Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

monique_2006
24. črc 2009

petru - jojo, uz se silene tesim. ani mi to nedochazi, ze uz za 2 dny budem v novym vybalovat!!! 😵 vy mate 50m?

petkakrutik
24. črc 2009

Tak jsme vyžehlila plíny a prďolovo prádlo, uspala miminko, které si 3/4 hodiny hrálo v postýlce a jak se otočilo a šprajclo, mělo po náladě chtělo uspat u koja a ve velké posteli...

Jsem hoooooodně nervní z té Ilči, kruci, snad se jim nic nesalo, že se neozývá ☹

urbi
autor
24. črc 2009

Jaji, krásná fotlky! přijde mi, že Tomík hrozně "vyspěl" - krásnej kluk 😵

Moni, ať se vydaří stěhování! těžce závidím 😀

a kkrásný fotky ze srazíku 😵

berunka
24. črc 2009

holky psala jsem Ilonce SMS,zatim zadna odpoved ☹ doufam ze je tam vsechno v poradku 😢 😢
Miso uzijte si dovolenku,snad vyjde pocasko a vy si date peknej relax.my jedeme na mini dovcu pristi tyden v nedeli,jen ja moje mamka a Eli tak to bude taky parada 🙂 uz se vidim jak zas od pulky tydne plasim s balenim 😀 😀

urbi
autor
24. črc 2009

Beru, já ještě nezačala balit 😀 😀 😀 😀

ach jo, snad se Ilonka ozve.. ale večer ona většinou stejně sem nechodí co? tak kdyby napsala sms, tak dejte vědět

urbi
autor
24. črc 2009

jo Beru a teda Eli je kus ženský! jsem úplně čučela, jak už má taky několik bradiček 😀 krásná 😵

urbi
autor
24. črc 2009

jsem vydražila dvě bundy, konečně se mi podařilo trochu se do těch aukcí pustit, ještě cvhilka a e-bay se bude otřásat

jsem totiž bohužel přestala dostávat dodávku oblečení až do skříně - Fíla už je skoro stejnej jak ségry Adam (sice rozdíl 5 měsíců ale jen 1 kg), takže dědění přestává a hold musíme nakupovat ☹ 😀

berunka
24. črc 2009

Vid Misul zrovna dneska holky na sraziku taky rikaly jaky uz ma pekny stehinka 😀 😀 no uz mame urcite pres 7kg,jsem zvedava kolik bude mit na kontrolu jdeme 10.srpna na osmimesicni 😎

koalice
24. črc 2009

tak se na vás po perném odpolednevečeru mrkám. Anička měla oslavu svátku s destrukčním komandem ( přátelé 2 roky, 4 roky a jejich rodičové), naštěstí bylo pěkně, grilovalo se a oslava vydařená. Děti lítali po zahradě, sbíraly šneky , znakoplavky a jinou havěť....Takže hurá do zítřka na další komando , tentokráte přespávací....Apropó, Ma, přeju Tvojí Aničce k nedělnímu svátku taky vše nejnejnej. Budete akorát na Modravě, shodou okolností tam i Honzík prodělal první oslavu 😀

Anac, jsi holka dle mého gusta, pěkně jsi to vyjádřila 😉

Veru, to snad ani není možný, že takhle může vypadat dvojmatka !! Normálně mám z Tebe počínající mindráky 😀 😀 Doufám, že už se Tvůj muž probral a zdárně kosáte klepu.
Ale pochopitelně vám to slušelo na fotkách i všem ostatním 🙂

Přeju dobrou noc a hezký víkend

petruna26
24. črc 2009

moni, ne asi 65 😝 , ale jsou to pidi místnosti a úplně pitomě stavěný, třeba balkon je jen u ložnice (ale u nás dětský pokoj), prostě tohle soudruzi nedomysleli 😝

jdu na telku, ještě se stavím, tak zatím paaaaaaaaaaa 🙂

Miško, užijte si dovču, a posílám pusu Filípkovi.. 🤐

berunka
24. črc 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
kdo chcete nakouknout na tu nasi faldikatou princeznu 😀

anaconda
24. črc 2009

Tak jsem přidala aktuální foto, kdo chcete, jukněte:

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

S tou Ilonkou bych byla radši, kdybych to, co jsem napsala, nebyla pravda, jenže to tak asi nebude. Taky na ní furt myslím a doufám, že se brzy ozve. Ach jo, život mizernej...... ☹

petkakrutik
24. črc 2009

No vidím, že už dnesak asi žádné zprávy nebudou. Ráno jsem tu jako na koni a snad už se Ilonka ozve 😨 Většino tu bývá poránu.

monique_2006
24. črc 2009

miso - diky, vsak tobe se to taky rychle utece a budete v novym 🙂

petu - tak to mate o 20 min jenom 😉

tak zatim, mejte se, jdu nabirat sily na zitrejsi baleni...

