Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

berunka
8. črc 2009

teda Marti ty jsi rychlik.si tak rikam ze snad budu muset koukat na velikost 3 - 6 mesicu tohle mi prijde nejaky velky 😲 jeden ten odkaz jak tam byly myslim jen bodycka vypadal dobre.ta tricka bych asi nebrala protoze ja ji je zatim vubec nedavam ma je totiz porad az na hlave a tim padem hole brisko 😒

ma12
8. črc 2009

Beru: urcite 6-9, ja ti hodne dala 3-6 (to je 68).me se hrozne moc libi to posledni. Asi do toho pujdu 🙂

berunka
8. črc 2009

Marti a ty davas tricka?nevytahuje si to Anicka?

kalian
8. črc 2009

Čau holky!
Před chvílí jsme se vrátily z první hexu. No hrůza, musela jsem ji v čekárně nakojit, jinak by řvala na celý autobus. Teď chrupe, tak čekám, jestli bude všechno ok. Kdy se vám projevily nějaké reakce? Asi až večer, že?
Jinak u nás jsou míry 69 cm a 7,6 kg. Takže o kilo težší než Anička 🙂 Ráno jsem byla na sociálce konečně vyřídit tu mateřskou, mm hlídal tím stylem, že usnul, a tak Dorotka vytuhla taky.

Dík za info ohledně PP, je to přesně tak, jak psala Neli.

Veru, tu židličku Prima Pappa chceme taky. Je sice drahá, ale je rozhodně levnějí než Tatamia a ještě levnější než Fresco Loft. Kdybych měla peníze nazbyt, tak koupím ten Loft, se mi líbí i designově a navíc jde úplně do lehu. Akorát by to chtělo k tomu ten loftový byt, páč nejde nijak složit 😅

kalian
8. črc 2009

Jo a tohle bude spíš pro Koal, ale pokud máte někdo zájem - na stránkách našeho doktora jsem nalezla tento článek, jde o závěry nové studie ve snaze o prevenci alergie u dětí.
http://www.tribune.cz/clanek/13204
nebo v angličině
http://aappolicy.aappublications.org/cgi/conten...

ma12
8. črc 2009

Beru: nedavam, zasadne bodicka, anebo dam bodicko a na to tricko, kdyz je trosku zimeji.
Ale myslim, ze uplne v tom poslednim setu tricka nejsou nebo neni jich moc

ma12
8. črc 2009

jo a ohledne myho auta - vymena lambda sondy + prace a novy svicky cca 7tis. A snad zitra vecer bude hotovy

ma12
8. črc 2009

Tohle se mi stat, tak si to jdu asi hodit ☹
http://www.novinky.cz/krimi/173225-chlapec-kter...

jajinka27
8. črc 2009

to jsem slyšela v rádiu, docela drsný 😖

mě to tak v Praze nebaví v létě to je hrůůůza

berunka
8. črc 2009

jezisi to je strasny, no fakt bych si teda postavila kocar za auto ☹

koalice
8. črc 2009

no tak to jsem viděla včera ve zprávách. Chudák dítě a v podstatě i jeho matka, má totálně zpackanej život. Ve zprávách ještě říkali, že snad ani neměla řidičák, jen si ho dělala. Brrrr.

koalice
8. črc 2009

Ad židličky- tak asi ta Tatamia nebo Inglesina Zuma, Kačátkovo prima papa určitě neprotlačím, to je mi jasné

koalice
8. črc 2009

i když.... te´d jsem našla tu primu papu ve variantě naif cacao, ta by se mi i docela líbila, zkusím to přednést večer , uvidíme 😉

taita
8. črc 2009

ahojky
tak tatamiu jsem zvazovala ja, ale nechtelo se mi za ni davat takove penize a chtela jsem polohovaci. Tak jsem nakonec dnes objednala chicco polly.
Anca rve tak ja zase letim papapa

kalian
8. črc 2009

Koal, taky budeme kupovat naif cacao 😉 Viděla jsem ji naživo a je fakt krásná. Ještě se mi líbila i Naif Mint, ale máme už doma hodně zelené, tak jsem nechtěla dávat další zelený prvek.

koalice
8. črc 2009

Kalian, no já bych jí v téhle barvě brala, máme starožitný stůl z tmavého dřeva, takže k němu nemůžu dát něco křiklavého...Kuchyň z masivu tmavý kaštan, doplňky domodra- cibulák. Uvidíme...

koalice
8. črc 2009

no tak já s ním nehnu, bude to tatamia 😉

bila.pani
8. črc 2009

Koal - ta se mi taky moc líbí..Škoda,že je tak drahá.. ☹

jajinka27
8. črc 2009

ach jo, tak Tomáš pije mlíko hůř a hůř, dneska už vedro není a on na noc vypil 50 jenom a to měl přesnídávku v 16:30 :(

berunka
8. črc 2009

jajiku a kolik ti vypil cajiku?

bila.pani
8. črc 2009

Jajinko - to je málo..A co čajík během dne?Chce ti..?

jajinka27
8. črc 2009

čaje 80ml

bila.pani
8. črc 2009

To Janinka taky tak..A kolikrát za den a po kolika ml mu mlíčko dáváš..?

berunka
8. črc 2009

Jaji jejda to je malo ☹ kolik snedl presnidavky?

jajinka27
8. črc 2009

beru...přesnídávky 125g a oběd měl 190g, ráno v 6 vypil 80UM, v 9 100UM, pak oběd ve 12, ve 14:30 50UM, 16:30 přesnídávka a teď večer 60UM 😒

hancazivocich
8. črc 2009

jaji -
a je to každý den a nebo jen občas? My máme taky jednou za čas třeba dva, tři dny nepapací a nebumbací období. Co zkusit jiný druh UM? Používáš 2? Nebo zkus jinou značku...
My máme proti tobě šílený množství čaje 😅

hancazivocich
8. črc 2009

Jinak my budem muset zítra asi na oční - hnisá nám očičko... Ale šíleně ☹

jajinka27
8. črc 2009

hani...no je to už cca 3 den určo a dneska teda vypil nejmíň,já to u něj neznám, nikdy nebyl extra jedlík ale vypil i 150UM

hancazivocich
8. črc 2009

Jaji a nabídneš mu to i když to vyplivne? Teda když se pustí špuntu - třeba za chvíli...

jajinka27
8. črc 2009

nabízím furt, sosne a odtáhne se a pak už nechce ani omylem