Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

febris
6. srp 2009

hani to jsi dobra zes zvladla takovej mega uklid, taky to mam v planu uz dlouho 😔 😀

hanka128
6. srp 2009

maru ještě nic neumí jen to neeeeeeeeeeeeeee 😀 to je pořád je ua iaaaa, a brrrrrrrrrrr přes rty-to dělala i dnes ve 4.30 😅 ale naštěstí asi po půl hoďce usla 🙂

febris
6. srp 2009

holky chtela bych se zeptat, mate uz novou autosedacku? a jakou? my ted vybirame, mame sice naky favority, ale porad neni rozhodnuto... je takovej vyber, ze se v tom zozi jenom zorientovat zabere dost casu 😅 jestli to nase rodice nemeli lehci ;)

febris
6. srp 2009

hani brrrrm u nas taky vede a jeste taky jeden cas sycel, ale to ted vyradil z repertoaru ;)

sluninka
6. srp 2009

urbi 😀 ježiš jsi mě teď rozesmála s tou hláškou s Kubíkem a jeho větou 😀 si to dokážu představit, lahváče v ruce, dudlík v kapse a z kraťasů mu čouhá plena 😀

kacatko03
6. srp 2009

míšo jsou to hrací kroužky od lamaze 😉 my je máme taky tak jsem to hned poznala jak to zaznělo 😀 u vás jede táta? ty voe....já chci taky...u nás jede jen bababa a paci paci dělá, pak dělá papa a bum bum 😀 to je vše 😅

ty jo...starochové nás lnaří abysme jeli v září ještě k moři....kurňa bych jela hned...ale fidel má 1. třídu tak je to blbé ☹ 😖

urbi
autor
6. srp 2009

Sluni, ale je to přesný co? 😀

Veru, a kam byste razili?

u nás taky paci paci, papa (resp. čau) občas ...ty kroužky jsou teda dobrý 😉 i když mám vlastně ty samý dřevěný... pak musím u Martiniky něco vybrat

berunka
6. srp 2009

holky jak jsem byla pryc nevim jedou uz stranky Eshopu Martinky?jsem nejak zapomnela datum kdy se maji rozjet.a poznatek ohledne Huggisek - zklamaly me teda na plne care 😒 nevydrzi celou noc aniz by rano byla Ela procurana a i pres den se mi uz nekolikrat stalo ze mela mokry zadicka a v rozkrotu mela teplacky taky vlhky.s Pamperskama se teda nedaji vuceb srovnat - aspon u nas.

sluninka
6. srp 2009

urbi...na takový věci já mám fantazii, ty děcka úpně vidim 😀 😀 ale trefilas to fakt pěkně 😀 😀

febris
6. srp 2009

😀 doma s danyskem rozjizdime dýzu 😀 na youtube lovim samy hity 😵

kacatko03
6. srp 2009

míšo: to nevíme někam za teplem ještě, vypadnou z Pha a odpočinout...ale my stejně nemužeme, je to blbý Fidela hned tahat ze školky v první třídě, navíc ze začátku se bude seznamovat tak aby na něj zbyl nějakej kámoš 😀

Beru: myslím že Marti je rozjíždí už 11.8. 😉

kacatko03
6. srp 2009

febr: my máme maxi cosi Tobi = měl ji i fidel a spokojenost na 100%

jo a zuzi...já už mám vybranou věc kterou budu objednávat u marti 😀 hned jak to zpustí 😀

kacatko03
6. srp 2009

a zuz: prodala em dneska tu hrací deku 🙂

berunka
6. srp 2009

sikulka Veru za kolik se ti ji podarilo udat?ja budu prodavat klokanku,Elu jsem v tom mela asi 3x a ted uz me solidne boli bricho kdyz ji v tom nesu takze poputuje do sveta a na tury budeme kupovat krosnicku.
co budes u Marti objednavat?ja urcite neco budu vymyslet na svatek a narozky a Vanoce.moje mamka uz mi rekla ze je to jedine dobre ze si tam vyberu co se mi bude libit a oni to zaplati,ideal.s tchyni to asi tak lehce nepujde,protoze kazda druha vec je podle ni na nic,zbytecna a kravina 😠

febris
6. srp 2009

kac jo to je zatim nas favorit 🙂 prosim te a jakou barvu mate: ona totiz co barva to jiny matros... ja bych chtela aby mela bavlnenej podhlavnik a ne takovej ten z neceho umelyho, jenze bohuzel ten maji tmave varianty..

tonica
6. srp 2009

Ahoj - tak zase zdravim z manzova compu.

