Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

tonica
3. črc 2009

Miso, kousek od Pisku... od 22.7.
Jaji - uz jsem tu kdysi davala odkaz. www.novydvursro.cz

urbi
autor
3. črc 2009

Toni, to je škoda!!!!!!!!!!!!! to jsme zhrovna v těch Jeseníkách.... ach jo... a Písek by bodnul, bo tam mám bratránka a už dlouho mu slibujeme návštěvu.... 😖

urbi
autor
3. črc 2009

ty jo a to jsem ti chtěla dovézt plakát Toma Cruise ☹

urbi
autor
3. črc 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tonica
3. črc 2009

Miso - koukam na vas bytycek. Ty voe, ty jsi dobra designerka. Normalne koupelna do bez je muj sen. Chtela jsem ji taky stihnout, nez se mala narodi, lec nepodarilo se zrealizovat a krachlo to na remeslnicich. Vsichni byli vytizeni. Vypada to moc hezky. 😉

berunka
3. črc 2009

Misul jo tak jsem trubka jsem to blbe pochopila.ja myslela ze jste si chteli pujcit 5,1 mil a dali vam vic 😀 to je tim zehlenim,jsem se prehrala 😀 😀 😀
je super ze Filipek dela takovy pokroky delate mi radost sikulky 😉

urbi
autor
3. črc 2009

Beru, ty jsi vtipná!!!!!!!! 5,1 milionu 😀 😀 😀 😀

berunka
3. črc 2009

no rikam ze jsem hodne prehrata 😀 😀 a to u toho ani nepiju to by to dopadlo 😲 😲 😲
teda ale bytecek budete mit uzasnyyyy,bych se normalne stydela snad vas pozvat k nam,my to mame takovou klasiku.

tonica
3. črc 2009

Urbi - tak te zase nenaucim chlastat Spanelsko, jo? Kurna drat... 😠 Tomika, jo? Ho zase vidim, jak si to riti na masine po runway, hmmmm... jezis, musim skoncit s chlastem... 😀 😀 😀

urbi
autor
3. črc 2009

Toni... ona bude napůl béžová a napůl grafit - tmavá podlaha, stěny béžové, vytažené rohy tmavou a dva šáry za umyvadlama - mozaikou olemovaná vana a zrcadlo 😵

tonica
3. črc 2009

Urbi - ty nenaucis...ja uz umim, oprava. 😅

urbi
autor
3. črc 2009

Toni, máme pdobně promile koukám 😀 Beru a ty se s náma moc nezadáš teda 😀 hele tebe bych chtěla mít doma, ani nemusíš pít a je s tebou legrace 😀

tonica
3. črc 2009

Miso - tak to bude bomba. U nas to ted nejak financne stagnuje. Musime udelat nejdriv plast.okna a ty nas cekaji letos. Koupelna odlozena. ☹
Beru - jen si s nama taky strnkni... 😉

urbi
autor
3. črc 2009

no já když dneska viděla tu hypo, tak mi bylo zle... nesmím vidět to, o kolik přeplatíme, bo to bych si to nekoupila...

urbi
autor
3. črc 2009

a jéjej, jsem bez rozmyslu odložila meloun a už mi ho žere morče.... 😀

tonica
3. črc 2009

Tak a koncim s chlastem, dite se mi budi... 😠

urbi
autor
3. črc 2009

a jéééjej.... tak dobré uspání přeji, co nejméně Ježíšků panáčků a brzy zdar!

no nic, taky se loučím 😵
Hanks právě ztratil Wilsona a to já špatně nesu 😔 😢

tonica
3. črc 2009

Falesnej poplach, ufff. Uz jsem se desila Jeziska, bo jsem ztratila hlas a chraptim uz delsi dobu.
Jdu se taky rozneznit nad Wilsonem, paaaaa a dobrou.

febris
3. črc 2009

vy jste toho nakecaly, nedocitam, neb musim balit :-P
zitra jedem na chatu, ja tam budu s prckem az do pristi nedele, takze se tu do te doby neukazu, internet tam totiz neni 😀 to bude odvykaci kura panecku, zadnej facebook, skype, maily a mk... 🙂 mam napujcovany knizky z knihovny ;)
se tu mejte! 😵

berunka
3. črc 2009

Urbiku ja bych te doma taky brala myslim ze vecery by byli plodny 😀 😀 ja jsem ted byla s tim nasim drakem chlupatym,venku je prijemne tak jsme si udelali delsi vecerni venceni 🙂

anaconda
3. črc 2009

Čus bus.

