Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

urbi
autor
19. kvě 2009

Petru, SFRB je státní fond rozvoje bydlení - můžeš si od státu půjčit 300 tisíc s velmi výhodnými podmínkami - budeme si o to žádat, tak se chci poptat, jak rychle se dostanou peníze

Beru, teda to je síla to uspávání 😒

urbi
autor
19. kvě 2009

Beru a co jí tam něco dát - např. peřinu, aby se nemohla přetočit... ?

jajinka27
19. kvě 2009

holky to je děs to spaní někdy co??? já si jen říkám že snad bude někdy líp

berunka
19. kvě 2009

by me taky zajimalo kdy to slibovany obdobi prijde.u nas to jde spis k horsimu.
Misul ona se snazi pretacet i kdyz je narvana u plne na strane u mantinelu a pak se rozciluje ze ji to nejde 😠

petruna26
19. kvě 2009

Míšo, aha... 🙂

jajinka27
19. kvě 2009

beru...no taky čekám a čekám a spíš to vrcholí k horšímu, se úplně děsím že budu za chvíli nahazovat dudla co 20min 😖

luca30
19. kvě 2009

urbi: já jen co vím, tak né každý na to dosáhne...na tu půjčku..a vy nejste vlastníkem žádné nemovitosti?? musí Vám být do 36 let. stavba nesmí přesáhnout teď nevím kolik m2 i s garáží...no je toho hodně...

Veru: jo stále bádám,ale stejně vyhraje xlander v tyrkysové barvě...

febris
19. kvě 2009

u nas se jeste nespi... 😝 ja nevim co ted posledni 3 dny blbne. Obycejne usinal pred devatou, ted budu rada kdyz usne v 10 😝

urbi
autor
19. kvě 2009

Luci, splníme to v poho - nic nemáme 🙂 věk máme nízkej, dítě máme, jde o byt, takže m2 jsou ok a navíc tam snad ta velikost bytu nehraje roli.... takže splňujeme vše 😉

febris
19. kvě 2009

beru presne, taky se pretaci v postylce u mantinelu a nadaval ze tam byl napasovanej...

urbi
autor
19. kvě 2009

Feb a jak ti spinká přes den?

luca30
19. kvě 2009

Já nevím jestli jsme si to vyž...li když byl prcek od těch 0-3 měsíců..to jsme měli problémy se spaní a teď se to obrátilo, ale nechci to zakřiknout..zase máme jiný starosti..začlo to dlouhým pobytem v porodnici, antibiotika, ztráta mlíčka...dlouho nám trvalo najít tu správnou stravu, stále jsme zvraceli....no a teĎ už nás zlobí jen to varlátko, takže musíme chodit po 6t na kontroly..ale spinká od osmi většinou do pěti do rána...říkám,ale každý den je jiný....

febris
19. kvě 2009

urbi no dneska zrovna moc nespal... spal do 9h rano, pak nak od 11.30 do 12 (probudil ho kamard vriskajici v kocarku vedle( pak nak od 1-2, pak od 16-17 no a pak bohuzel s tatinkem na bruslich od 18-19h, to je asi ten kamen urazu.Od 17i h ho nenechavam spat, aby pak spal vecer...

jajinka27
19. kvě 2009

feb..ty jo ty máš neuvěřitelně spavé dítko 😕

febris
19. kvě 2009

no nechci si stezovat, je jinak hodnej, proste se mu dneska evidentne spat nechtelo, tak jsme ho meli v obyvaku, byl tu kamarad manzeluv, danysek ani neceknul, smal se, byl spolecensky 😀 .. tak aspon tak. A predtim knoural pri kojeni, ale to se ukazalo ze bylo tim, ze se jeste potrboval vykadit... takze se za to na nej prece nemuzu zlobit. Hlavne ze nejeci.

febris
19. kvě 2009

jaji a to dneska spal malo a mel problem odpo usnout, dnesni den byl dost podprumerny...

jajinka27
19. kvě 2009

to snad ani neni mozny, to ten nas spi tak leda 2 hodky odpoledne a nazdar

berunka
19. kvě 2009

Feb takze si to dovedes zive predstavit vid? no Jaji taky se desim ze prijde jeste neco horsiho a me uz odvezou. ☹ ☹ 😲

jajinka27
19. kvě 2009

beru...kde si rezervujem místo? v jakým blázinci?? 😅

luca30
19. kvě 2009

Feb: teď jsem na mmb viděla toho croozer za 7500,- jak je možný že je v tom takový cenový rozdíl..je to v kvalitě myslím jako třeba odpružení, brzdy atd.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23407811&tab=0

petkakrutik
19. kvě 2009

Tak už 5 minut je ten amlej tyran v posteli a zatím klid. Tak snad už konečně zabral 😔 už jsem začínala být nervozní a potit se. Luloš malý. přitom dneska nic moc nespal.

Toni, no jo, já jsem si už při porodu říkala, že s tím úplňkem si ještě v životě užiju. 😖

ad první hexa včera - člověk by na něm žádné očkování nepozmal. ani víc nespal. prostě byl úplně normální.

petkakrutik
19. kvě 2009

toni, ym taky dojedeme kolem té 11. možná už tam budem dřív. Jo a kočky, jak je stromovka velká, kde se tama si budeme scházet?

urbi
autor
19. kvě 2009

Feb, ha a asi víme příčinu co? ten podvečerní spánek... já ho nenechávám spát déle než do 17 taky....
bobíšek, probudil se a je celej horkej... dám mu nurofen

petkakrutik
19. kvě 2009

pche, holky, Patrik nespí skoro vůbec a stejně má i večer problém zalehnout. Dneska byl vzhůru v 7, pak spal 10.45-12:15 a apak 15:50-16:15, toť vše. A až teďka 21:30 už snad zabral

petkakrutik
19. kvě 2009

petru, to jsem ráda, že nejsme sama, kdo má dojem, že v noci kojí skoro furt 😉

febris
19. kvě 2009

luco, rozdil je podle me jako favorit-audina.
croozery jou asi o polovinu levnejsi nez charioty, ALE- bez odpruzeni si to fakt nedovedu predstavit, zvlast kdyz je dite vetsi a neni tam zaveseny v tom luzku pro prcky ale sedi tam, to z nem musi vyklept dusi..., jsou pitome odvetrany- postranach je napevno igelit, jenze logicky je dat igelit zepredu aby se dovnitr neprasilo za kolem a mit sitku ze stran (charioty tam maj napevno sitku a igelit sundavaci na zip), jsou tezsi asi o 3kg, coz taky neni nejmin... atd. Ale zaklad je urcite to odpruzeni a odvetrani...

jinak to nechci zakriknout, ale u nas se spí 🙄 🙂

febris
19. kvě 2009

luco a jeste k ty brzde, myslim ze croozery se s brzdou nedelaj

luca30
19. kvě 2009

Já jsem to nijak neštudovala, jen mě zaujal ten cenový rozdíl..zatím máme jen jedno kolo..takže si můžem nechat zajít chuť..ale manželovi se to hrozně líbí...

jajinka27
19. kvě 2009

petko...ty skoro furt kojíš a já furt nahazuju dudla, si nevybereš 😅

febris
19. kvě 2009

nebo myslim teda ze jenom u jednoho modelu, ale ma brzdu na predni kolo jenom, coz brzdi blbe...
chariot ma brzdu na obe zadni kola, ale jenom nakej model...