechny známky devalvačního chování... Za ty roky ve mně vypěstovala boží komplexy...
Prostě jí vadí na nás mladejch úplně vše - jsme krá.., protože máme velkou výbavičku - i když je třeba ze sekáče... To je káča, protože si k hlubokýmu pořídila sporťák, mně by stačila výbavičku po nás!!! Takže tak.. Všechny věci schovávám - určitě nemám ani jednu babičku, co by se mnou nadšeně vymetala krámy - a tohle by jí slušelo atd... Dyť já si nepotrpím na luxus, ale když vidím např. krásný šatky za 59 - tak proč je nevzít - ne? A jak jí slušely! Všichni si mysleli, že jsou nové a nebo dokonce šitéééé... Chjo... Hračky to samé ....A tak schovávám a schovávám a máte číslo na Chocholouška? Jo - minule mi zvedla i poklici - co mám k jídlu! 😠

cline
17. čer 2009

Jáji nazdááár, no dítě se právě probudilo, tak asi půjdeme ven. Taky se musím objednat k holiči, už potřebuju změnu jako sůl. Takže volám.

hanka128
17. čer 2009

to naše děťátko už hajá od 10 😲 a mi asi explodují prsa a to jsme ještě dneska necvičily...to bude všechno až do večera pěkně rozházené 😒

hani k tomu nejde nic říct....zdrhnout nemůžeš....tak jenom bojovat..ale to jde s takovým člověkem dost blbě 😖

cline
17. čer 2009

tak zítra ze mně bude nový člověk 😎 asi mě nepoznáte 😀

jajinka27
17. čer 2009

cline...my půjdeme taky ven ale až po dalším papů tak ve 3 😀 ted si povídá v postýlce, snaha o spánek je marná 😅 Jeee ja jdu ke kadernici 30tého jupííííííííííííí

ma12
17. čer 2009

Ja se jdu taky objednat ke kadernici.

Sluni: ja se zitrkem pocitam.

berunka
17. čer 2009

Sluni,Jaji ,Marti taky tak 😕
ja zitrejsi sraz z poloviny ano,podle toho jak to ted vsechno dam dokupy.Ela usnula tak me ceka dalsi zehleni a baleni.no a pocasko jsem koukala ze se ma vybirat tak snad budem mit i hezky 😎

jajinka27
17. čer 2009

holky jí teda asi neeee, tak snad se sejdem jindy, ale asi ne v plnem poctu kdyz budou ty prazdniny

petruna26
17. čer 2009

holky,. my zítra též, pokud se nestane něco nečekaného... můžem ale nejdřív ve12, tak my vás někde doběhneme

hanta
17. čer 2009

Holky já tak strašně brečím... Tohle si přečtěte...
http://www.mimiangel.cz/story/milenka

jajinka27
17. čer 2009

tak Tom má 38 po odečtu, nechci vidět tu poslední hexu ☹

hanta
17. čer 2009

Jaji Andi nebylo po prvním očkování nic. Po druhým měla teplotu a celou noc spala jen v takovým polospánku, byla natlačená na mě a furt se mě držela, to normálně neznám, spí v postýlce. Celou tu noc pofňukávala, já nespala vůbec. No a teď to třetí očkování vůbec nic. Nepoznala jsem, že byla naočkovaná, byla úplně normální.

jajinka27
17. čer 2009

hani fakt? no Tom byl po prvním taky v pohodě, měl lehce zvýšenou teplotu ale jinak ok, ale tahle druhá nám dává zabrat 🙄

hanta
17. čer 2009

U nás byla ta druhá taky špatná, fakt. Ale zbytek pohoda...

jajinka27
17. čer 2009

no tak uvidime, zatim jsem mu nic nedala, je docela v pohodě, až na to že mi může dělat topení kdyby mi byla zima 😅

hanta
17. čer 2009

Můj dr. prosazuje homeopatii. Hned u toho prvního očkování mi řekli ať si koupím čípky Viburcol a půlku ji po tom očkování na noc dám. A já to pokaždé dělám. Že to to dítě tak jako zklidní, zmírní a pak. A na teplotu čípky paralenu samozřejmě.