Neli - fajn, ze Stelik je uz OK a je dobre, ze se pri prikrmech ridis vlastnim pocitem. Ja uz skoro dva mesice jedu jen zeleninovy prikrm odpo - zadne ovoce ani kase. No, bojujeme s tim porad. Ale muzu rict, ze mrkvicka u nas tedy Patulu poradne prohani, tak to treba taky zkus. Jo a jukla jsem ti do alba. Ty voe, ty jsi teda baba. Moc vam to se Stelis slusi. 😉

Beru - vitej z dovci. Tak vidis, u nas Huggiesky vedou. Jeste jsme nemely nehodu.

Krij - teda, Terezka je teda sikula.

U nas taky pouze skreky, zuby zadne a plazeni jako fretka.

Jinak v nedeli se chystam k vam do Prahy do Ikei. Asi pujdu do te detske jidelni zidlicky. Fabula se mi hrozne libi, ale zabira moc prostoru. Nemate nekdo tu ikeackou?

berunka
6. srp 2009

Tonic urcite kazdymu vyhovuje neco jinyho.Nejdriv jsem si rikala,ze ji to treba protelko postranach,ze bych ji to spatne utahla.ale mela to mokry primo v rozkroku a kdyz jsem na plinku sahla tak byla cela jakoby studena a vlha ☹ no mrzi me to protoze vychazeji v akcich cenove lip nez Pampersky.ale zase je fakt musim casteji prebalovat.

urbi
autor
6. srp 2009

Toni, čus!
jak u vás uspávání?

kacatko03
6. srp 2009

tonic: my ji máme u starochu...a malej je s ní spokojenej, docela i víc než doma v té polohovaci pég perego, bo rád sedí vzpřímeně a má rozhled, a hlavně kope a houpe nohama, máme tu s modrým sedákem...ale krásná je ta černá designová cca za 700 v ikee a je skladnější než ta bílá ta se nedá složit jako ta černá 😉

Beru: za 650,- jinak já malého už v šátku taky nenosím vubec. a krosnu nepoužívám taky, nejsme výletový horový tipy takže kočár a náruč 😀 jinaku marti chci toho mluvícího pejska od FP k svátku pro T má hodně funkcí...no hele...trochu s tvojí tchýni souhlasím, já vždy sem z něčeho nadšená koupím to a pak je to zbytečný bo si malej s tím nehraje a je ulítlej spíš na Fidelovo hračky 😀 😀 😀

kacatko03
6. srp 2009

feb: my máme tu černou...a na léto sem pořídila ten froté potah.

sluninka
6. srp 2009

vytvářela jsem umělecký foto 😕 pokud někoho zajímá moje nadání 😀

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

febris
6. srp 2009
tonica
6. srp 2009

Beru - jasny, ja jsem v podstate se vsim spokojena krome Huggies Classic a Tesca.

Urbiku - no te pic, ani nevim, jak jste se meli v Jesenikach. Ale skoukla jsem albicko a asi paradicka, co? Fotku pod Pradedem mam uplne tu samou, ale uz 3 roky starou a bez prcka v naruci... 😉 Uspavani horor. Uz jsem tu o tam psala. Proste jsem krkavci matka a nechavam vyvztekat... pak mi usina do hodiny, potvurka. Vecer ale buzeni 3-4x za noc. No jo no, jsem mela pohodovy zacatky, tak o sobe musi dat ditko taky vedet, ze... 🙂