taita
24. črc 2009

Holky mam prosbu, neporadate nekdo aukce na mimiaukce.cz.
Dik

berunka
24. črc 2009

ja jo Jiri co bys potrebovala?

taita
24. črc 2009

Zuzi moc nevim jak to tam funguje a potrebuji prodat pleny.

berunka
24. črc 2009

na aukce musim mit myslim zaplacene nejake clenstvi na mimibazaru nebo primo na mimiaukcich.to mas?a jakou velikost plinek a jakou znacku prodavas?

taita
24. črc 2009

Potrebuju se zbavit latkovek co jsem nakoupila a nepouzivam, neb jsem lina jako ves a papirovky mi vyhovujou 😀
Z nekterych tech plen uz Anicka vyrostla, ale mam i uni velikosti. Kdybych ted chtela pouzivat latkovky, musela bych dost nakoupit a nejak mam pocit, ze se mi to nevyplati.

taita
24. črc 2009

Jo a clenstvi zaplacene nemam. Budu to muset prozkoumat.

jajinka27
24. črc 2009

urbi...díky 😵 a užijte si krásně dovču 😉

taita
24. črc 2009

Tak jsem zhledla foecky a musim rict, ze nam ty deti teda rostou co? Kluci uz jsou chlapi a holky princezny. Jo a abych nezapomela tak Kubikovi prejeme vse nej, nej, nej k zitrejsimu svatku.

jajinka27
24. črc 2009

Kubíkovi taky přeju vše neeeej 😵

petruna26
24. črc 2009

vsechno nej.. k dnesnimu svatku vsem Kubikum:o) Petul, Kubikovi to ve vozitku fakt sekne! Ja uz jdu taky spat, snad Adula nebude vstavat moc brzy.. dobrou 🤐

ma12
25. črc 2009

Dobre rano,
nod takova jakou neznam - Anicka se 4x probudila.
Jsme ve fazi dobalovani, hadani se. Jeste musime na jednu svatbu... 😒 jak to se do auta vejde netusim. Jedem Fabii kombikem.
Ty chlapi jsou vazne na baterky, ja balim sebe, Anicku a mm ma na starosti jen sebe a ma s tim mooooc prace. Ach jo.
No a jiank Anicka zacala kaslat a ma rymu....

Cekam na zpravy o Ilce

urbi
autor
25. črc 2009

dobré ránko
gratulace Kubíkovi 😵

čekám taky na Ilču..

no a dnešní noc trága - od tří se furt budil, v pět konečná, já pak ještě na chvilku usnula a zdál se mi tak hrozně živej sen, že nám umřel... je mi z toho normálně na blití ještě teď - bože, jak já byla šťastná, když jsem se probudila!!!!!!!!!!!

ted už zase spí, tak jdu pomalu balit

ma12
25. črc 2009

Miso: uzijte si dovcu v Jesenikach, kam presne jedete? Fuj to byl ale sen
A ja zapomnela na gratulaci Kubikovi, vsechno nej 🙂
Petkakrutik, cline, Pismenko, pisnete mi kdyztak, ze vam to doslo v poradku 😉

bila.pani
25. črc 2009

Dobré ráno.

Zuzi,moc se omlouvám,že jsem neodepsala na SMS,ale přišla jsem na ni až ráno 😔

Holky,promiňte,že se ozývám až ted,ale já už neměla sílu.. MM se večer vrátil..Zase omluvy,prosby..Ale to je fuk.. Ta čtvrteční paní v telefonu byla servírka,se kterou se jen TROŠKU VÍC seznámil.. Nespal u ní,ale v autě PRÝ. Další rána byla,když se přiznal,že ho chytli se zbytkáčem,takže je na dva měsíce bez řidičáku!!!!!!!!!!!!!! Nevím,kde se to ve mě vzalo,ale začala jsem křičet,brečet,že už takhle dál nemůžu,že je to poslední kapka jeho nezodpovědnost,že ž t mezi náma nemá cenu,že svým chování všechnu naši lásku zničil a že nám bude líp bez něho.Prostě hádka šílená ( Lucasek byl naštěstí s dětma venku za barákem) Odjel k rodičům..Zatím netuším,jak to rešit dál.Nejprve se musím dát psych.do pořádku,už je toho nas mě moc

cline
25. črc 2009

Ahoj tak pořád po mobilu dočítám kvůli Ilonce. Mám o ní strach aby ji ten magor něco neudělal a nesebral ji i mobil a net.

pismenko
25. črc 2009

Ahojky 🙂
Marti, když mí písneš číslo,tak dám vědět 😉

Ilčo,tak já už nevím.Je to prostě fakt magor 😠 😠