jajinka27
17. čer 2009

a jedla ti? mě tom nechce moc jist

koalice
17. čer 2009

Ahoj lednovky,

zase nějak nestíhám. Prolítla jsem jen poslední příspěvky- u nás po žádném očkování ani ťuk, jako by se nic nestalo 😉
Hanto, otřesný odkaz, nekrotizující meningoencefalitida, brrr 😨 , radší holky ani nic podobného nečtěte. Jestli znáte film Den pro mou lásku s Vančurovou a Harapesem, tak to je v podstatě o té samé dg, kdy jí umírá Maruška. Je to sice úžasně natočené, ale záhul na nervy. Zrovna vyšel na DVD po čas našeho těhotenství, koupila jsem ho a od muže měla zákaz se na něj kouknout. je to asi jediný film, u kterého se rozbulím pokaždé a to zas taková citlivka nejsem. Prostě musíme být vděčné za to, že máme zdravá dítka a neřešit kraviny !!!!

feb, ráda si přečtu nějaké tipy na modravu. Zrovna dneska mi volali opět z klostrmanky , jestli v sobotu dorazíme. Mile mě to překvapilo, to už je druhý telefonát...

Ad tchýně... V sobotu ojíždíme, ale musíme přes Plzeň, abychom odevzdali klíče od našeho domu neb sem tchánovci chtějí na týden a aby se to nepleto ,cestou nazpátek k nim do 3+1, protože tchán chce slavit své červencové narozeniny už teď. a nedokážu si představit nás, naše dvě děti, manželovu sestru s rodinou a dvěma dětmi a ještě dalšími známými v tom bytečku, docela mi to kazí náladu na celý nadcházející týden 😒

kacatko03
17. čer 2009

holky tady je video jak F rozesmívá tobu

https://www.youtube.com/watch?v=P9e5wsgzpFI
hanta
17. čer 2009

Jaji, jedla normálka...

Koal právě proto si myslím, že je dobré si to přečíst. Že si člověk uvědomí, jak strašně moc zbytečných a nepodstatných věcí řeší.
Úplně jsem v tom vidělala to svoje dítě. Nejvíc jsem se rozbrečela jak psala, že se na ni ta malá nechápavě a bezvládně dívala, protože vůbec netušila co se to s ní děje. A pak znovu, když v té nemocnici volala to mami dobý.
😢 😢 😢

kacatko03
17. čer 2009

co to dneska prolítlo 😕 😕 😕 sluni, jaji, ma.... 😕

jajinka27
17. čer 2009

veru...tajfun 😀

lenka456
17. čer 2009

Ahoj holky,
tak jsem tu zas. Nemáte náhodou nějaký typ na dárek ke dni otců? Nějak mi dochází nápady 😔

kacatko03
17. čer 2009

jaji : ty koki....to je mazec 😀

petruna26
17. čer 2009

ahojky,
hani, jj - to jsem četla už v těhu a i ostatní příběhy holek z Miliharminy diskuze... je mi jich lít a zároveň nechápu, kde berou tu sílu.. Hrozně silné baby... 😔

Lenka - Den otců? to fakt netuším, protože to fakt neslavíme 😀

Jaji - Tajfun je dobrej - já radši mlčela 😝 😀

petruna26
17. čer 2009

Veru, dorazíš zítra?
Jo, Jáji, posíláme Tomovi uzdravovací pusinky, je mi ho líto, že tak trpí, šmudla jeden 🙂

lenka456
17. čer 2009

Všechno je jednou popvé 😀 A když už máme Den matek, tak myslím, že tátové si taky něco zaslouží - akorát nevím co 😀

jajinka27
17. čer 2009

petru....no jo fakt mu neni dobre, chjoo ☹ a děkujem 😉