Veru - diky za reference. Ja uz musim nejakou stolicku vzit. Dnes mi mala vykopla celou sklenicku a mrkvicka mi zkoncila v rozkroku. Vsude sermuje rukama, nohama... proste na lehatku uz to nejde. A jak jsem psala, ty plastovky jsou moc objemny. ☹

febris
6. srp 2009
https://www.youtube.com/watch?v=PRqVuHVs3X4


a tohle!!!

a uz toho necham ;)

sluninka
6. srp 2009

toni..teď taky řešim jak to naše éro krmit..v lehátku se pořád zvedá a snaží se přetočit, hrůza a děs..jenže když sedí, tak jí všechno padá z pusiny a hlavně samozřejmě řeší třeba ponožky nebo něco aby měla hlavičku prostě dolů a nekoukala čim jí krmim 😒

petruna26
6. srp 2009

ahoj, dočetla jsem, jenže moje pamět sahá cca 2 příspěvky zpět, takže nevím na co reagovat..

ahoj Beru, vítej zpět..
jindro, anac - máte šikulky, u nás se naplno rozjela kecací - říká Áďa 😀 a děda, ostatní jsou takový zvláštní slovo, ale já to rozluštím 😀

feb., sedačku taky řeším - buď Chicco Key nebo tu co psala Veru, příp. nějakou jinou 😝 - ale zatím to až tak moc neřeším, máme na ni čas - Adéla nemá ani 7 kg, tamta je až od 9, takže předpokládám, že budeme měnit až tak v roce (tahle je do 13kg)

sluni - hezký fotky - teda ta "vyděračská" po stránce umělecké hezká je, po stránce citové, bych brečela s Naty - co jí dělala, ošklivá matko? 😀

..u Marti už taky mám předvybráno...

dneska mě naprdli v práci, byla jsem ráda za odpoledne strávené s bratrem a rodiči, byla to prča - jsme zpívali na lesy - jezdili na nějakém asi 50 let starém kole ap. - supeeeer..

jo a mm je naštvanej na tchýni, čili svoji matku, jsem ráda, že neleze na nervy jen mně 😝

omloubvám se za román, ale jak jsem tu celý den nebyla, tak sjem nevypsaná... takže díky těm, co to přečetli 🙂

febris
6. srp 2009

kac no kdyz frote my nemuzem kvuli ekzemu :( nejlepsi je proste cista bavlna. Mne by se svetla libila, jenze je fakt kdyz mame tmavy sedacky ze by byla moc viditelna a zbytecne by lakala :-P

holky ja vas fakt obdivuju jak muzete neco doma udelat kdyz nenosite ... jako danysek je myslim hodne hodny mimi, ale nekdy si teda taky dupne a to bych pak neudelala nic

berunka
6. srp 2009

Tonic vidis me ty Huggiesky classic neprotekly a ty premium ne.nevim jak to moje dite cura 😀 😀 😀 Tesco jsem jeste nezkousla,proc vam nesedi?jsou tvrdy,protekaji?ja jsem si rikala ze je zkusim,ale asi uz jsem namlsana Pamperskama.a zkousela jsi Helen Harper?

tonica
6. srp 2009

Sluni - tak me se v lehatku taky pekne obraci. Koukam, ze mame stejne dracice. Jak ma zablemcanou pusinku, otoci se a vse je na sedacce. O tom, za ma chut nekdy primo vystoupit ani nemluvim... Ale zkousela jsem zidlicku u kamosky. Jak tam mela Patula nohy dole a pod stoleckem, nemohla mavat nozickama a vyrazet mi sklenicky nebo si zuzlat ponozky.

petruna26
6. srp 2009

zapomněla jsem vám sdělit, že jsme dneska zkusili brokolici a musím říct, že je mi Adély líto, že ji to nutím jíst.. Sice to celkem voní, ale chutná to jak bahno 😝

feb., já bych bez manducy umřela a to doslova, takhle luxuju, vytírám, prostě všechno, kde jsem vzpřímená... ale na úklid ji mám na zádech, a usne i tam 🙂