Tak mám zas pod kulichem! Z prochajdy s Jaji jsem přijela až před šestou a už tu čekala návštěvam, kterou jsem si včera pozvala. Padlo nějaké to vínko a teprve před chvílí odjeli. Jiránke jede ráno ve 3 směr Polsko na nějakou burzu, tak ani snad dnes kosat klepu nebudeme. Nebo že by?? 😅 😅 😅

Dočtu Vás ráno, bo mi dává dosti práce nasoat jen tento pčíspěvek, páč furt musím mazat, prsy mám celý zdivočelý.

tak papa a chlastu zdar! Nazdar 😉 😝 😝 😝

petkakrutik
3. črc 2009

HEzký večer, já jdu jen na skok.

u nás je nějaká hustá atmosféra, MM má asi krámy nebo co 😠 A mě už nebaví se s ním furt dohadovat o kravinách. Zítra jedeme na chatu, tak snad se do rána zklidní (mmch spí dneska v obýváku, hurá, budeme se moci s PAtričkem v ložnici roztahovat 🙂 ).

Peti, máš zdivočelý prsy, jo? A co jsi s nimi dělala? 😀 😀 😀 😀 😀

jajinka27
3. črc 2009

Peti...ty voe, se tu chlámu 😀

petruna26
3. črc 2009

Kuk, kočky - Míšo, já to taky nejdřív chápala, že vám dali vyšší hypo, až pak mi došly ty úroky 🙂 Ztrátu Wilsona vždycky obulím.. ☹
My dneska naklepali kosu a musím říct, že prvně to nebolelo - no, a snad nebudu těhotná 😀 😝 😀, a kdyby jo, tak nevím 😀

Už tu asi nikdo nejste, tak dobrou..
🤐

kalian
3. črc 2009

Už jdu taky s křížkem. Dnešní uspávání bylo obzvlášť výživné. Ale už je konečně tuhá. Ufuf. A já jdu taky.
Jo, chtěla jsem se zeptat, od kdy se může dávat miminkům polštář?

Petikrutik, tomu říkám nahlížet na věc z té lepší stránky - hustá atmosféra, ale co - hurá, budem se roztahovat s Patričkem v obýváku 😀 😀 😀

Dobrou.

anaconda
4. črc 2009

Dobré ránko, ledňáčci 😉

Co jsem to sem včera psala, boha jeho?? Zdivočelého mám dost, ale prsy zrovna nééééé 😀 😀 😀

Dnes mě čeká zas návštěvní turné po rodinách a odpo grilovačka u mojí tetky. Tak na to se těším!!! 😵 😵 😵

ma12
4. črc 2009

Cus bus, tam dneska bude vedro. MM dneska sekal latinu a s Anickou byl od pul sesty az do pul devaty. Pak me vzbudil ze vymena strazi 😀 , ale stejne jsem se vyspinkala.
Urbi: moc hezkej bytecek, my mame no takovou klasiku, ale myslim ze docela jeste dobrou.
Vcera jsem mimoradne nepopijela, vytuhla jsem. Dneska kosani klepy bude i kdybych ho mela znasilnit. 😅

jajinka27
4. črc 2009

kuk,

dneska nebudu, jedem k babi 🙂))

anac...tak jestli nebude pršet tak nás tam v pondělí ráno máš 😀

ma12
4. črc 2009

Tak jsem to zakrikla s tou latinou. Uz mi to asi 3xvycetl a prej se o Anicku nestaram a jsem nemehlo a kdesi cosi. Takze je ticha domacnost, jsem se chtela zabalit a odjet i s Anickou k nasim, kde jsme aspon venku. Tak prej nemuzu. Teda ja muzu, ale Ani mu tady mam nechat. Ze prej o vikendu si ji jedine muze uzit, tak to fakt vidim. Jestli se mini chovat takhle jeste i zitra, tak se proste zabalim a jedu.

anaconda
4. črc 2009

Tak já přijela z oslavy, na kterou Jiran vůbec nedorazil s tím, že jim vaří auto a už je pozdě. Přijedu před barák a vidím ho, jak si před barákem pokuřuje, kouknul na auto a nic. Tak vystoupím, pozdravím ho a táži se, proč mě nejde přivítat a on mi řekne, že přeci nebude skákat jak opičák! Tak máme taky tichou domácnost.

To se fakt nevidí!!!

Marti,
nedáme to dohromady?? 😅 😅 😅